Butterfly clothing

Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |

Reģ: 27.02.2022
Skaistslaiks @ 15.04.2022 12:01
Es arī uzmetu aci tiem viņas vecajiem storijiem. Cik nu veci, kādi trīs gadi, bet izskatās, kā savi 10gadi vismaz pagājuši.
Nu nebija Elīna nekāda skaistule arī pirms tam, viņai nav tādi sejas vaibsti, lai būtu nez kāda skaistule, lai kā sevi uzlabotu. Lielākā daļa tās meitenes viņai blakus bija tiešām simpātiskas, tāpēc laikam Elīna tika iedzīta tādos kompleksos, pēc kā sekoja visi tie uzlabojumi, ar kuriem diemžēl viņa aizšāva galīgi greizi, vienīgais ko es viņas vietā būtu izdarījusi, veikusi deguna korekciju. Tagad ir kā skatīties uz diviem dažādiem cilvēkiem. Jā, man labāk patika tā vienkāršā, dabiskā meitenes.
Kopumā, es tagad redzu cik dažu gadu laikā Elīna sevi ir norakusi. Viss tas tauriņš ir tāds aizsegs, lai attaisnotu es teiktu neko nedarīšanu, jā es uzskatu, ka viņa neko nedara, viņa nedzīvo ,ir tikai bombiskās fotosesijas. Tas pats Bali ceļojums, jā, tas bija ceļojums, var redzēt, ka abi ar Nauri staroja, bija vēlme braukāt apkārt, redzēt vietas, Elīna peldēja, baudīja dabu, pastaigas, veselīgi ēda, paši meklējuši vietas ,ko apskatīt, izrādās viņi zin, kas ir TripAdvisor ?, kas notiek tagad, aizbrauc ceļojumā un visu laiku kaut kādas atrunas, darbs, darbs, darbs, kā pats Nauris sūdzējās ,ka Dominikānā bijis garlaicīgi, jā, jo Elīna lika sēdēt viesnīcā.
Tā pat var redzēt, ka agrāk Elīna bija sabiedriska, gāja ar meitenēm ārā, ēda ārpus mājām, kas ir tagad, sēž savā dzīvoklī vai aizskrien uz tauriņu vai veikalu. Vai tā izskatās jauna cilvēka dzīve, kas it kā pelna nez kādu naudu, ka nevar pat iziet pastaigā, satikties ar cilvēkiem, aizbraucot ceļojumā izbaudīt zemi kur esi aizceļojis? Tad kam tā nauda, kam viņa vajadzīga, ja tu sēdi vienā dzīvoklī? Nezinu, man viņa liekas vienkārši slinka, ka neko nevēlas darīt, pat plāno jau savu bērnu nevest pastaigā, jo it kā aizņemta, vai tiešām viņas prāt kaut kāda bildēšanās spēj aizstāt laiku ar savu bērnu, tur reāli cilvēki ir aizgājis kukū, un es lieku uz to, ka viņi nebūs vēl ilgi kopā, jo man liekās, ka Elīna ir mainījusies par 500%, kopš viņi ir precējušies, nu cik ilgi Nauris cietīs tādu kūku, kas neko citu negrib darīt kā tikai bildēties un sēdēt taisīt IG storijus. Nu salīdzinot Elīnu tajā Bali storijā, un tad pēdējā intervijā STV es nespēju noticēt, ka tā ir tā pati sieviete pēc 3 gadiem.
jā, es ar nesparotu par kuru skaistumu runā visas 😀 nu pašos pirmsākumos bija ok, bet vai tur skaistule, modele, nop. Un arī domāju, ka ir slinka, pat ne slinka, es teiktu, ka viņai ir reāla depresija, tad cilvēks neko negrib darīt, atrunas meklē un tā. Viņai vajag psihoterapeita palīdzību un varbūt kādu antidepresantu padzert, pēc grūtniecības. Jo cilvēks uz milzīga kal deficīta sēžot, var noķert depresiju, izsīkumu, izdegšanu utt. Tāpat gan jau d vit trūkst+ visi hormoni. Domāju ikdienā viņa ir kā no dziesmas "lucky" , tikai viņai nav viss, kā dziesmā, bet nja. Kaut kā tā.
15.04.2022 12:44 |

Reģ: 14.01.2022
SaltedCaramel @ 15.04.2022 11:20
Uzrakstiet kāds, lai pamēģina uzvilkt grūtnieču bikses un tad izskatīties okey, nevis šitās briesmas.

Es arī uzrakstīju.
15.04.2022 12:31 |

Reģ: 15.01.2013
Jap.pilnīgi piekrītu
15.04.2022 12:28 |

Reģ: 01.08.2021
Es arī uzmetu aci tiem viņas vecajiem storijiem. Cik nu veci, kādi trīs gadi, bet izskatās, kā savi 10gadi vismaz pagājuši.
Nu nebija Elīna nekāda skaistule arī pirms tam, viņai nav tādi sejas vaibsti, lai būtu nez kāda skaistule, lai kā sevi uzlabotu. Lielākā daļa tās meitenes viņai blakus bija tiešām simpātiskas, tāpēc laikam Elīna tika iedzīta tādos kompleksos, pēc kā sekoja visi tie uzlabojumi, ar kuriem diemžēl viņa aizšāva galīgi greizi, vienīgais ko es viņas vietā būtu izdarījusi, veikusi deguna korekciju. Tagad ir kā skatīties uz diviem dažādiem cilvēkiem. Jā, man labāk patika tā vienkāršā, dabiskā meitenes.
Kopumā, es tagad redzu cik dažu gadu laikā Elīna sevi ir norakusi. Viss tas tauriņš ir tāds aizsegs, lai attaisnotu es teiktu neko nedarīšanu, jā es uzskatu, ka viņa neko nedara, viņa nedzīvo ,ir tikai bombiskās fotosesijas. Tas pats Bali ceļojums, jā, tas bija ceļojums, var redzēt, ka abi ar Nauri staroja, bija vēlme braukāt apkārt, redzēt vietas, Elīna peldēja, baudīja dabu, pastaigas, veselīgi ēda, paši meklējuši vietas ,ko apskatīt, izrādās viņi zin, kas ir TripAdvisor 😁, kas notiek tagad, aizbrauc ceļojumā un visu laiku kaut kādas atrunas, darbs, darbs, darbs, kā pats Nauris sūdzējās ,ka Dominikānā bijis garlaicīgi, jā, jo Elīna lika sēdēt viesnīcā.
Tā pat var redzēt, ka agrāk Elīna bija sabiedriska, gāja ar meitenēm ārā, ēda ārpus mājām, kas ir tagad, sēž savā dzīvoklī vai aizskrien uz tauriņu vai veikalu. Vai tā izskatās jauna cilvēka dzīve, kas it kā pelna nez kādu naudu, ka nevar pat iziet pastaigā, satikties ar cilvēkiem, aizbraucot ceļojumā izbaudīt zemi kur esi aizceļojis? Tad kam tā nauda, kam viņa vajadzīga, ja tu sēdi vienā dzīvoklī? Nezinu, man viņa liekas vienkārši slinka, ka neko nevēlas darīt, pat plāno jau savu bērnu nevest pastaigā, jo it kā aizņemta, vai tiešām viņas prāt kaut kāda bildēšanās spēj aizstāt laiku ar savu bērnu, tur reāli cilvēki ir aizgājis kukū, un es lieku uz to, ka viņi nebūs vēl ilgi kopā, jo man liekās, ka Elīna ir mainījusies par 500%, kopš viņi ir precējušies, nu cik ilgi Nauris cietīs tādu kūku, kas neko citu negrib darīt kā tikai bildēties un sēdēt taisīt IG storijus. Nu salīdzinot Elīnu tajā Bali storijā, un tad pēdējā intervijā STV es nespēju noticēt, ka tā ir tā pati sieviete pēc 3 gadiem.
15.04.2022 12:01 |

Reģ: 28.08.2021
chiepinja @ 15.04.2022 10:49
Un Forums beidzot iedzina Didiii kompleksos par savu sarauto kājstarpi ? nē tas nav augstums Didii, bet nepiemerots apģērbs ?

Viņa kaut ko par šo teica storijos? 😀 Nesekoju viņai, kāds var atstāstīt pāris vārdos?😀
15.04.2022 12:00 |

Reģ: 21.11.2017
Es uzrakstīju
15.04.2022 11:45 |

Reģ: 10.05.2021
Uzrakstiet kāds, lai pamēģina uzvilkt grūtnieču bikses un tad izskatīties okey, nevis šitās briesmas.
15.04.2022 11:20 |

Reģ: 09.08.2014
Hahaha, grūtnieču problēma 😁 jā, grūtnieces šo problēmu risina, velkot piemērotu apģērbu, ne uzstiepjot L izmēriņu 😂
15.04.2022 11:07 |

Reģ: 14.02.2021
Un Forums beidzot iedzina Didiii kompleksos par savu sarauto kājstarpi 😅 nē tas nav augstums Didii, bet nepiemerots apģērbs 😅
15.04.2022 10:49 |

Reģ: 24.02.2022
Vai forums vakar atgādināja, ka Naurim bija vārda diena?😂
15.04.2022 10:47 |

Zašibis modes dāma
15.04.2022 10:44 |

Reģ: 07.03.2022
Elīna un viņas aizņemtība. Ai, nu ziniet, man laika vispār nekad nav, visu laiku močīju un močīju. Neticu!
Vai nu viņa pārspīlē vai nemāk plānot savu laiku utt... Vairāk sliecos uz pirmo variantu!
15.04.2022 10:30 |

Jā, viņai trūkst cilvēka ar ko parunāt. Bet nu izskatās, ka pati vainīga gan jau pie tā, ka visas draudzenes pazūd. Kurš ilgtermiņā var izturēt to stulbumu
15.04.2022 09:03 |

Reģ: 14.02.2021
Es domāju, ka Porziņģis nevēlētos, ka viņa Laura pinas ar Didrihsoni 😅😅😅
15.04.2022 07:35 |

Reģ: 10.06.2014
Klausoties didras storijos, pat nedaudz skumji paliek.... Tik daudz info stāsta, ko parasti cilvēki stāsta draudzenēm. Bet te var saprast, ka nav jau ar ko runāt... Nav jau sirdsdraudzeņu, kam pastāstīt savu sāpi vai uzdot kādu jautājumu, palūgt padomu... Daudz privātu lietu izpauž publikai, lai dabūtu atbalstu, bet tajā pašā laikā, tik ļoti parastas lietas ir "pārāk privātās, lai par to runātu..." Man reāli reizēm gribētos kļūt par viņas draudzeni, lai tam nabaga cilvēkam būtu ar ko parunāt...
No otras puses... Ja pat vīrs nedrīkst dzirdēt patiesību par to, cik viņa ēd, ko vispār var sagaidīt no tāda cilvēka
15.04.2022 07:03 |

Reģ: 27.10.2021
Daisey @ 14.04.2022 23:07
Skatījos Paulas Freimanes skaistos storijus un tad nākošie bija didrihsones…Akdievs ,nožēlojamā tirgus bāba. Nekas cits kā lupatas, lupatas BOMBĪgi. Lūdzu Elīna, iemācies jaunus vārdus, izglītojies un runā kā pieaudzis cilvēks tak,jēziņ, nav vairs 15. Lielā biznesa lēdija. Un nekad nesalīdzināt ceļojuma storijus.. cik daudz jau didriķu pāris ir bijuši ceļot, bet nekad nav bijis no sirds tāds storijs,ka tiešām izbauda to valsti- kultūru,dabu utt. Paulas storijiem var tā just un izdzīvot līdzi. Tik daudz vienmēr labas vietas atrod. Nevar ne salīdzināt un nevajag salīdzināt. BET- Elīnai nekad nav bijis storijs, ka dara ko aktīvu citās valstīs, peld utml. Tikai šmotkas. Nožēlojami.

Kafija laba vai slikta. 😅
15.04.2022 01:51 |

Reģ: 17.01.2021
Cosmochic @ 15.04.2022 00:41

Elīna pirms extreme makover nebija ļoti skaista, beidziet.?‍♀️
Ok, dabīga, bet ne skaista.
Varbūt mazliet simpātiska, bet ne ļoti skaista.

Nu salīdznot ar to kas tagad tur notiek, viņa tiešām BIJA skaista.
15.04.2022 01:47 |

Reģ: 26.02.2022
aija93 @ 14.04.2022 22:24

Laura Vizla strādāja tauriņa? Un ko tās pārējās influenceres tur darīja?
Laura Vizla ļoti labi kontaktējās ar Didrihsoni, bieži piedalījās fotosesijās, arī kad viņi pārcēlās uz citām telpām, viņa vienmēr bija.
15.04.2022 00:43 |

Reģ: 20.07.2021
Elizabeteputnos @ 14.04.2022 22:33
Pēc ieteikuma šeit apskatīju vecos storijus no Bali. Elīna bija ļoti skaista, sievišķīga, fantastiskas formas - gan dupsis ir, gan krūtis(arī ja nedabīgās-ļoti veiksmīgi un dabīgi izskatās). Neko ne pielikt, ne atņemt, manuprāt. Stils - nav mans, bet tas katram savs.

Elīna pirms extreme makover nebija ļoti skaista, beidziet.💁‍♀️
Ok, dabīga, bet ne skaista.
Varbūt mazliet simpātiska, bet ne ļoti skaista.
15.04.2022 00:41 |

Reģ: 03.04.2022
Interesanti, kāds finansiāls pienesums ir tām bildēm, kas ar šmotkām uzņemtas ceļojumos? Kāda ir pārdošanas rādītāju atšķirība starp foto studijā un foto ceļojumā? Šis ir vietējais LV bizness, nevis internacionāls, ar pircējiem pa visu pasauli un biznesiem ārzemēs, kas obligāti jālido vaktēt.. tas liek domāt, ka tas ir kas cits, kā dēļ lido lido, bet tik priekš šmotku bildēm, ne izklaides.
15.04.2022 00:12 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!