Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Vai tik pagājušo gadu nebija šai ceļojumā identisks stāsts, ka viņai sāpēja kuņģis un nevarēja neko ieēst. Tāda nojauta, ka, tad, kad ir ilgstoši jāuzturas ar vecākiem kopā, ka grūti ir noturēt to - es ēdu, daudz un veselīgi. Tad, lai nebūtu jāēd un neviens nepiesienas, sākas teātris. Ka ir slikti. Jo vienu dienu novilkt kopā, tas ir īzī. Bet ilgāk... tad ir jāizvēlas- tiešām pieņemties svarā vai sākt cirku. Šķiet, ka pagājušo gad bija identiski...
12.01.2024 06:27 |
 
Reitings 386
Reģ: 24.02.2022
Mans Dies, mī žēl, sen nebiju iegājusi te... Dārgās, Jums savas dzīves nav, ka tik daudz tērējat laiku un Elīnu un Co 🙈. Slimi suņa murgi.... Nesaprotu, Jūs viņos iemīlējušās esat?! Lai tak viņi dzīvo un dara ko grib, kāpēc Jūs tas tik ļoti uztrauc...
Karoč, attā! 2024. gadā novēlu Jums to enerģiju, ko tērējiet uz viņiem , tā viņiem to atdodot, veltīt sev! 🙂
12.01.2024 00:49 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
Starp citu, Didras fotogrāfe ( ig julija.lapinska) šobrīd ir Bali un tiešām vērtīgi padomi, skaisti skati, daudz piedzīvojumu. Didra could never. Klausoties viņu, var just krievu akcentu, bet klāt pierakstītais (storijā) ar daudz mazāk gramatikas kļūdām. Man patīk. Beidzot meitene atpūšas ārsvalstīs, nevis aizbrauc bildēt Elīnu bezvīļu apenēs.
11.01.2024 21:57 |
 
Reitings 3320
Reģ: 13.08.2023
Capyslay @ 11.01.2024 20:58
Iespējams neesmu pieteikami izglītota vilnas izstrādājumu jautājumā, bet Butterply reklamē jaunos 3in1 “vilnas” komplektus. Apskatoties mājaslapā, sastāvā vilna ir tikai 10%. Vai tas ir normāli, tādu saukt un reklamēt kā vilnas džemperi? Es tā neuzskatītu. Bet Elīnas vārdos “Tas nav dārgi, tas ir vilnas izstrādājums, cik izmaksā vilnas izstrādājums, tas ir vilnas tas nav vienkārši kaut kas nesaprotams (sastāvs)” Es teiktu, ka 68% pārstrādāts poliesters, 20% akrils, 2% elastāns un tikai 10% vilna ir kas nesaprotams.
Īstākā patērētāju maldināšana
11.01.2024 21:41 |
 
Reitings 345
Reģ: 12.10.2023
Patiesībā esmu šokā (it kā jau nē, bet nu tomēr), par Elīnas pasniegšanu produktiem, kurus viņa tirgo! Pēdējais live, tās atbildes par kopšanu, sastāviem, vai viņa pati maz saprot, ko saka? Nespēj argumentēt un tiešām ar pārliecību pastāstīt par saviem bombīgajiem vilnas džemperiem! Arī par ādas cimdiem, kurus rādīja. Tika uzdots jautājums, vai tie ir no ādas, E atbilde: "neeee!?!?!?", pati nemaz nezina.
Ja tu vēlies pārdot preci, produktu, jebko, ir jāprot pārliecinoši par to pastāstīt, lai man tiešām gribas to nopirkt! Pēc tāda live nu nezinu, es piecas reizes padomātu pirms pērku. Un viņas visiem "džemperis nesavelsies" arī nav pārliecības, gan jau tā pat kā bombīgie legingi - neplīst.
Arī par piedāvājumiem - bez savas kalpones pat nebūtu lietas kursā, kas par sadaļām un piedāvājumiem apgrozās! Tukšs cilvēks, patiesi tukšs!
11.01.2024 21:39 |
 
Reitings 651
Reģ: 06.11.2021
Kruella @ 11.01.2024 19:54

TU PAT IEDOMĀTIES NESPĒJ KĀDAS SHĒMAS ABI SHĒMO LAI APIETU LIKUMU, LAI ATMAZGĀTU NAUDU UN NODOKĻU SISTĒMU.

Nu viņiem uz abiem ir pietiekami maz smadzeņu, lai kaut ko mega izpildītu. Jā, savus sīkos nodokļus nemaksā un to legalizē. Bet nu nekas tur mega nav.
Grūtniecība nekad nav bijis šķērslis kratīšnai.
KPL pants ir par sprieduma izpildi un run ir par reālu brīvības atņemšanu. Lai līdz tam tiktu vispirms vajag kriminālprocesu, tad vajāšana un vēl tiesas process. Didī nav pat ierindas darbinieks uzņēmumā, kāpēc, lai viņu sauktu pie atbildības ( nu vienīgi par legalizēšanu). Nu ņemot vērā, ka viņi nav rūdīti noziedznieki, tad reālu brīvības atņemšanu viņiem neviens nedotu.
Nevajag jau te arī dzejot, sīki ierindas blēži, kam gan jau vid elpo pakausī. Ceru, ka ptac ar viņiem uz nagiem skatās.
11.01.2024 21:35 |
 
Reitings 3
Reģ: 17.06.2015
Mani gan vairāk uzjautrina viņas frāze par to ,ka pirmo reizi dzīvē viņai esot slikta dūša kā uz vemšanu,viņai gadijumā grūtniecības laikā nebija trakā toksikoze ,kas bija kā iemesls viņas neēšanai?🥴
11.01.2024 21:03 |
 
Reitings 115
Reģ: 16.12.2023
Iespējams neesmu pieteikami izglītota vilnas izstrādājumu jautājumā, bet Butterply reklamē jaunos 3in1 “vilnas” komplektus. Apskatoties mājaslapā, sastāvā vilna ir tikai 10%. Vai tas ir normāli, tādu saukt un reklamēt kā vilnas džemperi? Es tā neuzskatītu. Bet Elīnas vārdos “Tas nav dārgi, tas ir vilnas izstrādājums, cik izmaksā vilnas izstrādājums, tas ir vilnas tas nav vienkārši kaut kas nesaprotams (sastāvs)” Es teiktu, ka 68% pārstrādāts poliesters, 20% akrils, 2% elastāns un tikai 10% vilna ir kas nesaprotams.
11.01.2024 20:58 |
 
Reitings 507
Reģ: 18.03.2023
Semmi teksts @ 11.01.2024 20:12[/quote
Naurim jau galva strādā. Ja nebūtu buķika, šim piestāvētu rumbulas plačos auto smērēt. Tikai pārāk gejiski izskatās
11.01.2024 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Kruella @ 11.01.2024 19:54

TU PAT IEDOMĀTIES NESPĒJ KĀDAS SHĒMAS ABI SHĒMO LAI APIETU LIKUMU, LAI ATMAZGĀTU NAUDU UN NODOKĻU SISTĒMU.

Droši jau vien ka tā.
Man vnk abi pastulbi liekas lai būtu tik gudri🤣
11.01.2024 20:12 |
 
Reitings 10
Reģ: 05.09.2023
Semmi @ 11.01.2024 19:09
Nezinu- kaut kā neticu, ka viņiem ir kaut kādas tiesas priekšā. To, ka varbut VIDs ir pakratījis pirkstu - tas mož, bet ne tiesas un bēgšana no soda izpildes. Nu cmoon. Tad viņa nebūtu tik chill pie kamerām utt. Nu nebūtu. Neplātītos ar ceļojumiem un dzīvokļiem u.t.t
Dzīvokli taisīja no insta un pinteresta bildēm ... tāpat savu iedomu ģimeni veidos no insta bildītēm kādas Àrzemju mamušas business woman profila ar smukām bildēm. Lai tik pašai skaists profils. Tam viņai vajag more babies.. jo nekā jau cita nav kā buķis un šmotkas un 1 berns. Neko vairak nevareja pieķert klāt. Piemeta beidzot ceļošanu klāt , lai papildinatu kontentu, jo nav ko ar bērnu īsti pie kameras darīt- neviens jau nepateica ko darīt?, tagad tjip sportos .. kontentam... nu lūk- second baby jaunam haipam on the waaayy.
Bet viņa toč nav tā kurai to gribētos vai viņa kaut ko no tā izbaudītu. Tas mūlis par to cik viss viņai zbal- jau vemt gribas skatoties.. tik grūti, mirst un ah un uh.
Un Dievticīgā kristiete.. Dievs nav teicis, ka melot ir slikti? Krāpties ir slikti? Tirgot meitenēm saplēstās drēbes ir slikti un smērēt tālāk līdz kāda jau paņems? Bet nē- viņa dzīvo ar " tīru sirdi".
Viņaa un viņas dzīve ir viens liels IEDOMU BULLSHITS

TU PAT IEDOMĀTIES NESPĒJ KĀDAS SHĒMAS ABI SHĒMO LAI APIETU LIKUMU, LAI ATMAZGĀTU NAUDU UN NODOKĻU SISTĒMU.
11.01.2024 19:54 |
 
Reitings 10
Reģ: 05.09.2023
Anīle līne @ 11.01.2024 16:12
Iespējams, krimināllikumā atradu iemeslu kādēļ Elīna grib otru grūtniecību.
638. pants. Tiesas nolēmuma izpildes atlikšana
(1) Ja piespriesta brīvības atņemšana, tās tiesas tiesnesis, kurā lieta izskatīta pirmajā instancē, pēc notiesātā iesnieguma var atlikt sprieduma izpildi šādos gadījumos:
1) ja notiesātais saslimis ar smagu slimību, kas kavē soda izciešanu, — kamēr viņš izveseļojas;
2) ja notiesātā atrodas grūtniecības stāvoklī sprieduma izpildīšanas brīdī, — uz laiku, ne ilgāku par vienu gadu;
3) ja notiesātajam ir mazgadīgs bērns, — uz laiku, līdz bērns sasniedz triju gadu vecumu;

Tāpēc arī dirsas deg abiem
Ehhh, ka vajadzētu viņus paņemt pa pilnu programmu, lai mutītes aizver. Bet nekas gan pienāks arī viņu laiks par visu atbildēt - par naudas atmazgāšanu, nodokļu nemaksāšanu, un visām pārējām mahinācijām ko dara. Diez vai Šlesers viņu dirsas paglābs.
11.01.2024 19:42 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Nezinu- kaut kā neticu, ka viņiem ir kaut kādas tiesas priekšā. To, ka varbut VIDs ir pakratījis pirkstu - tas mož, bet ne tiesas un bēgšana no soda izpildes. Nu cmoon. Tad viņa nebūtu tik chill pie kamerām utt. Nu nebūtu. Neplātītos ar ceļojumiem un dzīvokļiem u.t.t
Dzīvokli taisīja no insta un pinteresta bildēm ... tāpat savu iedomu ģimeni veidos no insta bildītēm kādas Àrzemju mamušas business woman profila ar smukām bildēm. Lai tik pašai skaists profils. Tam viņai vajag more babies.. jo nekā jau cita nav kā buķis un šmotkas un 1 berns. Neko vairak nevareja pieķert klāt. Piemeta beidzot ceļošanu klāt , lai papildinatu kontentu, jo nav ko ar bērnu īsti pie kameras darīt- neviens jau nepateica ko darīt😅, tagad tjip sportos .. kontentam... nu lūk- second baby jaunam haipam on the waaayy.
Bet viņa toč nav tā kurai to gribētos vai viņa kaut ko no tā izbaudītu. Tas mūlis par to cik viss viņai zbal- jau vemt gribas skatoties.. tik grūti, mirst un ah un uh.
Un Dievticīgā kristiete.. Dievs nav teicis, ka melot ir slikti? Krāpties ir slikti? Tirgot meitenēm saplēstās drēbes ir slikti un smērēt tālāk līdz kāda jau paņems? Bet nē- viņa dzīvo ar " tīru sirdi".
Viņaa un viņas dzīve ir viens liels IEDOMU BULLSHITS
11.01.2024 19:09 |
 
Reitings 221
Reģ: 03.01.2023
Anīle līne @ 11.01.2024 16:12
Iespējams, krimināllikumā atradu iemeslu kādēļ Elīna grib otru grūtniecību.
638. pants. Tiesas nolēmuma izpildes atlikšana
(1) Ja piespriesta brīvības atņemšana, tās tiesas tiesnesis, kurā lieta izskatīta pirmajā instancē, pēc notiesātā iesnieguma var atlikt sprieduma izpildi šādos gadījumos:
1) ja notiesātais saslimis ar smagu slimību, kas kavē soda izciešanu, — kamēr viņš izveseļojas;
2) ja notiesātā atrodas grūtniecības stāvoklī sprieduma izpildīšanas brīdī, — uz laiku, ne ilgāku par vienu gadu;
3) ja notiesātajam ir mazgadīgs bērns, — uz laiku, līdz bērns sasniedz triju gadu vecumu;
diezgan logic. Džeisonam drīz jau divi gadi, tāpat vēl gads un var būt soda izpilde, tātad jau laicīgi jāsak palikt stāvoklī tad palīdzības viss par 9 mēnesi plus 3 gadi vēl
11.01.2024 18:41 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
Facundo @ 11.01.2024 17:51

Burkānus tā pat lopse nemazgatus un nemizotus

Nu nezinu gan, vai par to jāpiekasās, tie mazo burkāniņu iepakojumi jau ir domāti tūlītējai ēšanai, nav jāmazgā vai jātīra.
11.01.2024 18:39 |
 
Reitings 4197
Reģ: 27.08.2023
magdalena333 @ 11.01.2024 18:07
Viņa tak šodien, kad taisīja to putnu kaku (atvainojos, ka tā izsakos par ēdienu, bet tas man to atgādināja) arī uzmeta mellenes pa taisno nemazgātas. Tieši tā, kāds tur brinums, ka šiem tur regulāri kakiņa šķidra, tad Naurikam, tad Džoistikam, tagad Elīnas kārta

Jāsaka, ka es arī mēdzu ogas ēst pa taisno no spainīša, nemazgājot, nekādas problēmas man nav bijušas. Es vairāk biju neizpratnē, vai Džeisonam viņas tika dotas saldētas, neatkausētas? Ogas izskatījās kā no saldētavas, savai putna kakai viņa arī tādas lika virsū.
11.01.2024 18:36 |
 
Reitings 16364
Reģ: 21.10.2022
Semmi @ 11.01.2024 15:08
Es vienmēr zināju, ka Didrai uzacis šausmiigas. Bet kura te pieminēja , ka tik resnas kā acis? ??? tagad to vien pamanu ka toč tik resnas kā acis. ???

un tā plikpaurība virs pieres kreisajā pusē , kad sasien copi uz augšu 😀😀😀
11.01.2024 18:34 |
 
Reitings 5470
Reģ: 27.02.2022
Es vairāk ticu, ka šij pohas bija un tāpēc sudigi
11.01.2024 18:10 |
 
Reitings 3141
Reģ: 08.09.2015
Viņa tak šodien, kad taisīja to putnu kaku (atvainojos, ka tā izsakos par ēdienu, bet tas man to atgādināja) arī uzmeta mellenes pa taisno nemazgātas. Tieši tā, kāds tur brinums, ka šiem tur regulāri kakiņa šķidra, tad Naurikam, tad Džoistikam, tagad Elīnas kārta
11.01.2024 18:07 |
 
Reitings 1638
Reģ: 16.02.2021
EsPati @ 11.01.2024 17:34
Skatījos, skatījos pēdējo storiju un līdz pēdējam brīdim negribēju ticēt, ka gada māte atļaus savam bērnam tās mellenes ēst pa taisno no paciņas nemazgātas. Bļaaa, nopietni????Un tad viņa brīnās, ka viņai sūdīgi. Šitā simts punkti ēd visus augļus nemazgātus. Fuj. Es iedomājos kas ar kādām rokām viņus apgramstījis. Tās pašas mellenes. ? un viņa mierīgu sirdi tās netīrās mellenes dod savam sīcim ēst. Pag, neviens viņai nepateica, ka augļi, ogas un dārzeņi pirms lietošanas jānomazgā??

Burkānus tā pat lopse nemazgatus un nemizotus
11.01.2024 17:51 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits