Butterfly clothing

Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |

Reģ: 28.02.2022
NeonsNeons @ 09.05.2022 10:09
Njaa Elīn, varbūt vajag sāk beidzot normāli ēst?! Jau takā būtu laiks !! Un brīnas, ka svars nenāk klāt , nu tā ir pilnīga idiote, es atvainojos, grūtnieces parasti neapsaukāju ,bet šis ir unikums!!

Man tāda sajūta, ka es skatos uz smagu avāriju - nepatīkami skatīties, bet grūti novērsties.
09.05.2022 10:12 |

Reģ: 30.01.2022
viņiem pofig par to,kur tiek fočētas bildes,jo bieži tas ir kkādos AAE bet vnk uz balkona,bet storijos viņi uzsver,ka brauc darba braucienā,lai vids nepiesienās,ka nelegāli izšķiež ,,komandējuma" naudu,kas nav bezlimita.Katrai valstij ir maksimums,cik komandējumā var tērēt par viesnīcu,ēdienu vai citām izklaidēm.AAE diennaktī tie ir 200 euro par viesnīcu(varbūt tāpēc brauc vienmēr ar draugiem,varbūt noraksta ka tie arī komandējumā) un 50 euro dienas nauda ēdienam vai tādām lietām.Paziņa,kuram Nauris teica par tiem 500k pag.gada ienākumiem,teica,ka viņiem ir ļoti daudz naudas uz rokas un ka Didrihsoni nemaz nav tik stulbi,kā izskatās.Nu es nezinu,vai tie tiešām ir 500k,bet Didra ir kā čiganka un Nauris super shady čalis,kuram ļoti patīk lielīties,jo jau jūtās,kā lielā zivs biznesā.Viņi notēlos jebkādu naša raša tukšpauri,lai aizmālētu acis,kamēr izvilks Tev pulksteni no somas😂Tāpēc pirms jaunām telpām viņi izspēlē teātri,ka nevarēs pavilkt,viņi nemaz nedrīkst rādīt,ka viņiem ir īstas lux somas pa vairākām štukām vai drēbes tukstošos,jo protams,ar oficiālajiem ienākumiem tur nesaiet cipars kopā.Ja jums tiešām liekās,ka Didras sekotāji ir tik svarīgi,ka ar viņiem dalās visā,kā izskaidrojat,ka par dzīvokli neteica NEKO 1,5gadu!!!! līdz viņš nebija pabeigts un pat tagad,tādu oficiālu apskatu nav uztaisījuši.Viņi parāda tik daudz,par cik nesanāks sūdi,bet tie,pie kuriem viņi nāk ar to naudu uz rokas,saprot,ka gaida to naivo wannabe bagātniecīti Elīnīti no storijiem,bet saņem īsto,ko redz visi,kas viņai ir apkārt-allaž dusmīgu,ļoti stingru pokerface,kurai pofig,kas viņai stāv priekšā,jo viņa žuļijās labāk nekā dažs labs vīrietis gados😂
09.05.2022 10:11 |

Reģ: 13.04.2020
Njaa Elīn, varbūt vajag sāk beidzot normāli ēst?! Jau takā būtu laiks !! Un brīnas, ka svars nenāk klāt , nu tā ir pilnīga idiote, es atvainojos, grūtnieces parasti neapsaukāju ,bet šis ir unikums!!
09.05.2022 10:09 |

Reģ: 27.11.2019
Enazenaz @ 09.05.2022 00:32
Nezinu, kas ir Anete, bet diezgan loģiski viņa arī izteicās, tikai kārtējo reizi visas sāk riet.
Ar draugiem braucot no kalniem piestājām tajā Lodžā, kur agrāk Didra savas šmotkas iepirka-starp citu, iesaku aizbraukt. “Ādas” jakas maksā 17€, pa cik tur Taurenī tirgo? Tās blingotās, pērļotās džinšu jakas bija pa 30€, kleitas no 12€-18€, džinsu bikses gan neatradām, bet klasiskās bikses maksāja 15€. Šīs ir pērkot uz vietas optam, bet visur var sarunāt, ka pie lielākiem pasūtījumiem ir vēl izdevīgāka cena. Tagad tak viņiem ir turki, kas visu sūta, kaut ko arī Parīzē dara.
Ar naudu viņi stabili kaut ko muhļī. Uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā ir klasika. Tāpat kā sataisīt shēmu ar mazajām firmiņām, kur apakša paliek ar nenomaksātiem nodokļiem un tiek aizlaista uz maksātnespēju. Vēl pastāv variants, ka kāds cits caur viņiem mazgā naudu un viņi dabū savus procentus skaidrā.
Dzīvoklis bez kredīta, remonts no nulles, mēbeles, jauna automašīna, komunālie, televīzija+internets, visi sadzīves sīkumi.
Tad vēl veikals-darbinieku algas, īre+komunālie, divi auto.
Ceļojumi un ne tie sūdīgākie. Un “komandējumi”. Ikdienas tēriņi-jauni telefoni, infekcijas, pārtika, karoč simtiem sīku lietu.
Jā, viņa ir taupīga, bet ir jābūt galīgi stulbam, lai domātu, ka tā vienkārši var sakrāt 100 pakas, lai nopirktu jaunu dzīvokli ar milzīgu terasi un pēc tam 50 pakas, kuras ieguldītu remontā, tad vēl 20 pakas mašīnai. Pat ar melno kasi tur šis neizietu. Cik ir būts viņas veikalā, tur neviens viņu riņķī negāž.
Un viņas sekta un Jencīša sekta ir tādi naudas atmazgātāji, ka uhhh!

Piekrītu šiem apgalvojumiem. Tas arī izskaidrotu to, kāpēc Didrihsone tik regulāri un histēriski storijos atkārto, cik abi daudz strādā, kā sapelnījuši, tā matu skaldīšana par cenām.. vnk lai radītu ilūziju. Arī neticu, ka Latvijā ar sūda veikaliņu un 0 izglītības iespējams tādu naudu nokāst oficiāli, nu nav tas iespējams
09.05.2022 07:35 |

Patīk
Reģ: 17.04.2020
AneteKlausās @ 08.05.2022 23:54
Ko nozīmē aizliedza,ja Didra viņus ielika sev profilā,viņi paši pāršeroja viņas storijus,tagad didrai dzīvoklis marmorā,bet tie,kuri atšķir depo flīzes no marmora,domās,ka Didra taisīja kkur citur?Vai viņi vienkārši paskatijās uz Didras sekotāju skaitu un tad pie heita komentāriem attapās,kas viņa ir??Neloģisks brīdis,kad aizliegt.Savas marmora plātes atļāva safočēt bet cilvēkiem parādīt,kā Latvijā izskatās dzīvoklis marmorā,neļāva.Es esmu redzējusi kkādus galdus,virtuves virsmas bet marmors tak nav Latvijas interjera tendencēs.Labi,lai paši nepāršero,bet kipa turīgi cilvēki neizmantos pilsakmens pakalpojumus dēļ Didras?
nejau kā izskatās marmorā dzīvoklis, bet gan teikt, ka tas ir Pilsakmens, Pilsakmens, Pilsakmens.
Protams, ka dēļ Didras nebūs, kas tādu, kas neizmantos, bet Pilsakmeni vada divas paaudzes un to, ka nedrīkst pieminēt, bija vecākās paaudzes lēmums, un es sapratu pilnībā viņus, kāpēc viņi pateica tā. Pašā sākumā jau Didra teica, ka Nauris pazīst Ati, it kā skolas laiku paziņas.
Tāpat arī Didri gribēja ar kešu visu maksāt, bet Pilsakmens pateica, ka nepieņem neoficiālus maksājumus. Kaut kā jau beigās izkrutjīja oficiālu maksājumu Didri.
Es nezinu, kas bija maksātājs, es nezinu, kas tur ir apakšā vēl, jo vienmēr viss iet no rokas viņiem. Vai zem butjerflaja ir tikai didrihsoni- grūti spriest. Bet piķis tur grozās un daudz kur tieši neoficiālais piķis tiek pieminēts.
09.05.2022 07:31 |

Patīk
Reģ: 30.04.2020
Nezinu, kas ir Anete, bet diezgan loģiski viņa arī izteicās, tikai kārtējo reizi visas sāk riet.
Ar draugiem braucot no kalniem piestājām tajā Lodžā, kur agrāk Didra savas šmotkas iepirka-starp citu, iesaku aizbraukt. “Ādas” jakas maksā 17€, pa cik tur Taurenī tirgo? Tās blingotās, pērļotās džinšu jakas bija pa 30€, kleitas no 12€-18€, džinsu bikses gan neatradām, bet klasiskās bikses maksāja 15€. Šīs ir pērkot uz vietas optam, bet visur var sarunāt, ka pie lielākiem pasūtījumiem ir vēl izdevīgāka cena. Tagad tak viņiem ir turki, kas visu sūta, kaut ko arī Parīzē dara.
Ar naudu viņi stabili kaut ko muhļī. Uzņēmumi Lietuvā un Igaunijā ir klasika. Tāpat kā sataisīt shēmu ar mazajām firmiņām, kur apakša paliek ar nenomaksātiem nodokļiem un tiek aizlaista uz maksātnespēju. Vēl pastāv variants, ka kāds cits caur viņiem mazgā naudu un viņi dabū savus procentus skaidrā.
Dzīvoklis bez kredīta, remonts no nulles, mēbeles, jauna automašīna, komunālie, televīzija+internets, visi sadzīves sīkumi.
Tad vēl veikals-darbinieku algas, īre+komunālie, divi auto.
Ceļojumi un ne tie sūdīgākie. Un “komandējumi”. Ikdienas tēriņi-jauni telefoni, infekcijas, pārtika, karoč simtiem sīku lietu.
Jā, viņa ir taupīga, bet ir jābūt galīgi stulbam, lai domātu, ka tā vienkārši var sakrāt 100 pakas, lai nopirktu jaunu dzīvokli ar milzīgu terasi un pēc tam 50 pakas, kuras ieguldītu remontā, tad vēl 20 pakas mašīnai. Pat ar melno kasi tur šis neizietu. Cik ir būts viņas veikalā, tur neviens viņu riņķī negāž.
Un viņas sekta un Jencīša sekta ir tādi naudas atmazgātāji, ka uhhh!
09.05.2022 00:32 |

Reģ: 30.03.2022
Marcipaaans @ 08.05.2022 23:53

Jo visiem skauž…
Šīs bildes fočēja tā fotogrāfe.
Ievērtējiet lielisko foto pēcapstrādi (pačukstēšu, ka visjautrāk iet ap matiem un apakšstilbiem) 😜
09.05.2022 00:20 |

Labi,pati padomāju un sapratu.Tā tiešām ir lux prece un ja viņi nokļūtu kkādos delfos ar skandalozu virsrakstu ka Didriem dzīvoklis no marmora,tur paļubomu pilsakmens vārds būtu un tā kombinācija tiešām izklausās pēc antireklāmas,jo līdz nav ietagots uzņēmums,daudzi tiešām domā,ka tās ir depo flīzes un neņem aubē.😂😂😂
09.05.2022 00:09 |

Reģ: 28.08.2021
Marcipaaans @ 08.05.2022 23:53

Jo visiem skauž…

Bļāviens, izskatās pēc veča ar alusvēderu.
09.05.2022 00:04 |

Ko nozīmē aizliedza,ja Didra viņus ielika sev profilā,viņi paši pāršeroja viņas storijus,tagad didrai dzīvoklis marmorā,bet tie,kuri atšķir depo flīzes no marmora,domās,ka Didra taisīja kkur citur?Vai viņi vienkārši paskatijās uz Didras sekotāju skaitu un tad pie heita komentāriem attapās,kas viņa ir?😂Neloģisks brīdis,kad aizliegt.Savas marmora plātes atļāva safočēt bet cilvēkiem parādīt,kā Latvijā izskatās dzīvoklis marmorā,neļāva.Es esmu redzējusi kkādus galdus,virtuves virsmas bet marmors tak nav Latvijas interjera tendencēs.Labi,lai paši nepāršero,bet kipa turīgi cilvēki neizmantos pilsakmens pakalpojumus dēļ Didras?
08.05.2022 23:54 |

Reģ: 21.02.2022

Jo visiem skauž…
08.05.2022 23:53 |

Reģ: 12.11.2021
minniethemouse @ 08.05.2022 22:13
Pēdējie storiji, līdz asarām ????
"kā mēs ceļojām un taupījām"
"bija vērts tā močīt, mēs esam to pelnījuši"

Nez, man nebija nepieciešams zināt, ka viņa strādā "sasvīdušiem dibeniem" lai varētu tā atpūsties :D
08.05.2022 23:43 |

Reģ: 26.01.2022
cory @ 08.05.2022 23:08

Nu re, rupji rēķinot uzcenojums ir apmēram 22.5%, bet īsti nevar zināt, kas tiek iekļauts pardoto preču iegādes izmaksās, jo tur var būt iekšā gan lupatu iegādes izmaksas, gan pakošanas izmaksas (visas bombiskās Taureņa kastītes), gan birku pāršūšanas izmaksas, gan piegādes izmaksas no Polijas/Turcijas uz Latviju, gan noliktavas izmaksas (ja šiem tādas ir).
Iespējams šie tur liek iekšā arī darbinieku algas, jo administrācijas un pārdošanas izmaksas ir pārāk mazas, lai tur būtu iekšā algas (€18k gadā ir knapi 1500€/ mēnesī). Un ja tur ir iekšā algas tajā pārdoto preču iegādes izmaksu ciparā, tad jau drēbju uzcenojumu nevar izrēķināt vairs tik precīzi, nezinot tikai lupatu iepirkšanas izmaksas. Katrā ziņā uzcenojums ir kā minimums 22.5%.
Līdz ko Butterfly sasniegs €700k apgrozījumu un 10 oficiālos darbiniekus viņiem būs pienākums VID sniegt arī finanšu pārskata pielikumus, kur katrai šai kategorijai būs norādīts atšifrējums, kas ir iekļauts izmaksās un tad jau varēs labāk redzēt cik daudz tiek maksāts darbiniekiem un cik tiek maksāts par lupatām.

Darbinieki tur strādā kā pašnodarbinātas personas, kuras, visticamāk, izraksta uz Butterfly rēķinus, kurus tad slēpj zem produkcijas ražošanas pašizmaksām, utt. Tādā veidā ietaupot naudu uz administrācijas izmaksām un soc. nod., IIN, utt. Un šādi var palielināt savas produkcijas izmaksas. Darbiniekiem tur nav absolūti nekādu sociālo garantiju.
08.05.2022 23:26 |

Patīk
Reģ: 17.04.2020
AneteKlausās, nu kāpēc izstāstīji, ka Piksakmenī? 😄Tauriņiem bija aizliegts teikt vai kaut kādā veidā reklamēt, jo īpašnieks neuzskatīja, ka ar šādu slavu cilvēkiem, būtu minams, kur iegādājas. Pēc tās fotosesijas jau bija jauzklausa īpašniekam komentāri par tiem butjerflajiem. Viņi atteica sadarbību pat I. Bondarei, jo ir pietiekami sadarbības partneru, tad nu šitie viņiem ir zem mīnus 100. 🙈
Par uzcenojumu, pat lielākajos apģērbu veikalos, ja prece maksà 100€, pašizmaksa ir ap 40€, bet starprautiskiem brendiem, kaut kādiem ļevajiem vispār 20€. Atkarībā no izplatītāja. Bet nevar salīdzināt Stella McCartney uzcenojuma % ar poļu preces %.
22.5% ir vnk nereāli mazs uzcenojums.
08.05.2022 23:14 |

10 gadi
Reģ: 25.05.2009
Dzidra Zupa @ 08.05.2022 22:03

Nu re, rupji rēķinot uzcenojums ir apmēram 22.5%, bet īsti nevar zināt, kas tiek iekļauts pardoto preču iegādes izmaksās, jo tur var būt iekšā gan lupatu iegādes izmaksas, gan pakošanas izmaksas (visas bombiskās Taureņa kastītes), gan birku pāršūšanas izmaksas, gan piegādes izmaksas no Polijas/Turcijas uz Latviju, gan noliktavas izmaksas (ja šiem tādas ir).
Iespējams šie tur liek iekšā arī darbinieku algas, jo administrācijas un pārdošanas izmaksas ir pārāk mazas, lai tur būtu iekšā algas (€18k gadā ir knapi 1500€/ mēnesī). Un ja tur ir iekšā algas tajā pārdoto preču iegādes izmaksu ciparā, tad jau drēbju uzcenojumu nevar izrēķināt vairs tik precīzi, nezinot tikai lupatu iepirkšanas izmaksas. Katrā ziņā uzcenojums ir kā minimums 22.5%.
Līdz ko Butterfly sasniegs €700k apgrozījumu un 10 oficiālos darbiniekus viņiem būs pienākums VID sniegt arī finanšu pārskata pielikumus, kur katrai šai kategorijai būs norādīts atšifrējums, kas ir iekļauts izmaksās un tad jau varēs labāk redzēt cik daudz tiek maksāts darbiniekiem un cik tiek maksāts par lupatām.
08.05.2022 23:08 |

Reģ: 16.03.2022
Būtu man DidriKsonu nauda, es zinātu Kā tērēt😀
Tas ir viss, par ko te tiek runāts.
08.05.2022 23:07 |

ja atmiņa mani neviļ tad tas bija viņas life hack-ik pēc 3 dienām likt jaunu kārtu un tikai 1x mēnesī noskrubēties.Šķiet,ka to pašu iemācījusi savai melnmatainajai modelei,bet tā nu gan darīt nevajag.Labak par toni gaišākai bet tīrai,nevis dzīties pakaļ melnai krāsainun būt varavīksnei😂
08.05.2022 23:04 |

Reģ: 28.02.2022
Vienkarsi @ 08.05.2022 21:27
Es nesaprotu, ko jūs te ņematies par to naudu. Pilnīgi vienalga, cik tūkstošus cilvēks var nopelnīt, ja pa visām vilītēm spraucas laukā pretīgs prastums un tas, cik neizglītota viņa ir ?‍♀️
Sorry, bet nu ir sievietes, kas strādā un pelna vidējo Latvijas algu, un gan ārēji, gan iekšēji ir ļoti sievišķīgas, skaistas, koptas...
💯tieši tā!
08.05.2022 22:56 |

Reģ: 14.12.2021
AneteKlausās @ 08.05.2022 22:37
Oj,es laikam visus esmu izmēģinājusi,bet atgriežos pie stmoriz dark,atstāju uz nakti un ir riktīgi skaists tonis,kā arī vēlāk normāli nomazgājās.Nesadraudzējos ar eco šmeko,jo no viņiem efekts varbūt līdz pirmajai dušai,garnier,dove vispār sūds ar prerīgu krāsu,sienna neviens nepatika,jo viņus gan dabūt nost ļoti grūti un tad sanāk klāt veciem pleķiem pa virsu,bet vairāk par nedēļu nevaru izturēt vienmērīgam tonim.Zinu,ka ir speciālie līdzekļi paštonējošā noņemšanai,bet st moriz pēc vannas ar skrubi ļoti labi nonāk.Tiesa,viņš smird,bet pēc dušas viss okey.Tikai tiešām iesaku sakrēmot visu kārtīgi,īpasi elkoņus,pie plaukstām,potītes un ceļgalus,lai nožūst āda,ar cimdiņu uzklāt visu vienmērīgi(ja nav kārtīgi noskrubēta āda,nebūs vienmērīgi) un tad ar vates tamponiņu paberzēt un noņemt lieko/sapludināt roku locītavu līniju pie plaukstām,pie potītēm,elkoņus un ceļgalus.Dušojoties tās vietas vienīgās ar švammi kārtīgāk pamazgāt,jo tās vietas paliek visbrūnākās.4 gadus tā daru un neviens nevar pateikt,ka tas nav solārijs,bet brūna esmu visu laiku.Tie pleķi kas ir didrai ir vai nu no tā,ka nenoņem veco un liek pa virsu jaunu vai no tā ka neizmazgā cimdiņu
100% nenonem veco, tik male pa virsu visam lidz bezjegai.
08.05.2022 22:54 |

Reģ: 14.12.2021
Protams, santimu pie santima neliksi, nekas nebus. Bet cikstet par cenam katru reizi ka dodies celojuma ir nesmuki. Tad kapec vispar celot ? Sedi majas. Neciksti. Un nav ko brinities, ja cilveki apruna. Grib telot veiksmigu biznesmeni, bet tai pat laika pasudzesies par kafijas cenu.
Un ja tiesam tik loti zimoli patik (un vinai patik, jo loti daudz ieperk un izmanto fake somas, kurpes utt) tad kapec nenopirkt vienu istu, bet vismaz istu somu, nevis 101 fake ?
Jo piedodiet man, bet labak tad nekadus zimolus, neka fake. Nauris ar, tirgus variants vien ir.
08.05.2022 22:51 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!