Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
Tam Elvim pa priekšu arī nonstop gorījās apenēs, es tieši nodomāju. Man laulības laikā arī bija viens pāris, vīra draugs, ar ko kopā ceļojām, reizēm par vienā numurā palikām. Un man viņš arī kā draugs bija, ja vajadzēja ko, bez problēmām pati komunicēju, BET... Es nekad neiedomātos staigāt veļā viņa priekšā 😱
Vai viņa sieva tāda staigātu esot kopā ar mums.
Pidriķei brīnumi, ka kafejnīcā nelaiž, nu tas, ka arī tur viņai izģērbties visu acu priekšā līdz trusenēm kā 2 pirkstus "apmīzt"... Slava jau pa priekšu iet.
23.05.2024 19:33 |
 
Reitings 28
Reģ: 29.03.2023
lss @ 23.05.2024 18:57

Interesanti, ka Nauris viņai seko, bet Elīna nē ??

Ne tikai seko, bet arī laiko postus
23.05.2024 19:40 |
 
Reitings 246
Reģ: 16.10.2023
Izskatās, ka Annemarija ņem piemēru no didras un arī ir atdevusi savu suni saviem vecākiem.
23.05.2024 20:54 |
 
10 gadi
Reitings 823
Reģ: 11.04.2010
Es vēl atceros laikus, kad Elīna bija iepirkusi kkādu veļu un it kā baķikam pirmoreiz parādījās arī apakšveļas līnija. Toreiz viņa teica, ka pati nebūs modele veļai, jo pārāk intīmi vai kas nu tur, tāpēc piesaistīja citas modeles. Patinam dažus gadus uz priekšu... viņa vairāk laika pavada veļā nekā normālā apģērbā. Es jums saku, viņai riktīgi brūk nost visas robežas, un paliks tikai trakāk.
23.05.2024 20:57 |
 
Reitings 412
Reģ: 29.04.2021
Galīgi nesaprotu to bildēšanos kautkādā random pazemes stāvvieta ? Ārā tik smuks laiks , pie tās pašas jūras ļoti skaisti izskatītos bildēt bodijus . Un tie zābaki ? Nopietni ? Ārā ir +26 grādi , kāpēc ir jāvelk zābaki
23.05.2024 21:10 |
 
Reitings 6443
Reģ: 13.08.2023
Etete @ 23.05.2024 20:54
Izskatās, ka Annemarija ņem piemēru no didras un arī ir atdevusi savu suni saviem vecākiem.
Labi, ka tā, savādāk pati visu laiku skraida pakaļ Didrai un nav pat laika normāli par sunīti parūpēties
23.05.2024 21:34 |
 
Reitings 2146
Reģ: 13.01.2023
Galīgi nesaprotu to bildēšanos kautkādā random pazemes stāvvieta ? Ārā tik smuks laiks , pie tās pašas jūras ļoti skaisti izskatītos bildēt bodijus . Un tie zābaki ? Nopietni ? Ārā ir +26 grādi , kāpēc ir jāvelk zābaki

Ko var gribēt no cilvēciņa, kurš nespēj izdomāt pat random faktus par sevi. Un beigās saliekot 4 galvas kopā iznākums ir šāds:
* man viens kāju īkšķis ir lielāks par otru
*es košļeni izkožļāju līdz viņai vairs nav garša un viņa izšķīst mutē
23.05.2024 22:17 |
 
Reitings 2146
Reģ: 13.01.2023
Un Annemarija, manuprāt, strādā tā, ka atrod internetā padomus instagram postiem/reeliem. Un tad didrai diktē ko darīt. Vienīgais Annemarija vismaz prot montēt. Elīna pa 10 gadiem nav iemācījusies ne montēt, neko.
23.05.2024 22:27 |
 
Reitings 2146
Reģ: 13.01.2023
Un Elīna nabadzīte nostrādājusies kā zirgs, ka nav pat laika aiziet pačurāt dienas laikā. Kur nu vēl, kad vīrs liek pieskatīt dēlu. Galīgi vīram kauna nav. Nesaprot caur kādām asinīm tas instagram saturs tiek radīts, cik smagi ir bildēties autostāvvietā un saņemt atraidījumus no kafejnīcām, kad nto reizi gribēji pārbildēt 'jauno kolekciju" bombiskā lokācijā. + tie visi agrie rīti, kuros jāuzliek meikaps vai jāsagaida kamēr frizieris sataisīs matus. Smags darbs meitenes, ka es jums saku. Vēl sportot jāiet un jāpaspēj novadīt tiešraidi. Eh, šitā sūrā biznesa dzīve.
23.05.2024 22:38 |
 
Reitings 784
Reģ: 12.10.2023
Justiine @ 23.05.2024 22:38
Un Elīna nabadzīte nostrādājusies kā zirgs, ka nav pat laika aiziet pačurāt dienas laikā. Kur nu vēl, kad vīrs liek pieskatīt dēlu. Galīgi vīram kauna nav. Nesaprot caur kādām asinīm tas instagram saturs tiek radīts, cik smagi ir bildēties autostāvvietā un saņemt atraidījumus no kafejnīcām, kad nto reizi gribēji pārbildēt 'jauno kolekciju" bombiskā lokācijā. + tie visi agrie rīti, kuros jāuzliek meikaps vai jāsagaida kamēr frizieris sataisīs matus. Smags darbs meitenes, ka es jums saku. Vēl sportot jāiet un jāpaspēj novadīt tiešraidi. Eh, šitā sūrā biznesa dzīve.

Kā man riebjas tā darba imitēšana. Močītāja .. 🥲
23.05.2024 22:59 |
 
Reitings 17466
Reģ: 16.04.2023
queen2820 @ 23.05.2024 21:10
Galīgi nesaprotu to bildēšanos kautkādā random pazemes stāvvieta ? Ārā tik smuks laiks , pie tās pašas jūras ļoti skaisti izskatītos bildēt bodijus . Un tie zābaki ? Nopietni ? Ārā ir +26 grādi , kāpēc ir jāvelk zābaki

+26 grādos viņai bail iet ārā, ka tik paštonējošais nenotek un mati neiesvīst. Viņa no ūdens kā no nāves baidās. 😁
Par zābakiem jā - viņai ir kaut kāds fetišs uz tāda veida neglītiem zābakiem.
Tie baltie blondajai modelei izskatās kā Givenchy poļu dupe. 😁 Viņa pirms kāda laika bija uzvilkusi tās saucamās barely there kurpes un izskatījās tīri labi, bet ātri vien pārgāja atpakaļ uz tiem briesmīgajiem dermantīna kerzakiem.
23.05.2024 23:12 |
 
Reitings 60
Reģ: 13.10.2021
queen2820 @ 23.05.2024 21:10
Galīgi nesaprotu to bildēšanos kautkādā random pazemes stāvvieta ? Ārā tik smuks laiks , pie tās pašas jūras ļoti skaisti izskatītos bildēt bodijus . Un tie zābaki ? Nopietni ? Ārā ir +26 grādi , kāpēc ir jāvelk zābaki

Es tieši par to pašu rakstīju dažas dienas iepriekš, kur loğika - pazemes autostāvvieta un pusplika sieviete bodijā? Būtu labāk tad fotografējusies ar bodiju uz savas terases zvilnī, es nezinu, jebkur, bet ne sabiedrībā- autostāvvietā. Nākamais solis jau būs pa ielu šādi iet, bodiju reklamēt tak var savā studijā, uzfilmēt video kă sakombinēt ar biksēm, svārkiem, es nesaprotu, kāpēc viņas meitenes neiesaka neko- Latvijā tagad tik superīgi laikapstākļi, var visur kur fotografēties! Nē! Tumša autostāvvieta tiek izvēlēta, bezsakars! Un pie tam te minēja- dāmas nāk no darba, lai dotos mājās, a mašĩnas priekšă pliki dibeni, nu KO?
23.05.2024 23:53 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Elīna gribētu, lai Nauris strādā gudrāk 😄 Pēc viņas pašas teiktā, man izklausās, ka Nauris jau to dara- pastrādā produktīvi pāris stundas un tad pietiek laika gan dēlam, gan izklaidēm. Elīna pati varētu sākt strādāt gudrāk. Apkārt pa podkāstiem un saviem biznesa kursikiem stāsta, kā pārvērtusi opja dotos 2 eiro par 1.6 miljoniem, bet nevar izkārtot savu miljonu biznesu tā, lai varētu pa dienu aiziet ‘pamīzt’ 🤷🏼‍♀️😄
24.05.2024 04:41 |
 
Reitings 218
Reģ: 28.01.2024
Lielā darbu močītāja.. pat nav laika pagatavot paēst 😁 nu cmon.. bērnam nav laika zupu izvārīt? Es neesmu nekad neredzējusi, ka Džeisons ar karotīti pats ēstu zupu.. vai arī.. tai fotosesijā, kur aizmugurē fona krāsots ar krāsām.. Dž esot pirmo reizi paņēmis otu rokā...wtf, nopietni??? Viņam vispār ir kaut kas atļauts???
24.05.2024 06:51 |
 
Reitings 6443
Reģ: 13.08.2023
Elīna ir neapmierināta, ka Nauris naudu tērē, lai atpūstos. Bet viņas neglītās frizūras, izcūkotais ēdienus un viss pārējais ir ok. 🤦‍♀️
24.05.2024 08:24 |
 
Reitings 774
Reģ: 09.01.2024
emsii @ 24.05.2024 06:51
Lielā darbu močītāja.. pat nav laika pagatavot paēst ? nu cmon.. bērnam nav laika zupu izvārīt? Es neesmu nekad neredzējusi, ka Džeisons ar karotīti pats ēstu zupu.. vai arī.. tai fotosesijā, kur aizmugurē fona krāsots ar krāsām.. Dž esot pirmo reizi paņēmis otu rokā...wtf, nopietni??? Viņam vispār ir kaut kas atļauts???

Didrihsonu baltajā instagram rezidencē pilnīgi noteikti nav atļauts krāsot ar krāsām, zīmēt ar flomīšiem. Nedod Dievs, kaut ko nosmērēs 😂
24.05.2024 08:28 |
 
Reitings 7299
Reģ: 27.02.2022
novērotāja @ 24.05.2024 08:24
Elīna ir neapmierināta, ka Nauris naudu tērē, lai atpūstos. Bet viņas neglītās frizūras, izcūkotais ēdienus un viss pārējais ir ok. ?‍♀️
tas viss tak priekš kontenta.
24.05.2024 08:34 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
emsii @ 24.05.2024 06:51
Lielā darbu močītāja.. pat nav laika pagatavot paēst ? nu cmon.. bērnam nav laika zupu izvārīt? Es neesmu nekad neredzējusi, ka Džeisons ar karotīti pats ēstu zupu.. vai arī.. tai fotosesijā, kur aizmugurē fona krāsots ar krāsām.. Dž esot pirmo reizi paņēmis otu rokā...wtf, nopietni??? Viņam vispār ir kaut kas atļauts???
tikko redzējām,Nauris stāvus atkal rij,tieši tā,rij,nevis ēd🤣un bērns uz kāpnītēm pakāpies,gaida,kad Nauris iedos viņam nokosties,un Nauris arī dod😭kā tādam sunītim😭es,goda vārds,gandrīz apraudājos, Nauri,nu tu nēesi labāks par didru,tikpat tups! Tajā burgerā kečups,majonēze un t.t,tas nav ēdiens tik mazam bērnam🥶🥶un didra laimīga, kautko par ģimeni runā,cik ģimeniski🤮🤮varbūt auklītei piemaksāt,lai uztaisa bērnam vakariņas,kautgan godīgi,zinot didras skopumu, varbūt tur auklīte tāda pati,mēs jau nezinam,ja tā nav,jau iepriekš atvainojos.Domāju,Didrihsoni nemaksās par profesionālu auklīti, un redzot bērna attīstību, pieļauju,ka tur vienīgi "sēž ar Džeisonu"
24.05.2024 09:11 |
 
Reitings 7299
Reģ: 27.02.2022
Roze sarkanā @ 24.05.2024 09:11
tikko redzējām,Nauris stāvus atkal rij,tieši tā,rij,nevis ēd?un bērns uz kāpnītēm pakāpies,gaida,kad Nauris iedos viņam nokosties,un Nauris arī dod?kā tādam sunītim?es,goda vārds,gandrīz apraudājos, Nauri,nu tu nēesi labāks par didru,tikpat tups! Tajā burgerā kečups,majonēze un t.t,tas nav ēdiens tik mazam bērnam??un didra laimīga, kautko par ģimeni runā,cik ģimeniski??varbūt auklītei piemaksāt,lai uztaisa bērnam vakariņas,kautgan godīgi,zinot didras skopumu, varbūt tur auklīte tāda pati,mēs jau nezinam,ja tā nav,jau iepriekš atvainojos.Domāju,Didrihsoni nemaksās par profesionālu auklīti, un redzot bērna attīstību, pieļauju,ka tur vienīgi "sēž ar Džeisonu"
nē nu pats galvenais, ka Džeisons pats gāja prasīt ēst, nevis šo aicināja. ir dzirdēts, ka Džeisonam nav tik traki kā Mia, bet es domāju, ka ir gan, tikai Džeisonam instagramigaka māja :D:D:D:D
24.05.2024 09:32 |
 
Reitings 3442
Reģ: 08.09.2015
Piekrītu, auklīte ir paņemta tīri pieskatītāja, viņu gadījumā bija jāņem auklīte, kas pildīs vecāku funkciju, kas darbosies un attīstīs bērnu. Ja Elīna pati apstiprināja, ka Džeisons tikai tagad paņēma pirmo reizi rokās otu, krāsas tik pat kā 2 gados😳 tas nozīmē, ka tā aukle vispār nedarbojās ar to bērnu. Nauri, ja lasi šo, Džeisona vecumā būtu norma, ja viņš neskatītos TV, bet viņam jau sen bija jāspēlējas ar krāsām, zīmuļiem, ir puzlītes mazajiem, plastalīns u.c. lietas, kas veicina bērna attīstību. Bērni sāk iet dārziņā no 1,5 gada vecuma, kur viņi katru dienu nodarbojas ar dažādām aktivitātēm, mazās rociņas mācās zīmēt, līmēt, turēt šķēres rokās (mazajiem speciāli paredzētās), utt. Ko dara Džeidons, kāda ir viņa ikdiena? Džeisons vairs nav mazulis, ja tiešām jums nauda nav problēma, tad iegūldi savā dēlā tik daudz kā vai nu noalgo profesionālu aukli vai sūtat uz bērnudārzu.
24.05.2024 09:34 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits