Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 824
Reģ: 11.04.2010
User9891 @ 25.05.2024 12:19
Jau kuriem ciemiņiem Didriķi nevar sagādāt vairāk krēslus! Kā nav kauns pat uzsvērt to tiktok katru reizi, ka viņi tik nabadzīgi un dzīvoklī ir tik maz vietas, ka nesanāk iegādāties vēl dažus saliekams krēslus vai taburetes! Un tas Elīnas klātais galds meitenēm arī bombīgs... Es neesmu tā labākā namamāte, kurai ir saskaņoti trauku komplekti un halda dekorācijas un smalkas uzkodas, bet pat savos studentu ūķīšu laikos, pieņemot draugus, es varēju parūpēties, lai - visiem ir savas, nevis papīra glāzes, burkāni ir nomizoti un ar nogrieztiem galiem, gurķi ir sagriezti strēmelītēs + kāda viegla jogurta mērcīte (jo grauzt sausus dārzeņus), salvetes nav no ruļļa, bet ir brīvi paņemamas, čipsi un popkorns ir iebērts bļodiņās, nevis jāēd no iepakojuma, un vispār viesiem ir šķīvīši, arī ja ir sūtīts ēdiens. Un cerams, ka tie dārzeņi un augļi vispār ir mazgāti pirms pasniegšanas. https://failiem.lv/u/e299au55sb

Viņiem tie krēsli noteikti neliekas īpaši svarīgi, jo paši ēd, stāvot kājās, pie letes. Viņi tak nesaprot, ko nozīmē sedēt kopā pie galda un mierīgi pusdienot. Bija tak vēl reportāža, kā ar Elīnas vecākiem visi stāv pie galda un rij, bērns dīvānā viens ar telefonu
26.05.2024 11:57 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.01.2024
CallMeAnnika @ 25.05.2024 23:16
Kāpēc neviens nepērk Elīnas biznesa 3-dienu kursu? Kā ir 40 brīvas vieta, tā vēl joprojām ir 40 vietas.

Jo aitas nevar atļauties, vēl krāj☹️ Bet gudrie jau saprot, kāds su.. tas ir😄
26.05.2024 12:50 |
 
Reitings 3663
Reģ: 24.07.2023
Ciena @ 26.05.2024 12:50

Jo aitas nevar atļauties, vēl krāj☹️ Bet gudrie jau saprot, kāds su.. tas ir?
Elīna tikko saka,ka viņai 3 mēnešus putra galvā, bet viņa nedomā,tikai močī😅Jautājums,kā viņa ,un ko ,mācīja uzņēmējiem,ja pašai putra galvā?🤣
26.05.2024 13:58 |
 
Reitings 3663
Reģ: 24.07.2023
Devindesmitseptini @ 25.05.2024 22:57
Noskatoties pēdējos storijus, kur Anna ciemos, šķiet, ka viņa nekad nav bijusi saskarsmē ar zīdaini. Goda vārds, ja nezinātu, tad padomātu, ka Elīnai nav bērnu. Vai man vienīgajai liekas, ka kratīja mazo babybjornā nedaudz par daudz, mēģināja ielikt pirkstus mazajai rokās (skaidri redzams, ka nav tas vecums vēl, lai kaut ko satvertu jau), kā arī tā turēšana tāda jocīga. Varbūt es piekasos pie sīkumiem, un nekas traks jau tur tiešām nav, bet nu izskatījās ļoti nedabiski, tā it kā tiešām pirmo x turētu zīdaini rokās.
Piekrītu,man tādas pašas asociācijas. Mani nošokēja tās Elīnas picas🤮🤮🤮kuras viņa bija sagatavojusi Annai kā cienastu.🤮kautkādi ēdienu pārpalikumi uzbērti uz lavaša, un cepeškrāsnī iekšā,pat bez siera😨iečekojiet,kautkāda neapēsta omlete pa virsu, gurķi gabalos, un kečups pa virsu,šausmas🤮🤮
26.05.2024 14:07 |
 
Patīk
Reitings 33791
Reģ: 12.10.2022
Cranberry20 @ 26.05.2024 11:07

Man arī jau kādu laiku šķiet, ka viņa ir izdegusi. Nu cik ilgi var šitā skriet, skriet, skriet.
Pati jau viņa ir teikuši, ka nemāk atpūsties.
Viņa sevi nodzen, lai justos vērtīga, kādam vajadzīga, lai dabūtu uzmanību un apbrīnu. Un "močījot" ir attaisnojums, ka nav laika paēst.
Domāju, ka viņa turpinās sevi nodzīt, kamēr viņas dzīvē nenotiks kaut kas, kas krasi liks mainīt ikdienu, piemēram, šķiršanās vai bankrots Taurenim.
26.05.2024 15:16 |
 
Patīk
Reitings 33791
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 26.05.2024 14:07
Piekrītu,man tādas pašas asociācijas. Mani nošokēja tās Elīnas picas???kuras viņa bija sagatavojusi Annai kā cienastu.?kautkādi ēdienu pārpalikumi uzbērti uz lavaša, un cepeškrāsnī iekšā,pat bez siera?iečekojiet,kautkāda neapēsta omlete pa virsu, gurķi gabalos, un kečups pa virsu,šausmas??
Elīnai no neēšanas ir pavisam citāda uztvere par ēdienu nekā cilvēkiem, kas ēd siltu, sabalansētu pārtiku. Viņai visu vajag ar tonnu sāls un treknu, vai pārsaldinātu, divu veidu iebiezinātos pienus, kausētu šokolādi, lai viss ir mega salds.
Neticu, ka apēda savu picu, jo no rīta bija storiji, ka pieņēmusies par 1,5 kg.
26.05.2024 15:29 |
 
Reitings 3446
Reģ: 08.09.2015
Es vispār nesaprotu kāpēc Elīna ir uztaisīta par kaut kādu baigo močītāju, viņa pati sevi par tādu pasludināja, un, tad nu mēdijos un visur to baigi skandina. Vai kāds man var pateik, ko Elīna dara vairāk kā jebkura cita sieviete? Es teiktu, jebkura sieviete dara vēl vairāk, jo reālos darbos tiešām strādā, tā pat arī savos uzņēmumos strādā, nevis gorās kameras priekšā, plus jebkura cita sieviete tiešām veltīs savu laiku ģimenei, aprūpes savus bērnus, atradīs laika kā tiešām parunāt ar vīru, veltīs viņam laku. Es tiešām nesaprotu par kādu Elīnas močīšanu tiek runāts. Tas, ka viņa strādā 7 dienas nedēļā, viņa reali varētu parādīt, ko tādu viņa baigi dara tajās brīvdienās, kas skaitās tā baigā močīšana😀, un mēs labi zinām ka tā nav stradāšana, bet vienkārši mēģināšana atrast iemeslus kā aizbēgt no sava vīra un bērna, piemēram, aizvilkties uz noliktavu pagorīties tur, aiziet uz zāli, uztaisīt kādu tupu reel, tā ir Elīnas lielā stradāšana.
26.05.2024 16:42 |
 
Reitings 1013
Reģ: 08.05.2014
Lūdzu kāds atņemiet Elīnai telefonu
Jaunākie story, kur Anna laiko kleitu
“Anna šeit izskatās par trim izmēriem mazāka” es Annas vietā godavārds pagrieztos un aizietu
Annai ir normāla figūra un burtiski pirms mēneša vai nedaudz vairāk ir dzemdējusi
26.05.2024 17:29 |
 
Reitings 7319
Reģ: 27.02.2022
magdalena333 @ 26.05.2024 16:42
Es vispār nesaprotu kāpēc Elīna ir uztaisīta par kaut kādu baigo močītāju, viņa pati sevi par tādu pasludināja, un, tad nu mēdijos un visur to baigi skandina. Vai kāds man var pateik, ko Elīna dara vairāk kā jebkura cita sieviete? Es teiktu, jebkura sieviete dara vēl vairāk, jo reālos darbos tiešām strādā, tā pat arī savos uzņēmumos strādā, nevis gorās kameras priekšā, plus jebkura cita sieviete tiešām veltīs savu laiku ģimenei, aprūpes savus bērnus, atradīs laika kā tiešām parunāt ar vīru, veltīs viņam laku. Es tiešām nesaprotu par kādu Elīnas močīšanu tiek runāts. Tas, ka viņa strādā 7 dienas nedēļā, viņa reali varētu parādīt, ko tādu viņa baigi dara tajās brīvdienās, kas skaitās tā baigā močīšana?, un mēs labi zinām ka tā nav stradāšana, bet vienkārši mēģināšana atrast iemeslus kā aizbēgt no sava vīra un bērna, piemēram, aizvilkties uz noliktavu pagorīties tur, aiziet uz zāli, uztaisīt kādu tupu reel, tā ir Elīnas lielā stradāšana.
precīzi, kāda izdegšana vēl 🤣🤣🤣
26.05.2024 17:30 |
 
Reitings 3663
Reģ: 24.07.2023
*Cap @ 26.05.2024 17:29
Lūdzu kāds atņemiet Elīnai telefonu
Jaunākie story, kur Anna laiko kleitu
“Anna šeit izskatās par trim izmēriem mazāka” es Annas vietā godavārds pagrieztos un aizietu
Annai ir normāla figūra un burtiski pirms mēneša vai nedaudz vairāk ir dzemdējusi
Es arī sadusmojos🥶Anna tiešām labi izskatās🙂un atkal Elina ar saviem bodijiem uzbāžas🤮🤮Neticu,ka viņa pa mēnesi jau 1000 bodijus iztirgojusi😅tie bodiji tomēr nav prece,kas der katrai sievietei, un ne jau visi,kā Elīna,vienā bodijā staigās🤣
Man liekas,ka Elina dumja būdama,viņus daudz iepirka, un tagad nevar pārdot, tāpēc mēģina visādus gājienus🤣🤣Varbūt lūdz Annai izpalīdzēt, itkā reklāma, bet nav reklāma🤣🤣Kurš tic,ka viņa pa mēnesi 1000 bodijus notirgojusi?
26.05.2024 18:15 |
 
Reitings 128
Reģ: 06.05.2024
Ja sapūties vēders ir jāvelk spiedoš apģērbs..
Elīna tu esi reāli stulba ,lūdzu "neizglīto" cilvēkus ar savu idiotismu.
Elīnas loģika laikam ir tāda ,ja tev ir durta brūce,tas nekas -uzvelc manu horiģējošo Poļu sūdu.
26.05.2024 20:26 |
 
Reitings 265
Reģ: 08.11.2023
CallMeAnnika @ 26.05.2024 15:29
Elīnai no neēšanas ir pavisam citāda uztvere par ēdienu nekā cilvēkiem, kas ēd siltu, sabalansētu pārtiku. Viņai visu vajag ar tonnu sāls un treknu, vai pārsaldinātu, divu veidu iebiezinātos pienus, kausētu šokolādi, lai viss ir mega salds.
Neticu, ka apēda savu picu, jo no rīta bija storiji, ka pieņēmusies par 1,5 kg.

Tās picas izskatījās nožēlojami. Pie Tevis brauc ciemos Tava sirdsdraudzene un plusā viņa ir nesen pēc dzemdībām. Es uzklātu galdu ar augļiem, salāti, kādas nedaudz sāļas, nedaudz saldas kanapē, sula/ tēja/ kafija, varbūt sarunātu kopā pasūtīt sushi vai poke bļodu. Nu jebko. Absolūti jebko svaigu un garšīgu, lai pabaudītu kopā būšanas laiku. Bet nu cienāt draudzeni ar pārpalikumu picu- tas ir zel kritikas🤢
Un tā frāze- kleita padarīja Annu 3 izmērus mazāku… nopietni, Elīn? Anna pie Tevis atbrauca XL liela un pēkšņi palika S size, pateicoties kleitai??? Ieslēdz vienreiz smadzeni ko un kā Tu runā. Es Annas vietā tiešā tekstā pateiktu- šo story neliec un kādi 3 izmēri?!
26.05.2024 21:12 |
 
Reitings 538
Reģ: 16.01.2024
Šodienas storijos Elīna man atgādina tās vecenes kas manā bērnībā braukāja no sētas uz sētu ar poļu lupatām tajās milzu rūtainajās somās , nu riktīga tāda tirgus bāba , lupatniece. Aizrāvusies reklamējot savas sintētiskās parpalas, pat nesajēdz kādi mēsli no mutes veļas laukā. Pie tādas Elīnas aizejot lai tevi apģērbj, mājās var pārrasties ar tādiem kompleksiem, par kādiem pat nojautusi neesi... Slima sieviete .
26.05.2024 22:30 |
 
Patīk
Reitings 33791
Reģ: 12.10.2022
26.05.2024 23:44 |
 
Reitings 61
Reģ: 19.03.2024
Pizģec
27.05.2024 00:20 |
 
Reitings 61
Reģ: 19.03.2024
Fitnessbabe @ 27.05.2024 00:20
Pizģec
tas par tā rozā sūda cenu
27.05.2024 00:21 |
 
Reitings 292
Reģ: 22.03.2024
Didra uzstāja Annai, ka viņai obligāti jāņem koriģējošās bikšeles? Jo Anna ir resna ?! Annu kleita padara 3izmērus mazāku? Vienkārši ko??! Mana smadzene nespēj to visu salikt kopā. Man Didras vietā palika kauns. Ne velti Didrai vispār nav draudzeņu. Izņemot padotās,kuras aicina pie sevis ciemos un saka, ka draugi atnāca. Tad ,kad, piemēram, atnāk Annemarija - vai kā sauca. Viņa strādā pie tevis. Tu viņai maksā. Viņa tevi neuzskata par draudzeni, muļķe Tu!
27.05.2024 01:45 |
 
Reitings 420
Reģ: 29.04.2021
Kotulūr @ 27.05.2024 01:45
Didra uzstāja Annai, ka viņai obligāti jāņem koriģējošās bikšeles? Jo Anna ir resna ?! Annu kleita padara 3izmērus mazāku? Vienkārši ko??! Mana smadzene nespēj to visu salikt kopā. Man Didras vietā palika kauns. Ne velti Didrai vispār nav draudzeņu. Izņemot padotās,kuras aicina pie sevis ciemos un saka, ka draugi atnāca. Tad ,kad, piemēram, atnāk Annemarija - vai kā sauca. Viņa strādā pie tevis. Tu viņai maksā. Viņa tevi neuzskata par draudzeni, muļķe Tu!

Ir ir viņai tās frāzes tādas , ka liekas , ka viņa vispār nefiltrē, ka tas var otru cilvēku aizvainot . Vēl it īpaši pēc dzemdībām, kad pagājis neliels laiks, nav smuki izteikties tā par sievietes ķermeni .
Toreiz jau Naura mammai viņa arī kādu dīvainu frāzi par lielizmēra drēbēm pateica .
27.05.2024 07:42 |
 
Reitings 776
Reģ: 09.01.2024
CallMeAnnika @ 26.05.2024 23:44
Kā šāds krekls var maksāt 33 eiro? https://butterfly.lv/products/one-size-sarkans-t-krekls-aksesuars-skarina

Es tad labāk kādu Nike vai Adidas kreklu iegādātos par tādu pat cenu! Nevis poļu lupatu, kurai tai pat dienā jau diegi noteikti sāktu irt ārā !
27.05.2024 08:23 |
 
Reitings 776
Reģ: 09.01.2024
Elīna jau atspoguļo savus kompleksus, izsakot tos komentārus par augumiem, izmēriem. Pašai prātiņā šķiet, ka visskaistākais un vienīgais pieļaujamais izmērs ir XS vai XXS.
27.05.2024 08:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits