Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7327
Reģ: 27.02.2022
krmmm @ 27.05.2024 22:52

Teorētiski var gadīties, ka ķermenim atjaunojas cikls un, teiksim, pēc mēneša būs mēnešreizes, bet sieviete to, protams, nezina, jo visu laiku tak nav bijušas. Tad var but tā, ka attiecīgi divas nedēļas pirms asiņošanas ar testu uzķer ovulāciju un tā uzzina, ka ir iespēja apaugļoties, bet nuuu viņas gadījumā es necerētu uz šādu veiksmi, bet uzlabotu veselību, lai cikls atgriežas. Jo viens ir palikt stāvoklī, bet vēl taču ir jāiznēsā - hormoniem jāstrādā pareizi, ķermenim jāpietiek resursiem utt.
Bet nu stulba un neizglītota viņa ir nereāli. Nesaprotu, kas tie par ārstiem viņai. Vēl nesen teica, ka hormoni un zāles fuu pē, bet tagad gatava triekt iekšā arī zāles, lai tikai nebūtu jāēd. Sievietei cikla neesamība ir ĻOTI slikta zīme par viņas vispārējo veselību.
nē nu jā, to ka var uzkert zinu, bet neticu ka viņa tur kaut ko uzkers, jo nav jau ko. Ne jau viņas gadījumā. Kādas zāles viņa tur dzēra?
27.05.2024 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 826
Reģ: 11.04.2010
Everests @ 27.05.2024 23:15
nē nu jā, to ka var uzkert zinu, bet neticu ka viņa tur kaut ko uzkers, jo nav jau ko. Ne jau viņas gadījumā. Kādas zāles viņa tur dzēra?

Jap, es jau ar saku, ka maza iespēja kko "uzķert'. Nez kas par zālēm, bet telegramā teica, ka vienu kursu jau kkad izdzērusi, tagad dzeršot kko stiprāki un, ja tas nestrādās, tad laikam vēl stiprāku 😀. Ārsts saka, ka tas atjaunošot mēnešreizes. Neesmu kompetenta spriest, kas tās par zalēm, bet izklausās pēc hormoniem. Ne jau pelašķu tēju izrakstija...
27.05.2024 23:24 |
 
Reitings 7395
Reģ: 13.04.2022
Rausis911 @ 27.05.2024 22:27
Tajā story par Dž un knupjiem. Pēdējos 4mēn lietojot retāk, bet kaut kā bija te visu laiku video, kur Dž tik ar knupi dzīvojas.

Ak Dievs un tad vēl lai vairāk stāsta, ka nelasa neko par sevi, jo viņiem vienalga, viņi ir augstāki par augstākajiem augstmaņiem un tikai močī uz priekšu ar modžo…un tad pēkšņi taisnojas storijos par knupi.
Nu viņa tāda muļķe ir, pati liek storijus ar dēlu un praktiski visos viņam mutē knupis. Viņa visus tos video filmē naktī? :D
27.05.2024 23:24 |
 
Reitings 1061
Reģ: 05.02.2022
Noskatījos telegram ierakstu par ārsta apmeklējumu - pirmais ko ārsts jautāja - vai esmu pieņēmusies svarā…
Un atbildi mēs jau zinām!
27.05.2024 23:25 |
 
Patīk
Reitings 33823
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 27.05.2024 18:40
kā tāpat? Viņai storiji jāfilmē, jātaisa materiāls, ko radīt, kas gan skatīsies viņas garlaicīgās darbinieces? Visa panākuma atslēga ir tieši Viņas atklātums, nu un, ka par viņas atklātumu, naivumu kāds pasmejas, bet bizness iet uz priekšu mega ātrumos, neviens to nevar atkārtot. Ja viņas vietā storijos būtu tikai modeles, kas tos skatītos, nevienam tas neinteresētu.
Naura vietā var paņemt darbiniekus, bet Elīnu gan neviens nevarētu aizstāt.
Bet Nauris tikai nekaunīgi tērē Elīnas sastrādāto naudu, pat neapspriežoties. Glumš tipiņš. Par azartspēlēm gan bija ķirsītis uz tortes no Naura puses.
Ja nebūtu tik gramatiski pareizi uzrakstīts, domātu, ka Elīna, jo viņa varētu ļoti līdzīgi domāt par to, ka viņa ir atklāta, Nauris nejēdzīgi tērē viņas sastrādāto naudu, neviens nevar aizstāt Elīnu.
Elīna nav atklāta, viņa atklāti melo.
27.05.2024 23:38 |
 
Reitings 107
Reģ: 02.11.2023
Ovulācija var būt pirms pirmajām mr. Tā ir lieta, ko daudzas sievietes nezina un kādēļ arī paliek negaidīti stāvoklī neilgu laiku pēc dzemdībām, jo domā, ka var neizsargāties, jo mr taču vēl nav.
27.05.2024 23:39 |
 
Patīk
Reitings 33823
Reģ: 12.10.2022
Nitaris @ 27.05.2024 18:40
kā tāpat? Viņai storiji jāfilmē, jātaisa materiāls, ko radīt, kas gan skatīsies viņas garlaicīgās darbinieces? Visa panākuma atslēga ir tieši Viņas atklātums, nu un, ka par viņas atklātumu, naivumu kāds pasmejas, bet bizness iet uz priekšu mega ātrumos, neviens to nevar atkārtot. Ja viņas vietā storijos būtu tikai modeles, kas tos skatītos, nevienam tas neinteresētu.
Naura vietā var paņemt darbiniekus, bet Elīnu gan neviens nevarētu aizstāt.
Bet Nauris tikai nekaunīgi tērē Elīnas sastrādāto naudu, pat neapspriežoties. Glumš tipiņš. Par azartspēlēm gan bija ķirsītis uz tortes no Naura puses.
Varbūt vēlies kā pirmā nopirkt 3 dienu kursu pie biznesa haizivs? Būs tavi visnoderīgāk iztērētie 500 eiro. :D Vēl neviens nav pieteicies.
27.05.2024 23:40 |
 
Patīk
Reitings 33823
Reģ: 12.10.2022
krmmm @ 27.05.2024 23:24

Jap, es jau ar saku, ka maza iespēja kko "uzķert'. Nez kas par zālēm, bet telegramā teica, ka vienu kursu jau kkad izdzērusi, tagad dzeršot kko stiprāki un, ja tas nestrādās, tad laikam vēl stiprāku ?. Ārsts saka, ka tas atjaunošot mēnešreizes. Neesmu kompetenta spriest, kas tās par zalēm, bet izklausās pēc hormoniem. Ne jau pelašķu tēju izrakstija...
Vai viņa pirms kāda laika neteica, ka stāstīs, vai Coral Club vitamīni ir palīdzējuši? Sapirka diezgan daudz, jo kāda sekotāja iesmērēja.
27.05.2024 23:48 |
 
Reitings 105
Reģ: 30.09.2022
Smieklīgi. Stāsta, ka vienlaicīgi svinēs savu dzimšanas dienu un rebrendingu. Turpat arī Džeisonam dzimšanas diena. Nepaiet ne 5 sekundes, kad stāsta, ka svinēs 2 svētkus. Ātri aizmirsa par dēlu.
28.05.2024 03:51 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.01.2024
Džeisonam knupīti lietojam tik pa vakariem vai kad ir niķītis😁😁😁😁😁😁ko tu dirs ar vienvārdsakot 😁😁😁 visi taču redz, ka tam mazajam sose mutē nonstopā😥
28.05.2024 06:45 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.01.2024
Citēju - Džeisona niķis mums kļuvis ļoti dārgs. 2 mēnešu laikā mums ir 8 kritušie knupīši...
Ļoti dārgs?! Em, salīdzinoši ar tavu moču vai kā to zaļo sūdu sauc, kur tu dzēri Dubajā kmr tavs ďēls te pārdzīvoja un nemāciji viņam dzīvot bez knupīša, lētāk..
28.05.2024 06:55 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
aveneave @ 27.05.2024 22:07

Tā ir un tāpēc saku stulba.
Kā arī viņa arbūzu uzskata par slaidinošu,bet tas ir tīrs cukura ūdens.

Pēc šī teksta Elīna vairs arbūzus neēdīs. 😁
28.05.2024 08:11 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
Noskatījos vakardienas SBF, palika tiešām bēdīgi. Par tām vaska strēmelēm, smieklīgi izskatījās bija tikai Elīnai, vai tiešām tas ir jādara dzimšanas dienā, pie tam Naurim palika 30 nevis 15... Pareizi Nauris izteicās, nav jau vecpuišu ballīte... No kurienes vispār tādas idejas rodas, liekas smadzenes tur tiešām ir jau attrofējušās.
Un ovulācijas testi... Apkārtējie vismaz varēja pateikt, ka mr laikā nav jātaisa. Elīnas ideotisms ir lipīgs. 😁
Normāli cilvēki jau sen neiesaistītos viņas afērās un tajā kā viņa ņirgājas par apkārtējiem jeb arī ko tu slimam izdarīsi....
28.05.2024 08:17 |
 
Reitings 296
Reģ: 19.03.2023
simona.saimona @ 28.05.2024 03:51
Smieklīgi. Stāsta, ka vienlaicīgi svinēs savu dzimšanas dienu un rebrendingu. Turpat arī Džeisonam dzimšanas diena. Nepaiet ne 5 sekundes, kad stāsta, ka svinēs 2 svētkus. Ātri aizmirsa par dēlu.

Man Naura vietā slikti paliktu, vēmiens nāktu. Savu dzimšanas dienu, protams, svinēs _normāli_
28.05.2024 08:28 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
Lyncha @ 28.05.2024 08:28

Man Naura vietā slikti paliktu, vēmiens nāktu. Savu dzimšanas dienu, protams, svinēs _normāli_

Viņa taču tikai "močī", attiecīgi Nauris savai JUBILEJAI nebija laikam sapelnījis naudiņu... 😀
28.05.2024 08:29 |
 
10 gadi
Reitings 659
Reģ: 10.03.2012
Ne visām sievietēm cikla garums ir klasiskās 27 dienas.
Pie neierasta cikla vai ļoti sačakarēta organisma ovulācija var notikt arī mēnešreižu laikā.
Piemērs:
Ja sievietei mēnešreižu (asiņošanas dienu) ilgums ir 7 dienas; bet nākamās mēnešreizes ir jau nedēļu pēc iepriekšējo beigām. Tātad konkrētā cikla garums (pēdējo mēnešreižu pirmā diena līdz nākamās asiņošanas pirmajai) kopā ir 14 dienas. Tātad ovulācija notiek +/- 7 cikla dienā, kas sakrīt ar pirmās asiņošanas pēdējām dienām. Šādā situācijā ovulācija sakrīt ar mēnešreižu dienām.
Bet vispār man šķita, ka viņa tajā storijā vienkārši ļoti pārprotami izteicās. 😁 Iespējams domāja - kamēr nedabūs pirmās mēnešreizes (ja zāles nedarbosies), tikmēr testi vēl stāvēs plauktiņā. Bet, kad būs bijusi pirmā asiņošana, tad taisīs ovulācijas testus un ķers auglīgās dienas (varbūt ārsts lika taisīt jau no pirmās MR dienas). Bet nu to jau drīz redzēsim storijos, kā instrukcijas no ārsta saprastas. 😀
28.05.2024 08:43 |
 
Reitings 2336
Reģ: 28.01.2023
Lyncha @ 28.05.2024 08:28

Man Naura vietā slikti paliktu, vēmiens nāktu. Savu dzimšanas dienu, protams, svinēs _normāli_

Vakardienas SBF sērijā ir par to kā Naura dzimšanas dienu svinēja. Tik nelaimīgu sievu, kurai jāapsveic savu vīru dzimšanas dienā bieži nenākas redzēt. Cik ļoti viņai riebjas, kad uzmanību ir jāpievērš kādam citam ne sev.
28.05.2024 08:46 |
 
Reitings 1609
Reģ: 21.11.2017
Nu meitenes, Dievs nav mazais bērns un visu redz. Ir cilvēki kuriem vienkārši bērnus nevajag 🤷🏼‍♀️ noteikti visām mammām ir kādas sliktās dienas, kad nav resursu, kad uzbļaujam bērniem par sīkumiem. Vai vienkārši pasūtam maķīti un ielienam pašas telefonā. Bet tomēr Elīna nemaz neslēpj to, ka bērna esamība viņai ir nasta. Kā viņa uzvedās grūtniecības laikā…
Un ēšana, drošvien 1.trimestrī daudzas knapi ko apēd, varbūt pat dzīvo pa fast food vietām. Jo vienkārši nevar neko normāli ieēst. Es arī pirmo trimestri pavadīju ar kūku, čipsiem,burgeri un kolu. Bet tomēr pirms un pēc es parūpējos par normālu maltīti.
28.05.2024 09:46 |
 
Reitings 1609
Reģ: 21.11.2017
Esmu par to, lai cilvēkiem ir veselīga attieksme pret bērnu radīšanu. Nevis bērnu pie dzemdēšanu un atdošanu auklei. Ir labi, ja aukles ir un var atļauties. Vai vismaz personu, kas sakopj dzīvesvietu. Bet ļoti daudz šādu bērnu, pēc 25 gadiem sēž psihologu kabinetos un nespēj tikt pāri tam, ka vecāki nav bijusi blakus. Visam ir jābūt balansā
Ir lasīts, ka bērni pie mums atnāk tad, kad mums to vajag, nevis mēs gribam. Arī mans viens bērniņš pie manis atnāca, kā man likās, pavisam neīstajā laikā, kad dzīve juka un bruka. Bet beigu beigās, tas bija labākais, kas var būt. Un paldies Dievam, ka viņš man deva šo berninu un šo milestibu.
Novēlu Elīnai sakārtot veselību, psihi un tikai tad radīt bērnus. Sākuma protams pievēršoties pirmajam savam bērnam.
28.05.2024 09:49 |
 
Reitings 39
Reģ: 09.05.2024
Bet tā dāvanas došana Naurim... "Paga, te nav laba gaisma". Vai tiešām pat dāvanu iedot nevar bez filmēšanas... Pie tam ja viņš pat rēķinu bija redzējis, sanāk, ka ir pirkts norakstot uzņēmuma līdzekļus...
28.05.2024 10:16 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits