Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 8960
Reģ: 11.11.2022
sauliiite.paula @ 13.12.2023 09:55

kuru?

M. Vucēnu
13.12.2023 10:45 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.03.2023
RaFaello1994 @ 13.12.2023 09:27
Viņa Telegram stāsta, ka neesot gulējusi nakti dažas dienas iepriekš, jo Džoisam esot sāpējis vēders, turejis kājiņas klāt un raudājis. Laikam būšot jāmaina pienuņš uz citu jo Ēģiptē esot dzēris citu un bijis baigi labi. Pag ko? Džeisonam tūlīt ir viens ar pus gads, viņam piena maisījums varētu arī vispār nebūt!! EM hello? Didra, ko Tu dari ? Un tāpēc vajag otru bērnu? Ja viena ar pusgada vecumā vieglāk ir pabarot bērnu ar mākslīgo piena maisījumu nevis normālu ēdienu???‍♀️ tāda vecuma bērns piena maisījumu sen jau varētu nelietot, uz bērnu dārzu arī sūtīsi ar piena pudeli pie rokas ? Uz sākumskolu varbūt arī ?

Kabrita vairs nesponsorē, laikam. Tāpēc mainīs
.
13.12.2023 11:11 |
 
Reitings 3444
Reģ: 08.09.2015
Es arī domāju, ka Kabrita vairs nesponsorēs, jo Džeisons ir jau liels, lai viņam būtu normālas ēdienreizes, ja Kabrita turpinātu sponsorēt, tad pār viņu galvām lītu atkal mēsli, ka viņi atbalsta, ka tik pat kā 1g6m bērns tiek barots tikai ar maisījumu, jo Elīna ir neskaitāmas reizes pateikusi, ka maisījums ir Džeisona galvenais ēdiens.
Bet, Elīna jau atkal izpaužas, ja sadarbību vairs nedod, tad redzi, Džeisonam pēkšņi sāpot vēders no šī maisījuma, tāpēc tagad pirksim citu, kaut gan, kad dabūja sadarbību ar Kabritu, tad teica, ka šis piena maisījums ir vienīgais, kas Džeisonam der. Protams, lielie biznesmeņi, kad pašiem jāpērk, tad redz pāries uz lētāku maisījumu. Domā, ka visi cilvēki ir muļķi, un neko neatceras😡
Elīna, Nauri, sāciet normāli to bērnu barot, viņam maisījums vairs nav vajadzīgs, bet normāls ēdiens. Noteikti, kad aukle, tad uztaisa kaut ko (es vismaz ceru), kad Nauris un Elīna ar šo paliek, tad noteikti ir tikai kārums sieriņš, banāns un piena pudele. Šie jau nemāk uzvārīt ne kartupeli, ne makaronus vai rīsus, uztaisit kādu gaļiņu, Elīna tik taisa savus fondantus un kūkas ar kurām pakaļa var aizlipt, ā un brokoļus izvāra. Viņai patīkot taisīsīt ēst, kā tad, viņa pat vienu normālu ēdienreizi bērnam nevar pagatavot.
13.12.2023 11:26 |
 
Reitings 1973
Reģ: 16.02.2021
Gandrīz katru dienu žēlojās, ka viņai nav laika, jo visu laiku strādā, strādā un strādā. Tā arī nesaprotu ko tad strādā, parbilde 5gadus vecas lupatas un taisa murgainus videos. Katru dienu izdomā kaut kādas jocīgas atlaides un omniva par brīvu. Ja tiešām mācētu visu saorganizet un strādātu gudri, tad máx viņai pusdiena būtu brīva.
13.12.2023 11:30 |
 
Reitings 421
Reģ: 01.11.2023
Facundo @ 13.12.2023 10:29
Cik gadus viņa mocīs to burtnīcas biezuma grāmatu. Nu jau vajadzētu visu no galvas zināt.
hahahahahaha tik labs
13.12.2023 11:37 |
 
Reitings 341
Reģ: 11.12.2014
https://failiem.lv/u/uu2avj5mae
🤮 viņai pašai liekas skaisti? Es saprastu tur līdz vakaram tā nostaigāt, bet ne jau fotogrāfēt savu "bombizko" kolekciju 🤣 man būtu kauns pat uz veikalu tādai aiziet, liktu cepuri, lai neviens neredz, ka esmu netīrele, bet te pohuj, bliežam fotosesiju 🤣
13.12.2023 12:21 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Faaak, viņa ir tāda cūka.. nu kā var nemazgāties??? Galvenais pati lasa kaut kādu sektas grāmatu, tur par teikts par mazgāšanos…
https://failiem.lv/u/cwpe5rqwh7
13.12.2023 12:29 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Gaisa jaucēja @ 13.12.2023 12:21
https://failiem.lv/u/uu2avj5mae
? viņai pašai liekas skaisti? Es saprastu tur līdz vakaram tā nostaigāt, bet ne jau fotogrāfēt savu "bombizko" kolekciju ? man būtu kauns pat uz veikalu tādai aiziet, liktu cepuri, lai neviens neredz, ka esmu netīrele, bet te pohuj, bliežam fotosesiju ?

Ahahaha, es tieši par to pašu. 2 dienas atpakaļ bija ar to smēri saziesta, šodien brauc konsultēt citus ar fakin nemazgātiem, acīmredzami netīriem matiem.
Es varu iedomāties kā tas dzīvē izskatās….
Kā Nauris tādai cūkai var blakus gulēt? Kaāā??
13.12.2023 12:33 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Gaisa jaucēja @ 13.12.2023 12:21
https://failiem.lv/u/uu2avj5mae
? viņai pašai liekas skaisti? Es saprastu tur līdz vakaram tā nostaigāt, bet ne jau fotogrāfēt savu "bombizko" kolekciju ? man būtu kauns pat uz veikalu tādai aiziet, liktu cepuri, lai neviens neredz, ka esmu netīrele, bet te pohuj, bliežam fotosesiju ?

Būtu vismaz piefotošopēts.
13.12.2023 12:38 |
 
Reitings 1012
Reģ: 22.08.2023
amoreamore @ 12.12.2023 19:39

Kāpēc Tu domā, ka viņa ir galīgi viena? Dvīnēm ir aukle.
Un nav tā, ka Anna nezināja, ka KB laikā var palikt stāvoklī. Visu viņa zināja. Vīrs ļoti gribēja dēlu, bet dabūja divas meitenes, sāka šķobīties attiecības, vajadzēja taisīt nākamo, tikai nu, būsim godīgi, tā reti kad ir laba ideja.
Annas žēl, viņa kā šunelis pildīja visas sava vīra iegribas/pavēles.

Mēs arī ar vīru cerējām uz meitu, dabūjām burvīgu dēlu.❤️
Vīrietis ir tas, kur ar savu ģenētisko materiālu ietekmē dzimumu- tāpēc es teikšu,ka viņš lox pats vainīgs😁
Bet ja godīgi,tad tas nav vīrietis bet lupata- nu neviens normāls cilvēks savu bērnu vai sievu nemīlētu mazāk tikai dzimuma dēļ. Ceru Anna izspiedīs no tās lupatas viņa pēdējos peso par bērniem.
13.12.2023 13:00 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Nez tā meitene, kas filmēja tajā čorta pelēkajā izskatā Elīnu ,bikses aiz smieeklim nepiemīza,nepielika...??😀😀😅
Iedomājos sevi ,STĀV man tā Elīna pretī kā sasulusi veca mūmija un runā,bl**g es bez atbainošanās un kauna izjūtas pieliktu savas bikšeles.😀😃😃😅
Elīna ir kaut kas aiz parodijas!!😀😃😅
13.12.2023 13:17 |
 
Reitings 3444
Reģ: 08.09.2015
Elīnai izpratne par tīrību un higiēnu ir kaut kas mums nesaprotams. Viņa vēl to uzsver cik svarīga tīrība, gan redzemā, gan cilvēka dvēseliskā tīrība, un viņa 100% tic, ka viņa tam atbilst, visi pārejie viņu redz netīru no āras, nerunājot jau par to, kas tur darās no iekšas.
13.12.2023 13:28 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Es vispār brīnos, kas ir tie uzņēmēji, kas grib, lai Didrihsoni viņus apmāca? Tiešām LV visu wannabe uzņēmēju līmenis ir tik zems?
Viņi tur stāsta tik pašsaprotamas lietas - plāno laiku, nemētājies no vienas lietas pie citas, iemācies deliģēt uzdevumus citiem utt. Un tas ir tas, ko Didrihsoni 7 gadu laikā ir apguvuši? Es neesmu uzņēmēja, bet laika un uzdevumu plānošanu iemācījos jau universitātes pirmajā semestrī, tad laikam kāda vērtība tiem 3/4 gadiem izglitojoties ir ...
13.12.2023 17:29 |
 
Reitings 729
Reģ: 06.12.2023
Pupuķis @ 13.12.2023 17:29
Es vispār brīnos, kas ir tie uzņēmēji, kas grib, lai Didrihsoni viņus apmāca? Tiešām LV visu wannabe uzņēmēju līmenis ir tik zems?
Viņi tur stāsta tik pašsaprotamas lietas - plāno laiku, nemētājies no vienas lietas pie citas, iemācies deliģēt uzdevumus citiem utt. Un tas ir tas, ko Didrihsoni 7 gadu laikā ir apguvuši? Es neesmu uzņēmēja, bet laika un uzdevumu plānošanu iemācījos jau universitātes pirmajā semestrī, tad laikam kāda vērtība tiem 3/4 gadiem izglitojoties ir ...

Nu, viss saliekas diezgan likumsakarīgi. Elīnai vidējā izglītība nenoderēja, līdz ar ko tālāk nestudēja. Pēc vairāk kā 7 gadiem ir iemācījusies elementāros pamatus, ko studenti apgūst (vai izveido sev režīmu/disciplīnu) jau pirmajā pusgadā. "Work smarter not harder" uz viņu neattiecas noteikti 😁
13.12.2023 17:40 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Pupuķis @ 13.12.2023 17:29
Es vispār brīnos, kas ir tie uzņēmēji, kas grib, lai Didrihsoni viņus apmāca? Tiešām LV visu wannabe uzņēmēju līmenis ir tik zems?
Viņi tur stāsta tik pašsaprotamas lietas - plāno laiku, nemētājies no vienas lietas pie citas, iemācies deliģēt uzdevumus citiem utt. Un tas ir tas, ko Didrihsoni 7 gadu laikā ir apguvuši? Es neesmu uzņēmēja, bet laika un uzdevumu plānošanu iemācījos jau universitātes pirmajā semestrī, tad laikam kāda vērtība tiem 3/4 gadiem izglitojoties ir ...

P.S. piebildīšu gan, ka šī uzņēmēja šķiet ļoti simpātiska, žēl, ka par savu mentoru uzskata Elīnu un vēlas no viņas saņemt padomus.
13.12.2023 17:45 |
 
Reitings 788
Reģ: 12.10.2023
Kādam pēc šļūkšanas ar pliku dupsi no kalna, galīgi aizkritis deguntiņš 🥹
13.12.2023 18:24 |
 
Reitings 457
Reģ: 09.12.2023
Fui viņa iebāza mutē to maizi,izņēma no mutes savas netīrās ,nazgātajiem zobiem un iemērca kopēja mērcītes trauciņā kurā stāv iekšā karote,lai to mērci tā uzliktu..
Pretīga un drausmīga galda kultūra,didrai jāēd kopā ar cūkām no vienas siles.
13.12.2023 18:25 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Dalia @ 12.12.2023 10:32
woou, man likās Elīna beidzot atradusi treneri, kas pareizi iemācīs sportot un ēst, BET NĒ, Elīna kārtējo reizi ir atradusi veidu kā apiet sistēmu:
- nemaksāt trenerei, jo iepriekšējā darbiniece
- un iet pie treneres, kurai nav iebildumi pret Elīnas ēšanas traucējumiem
Super Elīn, turpini sevi nodzīt līdz izskatīsies kā amerikāņu blogere Eugenia Coony
Kur pazuda iepriekšējā trenere, pie kuras Elīna bija pirms Ēģiptes ceļojuma?
13.12.2023 18:28 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Ārchijs @ 12.12.2023 16:04
Lasu un brīnos, kāpēc laimīgas, ar sevi apmierinātas sievietes pastāvīgi piesienas visam ko šī ģimene dara? Pirms tam visas te kliedz, ka viņai jāsporto utt, tagad kad to dara, atkal atrodas kāda kas “norej”, nopietni?
Pretīga tā latviešu sabiedrība, sevišķi sievietes (protams ne visas). Dziļi sapuvušas fūrijas, kuras iedomājušās, ka ir dzīves guru, ko pašas sakat par Elīnu. Viņa daudz ko dara nepareizi un nav daudz ko mācīties, bet pašas arī neesat nekādas dieva dāvanas no kurām būtu ko mācīties, sēdēt un dirst forumā nav nekāda māksla. Viņa savas stulbības darot vismaz naudu pelna, a ko jūs?
Naudu pelna ar stulbībām, bet tajā laikā varētu neapkaunot sevi un pievērsties savam bērnam.
Mainoties uz labo pusi, nemelojot par #pašipirkām, un neesot Latvijas apsmieklam, Elīnai būtu vairāk noderīgu sadarbību.
Sportot + ēst nevis sportot un neēst. Lai arī ko te skaudīgās forumnieces bļautu un teiktu, padomā, ka tas, ko mēs sakām, ir lai palīdzētu Elīnai nevis gribētu viņai sliktu. Viņa pati sev čakarē veselību, nerūpējas par bērnu un nepievērš uzmanību savam izskatam.
13.12.2023 18:36 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Ārchijs @ 12.12.2023 16:23

Piekrītu, bet katram ir sava dzīve, savas vērtības. Nu nevar visulaiku visus mērīt pēc savas mērauklas. Ne jau mums te kādai ir jāsadzīvo ar viņas netīrajiem matiem vai ko citu, ja viņai tā ir labi, tad lai jau. Ne mūsu dzīve, ne mūsu darīšana.
Kopš pateica, ka grib otru bērnu, te tik daudz reizes ir teikts “kaut nu nebūtu bērns”, “kaut nepaliktu stāvoklī”, nu kā reāli var otram ko tādu vēlēt? Tas ir zemiski, ne pirmais ne pēdējais bērns, kurš uzaug ar aukli. Bet vēlēt to, kaut nepieteiktos bērns ir vājprātīgi. Visiem būtu jāatceras, ka dzīve ir karma, nevelti ir teiciens “nevēli otram to, ko pats negribi”.
Elīna varētu savas melīgās vērtības paturēt pie sevis. Dzer, smēķē, nerūpējies par bērnu, bet tad nesaki, ka to dari vai nedari, ja pārējie acīmredzami redz patiesību.
13.12.2023 18:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits