Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.01.2024
Šo samazgu jau apturēt domāju nevarēs nekad, jo diezgan daudz ir diot.., padomājiet, kaut cik vien daudz mazu 13 gadīgu meiteņu no laukiem ir, kas vispār viņu uzskata par skaistuma etalonu, kurām mazāk naudiņas un viņas nopērk un priecājās par to visu un ne tikai tādas. Un viņa jau tagad ir diezgan lielu monarhiju uztaisījusi uzpērk medijus, taisa telegram kontus, ir palīgi, kas atbild instagram, viltus profili, kas live un jau domā, kā tālāk krāpt utt. Ir cilvēks, kurš pievelk cilvēkus un viņu tik skatīsies un skatīsies🤦‍♀️
25.05.2024 15:54 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Roze sarkanā @ 25.05.2024 13:37
ja darbinieces neapēdīs labi,viņai vairāk burkānu un gurķu paliks??rur burkāni pat 2 veidi bija??
+1,5 kg Dubaijā pieņēmusies. Elīna saka, ka dodiet viņai 3-4 dienas un viss būs labi. Elīna neēdīs 3-4 dienas. #uzturaspeciāliste.
Varbūt tā ir ūdens aizture organismā? Viņa pat karstā laikā nedzer ūdeni, bet tikai kafijas.
25.05.2024 15:55 |
 
10 gadi
Reitings 367
Reģ: 15.08.2012
Ciena @ 25.05.2024 15:54
Šo samazgu jau apturēt domāju nevarēs nekad, jo diezgan daudz ir diot.., padomājiet, kaut cik vien daudz mazu 13 gadīgu meiteņu no laukiem ir, kas vispār viņu uzskata par skaistuma etalonu, kurām mazāk naudiņas un viņas nopērk un priecājās par to visu un ne tikai tādas. Un viņa jau tagad ir diezgan lielu monarhiju uztaisījusi uzpērk medijus, taisa telegram kontus, ir palīgi, kas atbild instagram, viltus profili, kas live un jau domā, kā tālāk krāpt utt. Ir cilvēks, kurš pievelk cilvēkus un viņu tik skatīsies un skatīsies?‍♀️
kā krāpt? Tas, ka nopērk pa lēto, pārdod pa dārgo nav krāpšana. Ar šādu “uzņēmējdarbību” Latvijā nodarbojas daudzi. Lai nu par ko, Bet par krāpšanu to nevar saukt. Pašas tam vainīgas, ka pērk. Neviens nespiež.
25.05.2024 16:00 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.01.2024
Veiksme @ 25.05.2024 16:00
kā krāpt? Tas, ka nopērk pa lēto, pārdod pa dārgo nav krāpšana. Ar šādu “uzņēmējdarbību” Latvijā nodarbojas daudzi. Lai nu par ko, Bet par krāpšanu to nevar saukt. Pašas tam vainīgas, ka pērk. Neviens nespiež.

Es nesaku par krāpšanu par uzcenojumu, protams, tā notiek uzņēmējdarbībās. Bet krāpšana ar mājaslapā filtru likšanu uz bildēm, kad drēbes atnāk citas krāsas, kā bildēs, pat ar citu sastāvu, netīras, ar izdilušiem diegiem, nespēju atgriezt atpakaļ, tikai iemainīt utt. Un visu pārējo cilvēku mutisko krāpšanu, par nepatiesības runāšanu, statistikas celšanai, mamma, taču šuj visas šīs drēbes, ko nopērk no ārvalstīm, vēlēšanu it kā piedalīšanos, kur speciāli viņai maksāja, lai runā nepatiesību, par lidostas notikušo teātrī utt.
Vienkārši paskaties no otra skatupunkta, jo nav tik daudz heiteru, protams, visiem ir heiteri, kas apskauž vai kā tā, bet paskaties kaut vai Google maps (2.7) viņas veikala novērtējumu, viņas viltus profilus utt. Tikai paskaties, kāpēc, tad tik daudz ir pierādījumi, ka viņa melo. Apskaties, kaut Ietekmeles profilu instagram. Nu šeit nav stāsts vairs par skaužiem, es arī agrāk biju viņas pusē, bet kad redzēju atsūtīto apģērbu un viņas melus sapratu, ka nu esmu labi apstrādāta. Vienkārši aplūko otru pusi un uzreiz neklausies, ko viņa saka, jo viņa, taču teiks, ka tie ir sliktie komentētāji! Vienkārši papēti!👌
25.05.2024 16:11 |
 
Reitings 219
Reģ: 28.01.2024
Didrai prieks, ka ir kam nogrūst aizpirstās bikses 😁😁😁 nu tiešām nevar Sārai iedot jaunas?
25.05.2024 16:15 |
 
Reitings 128
Reģ: 06.05.2024
CallMeAnnika @ 25.05.2024 15:55
+1,5 kg Dubaijā pieņēmusies. Elīna saka, ka dodiet viņai 3-4 dienas un viss būs labi. Elīna neēdīs 3-4 dienas. #uzturaspeciāliste.
Varbūt tā ir ūdens aizture organismā? Viņa pat karstā laikā nedzer ūdeni, bet tikai kafijas.

Nedēļā 1kg ar sportu un normālām ēdiena reizēm ,tas būtu ok nomest.
Bet ,kas pie ātrās zaudēšanas noiet ,ātri dubultā nāk atpakaļ.
Ieteiktu tad Elīnai labāk neceļot ,ja jau tā uzrij.😀😆
Vai Elīna ir kādā jautājumā zinoša?
Nemāk krāsoties,gatavot,rūpēties,mīlēt ,ko viņa prot? Pat dirst,tas ir melot viņa neprot.
Losene.
25.05.2024 16:22 |
 
Reitings 3662
Reģ: 24.07.2023
Ciena @ 25.05.2024 16:11

Es nesaku par krāpšanu par uzcenojumu, protams, tā notiek uzņēmējdarbībās. Bet krāpšana ar mājaslapā filtru likšanu uz bildēm, kad drēbes atnāk citas krāsas, kā bildēs, pat ar citu sastāvu, netīras, ar izdilušiem diegiem, nespēju atgriezt atpakaļ, tikai iemainīt utt. Un visu pārējo cilvēku mutisko krāpšanu, par nepatiesības runāšanu, statistikas celšanai, mamma, taču šuj visas šīs drēbes, ko nopērk no ārvalstīm, vēlēšanu it kā piedalīšanos, kur speciāli viņai maksāja, lai runā nepatiesību, par lidostas notikušo teātrī utt.
Vienkārši paskaties no otra skatupunkta, jo nav tik daudz heiteru, protams, visiem ir heiteri, kas apskauž vai kā tā, bet paskaties kaut vai Google maps (2.7) viņas veikala novērtējumu, viņas viltus profilus utt. Tikai paskaties, kāpēc, tad tik daudz ir pierādījumi, ka viņa melo. Apskaties, kaut Ietekmeles profilu instagram. Nu šeit nav stāsts vairs par skaužiem, es arī agrāk biju viņas pusē, bet kad redzēju atsūtīto apģērbu un viņas melus sapratu, ka nu esmu labi apstrādāta. Vienkārši aplūko otru pusi un uzreiz neklausies, ko viņa saka, jo viņa, taču teiks, ka tie ir sliktie komentētāji! Vienkārši papēti!?
piekrītu 100% viņa melo ik uz soļa.Tikko par kafiju stāstīja,un saka,ka darbā aiziet ļoti daudz kafijas,jo strādā 20 cilvēki,bet pēc Uzņēmuma reģistra datiem 7.Kā viņa muld pr audumiem,saka,kautkas līdzīgs zīdam, tāds apmēram kā šifons un t.t.Tad pasaki godīgi,viss poliesters,jeb sintētika.Melo pilnīgi visā,acis nepamirkšķinot.
25.05.2024 16:24 |
 
Reitings 53
Reģ: 31.01.2024
Roze sarkanā @ 25.05.2024 16:24
piekrītu 100% viņa melo ik uz soļa.Tikko par kafiju stāstīja,un saka,ka darbā aiziet ļoti daudz kafijas,jo strādā 20 cilvēki,bet pēc Uzņēmuma reģistra datiem 7.Kā viņa muld pr audumiem,saka,kautkas līdzīgs zīdam, tāds apmēram kā šifons un t.t.Tad pasaki godīgi,viss poliesters,jeb sintētika.Melo pilnīgi visā,acis nepamirkšķinot.

Pārējie 13 darbinieki, taču nelegālie, šeit varbūt nemelo😂😂
25.05.2024 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
Nsv iespējams noskatīties raidījumu par Dubaju, jo tur pa vidam 40 reklāmas.
Gluži tāpat kā tavu instagramu, Elīn, gluži tāpat.
Un vispār, vai tad šobrīd vispār eksistē tāda TV, kur nevar patīt uz priekšu arhīva raidījumu?
25.05.2024 18:52 |
 
Reitings 42895
Reģ: 20.07.2021
IceCream @ 25.05.2024 18:52
Nsv iespējams noskatīties raidījumu par Dubaju, jo tur pa vidam 40 reklāmas.
Gluži tāpat kā tavu instagramu, Elīn, gluži tāpat.
Un vispār, vai tad šobrīd vispār eksistē tāda TV, kur nevar patīt uz priekšu arhīva raidījumu?

Didrai neviens nav pateicis, ka var patīt uz priekšu!😀😀
25.05.2024 19:04 |
 
Reitings 128
Reģ: 06.05.2024
Elīna,tu zini ko nozīmē vārds vaibs?
25.05.2024 19:42 |
 
Reitings 128
Reģ: 06.05.2024
Tusnelda @ 25.05.2024 19:04

Didrai neviens nav pateicis, ka var patīt uz priekšu!??

Gan jau neprot,meža augušas smadzenes
25.05.2024 19:43 |
 
Reitings 58
Reģ: 13.12.2021
IceCream @ 25.05.2024 18:52
Nsv iespējams noskatīties raidījumu par Dubaju, jo tur pa vidam 40 reklāmas.
Gluži tāpat kā tavu instagramu, Elīn, gluži tāpat.
Un vispār, vai tad šobrīd vispār eksistē tāda TV, kur nevar patīt uz priekšu arhīva raidījumu?
Viņa visticamāk skatās nevis STV vai TET+, bet gan bezmaksas 1188 play. Gan jau pati nav gatava maksāt, lai savu saturu.
25.05.2024 20:17 |
 
Reitings 200
Reģ: 04.09.2023
Klachotaaja @ 25.05.2024 20:17
Viņa visticamāk skatās nevis STV vai TET+, bet gan bezmaksas 1188 play. Gan jau pati nav gatava maksāt, lai savu saturu.

Var taču uzstādīt adblocker un skatīties bez reklāmām, bet tur laikam arī smadzenes tik tālu nestrādā.
25.05.2024 21:47 |
 
Reitings 558
Reģ: 18.03.2023
Noskatoties pēdējos storijus, kur Anna ciemos, šķiet, ka viņa nekad nav bijusi saskarsmē ar zīdaini. Goda vārds, ja nezinātu, tad padomātu, ka Elīnai nav bērnu. Vai man vienīgajai liekas, ka kratīja mazo babybjornā nedaudz par daudz, mēģināja ielikt pirkstus mazajai rokās (skaidri redzams, ka nav tas vecums vēl, lai kaut ko satvertu jau), kā arī tā turēšana tāda jocīga. Varbūt es piekasos pie sīkumiem, un nekas traks jau tur tiešām nav, bet nu izskatījās ļoti nedabiski, tā it kā tiešām pirmo x turētu zīdaini rokās.
25.05.2024 22:57 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
aveneave @ 25.05.2024 16:22

Nedēļā 1kg ar sportu un normālām ēdiena reizēm ,tas būtu ok nomest.
Bet ,kas pie ātrās zaudēšanas noiet ,ātri dubultā nāk atpakaļ.
Ieteiktu tad Elīnai labāk neceļot ,ja jau tā uzrij.??
Vai Elīna ir kādā jautājumā zinoša?
Nemāk krāsoties,gatavot,rūpēties,mīlēt ,ko viņa prot? Pat dirst,tas ir melot viņa neprot.
Losene.
Elīna, ceļojot ar Naura draugiem, nevarēja visu laiku notēlot, ka ir paēdusi un bija spiesta apēst kādu normālu maltīti? Vielmaiņa noteikti ir ļoti sabojāta, tāpēc arī kilogrami nāk tik ātri klāt.
25.05.2024 23:10 |
 
Reitings 106
Reģ: 02.11.2023
Devindesmitseptini @ 25.05.2024 22:57
Noskatoties pēdējos storijus, kur Anna ciemos, šķiet, ka viņa nekad nav bijusi saskarsmē ar zīdaini. Goda vārds, ja nezinātu, tad padomātu, ka Elīnai nav bērnu. Vai man vienīgajai liekas, ka kratīja mazo babybjornā nedaudz par daudz, mēģināja ielikt pirkstus mazajai rokās (skaidri redzams, ka nav tas vecums vēl, lai kaut ko satvertu jau), kā arī tā turēšana tāda jocīga. Varbūt es piekasos pie sīkumiem, un nekas traks jau tur tiešām nav, bet nu izskatījās ļoti nedabiski, tā it kā tiešām pirmo x turētu zīdaini rokās.

Par babybjornu man arī tā likās.
25.05.2024 23:15 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Kāpēc neviens nepērk Elīnas biznesa 3-dienu kursu? Kā ir 40 brīvas vieta, tā vēl joprojām ir 40 vietas.
25.05.2024 23:16 |
 
Reitings 60
Reģ: 13.10.2021
Laikam jāpiekrīt, ka, visticamāk, cilvēkam ir izdegšana ar visu to, ka jāmočī, jāskrien, jādara, tikai darbs,darbs! Es neticu, ka viņa pat saprot vai redz, kāda laulība viņiem ir, jo piekrītu, noskatoties SBF, tur nekas tik salds kā instagram galīgi nav, bet Elīna jau , man liekas, to nesaprot, jo darbā viss ok, ar Nauri ārpus maz tiek laiks pavadīts, jo intereses vienādas nav, nesaprotu, kā var negribēt islēgt to instagram un visu, visu kaut uz vienu dienu, uztaisīt pankūkas ģimenei no rīta, aizbraukt visiem trim atpūsties, jo rocība atļauj- nauda pietiek daudz kam!
Teikšu tā- apsveicami būtu, ko Elīna būtu sasniegusi, ar vienalga, kādām metodēm, bet nu bizness iet, bet tas viss būtu apsveicami un liktos wow, ja viņa bērnu audzinātu pati, būtu lieliska mamma un menedžētu darbu “ attālināti “ , bet pirmajā vietā liktu Džeisonu un laiku ar viņu, izmantojot šo peļņu atpūšoties ar bērnu, jo, cik daudz mammas tà gribētu- naudiņa nāk no biznesa, bet vari pavadīt ar savu mazo laiku, atłauties daudz ko, bērnu dàrzā palaist , iespējams, vēlāk, ja nav vēl gatavs, bet tas laiks kopā ir vnk neatsverams! bet šeit nekā tāda nav.. šeit ir viens liels tukšums - kaut kāda skriešana, bezjēdzīgi video, kur atrāda savus auskarus sadurtos, nezinu… skumji
25.05.2024 23:43 |
 
Reitings 106
Reģ: 02.11.2023
Alishuks @ 25.05.2024 23:43
Laikam jāpiekrīt, ka, visticamāk, cilvēkam ir izdegšana ar visu to, ka jāmočī, jāskrien, jādara, tikai darbs,darbs! Es neticu, ka viņa pat saprot vai redz, kāda laulība viņiem ir, jo piekrītu, noskatoties SBF, tur nekas tik salds kā instagram galīgi nav, bet Elīna jau , man liekas, to nesaprot, jo darbā viss ok, ar Nauri ārpus maz tiek laiks pavadīts, jo intereses vienādas nav, nesaprotu, kā var negribēt islēgt to instagram un visu, visu kaut uz vienu dienu, uztaisīt pankūkas ģimenei no rīta, aizbraukt visiem trim atpūsties, jo rocība atļauj- nauda pietiek daudz kam!
Teikšu tā- apsveicami būtu, ko Elīna būtu sasniegusi, ar vienalga, kādām metodēm, bet nu bizness iet, bet tas viss būtu apsveicami un liktos wow, ja viņa bērnu audzinātu pati, būtu lieliska mamma un menedžētu darbu “ attālināti “ , bet pirmajā vietā liktu Džeisonu un laiku ar viņu, izmantojot šo peļņu atpūšoties ar bērnu, jo, cik daudz mammas tà gribētu- naudiņa nāk no biznesa, bet vari pavadīt ar savu mazo laiku, atłauties daudz ko, bērnu dàrzā palaist , iespējams, vēlāk, ja nav vēl gatavs, bet tas laiks kopā ir vnk neatsverams! bet šeit nekā tāda nav.. šeit ir viens liels tukšums - kaut kāda skriešana, bezjēdzīgi video, kur atrāda savus auskarus sadurtos, nezinu… skumji

Man arī jau kādu laiku šķiet, ka viņa ir izdegusi. Nu cik ilgi var šitā skriet, skriet, skriet.
Pati jau viņa ir teikuši, ka nemāk atpūsties.
26.05.2024 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits