Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
EsRedzējuKa @ 23.01.2024 11:42

Golden ticket. ?
Es saprotu, ka gaumes katrai ir savai, bet.... Kur.. Nauris varbūt agrāk bija tāds saldais zēns, ja atcerieties, bija tāds face.lv,vot tur topu augšā tādi Naurveidīgie bija, bet nu nezinu, kas nogāja greizi, tagad tur viss ir traģiski. Galvenais, ka pats domā, ka ir sexbomba, visi tie pižiki, un ādas bikses. Un domāju, ka tas, ka viņš visu laiku, arī, kad ir citas personas mājās, staigā tikai apenēs, liecina arī par kaut ko, nejau to, ka viņam ir karsti, bet kaut kāda dionīsa tīksmināšanās.
Un tas, ka sieviņa visu laiku sludina, cik viņš lielisks, un cik skaists, un vīram nekādus uzlabojumus nevajag, jo ir perfekts, un golden ticket, man liekas ir kaut kāda psiholoģiskā taktika, censties sev ieskaidrot to, kam pats netici, bet ja pateiksi skaļi un citi to dzirdēs, tev nāksies ticēt un domāt tāpat.
Bilde no 2016.gada,kad acīs redzams Naura saldā zēna skaties - Visas mani grib.

Šī varbūt nav Elīnas veiksmīgākā bilde no tiem laikiem.. bet es senāk patinu Elīnas sākuma foto.. es nesaprotu, kā var neraudàt lai atkal kaht nedaudz kļūtu tāda.. nu labi- iztaisno zobiņus( nav uzreiz jāmauc venīri).. reāli simpātiska meitene bija.. bet tagad ir kaut kādas drausmas.
Manupràt, viņa pati nejūt kā sacūko sevi.. tas notiek pamazām jo gribās kko vēl un vēl un vēl.. finālā jaunas meitene vietā, kurai nav par 30, tu esi veca groša kura ir veikusi visu , ko dara sievietes pēc 40!!!.
Man viņu tajā cepurē un saulenēs ar čolku gribētos Pugačovai blakus nolikt😆😆😆 viņai arī ir bijis tāds prikidons.. nu toč kkur uzsit ka varētu pielikt blakus. Tikai cik Pugačovai un cik Elīnai
23.01.2024 12:29 |
 
Reitings 1464
Reģ: 04.11.2022
EsRedzējuKa @ 23.01.2024 11:42

Golden ticket. ?
Es saprotu, ka gaumes katrai ir savai, bet.... Kur.. Nauris varbūt agrāk bija tāds saldais zēns, ja atcerieties, bija tāds face.lv,vot tur topu augšā tādi Naurveidīgie bija, bet nu nezinu, kas nogāja greizi, tagad tur viss ir traģiski. Galvenais, ka pats domā, ka ir sexbomba, visi tie pižiki, un ādas bikses. Un domāju, ka tas, ka viņš visu laiku, arī, kad ir citas personas mājās, staigā tikai apenēs, liecina arī par kaut ko, nejau to, ka viņam ir karsti, bet kaut kāda dionīsa tīksmināšanās.
Un tas, ka sieviņa visu laiku sludina, cik viņš lielisks, un cik skaists, un vīram nekādus uzlabojumus nevajag, jo ir perfekts, un golden ticket, man liekas ir kaut kāda psiholoģiskā taktika, censties sev ieskaidrot to, kam pats netici, bet ja pateiksi skaļi un citi to dzirdēs, tev nāksies ticēt un domāt tāpat.
Bilde no 2016.gada,kad acīs redzams Naura saldā zēna skaties - Visas mani grib.

Vizuāli tik normāls pāris kādreiz bija. Kādreiz...
23.01.2024 12:36 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
PROTAMS Elīna- gada mīlošā māte... stāsta par visiem saviem dienas plāniem- bet dēlam tajos nav vieta. .. un lai nedirš ka pa starpai tur ir.. jo reāli viss ko.viņa nosauca- aizņem laiku tieši līdz melnai tumsai. Aizbraukt uz sp zāli , nosportot un atbraukt jau vien ir minimums 2h.
Es vēljoprojām nesaprotu, kā var spēlēties- paņem suni un pofigs nomet mātei pēc laika.. uzčinī bērnu un pofigs, gan jau kāds iedos viņam visu.
Elīn- Dievs visu redz. Cerams auglības Dievs tevi būs pametis. 😆🙅
23.01.2024 12:48 |
 
10 gadi
Reitings 292
Reģ: 29.03.2010
Kenty @ 23.01.2024 10:40
tad viņš bija tievs?ar gadiem savācis Elinas formas sev.

Nē. Viņš ēd pa diviem- Sevi un Elīnu. 🤣
23.01.2024 13:03 |
 
Reitings 2290
Reģ: 11.10.2022
Šī ģimene sevi reāli rauj uz grunti, naudas un slavas dēļ te viss izskatās tik sačakarēts!
Elīna izskatās jau uz 40+, Nauris arī patmīlā slīgst plikumus rādīdams un pēdējā laikā izskatās pēc vientuļā tēva, kas tik ļoti gribētu pavadīt laiku ar ģimeni, bet sieva 6x nedēļā sporto un vēl šovā filmēsies! Un viņu “mājas” pārvērtušās par reklāmas stabu, noliktavu un filmēšanas laukumu. Bet, kā Elīna saka - tā ir Tava izvēle katru dienu! Traka izvēle. Es tad labāk izvēlos vienkāršu dzīvi, bet pēc darba atnākt mājās pie mīļajiem, pagatavot vakariņas un kopīgi paēst pie galda!
23.01.2024 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Es ļoti gaidu Slavenibas ar filtru sērijas ( bez filtra toch tas raidiijums nav).. es GRIBU REDZĒT DIDRIHSONES TEĀTRI. Vai spēlēs màti vai nē.
Viņu mājā dzīvo mana paziņa, kura man stāstījusi, ka ar bērnu nēsājas Nauris vai 3.personas.
Elīnas+ Džeisons ir ļoti reta kombinācija.. uz foto liftā paņem rokās. Patur kamēr N mašīnu pako. U.t.t
Tāpēc vien es gribu redzēt..
Un ja jau Elīna ir tàda ticīgā dievgosniņa- viņa pati ar Dievu spēlējas. Es ticu, ka viņa saņems pēc nopelniem. Jau tagad maksā ar to, ka ir fking nelaimīga, aprobežota un sakompleksēta, neinteresanta persona. Gaku galā ar slimību!! Kuru diemžēl neviens tuvais neuzskata par pienākumu apārstēt...
23.01.2024 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
+ viņu norēc daudzi, kuri " draudzīgi aicina uz intervijām".. reāli zina , ka izbirs pērles no tukšā paurīša ar kurām tālāk spēlēsies mediji , kas savukārt piesaista jaunu auditorija un skatījumus.
Šitie glaimi- Elīna malacis, iedvesmojoša meitene kas izsitusies...pat no Saulietes mutes nākuši, jo tikai tā viņu atvilinàt var uz raidījumiem..
Tie paši producenti ierēc jo reāli klaunrāde atnesīs to ko vajag.
23.01.2024 13:35 |
 
Reitings 2325
Reģ: 10.04.2022
Nav taa ka Nauris ar Dž ir Ventspilī un Elina majas viena ķipa tehniska diena?
23.01.2024 13:35 |
 
Reitings 7543
Reģ: 27.02.2022
Semmi @ 23.01.2024 13:30
Es ļoti gaidu Slavenibas ar filtru sērijas ( bez filtra toch tas raidiijums nav).. es GRIBU REDZĒT DIDRIHSONES TEĀTRI. Vai spēlēs màti vai nē.
Viņu mājā dzīvo mana paziņa, kura man stāstījusi, ka ar bērnu nēsājas Nauris vai 3.personas.
Elīnas+ Džeisons ir ļoti reta kombinācija.. uz foto liftā paņem rokās. Patur kamēr N mašīnu pako. U.t.t
Tāpēc vien es gribu redzēt..
Un ja jau Elīna ir tàda ticīgā dievgosniņa- viņa pati ar Dievu spēlējas. Es ticu, ka viņa saņems pēc nopelniem. Jau tagad maksā ar to, ka ir fking nelaimīga, aprobežota un sakompleksēta, neinteresanta persona. Gaku galā ar slimību!! Kuru diemžēl neviens tuvais neuzskata par pienākumu apārstēt...
ievēroju ka esi riktīgi uzvilkusies, man kkada brīdī arī Max riebās viņa un sava veselā saprāta dēļ es viņai atsekoju. Iesaku to pašu, tas nav uzbrauciens, btw 😅 lai tie stulbeni marinejas savā sulā, nau verc šiem ziedot enerģiju un emocijas.
23.01.2024 13:39 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Semmi @ 23.01.2024 12:48
PROTAMS Elīna- gada mīlošā māte... stāsta par visiem saviem dienas plāniem- bet dēlam tajos nav vieta. .. un lai nedirš ka pa starpai tur ir.. jo reāli viss ko.viņa nosauca- aizņem laiku tieši līdz melnai tumsai. Aizbraukt uz sp zāli , nosportot un atbraukt jau vien ir minimums 2h.
Es vēljoprojām nesaprotu, kā var spēlēties- paņem suni un pofigs nomet mātei pēc laika.. uzčinī bērnu un pofigs, gan jau kāds iedos viņam visu.
Elīn- Dievs visu redz. Cerams auglības Dievs tevi būs pametis. ??

Džeisons ar Ņuriku Ventspilī, Elinčiks var močīt!!!
23.01.2024 13:40 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Everests @ 23.01.2024 13:39
ievēroju ka esi riktīgi uzvilkusies, man kkada brīdī arī Max riebās viņa un sava veselā saprāta dēļ es viņai atsekoju. Iesaku to pašu, tas nav uzbrauciens, btw ? lai tie stulbeni marinejas savā sulā, nau verc šiem ziedot enerģiju un emocijas.

Jā. Totāli besī un tāpēc es neskoju viņai IG.. 😆 pat šo forumu gribēju pamest.. bet kad uzzinaju, ka bus SBF viņa.. atvilkos te papļāpāt un vēl paziņa kko piespamo whatsappā , jo dzīvo viņu mājā😆.. netieku no viņas vaļā😆😆 TG stāv vēl piesekots. 😆😆😆
Noskatīšos 1.sēriju ar viņu un mēģināšu tikt vaļā no viņas😆😆😆
Reāli degradē smadzeni- bet interese ir noskatīties kārtējo pleķbildi, stulbo izteikumu u.t.r😆
23.01.2024 13:42 |
 
Reitings 304
Reģ: 19.03.2023
guccibabe @ 23.01.2024 13:03

Nē. Viņš ēd pa diviem- Sevi un Elīnu. ?

A reāli. Viņš apēd visas kūkas, fricīšus, majonēzes tunčus, bulcińas...
23.01.2024 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 3646
Reģ: 03.11.2009
Everests @ 23.01.2024 13:39
ievēroju ka esi riktīgi uzvilkusies, man kkada brīdī arī Max riebās viņa un sava veselā saprāta dēļ es viņai atsekoju. Iesaku to pašu, tas nav uzbrauciens, btw ? lai tie stulbeni marinejas savā sulā, nau verc šiem ziedot enerģiju un emocijas.

Same! 😁
23.01.2024 13:47 |
 
Reitings 20462
Reģ: 21.10.2022
Roze sarkanā @ 22.01.2024 20:41
ņuris apģērbies tā dīvaini,plikām kājām, didrai kā vienmēr zābaki kājās, Stendzenieks zeķēs. Kompānija?domāju, Stendzenieks pasmējās par abiem pidriķiem, jā,viņš reizēm ierauj par daudz, bet muļķis viņš nav.

Stendzinieks ne tikai ierauj , bet šņaucamo - arī nesmādē . '
Foto , vien to apliecina - salietojušies visi 3
Didrene itkā no pekles izlekusi , konkrēta ragana ap 70 g. - ja nebūtu baskājis Ņuris , nemaz anoreksiķi nepazītu , nācās vairāk kārt pietuvināt .
Šausmas , kādās sektās viņi figurē , arī tas pats korišs Stendzinieks !
23.01.2024 14:23 |
 
Reitings 401
Reģ: 17.12.2023
Anīle līne @ 22.01.2024 23:41

Man šķiet, ka vienīgais, kas patiešām tic Elīnas tēlam, ir gados jaunas meitenes, kurām Elīna ir iedvesmas avots. Pārējie par viņu ierēc kā par klaunu - pat mani vecāki, kad nav IG par viņu smejas. Elīna ir no sērijas - agrāk to, ka esi dumjš, zināja tikai tuvākie cilvēki, tagad pateicoties soc.tīkliem to zina visi.

Zini, nu gluži tā diemžēl nav.. ir tik daudz pastulbas sievietes, kuras tomēr fano par to Elīnu un iepērkas tajā viņu smirdīgajā kantorī un veicina viņu "glauno" dzīvi. Jā, tās sīkās fano par viņu, bet viņu biznesu attīsta tās zosis, kas tur iepērkas. Bija arī nesen ietekmelē viens video, kur ķipa pasūtīti legingi un atnākuši ar daudz defektiem; BĻEĢ, ja tu zini, ka viņas kvalitāte ir sūds, tad kāpēc tu maksā un iepērcies pie viņas?? Un nevajag teikt es nezināju utt.
Te no foruma arī viena, nopirkusi termo legingus, jo ķipa citur nevarēja atrast, piedod, sirsniņ. Ir pa pilno termo legingi, kuru varēji iegādāties labāk, bet nē, izvēlies atbalstīt tos divus pamuļķus. Nu nedzīvojam mēs 19. gs, kad nav pieejama informācija interneta vidē, kur varam atrast atsauksmes un visus citus briesmu stāstus saistībā ar to kantori. Par tām meitenem, kas iepērkas pie viņas: Jūs reāli esat zosis, citu nav ko pateikt. Jūs viņai ļaujat turpināt MOČĪT.
23.01.2024 15:04 |
 
Reitings 401
Reģ: 17.12.2023
Runājot par to solāriju un paštonējošo, fuj, negribu nemaz iedomāties kāda viņai ir āda un kā smird, jo negribas ticēt, ka tā dura to paštonējošo noņem pirms iet uz solāriju.
23.01.2024 15:05 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.06.2022
elina atrādīja ko pasūtijusi no augļu servisa. Ļoti interesanti, ka Džeisonam neko nav nopirkusi. Es parasti saviem bērniem nopērku banānus, ogas vai ko tamlīdzīgu. Tai tikai savi brokoļi un burkāni galvā, savu bērnu iepriecināt nav viņas interesēs
23.01.2024 15:22 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
huitzitzilin @ 23.01.2024 15:05
Runājot par to solāriju un paštonējošo, fuj, negribu nemaz iedomāties kāda viņai ir āda un kā smird, jo negribas ticēt, ka tā dura to paštonējošo noņem pirms iet uz solāriju.
Nu drīz jau būs sakaltusi rozīne.
Nu jēbal kā sevi ir pataisījusi. Par neglītu pīlēnu. Labāk esmu ar saviem liekajiem kg, bet nu ne tāda kā Elīna.
Bail pat iedomāties kā viņa izskatīsies uz 30,40 gadiem!
Tur viņai neviena plastiskā operācija nepalīdzēs!!!!
23.01.2024 15:23 |
 
Reitings 307
Reģ: 15.06.2022
Aaaaakkk Dievs un pirmo reiz dzīve izdomājusi savu sūdu krāsas seju nomazgāt un tas pats nabadzītei nav izdevies. Un vairāk arī nemaz nemeginašot.. laikam tā arī neuzzināsim kādā patiesībā krāsā ir viņas sejas āda 😀
23.01.2024 15:25 |
 
Reitings 916
Reģ: 30.07.2023
Nauris dzīvojās ar Džeisonu. Nauris saprotu ir vemstījies.
Kā Elīnai nav kauna palikt mājās!
Tak tev ir ģimene! Es nespētu tā...
Bet nu tur var redzēt tik tiešām kam rūp tas bērniņš!
23.01.2024 15:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits