Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5948
Reģ: 27.02.2022
Semmi @ 07.01.2024 12:15
būsim godīgi- viņa nezin kas ir ovulācija??.
Viņa teiktu:" a kas ir ovolūcija? ". ???? vai arī pat ja zina būtu:" es šodien sajutu ka man ir evolūcija" ????????
100% 🤣🤣🤣 tagad viņa izlasis un googlos un gudri dotais kko par ovulāciju 🤣🤣
07.01.2024 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
magdalena333 @ 07.01.2024 12:07
Es domāju, ka ar tiem pēc 2,5 gadiem domātas mēnešreizes, ka viņai atsākas. No vienas puses tas var neko nenozīmēt, jo pat, ja tagad sākas, tas benozīmē, ka viņas būs nākammēnes, ar ēšanas traucējumiem neregulāras mēnešreizes nav nekas neparasts. Ja tā, tad ovulācija ir jāķer, bet zinot Elīnu, kurai seks vispār neinteresē , un diez vai viņa sēdētu ar ovulācijas testiem un ķertu ovulaciju. Pie tam bieži vien ar neregulārām mēnešreizēm hormoni tà pat īsti nestrādā kā nākas līdz ar to nav pietiekama ovulācija utt., tā ka laiks rādīs
būsim godīgi- viņa nezin kas ir ovulācija🤣🙈.
Viņa teiktu:" a kas ir ovolūcija? ". 🤣🤣🤣🤣 vai arī pat ja zina būtu:" es šodien sajutu ka man ir evolūcija" 🤣🤣🤣🤣🤣👍🏼🥂
07.01.2024 12:15 |
 
Reitings 175
Reģ: 04.01.2024
Un atkal Ņuris stumj par diviem un Elīna ar savām miljons veselības problēmām brokasto ar kafiju. ✌️🤦🏼‍♀️
07.01.2024 12:11 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Es domāju, ka ar tiem pēc 2,5 gadiem domātas mēnešreizes, ka viņai atsākas. No vienas puses tas var neko nenozīmēt, jo pat, ja tagad sākas, tas benozīmē, ka viņas būs nākammēnes, ar ēšanas traucējumiem neregulāras mēnešreizes nav nekas neparasts. Ja tā, tad ovulācija ir jāķer, bet zinot Elīnu, kurai seks vispār neinteresē , un diez vai viņa sēdētu ar ovulācijas testiem un ķertu ovulaciju. Pie tam bieži vien ar neregulārām mēnešreizēm hormoni tà pat īsti nestrādā kā nākas līdz ar to nav pietiekama ovulācija utt., tā ka laiks rādīs
07.01.2024 12:07 |
 
Reitings 464
Reģ: 12.10.2023
Semmi @ 07.01.2024 11:53
Pēc 2.5gadu pauzes tas notika..es ceru ka nav stāvoklī... nabaga bērni!!!!
Un par šo "NABAGA BĒRNI" nauris vienmēr pipuku rausta- kādi nabaga rekur viss ir.. JĀ Naurīt, bet materiālais neaizlāpa caurumus sirdī, kurus atstāj vecāki pofigisti.

Ja parēķina, 2,5 nekādi nesanāk lai tagad paziņotu par to, ka ir stāvoklī, es laikam sliecos uz to, ka paziņos, ka atgriezušās mēnešreizes. Tālāk jau vēl rakstīts "esmu uz pareizā ceļa"! Dž ir 1,5 gadi man liekas, viss grūtniecības laiks + 9mēneši, es par to- ka drīz tiks izkladzināts "MAN IR MĒNEŠREIZES"
07.01.2024 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Mangosaldejums @ 07.01.2024 12:00
skaistumkopšanas sektors ir viens no lielākajiem nodokļu nemaksājošajiem sektoriem valstī - lūk ko kovids parādīja. Bļāva "ļaujiet strādāt" pa labi un pa kreisi tās darbinieces, kas lìdz šim bāza banknotes kabatās un uzrādija oficiāli minimālus ienākumus ?
un no otras puses- tu neietu taisīt manikīru pa tādu ciparu, kādu tev piedāvātu manikīre kira tur ierēķinātu nodokli. Bļautu ka dārgi. Koks ar 2 galiem
07.01.2024 12:06 |
 
Patīk
Reitings 484
Reģ: 02.05.2020
joselyn @ 07.01.2024 03:45

Covid ļoti labi parādīja, ka nodokļus maksāt nav jēgas. Tās pašas subsīdijas piem.skaistumkopšanas sektoros. Iemaksātās soc.iemaksas stipri zem tā, ko dabūja atpakaļ kā covid atbalstu.
skaistumkopšanas sektors ir viens no lielākajiem nodokļu nemaksājošajiem sektoriem valstī - lūk ko kovids parādīja. Bļāva "ļaujiet strādāt" pa labi un pa kreisi tās darbinieces, kas lìdz šim bāza banknotes kabatās un uzrādija oficiāli minimālus ienākumus 😉
07.01.2024 12:00 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Pēc 2.5gadu pauzes tas notika..es ceru ka nav stāvoklī... nabaga bērni!!!!
Un par šo "NABAGA BĒRNI" nauris vienmēr pipuku rausta- kādi nabaga rekur viss ir.. JĀ Naurīt, bet materiālais neaizlāpa caurumus sirdī, kurus atstāj vecāki pofigisti.
07.01.2024 11:53 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Skataties. Drīz drīz peec šīm sarunaam parādīsies Elīnas pārmīlestības video ar Džoisi un tas cik visi kopā laimīgi.. es garantēju🤣🤣🤣 kā vienmēr pēc akmentiņa viņas dārziņā pieminēšanas- viss ar steigu labots un attaisnots iekš video
07.01.2024 11:46 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Viņa var blaustīties kameru priekšā cik grib par labu sievu un máti un klausīties dievkalpojumus- bet viņa nav laba nedz vienā jomā , nedz otrā..
Un ,acīmredzot, tāds piemērs..
Es nezinu un pat nesaprotu, ģimenē, kur bērninu plāno un no sirds vēlas, kā var nevēlēties veidot siltas un sirsnīgas attiecības, savas kopīgas tradīcijas kuras tavs bērniņš pārņems no tevis savā ģimenē un nodos tālāk.. un bērniņš tik ātri izaugs un tu viņu neizmīlēsi pa klēpi drīz.. kā var to negribēt? Man to grūti izprast.
Un kas Bulis raidījumā staigā pa viņas ledus pili- tur tieši tā liekas, auksta ledus pils. Nekā mājīga un silta. Vnk iznestas dzīvē insta bildes bez dvēseles tajā mājvietā.
Atceros, kad es meklēju māju pirkšanai- izbraukāju kā šikas modernā remonta mājas tā ne tik šikas.. un jo krutāka un modernāka jo aukstāka.. nekāda siltuma ieejot..tāda sajūta man arī rodas viņas mājās caur kameru.
Dzīve aizies, bet kas tev paliks? Atmiņas tieši par ko? Par katru ceļojumu kurā viss ir slikti? Par ceļojumiem kur aukles velkas pakal ar deelu un tev viss riebjas? Par seiliņiem?
Bet tas jau paliks viņas sirdī... un viņa kā jau minēju- sevi nepiemānīs.. runāt jau viņa var vienu, bet to kas tur iekšā darās..to neapmānīs pati sev.
Protams- pensijā leks kameras prieksā ar stāstu par ameizing dzīvi.. bet patiesībā ameizing dzīve būs kaimiņienei Ņinai ar 4 bērniem, 10 mazbērniem, kura svètdienas rītā vēljoprojām uz savas vecās gāzes plīts ceps gardākās pankūkas ziemassvētkos, gaidot ģimeni pie eglītes kuru cirtis vectēvs un rotājusi ne dekoratpru firma bet bērna roka.. kur bērni visas malas piespeķojušo ar pankūku pirkstiem un visi smejas un priecājas ne ar lupatu nopakaļ skrien ks tik uz marmona virsmas neredz pleķus. ( nu idejiski no sērijas)
07.01.2024 11:44 |
 
Reitings 1063
Reģ: 31.07.2023
Dievticīgā Elīnas famīlija.
Tēvs un māte pilnīgā ķitē, knapi stāv kājās… jomajo..
07.01.2024 11:36 |
 
Reitings 1741
Reģ: 01.02.2023
magdalena333 @ 07.01.2024 10:26
Meitenes, jūs redzējāt to sarakstu, ko viņa ielika telegram, ko vakar apēdusi? Viņa tak ir totāli slima! Cik tās ir kalorijas visas dienas garumā, pie tam, gandrīz visas tukšās kalorijas, biezpiens un jogurts varu saderēt liesākie! Un vēl lielās ar to? Tur ar steigu vajag ārsta palīdzību. Un tos kodienus mēs jau redzējām kādi viņai ir. Tur ir totāli ēšanas traucējumi

Parādi jebkuram uztura speciālistam, viņš pateiks, ka šeit trūkst olbaltumvielu. 100 g biezpiena ir ~15 g olbaltumvielu. Un tas ir arī viss, kas tur ir no olbaltumvielām. Uz viņas ~50 kg jāuzņem ir vismaz 50g olbaltumvielu.
Kādas mēnešreizes, kāds otrais bērns.. pie psihiatra ar steigu.
07.01.2024 11:32 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Angelina33 @ 07.01.2024 11:24
Tur jau mānija, tāpat kā viņas personīgajai pakaļskrējējai, tai vispār kāju un roku vietā sērkociņi, anoreksija jau tepat aiz stūra.
Elīna kaut kad minēja, kad viņas meitenes dažas vēl tievākas par viņu. Tas ir laikam tas uz ko Elīna tiecās un vēlas sasniegt. Interesanti, no kā viņai tik slimīga domāšana? Vai tiešām taukainais Ņuris ir piekladzinājis pilnas ausis ar to, kādai jābūt un pašai viņai saprašanas vispār nekādas nav?

Nu uz viņu fona viņa ir resna. Nevar tak pieļaut, ka kāda tievāka par viņu.
Šausmas.. kā piemēram s3xā var patikt dr@@zt normālu skeletu🤣🙈..kā?? Kā???????
Un pēkšņais šitais- sportotājas gars. Būs kāds ko pateicia.. pilnīgi raujas vingrot kur un kad var- cmoon. Cilvēks kam riebās tas. Nu būs kās ko pateicis..
Gribētos jau rakstīt- žēl man cilvēka. Bet patiesībā jau žēl nav.. es tikai reāli priecājos, ka esmu sportiska, mīlu savu ģimeni, veltu savu laiku bērniem un vīram un varu ni sirds būt laimīga..
Katrs jau saņem pats to, ko vēlas saņemt.
Kāda grib būt imaginary perfektais vienradzis ar skaistiem foto aiz kuriem slēpjas- slimību nomākts cilvēks, ar dzīvi neapmierināts cilvēks, vulgārs un ar vati galvā cilvēks, cilvēks kurš nemāk mīlēt savu dēlu bet tikai ar vàrdiem plātās ka jaa jaa mīl( tomēr darbi runā ko citu), cilvēks kurš mīl tikai sevi un neķer laukumu par to kas vairs ir īsts un nav.. un gaku galā cilvēks kurš labāk vakaros spaida telefonu nekā nodarbojas ar seksu( šis no intervijas).... īstenībā te var daudz un dikti turpinàt.. varbūt akumji tikai tas ka ir blakus otrs kurš so neredz, atbalsta un veicina.
07.01.2024 11:32 |
 
Reitings 175
Reģ: 04.01.2024
Tur jau mānija, tāpat kā viņas personīgajai pakaļskrējējai, tai vispār kāju un roku vietā sērkociņi, anoreksija jau tepat aiz stūra.
Elīna kaut kad minēja, kad viņas meitenes dažas vēl tievākas par viņu. Tas ir laikam tas uz ko Elīna tiecās un vēlas sasniegt. Interesanti, no kā viņai tik slimīga domāšana? Vai tiešām taukainais Ņuris ir piekladzinājis pilnas ausis ar to, kādai jābūt un pašai viņai saprašanas vispār nekādas nav?
07.01.2024 11:24 |
 
Reitings 412
Reģ: 09.12.2023
Amm Tēva priekšā sēdēt apenēs un uzkrītoši vilkt zeķubikses..🫣
07.01.2024 11:17 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Zini kā, saka, ka par slimiem cilvēkiem nesmejas. Viņa vnk ir slima.. SLIMA. un to norāda viss viņas uzvedībā un tajā kā pasniedz sevi. Viņai ir reāli totāli ēšanas traucējumi un tas iet komplektā ar mentālo veselību.. viņai palīdzèt var tikai psihiatrs..
07.01.2024 11:11 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Es arī neticu, ka pensijas būs, jo daudzās attīstītās valstīs tādu pat nav. Un, Zinot LV kā pieskaņojas visam- laika jautājums.
Bez tam- ja karš atnāk tad skrien kur gribi un neviens tev pensiju pakaļ nesviedīs.
Šobrīd nav tāda garantētā pareizā varianta . Dzīvos un redzēs kā būs.
07.01.2024 11:07 |
 
Reitings 175
Reģ: 04.01.2024
Tur tiešām tik saderīgs pāris, Elīna knakstās pa ēdieniem un apēd 500 kalorijas dienā, kamēr viņas mačo Ņuris stumj visu pēc kārtas jebkurā dienas laikā. Tur abiem ir problēmas ar ēdiena uzņemšanu un Ņuris vēl domā, ka sports viņam palīdzēs. Viņš tik ilgi un bieži apmeklē zāli, kā arī, izviebjot savu ģīmi līdz nepazīšanai, visiem parāda, cik smagi trenējas, bet tauki kā šķīst pa malām, tā šķīst. Slimie!
07.01.2024 11:06 |
 
Reitings 697
Reģ: 13.05.2022
KrūzīteDūzīte @ 06.01.2024 22:43

Ir cilveki, kam nodojlinun soc.garanrijas nav aktualas- piem. stundenti, kadas jaunietes, kuram vajag kabatas naudu tusinjiem.
Ja vajag nodoklus un visas garantijas- tad mekle ari attiecigu darbu.
Man bija bridis, kad vnk vajadzeja piki, bez oficialiem ienakumiem- un tas ir abpuseji izdevigi!
Ilgtermina tas, protams, nav okay, bet ir brizhi, kad tas ir glabinjs
mūsmājās students jau iegulda gan 3.pensiju līmenī, gan akcijās 🤣
07.01.2024 10:34 |
 
Reitings 697
Reģ: 13.05.2022
joselyn @ 07.01.2024 03:45

Covid ļoti labi parādīja, ka nodokļus maksāt nav jēgas. Tās pašas subsīdijas piem.skaistumkopšanas sektoros. Iemaksātās soc.iemaksas stipri zem tā, ko dabūja atpakaļ kā covid atbalstu.
mana manikīre teica, ka viņai atmaksājās maksāt nodokļus un covid laikā saņemt pabalstu. Viņa pati strādā, bez starpniekiem.
07.01.2024 10:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!