Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1476
Reģ: 01.11.2022
Vēders var uzpūsties no liela daudzuma kafijas. It īpaši, ja to izdzer tukšā dūšā.
30.12.2022 20:53 |
 
Reitings 111
Reģ: 07.07.2022
Elielieli @ 30.12.2022 19:06

Izskatās, ka no bada viņai tas vēders izspiežas kā cilvēkiem, kuri ilgstoši dzīvo badā ?
Bet kāpēc viņai neviena no tām kolēģēm neko nesaka par tam krūtīm. Lai nevelk tādas drēbes, neizskatās īpaši labi ?
tāpēc ka padomātu, ka kolēģēm skauž un galvenais ka Naurim patīk ka Elīna izskatās pēc Miss Potato head
30.12.2022 20:44 |
 
Reitings 2099
Reģ: 16.06.2017
Kleitas bļodiņu izmērs A vai B , tikmer Elīnai ar savām D izmēra krūtīm liekas, ka viņa izskatās skaisti. Bļodiņas knapi nosledz krūšgalus un tas arī viss. Kā var domāt , ka tas ir skaisti. Kleita, piegriezums jā protams… bet nejau, ja Tev krūtis veļas arā pa visām malām un proporcija tik skaidri redzama.
30.12.2022 19:59 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu sorry, pēc tās kleitas izskatās, ka Elīnīte satasījusies pirms Jaunā gada nedaudz pastrādāt uz paneli. Nu tik perversi! Jāsaka, ka pamazām viņu buķikā var atvērt arī ieleņu_outlet!!!
30.12.2022 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Dubšuks....
Es vnk nevaru tās briesmīgās rakstības kļūdas. Nu neaizņem tas tik daudz laika - kaut vai iegūglēt, kā pareizi uzrakstīt kādu vārdu.
30.12.2022 19:26 |
 
Reitings 1291
Reģ: 04.11.2022
Pareizais @ 30.12.2022 18:48

Joptvaimaķ, Irina!!! Nu kas tās pa krūtīm un melno padusi?
Kura gan kaut ko tik šausmīgu velk mugurā? Pat cirka klauni tā neģērbjas
30.12.2022 19:26 |
 
Reitings 21
Reģ: 28.01.2022
amoreamore @ 27.12.2022 11:08

nuu jau nu jau, iepriekšējais nosaukums bija Sabiedrība ar ierobežotu atbildību "IWT".
un iepriekšējais darbības veids šim uzņēmumam bija - 46.12 Degvielas, rūdas, metāla un rūpniecisko ķīmikāliju vielu vairumtirdzniecības starpnieku darbība
Izskatās, ka naurix ir nopircis to uzņēmumu gatavu no kaut kādas Jeļenas Tālbergas.

Jeļena Tālberga ir Naura mamma. Šobrīd jau cits uzvārds.
30.12.2022 19:17 |
 
Reitings 305
Reģ: 15.06.2022
Spanic @ 30.12.2022 18:44
Kas notiek ar tām krūtīm, nu come on!? Man ir sāpīgi skatīties uz to viņas ķermeni, jā, svars ir mazs, bet tas vēders vienmēr piepūties! Kur viņa radīja to peldkostīmu, kā mazam bērnam, kājas tievas, bet vēders pa priekšu. Ja būtu normāli ēdusi un sportojusi, tad būtu tāds pats svars, tik ciskiņas un dibens neizskatītos kā trīcošs galerts! Un vēl tas piepūties vēders! ??‍♀️

Izskatās, ka no bada viņai tas vēders izspiežas kā cilvēkiem, kuri ilgstoši dzīvo badā 😬
Bet kāpēc viņai neviena no tām kolēģēm neko nesaka par tam krūtīm. Lai nevelk tādas drēbes, neizskatās īpaši labi 😬
30.12.2022 19:06 |
 
Reitings 624
Reģ: 02.08.2022

Joptvaimaķ, Irina!!! Nu kas tās pa krūtīm un melno padusi?
30.12.2022 18:48 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Kas notiek ar tām krūtīm, nu come on!? Man ir sāpīgi skatīties uz to viņas ķermeni, jā, svars ir mazs, bet tas vēders vienmēr piepūties! Kur viņa radīja to peldkostīmu, kā mazam bērnam, kājas tievas, bet vēders pa priekšu. Ja būtu normāli ēdusi un sportojusi, tad būtu tāds pats svars, tik ciskiņas un dibens neizskatītos kā trīcošs galerts! Un vēl tas piepūties vēders! 🤦🏼‍♀️
30.12.2022 18:44 |
 
Reitings 2718
Reģ: 15.07.2021
Kornēlija @ 30.12.2022 10:46
Man ir nojausma, kāpēc Elīnai nekur nekad nekas nepatīk. It īpaši saistībā ar ēdināšanu. Tas varētu būt ēšanas traucējumu dēļ. Man pašai pirms pāris gadiem bija līdzīgi - aizgāju galējībās ar svara zaudēšanu, uz 170cm svēru 49kg… badojos, pārsvarā ēdu tikai augļus. Un ar tā brīža draugu ejot uz visādiem restorāniem, kafejnīcām utt, vienmēr biju neapmierināta. Ilgi blenzu ēdienkartē, visi ēdiena nosaukumi asociējās ar kalorijām, taukiem, ogļhidrātiem. Un, kad beidzot izvēlējos kaut ko, ko savā prātā biju atļāvusi sev todien apēst, tāpat biju nelaimīga un dusmīga, jo šķita, ka uzreiz svars nāks klāt. Tad mēģināju sev iestāstīt, ka atnestais ēdiens nemaz nav garšīgs un nevaru tāpēc pat visu porciju noēst. Un tādā prāta tumsonības stāvoklī gribas kritizēt pilnīgi visu. Konstanta neapmierinātība ar sevi, apkārtējiem, vidi, jebko. Viss, kas iepriecina, ir kaulu redzamība spogulī un mazāks cipars uz svariem. Bet to, cik nepareizi un slimi tas ir, var saprast tikai tad, kad esi ticis no tā vaļā. Šāda bija mana pieredze, es nesaku, ka Elīnai ir tāpat, bet kaut kādas paralēles ir redzamas. :(

Manai māsai bija līdzīgi, kad bija neēšanas laiks. Bija pat neērti ēst viņas klātbūtnē, jo likās, ka pārējos tā kā nosoda pat, un jā likās, ka kaitina tas, ka citi ēd.
30.12.2022 18:14 |
 
Reitings 6082
Reģ: 14.12.2022
VanessaAdeliina @ 30.12.2022 16:48
Šo izlasot, es tiešām ticu, ka tā var būt, kā šeit raksta. Elīna pati vienmēr ir teikusi, ka Nauris ir bijis tas, kurš audzināts vienmēr tiekties pēc kā labāka - tātad, tas nācis no ģimenes, kas šo rakstīto apstiprina.
Tas izskaidro arī to, kāpēc nekad abas ģimenes nav kopā, jo ir taču kristieši. Es vēl saprastu, ja viena ģimene būtu, bet otra nē. Vai tad kristieši vienmēr neatrod kopīgu valodu?
Protams, ja Naura mamma tā ir teikusi, nav labi tā publiski izteikties, bet tomēr - cik ilgi gan varētu izturēt to, ko par Elīnu tauta runā? Ja viņa ir kādreiz šeit ienākusi un šo lasījusi - vājprāts. Un te pat nav runa par attiecībām starp Elīnu un Naura ģimeni, bet dēļ Elīnas šeit runā par Džeisonu, kas ir Naura mamma mazdēls. Un tas var ļoti raisīt naidu pret Elīnu kā māti, jo viņa iet pārāk tālu ar savām izdarībām un pilnībā provocē, lai tiek runāts par viņas dēlu, kad pati palikusi max. garlaicīga.
Un vēl visi tie komentāri par karu no Elīnas mammas puses... Atkārtošos, nav smuki publiski par to runāt, bet arī no Elīnas un viņas ģimenes nāk visu laiku ārā negatīvisms, un visam ir savs mērs.

Kas tas ir par karu no Elīnas mammas puses? Pirmā dzirdēšana.
30.12.2022 17:03 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Olly30 @ 30.12.2022 16:16
Ta ir darboholisma izpausme.Viņai darbs sagadā baudu un laimi, jo jūtas novertēta.Tur viņai ir kāda vērtība,redz rezultātu savām darbibām.Tāpec fokuss ir uz to.Citu spiediena rezultātā ,ja izveletos citu virzienu uz ko fokuseties,cikvēks paliktu vienkarši par nelaimes čupiņu un iekristu apātijā.

Viņa jau ir nelaimes čupiņa - tāpat kā visi tie, kas dzīvo izdomātā burbulī.
30.12.2022 16:49 |
 
Patīk
Reitings 29817
Reģ: 12.10.2022
Meitenearputniem @ 29.12.2022 04:51

Nu labi tad nu pie galvenā :
Ta kā šobrīd esam lv uz ilgu laiku ,tad nu pirms svētkiem bijām ģimenes gājienā pie friziera ,kamēr es gaidīju Žannu ,kad atbrīvosies ,vīrs jau tika griezt matus . Naura mamma kaut ko pajautaja ka pa dzīvi un kā bērniem ,vīrs saka ka nesen tieši trešais piedzima . Un tad sākās čikstesana ,ka apbrīno mammas, kas tiek galā ar 3 bērniem kamēr citas kam vienīgais uzdevums dzīvē audzināt bērnu ,pat to nevar . Vīrs smejoties jautāja vai tik traki ,Naura mamma :" iedomājies visu dienu guļ uz dīvāna un neko nedara ,dēls vienīgais kas aukle bērnu un uztur ģimeni , protams,ka viņš viens netiek galā ar darbu un bērnu,kamēr tā bomzene vispār bērnam klāt neiet. Iedomājies,mēs iedevam viņai visu ,jau no sākta gala viņa solīja būt laba sieva un rūpēties par deliņu un uzkopt , audzināt bērnus ,bet ne ,redz pārāk grūti viņai . Būtu zinājusi ka tāda viņa būs ,būtu atstājuši dzīvot tajā bomžu midzenī pie tam padibenem ,ko sauc par mammu . Tādi neaudzinati cilvēki,ka kauns pat ar šiem pie viena galda sēdēt . Nesaprotu kā tādi salašņas var rasties ,Dzīvo miskaste un laimīgi ,nav brīnums ka tā cūka arī neko citu nedara ka guļ,ja pat nav iemacijuši ka strādāt . "
Šo izlasot, es tiešām ticu, ka tā var būt, kā šeit raksta. Elīna pati vienmēr ir teikusi, ka Nauris ir bijis tas, kurš audzināts vienmēr tiekties pēc kā labāka - tātad, tas nācis no ģimenes, kas šo rakstīto apstiprina.
Tas izskaidro arī to, kāpēc nekad abas ģimenes nav kopā, jo ir taču kristieši. Es vēl saprastu, ja viena ģimene būtu, bet otra nē. Vai tad kristieši vienmēr neatrod kopīgu valodu?
Protams, ja Naura mamma tā ir teikusi, nav labi tā publiski izteikties, bet tomēr - cik ilgi gan varētu izturēt to, ko par Elīnu tauta runā? Ja viņa ir kādreiz šeit ienākusi un šo lasījusi - vājprāts. Un te pat nav runa par attiecībām starp Elīnu un Naura ģimeni, bet dēļ Elīnas šeit runā par Džeisonu, kas ir Naura mamma mazdēls. Un tas var ļoti raisīt naidu pret Elīnu kā māti, jo viņa iet pārāk tālu ar savām izdarībām un pilnībā provocē, lai tiek runāts par viņas dēlu, kad pati palikusi max. garlaicīga.
Un vēl visi tie komentāri par karu no Elīnas mammas puses... Atkārtošos, nav smuki publiski par to runāt, bet arī no Elīnas un viņas ģimenes nāk visu laiku ārā negatīvisms, un visam ir savs mērs.
30.12.2022 16:48 |
 
Patīk
Reitings 29817
Reģ: 12.10.2022
Meitenearputniem @ 29.12.2022 04:51

Nu labi tad nu pie galvenā :
Ta kā šobrīd esam lv uz ilgu laiku ,tad nu pirms svētkiem bijām ģimenes gājienā pie friziera ,kamēr es gaidīju Žannu ,kad atbrīvosies ,vīrs jau tika griezt matus . Naura mamma kaut ko pajautaja ka pa dzīvi un kā bērniem ,vīrs saka ka nesen tieši trešais piedzima . Un tad sākās čikstesana ,ka apbrīno mammas, kas tiek galā ar 3 bērniem kamēr citas kam vienīgais uzdevums dzīvē audzināt bērnu ,pat to nevar . Vīrs smejoties jautāja vai tik traki ,Naura mamma :" iedomājies visu dienu guļ uz dīvāna un neko nedara ,dēls vienīgais kas aukle bērnu un uztur ģimeni , protams,ka viņš viens netiek galā ar darbu un bērnu,kamēr tā bomzene vispār bērnam klāt neiet. Iedomājies,mēs iedevam viņai visu ,jau no sākta gala viņa solīja būt laba sieva un rūpēties par deliņu un uzkopt , audzināt bērnus ,bet ne ,redz pārāk grūti viņai . Būtu zinājusi ka tāda viņa būs ,būtu atstājuši dzīvot tajā bomžu midzenī pie tam padibenem ,ko sauc par mammu . Tādi neaudzinati cilvēki,ka kauns pat ar šiem pie viena galda sēdēt . Nesaprotu kā tādi salašņas var rasties ,Dzīvo miskaste un laimīgi ,nav brīnums ka tā cūka arī neko citu nedara ka guļ,ja pat nav iemacijuši ka strādāt . "
Šo izlasot, es tiešām ticu, ka tā var būt, kā šeit raksta. Elīna pati vienmēr ir teikusi, ka Nauris ir bijis tas, kurš audzināts vienmēr tiekties pēc kā labāka - tātad, tas nācis no ģimenes, kas šo rakstīto apstiprina.
Tas izskaidro arī to, kāpēc nekad abas ģimenes nav kopā, jo ir taču kristieši. Es vēl saprastu, ja viena ģimene būtu, bet otra nē. Vai tad kristieši vienmēr neatrod kopīgu valodu?
Protams, ja Naura mamma tā ir teikusi, nav labi tā publiski izteikties, bet tomēr - cik ilgi gan varētu izturēt to, ko par Elīnu tauta runā? Ja viņa ir kādreiz šeit ienākusi un šo lasījusi - vājprāts. Un te pat nav runa par attiecībām starp Elīnu un Naura ģimeni, bet dēļ Elīnas šeit runā par Džeisonu, kas ir Naura mamma mazdēls. Un tas var ļoti raisīt naidu pret Elīnu kā māti, jo viņa iet pārāk tālu ar savām izdarībām un pilnībā provocē, lai tiek runāts par viņas dēlu, kad pati palikusi max. garlaicīga.
Un vēl visi tie komentāri par karu no Elīnas mammas puses... Atkārtošos, nav smuki publiski par to runāt, bet arī no Elīnas un viņas ģimenes nāk visu laiku ārā negatīvisms, un visam ir savs mērs.
30.12.2022 16:42 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kad Elīna saloko matus, vienmēr likās ka viņa man kādu atgādina. Visu laiku prātā doma par tādu kā 45 gadnieci,ko dzīve palietojusi ,bet kas vēl cenšas būt stilīga un lec līdzi modei ,bet no tās neko nesaprot,vēl tā gorīšanas un paštiksmināšanas par sevi . It Cenšas ģērbties šiki un stilīgi,bet izskatās beigās smieklīgi un tad saprat ,viņa man atgādina stiflera mammu no amerikāņu pīrāga. Itkā ja ja salīdzina ar pārējām mammām tīri ņemama ,bet ja jāizvēlas starp citām simpātiskām meitenēm ,bet jaunākām ,tad gan galīgi garām . Vienīgi skumjakais šajā visā ,ka viņai tikai 25...
Un otra skumja lieta,ka viņa izskatās patiešām labi bez tās kaudzes make up un bombīgajām frizūrām
30.12.2022 16:41 |
 
Reitings 2464
Reģ: 05.12.2021
Metaforaas @ 30.12.2022 16:20

Man šķiet ka tas varētu būt no tā , ka viņi tā jau visu laiku ir kopā , 24/7 , viņiem nav nekādu atsevišķu interešu , viss ir kopīgs, tiešām par ko tad tur vairs runāt, nezinu , es nevarētu būt 24/7 visu laiku kopā ar otru pusīti . Man šķiet viņiem nevis vajag laulības glābšanu , bet gan atelpu vienam no otra un pievērsties vairāk bērnam.
Bet arī..... Iepriekš taču sludināja, ka ir pārlaimīga, ka ir kopā 24/ 7. Kā mīl viens otru un kā neapnīk viens otram pat darbā. Viss šitas kas notiek, sāka parādīties pēc Dzeisona dzimšanas.
30.12.2022 16:33 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
*Bella* @ 30.12.2022 14:47
Es reāli nesaprotu kāpēc viņi ir kopā.?
Es nevaru iedomāties situāciju, kad draugs man sarīko pārsteigumu, bet es visu nodiršu un vēl aizbēgu uz darbu, jo "nu reāli nav taču ko darīt kopā, labāk braukšu pastrādāt". Nu viņi paši atklāti parāda, ka viņiem kopā nav ko darīt, nav par ko runāt. Man katra kopā pavadītā minūte ir romantika, attiecību uzlabošana, bet Didrai romantika bija paēst burgeru ar friškām, kad visu jau bija nodirsusi. Un par to GanBei vispār WTF. ? Labi, ka viesnīca vismaz Radisson, nevis GC.?

Man šķiet ka tas varētu būt no tā , ka viņi tā jau visu laiku ir kopā , 24/7 , viņiem nav nekādu atsevišķu interešu , viss ir kopīgs, tiešām par ko tad tur vairs runāt, nezinu , es nevarētu būt 24/7 visu laiku kopā ar otru pusīti . Man šķiet viņiem nevis vajag laulības glābšanu , bet gan atelpu vienam no otra un pievērsties vairāk bērnam.
30.12.2022 16:20 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
magdalena333 @ 30.12.2022 15:33
Šeit bez, tāpēc , ka tā ir Elīnas atbilde, bet, ja mans vīrs uz jautājumu ,kas tevi tiešām padara laimīgu, vīrs atbildētu, ka tas ir darbs, un esmu laimīgs esot darbā? Sorry man būtu daudz jautājumi par šādu atbildi, un noteikti būtu vīlusies, ka mēs kā ģimene esam kaut kādā otrā plānā.
Ta ir darboholisma izpausme.Viņai darbs sagadā baudu un laimi, jo jūtas novertēta.Tur viņai ir kāda vērtība,redz rezultātu savām darbibām.Tāpec fokuss ir uz to.Citu spiediena rezultātā ,ja izveletos citu virzienu uz ko fokuseties,cikvēks paliktu vienkarši par nelaimes čupiņu un iekristu apātijā.
30.12.2022 16:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits