Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 623
Reģ: 16.10.2013
DiDī atkal nofeiloja ar storija ievietošamu, kur acīmredzami, nepārprotami gan spidometrā, gan telefona Waze var redzēt ātruma pārsniegšanu.
Ar drošības jostu epopeju bija par maz, laikam. 😀
01.01.2023 20:25 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Jums nešķiet,ka kopš tā soc dienesta Džeisons vairāk nebrauc pie omem ,bet visu laiku pie vecākiem , protams ar auklēm,bet ar vecākiem . Pat uz spa kopā brauca un pēkšņi vairs dēls netraucē .nez ceļojumos ar līdz ņems "labot laulību".
Un vispār ko viņi domā ar to laulības labošanu? Mēs visi , protams, saprotam ,ka zem tā slēpjas šmotkas ,bet... Viņa kaut reizi ir teikusi ka mainījušās attiecības,kas laulība nogājis greizi ,ka pēkšņi jāskrien uz kursiem un jāpavada laiks divatā? Protams,daudziem pāriem ģimene ar bērna ienākšanu mainās attiecības un attieksme vienam pret otru,bet parasti tā apjausma,ka kaut kas nav tā ka vajag nenāk jau pirmajā mēnesī,bet šeit uzreiz Džeisons piedzima un jāskrien labot attiecības. Vienkārši interesenti ko viņa ar to paskaidrotu,kas tad tāds mainījies viņiem
01.01.2023 20:10 |
 
Reitings 847
Reģ: 02.02.2020
Andelē vispār interesanti paskatīties tās drēbes, īpaši, ja klāt vēl pieliktas bildes no butterfly mājaslapas. Baigi jāpacenšas, lai saskatītu līdzību dažām 😄
Bet vispār, arī ja viņi tirgotu kvalitatīvas drēbes, man liekas pretīga tā apģērba izmētāšana pa zemi vai pavalkāšana un tad likšana tirgošanā.
01.01.2023 19:08 |
 
Reitings 504
Reģ: 16.03.2022
Metaforaas @ 01.01.2023 13:23

Es vispār brīnos, kā tur kāds kautko vēl pērk, ļoti negodīga rīcība no viņu puses , šis iau bija teikts , ka visas viņas tur velk tos apģērbus, fočējas un pēc tam karina uz pakarināmajiem un tirgo uz urā. Zinot cik kilogrami kosmētikas Elīnai uz sejas un 100 kārtas paštonējošā , nebrīnos ka visas drēbes ir netiras , kas pabijušas uz viņas.

💯💯💯
01.01.2023 18:03 |
 
Reitings 3177
Reģ: 08.09.2015
Es pasūtīju no Zaras džinsu bikses, atnāca ar saplēstu rāvējslēdzi, tajā pašā dienā nosūtīju atpakļ un pēc pāris dienām atskaitīja man naudu atpakaļ, punkts. Ticu, ka kaut kāds Butterfly kantoris man atteiktu naudas atgriešanu vainojot, ka es esmu sabojājusi preci. Pēc visām tām leģendām par Butterfly es pat neriskētu kaut ko no viņiem sūtīt, pie tam redzot tās viņu bildēšanas aizkulises, ka mūžīgi viss mētājas pa zemi, tad viņas tur ēd, dzer kafiju, nozieķējušās ar paštinējošā un kg make up, un zinot cik Elina ir nevīžīga nu fui. Un ir vairāk kā skaidrs, ka viņas pēc tam tās lupatas tirgo, nē paldies! Nē un viss, es teicu, ja tiešām kādai tur nenormāli kaut kas iepatikās, tad lūdzu aizbrauciet uz veikalu un pārliecināties par preces kvalitāti, izmēru un krāsu! Un jā, tas par to akcijas preci Butterfly un viņu regulārajām kapeiku atlaidēm un neatgriešanu nu tā izdomāts, lai čakarētu cilvēkus! Es tagad arī tajā pašā Zārā pēc Ziemassvētkiem uz atlaidēm pasūtīju pāris lietas, kaut kas no tā nepatika, nederēja, aizsūtīju atpakaļ nekādu lieku jautājumu un naudu dabūju atpakaļ, es nesaprotu kāpēc cilvēki paši sev bojā garastāvokli ar to Butterfly 😀 Ir 101 veikals kur iepirkties un sev nečakarēt prātu!
01.01.2023 18:02 |
 
Reitings 2162
Reģ: 10.04.2022
Vai vēl variants, pie preces saņemšanas filmēt visu atvēršanu, lai var pierādīt, ka prece atnākusi ar defektiem, lai uzreiz mute ir ciet Didrai un pieņemtu uz atgriešanu.
Bet nu es nesaprotu tās zosis, arī šeit, kas grib riskēt kko pirkt no viņiem, ja zina, ka būs liels appisiens. Domājat divreiz vai ir dēļ skaistas lupatas sev čakarēt nervus. + prece kapitāli pārcenota. Vienk wtf meitenes..
01.01.2023 17:28 |
 
Reitings 267
Reģ: 06.08.2021
2biletes @ 01.01.2023 15:22
meitenēm vienkārši jābeidz taupīt laiku un jāiet uz PTAC. Visi šie buķika noteikumi ir pret PTuA likumu...

Nu, es ar esmu dzirdējusi, ka tās, kuras piedraud viņiem ar PTAC beigās tiek pie naudas atgriešanas. Bet līdz tam tikai dāvanu kartes un apmaiņa.
01.01.2023 15:45 |
 
Reitings 1147
Reģ: 18.12.2022
VanessaAdeliina @ 01.01.2023 12:59
11. Pircējs atteikuma tiesības var izmantot, ievērojot šādus nosacījumus:
11.2. prece nedrīkst būt bojāta;
11.3. prece nav lietota, saglabāta sūtījuma kastīte, nav zaudējusi tirdzniecības izskatu (saglabātas etiķetes piestiprinātas pie apģērba, drošības plēvītes u.c.) (tas neattiecas uz jau piegādes laikā bojātu preci, par kuru pie preces saņemšanas apstiprinājuma Pircējs ir norādījis iebildumus).
Tuva paziņa pasūtīja gaišos legingus Butterfly, bet saņēma ar pleķi. Ziņoja, bet tā arī neizdevās atgriezt, jo neatbilda atgriešanas politikai. Tas par bojāto preci atbilst tikai tad, ja ej uz vietas saņemt un apskaties turpat pie viņiem. Ja bojāts - norādi un tev samainīs. Bet ja sūtīsi un konstatēsi, ka ir pleķi uz apģērba - vari izsviest lupatu un naudu vai pat maiņu nedabūsi.
Ja sūti internetveikalā, silti iesaku izvērtēt, vai tev nebūs žēl tās naudas, ja nu paliksi bešā, jo samainīt nebūs iespējams, iespējams būs ar pleķiem, ko arī nevar atgriezt - izsviesta nauda vējā. Nē - uzdāvināta Didrihsoniem.
meitenēm vienkārši jābeidz taupīt laiku un jāiet uz PTAC. Visi šie buķika noteikumi ir pret PTuA likumu...
01.01.2023 15:22 |
 
Reitings 2144
Reģ: 13.07.2016
VanessaAdeliina @ 01.01.2023 14:02
Elīna vienmēr UZSVER, ka viņu darbinieču vērtības saskan ar viņas.
Hmm... Abas modeles nodarbojas ar sportu/fitnesu, ēd kārtīgi un veselīgi, bet Elīna uztraucas par 50g un grauž burkānus.
Vai tiešām saskan vērtības?

Nu, Helēnas vaļīgums jau saskan.
01.01.2023 14:50 |
 
Reitings 731
Reģ: 04.03.2020
Lūdzu, kāda informējat Elinčiku,ka mazuli,kurš veļās NEDRĪKST likt ligzdiņā. Un vēl dīvānā.🤦🏼‍♀️
Par to fizo nemaz nebrīnos,ka viņai nekas neinteresē. 5mēnešu laikā 3x ar bērnu iziet pastaigā?(es vēl saprastu,ja smagi slima būtu) Gada māte 2022 🏆
01.01.2023 14:13 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
papy12 @ 31.12.2022 13:04
Elīnas modele Ineta fotosesijā ar Rumpi, izskatās aizņēmusies pozas no Elīnas ? tas pats prikids kā Elīnai uz black friday fotosesiju ?
Elīna vienmēr UZSVER, ka viņu darbinieču vērtības saskan ar viņas.
Hmm... Abas modeles nodarbojas ar sportu/fitnesu, ēd kārtīgi un veselīgi, bet Elīna uztraucas par 50g un grauž burkānus.
Vai tiešām saskan vērtības?
01.01.2023 14:02 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
papy12 @ 31.12.2022 13:04
Elīnas modele Ineta fotosesijā ar Rumpi, izskatās aizņēmusies pozas no Elīnas ? tas pats prikids kā Elīnai uz black friday fotosesiju ?
Tā garā pieliktā bize nav galīgi atbilstoši fitnesa fotosesijai. Ja vēl būtu īstie mati.
Sporta zālē taisīsi uz paklājiņa vingrinājumu un ups - kāds uzkāps bizei virsū un noraus :D :D
01.01.2023 14:00 |
 
Reitings 996
Reģ: 08.05.2014
Jauns gads, vecā Elīna - tik aizņemti, ka neesot bijis laika pat pie opja Džeisonu atrādīt
01.01.2023 13:58 |
 
Patīk
Reitings 30252
Reģ: 12.10.2022
Tas nav darbaholisms. Tā ir bēgšana no savām problēmām un sevis, jo strādājot, var aizmirst par tām.
Par kādiem rezultātiem tu runā? Jā, viņiem abiem ir veikals un apgrozījums, bet vai prātā ir auguši? Ja būtu, tad būtu arī uzņēmums pieaudzis.
Ar visiem šiem stulbajiem prikoliem, netīro un pleķaino ķermeni, filtriem, kas ir uz drēbēm - Elīna aizbaida tieši maksātspējīgo publiku, jo šādi cilvēki saprot, kas slēpjas aiz Buķika. Paliek tikai naivas muļķes vai mazās fanes, kuras pasūtīs tikai pārcenotas zeķītes.
Ja parādītu savu viedumu un mainītos, pierādītu, ka drēbes ir kvalitatīvas, viņas apgrozījums pieaugtu x2. Bet tas nenotiks, jo ar viņu paliek tikai sliktāk.
01.01.2023 13:37 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Biete @ 01.01.2023 13:20
Atrauj šampi...Elīna:"Mēs to nedzersim!"..Nauris:"Dzersim gan!"..un šampis no kakliņa ielīst Naurim rīklē???
saka, ka Mežezers, bet uz etiķetes Martini 😀
01.01.2023 13:28 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Didra @ 01.01.2023 13:23
Tas Elīnas pēdējais storijs tik smieklīgs, kur viņiem nesa šampi. It kā priekš viņiem Mežezers, bet Nauris taisīja vaļā martini. Elīna fonā - šito mēs nedzersim, Nauris - dzersim un iedzer no kakliņa ??

Viņa vispār kautko kādreiz ļauj Naurim izlemt? Tā vien liekas ka tas ko viņa pasaka , tā arī jābūt.
01.01.2023 13:24 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
VanessaAdeliina @ 01.01.2023 12:59
11. Pircējs atteikuma tiesības var izmantot, ievērojot šādus nosacījumus:
11.2. prece nedrīkst būt bojāta;
11.3. prece nav lietota, saglabāta sūtījuma kastīte, nav zaudējusi tirdzniecības izskatu (saglabātas etiķetes piestiprinātas pie apģērba, drošības plēvītes u.c.) (tas neattiecas uz jau piegādes laikā bojātu preci, par kuru pie preces saņemšanas apstiprinājuma Pircējs ir norādījis iebildumus).
Tuva paziņa pasūtīja gaišos legingus Butterfly, bet saņēma ar pleķi. Ziņoja, bet tā arī neizdevās atgriezt, jo neatbilda atgriešanas politikai. Tas par bojāto preci atbilst tikai tad, ja ej uz vietas saņemt un apskaties turpat pie viņiem. Ja bojāts - norādi un tev samainīs. Bet ja sūtīsi un konstatēsi, ka ir pleķi uz apģērba - vari izsviest lupatu un naudu vai pat maiņu nedabūsi.
Ja sūti internetveikalā, silti iesaku izvērtēt, vai tev nebūs žēl tās naudas, ja nu paliksi bešā, jo samainīt nebūs iespējams, iespējams būs ar pleķiem, ko arī nevar atgriezt - izsviesta nauda vējā. Nē - uzdāvināta Didrihsoniem.

Es vispār brīnos, kā tur kāds kautko vēl pērk, ļoti negodīga rīcība no viņu puses , šis iau bija teikts , ka visas viņas tur velk tos apģērbus, fočējas un pēc tam karina uz pakarināmajiem un tirgo uz urā. Zinot cik kilogrami kosmētikas Elīnai uz sejas un 100 kārtas paštonējošā , nebrīnos ka visas drēbes ir netiras , kas pabijušas uz viņas.
01.01.2023 13:23 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Tas Elīnas pēdējais storijs tik smieklīgs, kur viņiem nesa šampi. It kā priekš viņiem Mežezers, bet Nauris taisīja vaļā martini. Elīna fonā - šito mēs nedzersim, Nauris - dzersim un iedzer no kakliņa 😁😁
01.01.2023 13:23 |
 
Reitings 73
Reģ: 25.02.2022
Atrauj šampi...Elīna:"Mēs to nedzersim!"..Nauris:"Dzersim gan!"..un šampis no kakliņa ielīst Naurim rīklē🤣🤣🤣
01.01.2023 13:20 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
VanessaAdeliina @ 01.01.2023 13:18
Nu kā - tad, kad vieni paši skrēja uz Franciju "uzlabot" attiecības un nebija bērns līdzi, Didra ar lielāko prieku. Nav bērna un vēl papildus staigāšana pa lupatu fabrikām.
Kad bērns ir klāt, tad labāk jāskrien uz savu lupatu bodi pārģērbt manekenus.
Cik ilgi vēl šie attaisnojumi turpināsies? Skatītāji tik turpina skatīties un brīnīties (lai gan nav jau nekādi jaunumi), bet ģimene? Nu ne Didras, bet Naura ģimenei jau viss besī un Naurim arī sāk.
Naura vecāki pat nebija pie šiem uz Ziemassvētkiem, tikai Elīnas ģimene. Arī uz Zakopani brauks tikai ar Elīnas ģimeni. Laikam Naura ģimene patiesi nevar ciest Elīnu. Un es to saprotu. Naura brāļa sejā viss bija ierakstīts :D

Skumji ,tiešām var redzēt, ka maksimāli izvairās no bērna.
01.01.2023 13:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)