Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
SaulcerīteRasa @ 11.11.2023 17:19
Es atzīšos, ka sen atpakaļ, kad nezināju, cik slimīga viņa ir, sev tādu nopirku, bet viņu nav kur vilkt, izskatās masīvs, zem vējjakas nepavilks, ja negribi būt super iespiesta, tad nu tā stāv un karājas skapī, labi ja reizi uzvilkts.

Kolēģei ir, kamēr nav sākusies apkures sezona vai tikko kā beigusies - diezgan labi noder.
Man ir masīvais džemperis un arī noder darbam vēsās telpās, piem., noliktavā. Bet zem jakas pavilt ir sarežģīti.
*pirkumi iegādāti sen, pirms zināju par forumu un piesekoju Ietekmelei. Tagad šo stulbumu ar savu naudu neatbalstu.
11.11.2023 18:47 |
 
Reitings 105
Reģ: 30.09.2022
Viņa to slimību notēloja, lai var uzgrūzt mammai Dž.skatīties. Teica, ka šodien bija paredzēta darbīga dien, Dž. ņemt līdzi, pašai tik slikti, ka jāsauc mamma palīgā. Kā Dž.nav jāpieskata, veselība atgriezās.
11.11.2023 18:47 |
 
10 gadi
Reitings 1379
Reģ: 01.08.2012
Kenty @ 11.11.2023 17:25
pavasarī neder un siltā rudenī?vēsos vasaras vakaros.?kad kurtkas pa karstu,bet jaciņa pa vēsu?
Nē, jo izskatās masīva, kaut kas ar pīnēm nav labi, es neesmu nekāda super īsā, bet izskatos noslīkusi. Pirku tieši ar tādu domu, kā mini, bet tā arī stāv skapī.
11.11.2023 19:00 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
MartaElza @ 11.11.2023 17:14
Zinu 3 cilvēkus, kuri savā starpā nekontaktējas - bet šobrīd visiem ir (vai bijusi) temperatūra, sāpes vēderā, arī caureja (vai vemšana) un.. tādāaaa - pozitīvs COVID tests (bez raksturīgiem saaukstēšanās simptomiem)!
Ja vien šī nav tēlošana, lai piesaistītu uzmanību, tad viss lielais pasākums būtu jāatceļ!
viņa jau teica, ka sākumā kur tur zvanījusi un viņai teica,ka pēc pazīmēm vīruss, bet pēctam didra zvanījusi tai otrai dakterei, kas ieteikusi viņai zāles.
11.11.2023 19:13 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Lābs, tāda aktrise! 🤣🤣 Psc! Jūs arī ar vēdera sāpēm un 38 grādu tempertūru taisat plankus? 🙈🙈🙈
Tāda mele, jomajo!
11.11.2023 20:57 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Piliite89 @ 11.11.2023 17:06
Tāds teātris…kur vēl roka ceļās šo visu filmēt. Galvenais nofilmēt, ekstra,ekstra dramatiski. Jo slava un skatījumi jau ir viņai atkarībnesoši. Es vairs nevaru tiešàm paskatīties viņu. Ar katru reizi drausmīgāka
droši vien no rīta abi ar nauriku domā, kā uzlabot statistiku, bāc, abi izdomā, vajag drāmu, paraudāt, un kāds vēl vispār tic tai didrai? Viņa jau nešķiro, muld visā un visur.dievticīgā, didra.nebaidies, ka šitā izlikties par slimu, tiešām var arī saslimt?šitā stulbā ķēmošanās vakarā uz tās skatuves, šausmas, biznesmeņi, mācīs citiem biznesu, iedvesmos.zem tiem enģeļu spārniem, apvemties var, tādi pidriķi, jo tālāk,jo stulbāk.
11.11.2023 21:34 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
Roze sarkanā @ 11.11.2023 21:34
droši vien no rīta abi ar nauriku domā, kā uzlabot statistiku, bāc, abi izdomā, vajag drāmu, paraudāt, un kāds vēl vispār tic tai didrai? Viņa jau nešķiro, muld visā un visur.dievticīgā, didra.nebaidies, ka šitā izlikties par slimu, tiešām var arī saslimt?šitā stulbā ķēmošanās vakarā uz tās skatuves, šausmas, biznesmeņi, mācīs citiem biznesu, iedvesmos.zem tiem enģeļu spārniem, apvemties var, tādi pidriķi, jo tālāk,jo stulbāk.

Es vairs nesaprotu par ko vispār ir tas pasākums, sākuma saka grib dalīties ar pieredzi vadīs lekciju par uzņēmējdarbību… nu vairāk ka skaidrs ka viņa savu uzņēmumu uzkata par mega sasniegumu lai gan tādu pa pilnam, bet nu ok zinot viņas šauro domāšanu viņa nemaz nezin kas ir īsts bizness, atrodas muļķi kas gatavi klausīties, ludzu. Tad pēkšņi tur vēl koncerts, bērnu stūrīši, ēdināšana, tirgošanās stūris un ka kronis visam viņa uzstāsies kāzu kleitā. Kas tas reāli pa bezsakaru
11.11.2023 21:57 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Tas pasākums vispār būs parodija, kādi spārni, kāda kāzu kleita, bērnu stūrītis, jomojo. Vai kādi it kaut ko tādu redzējusi biznesa kursos? Tas ir kaut kāds cirks, ko viņa mēģina nosaukt par biznesa kursiem, kaut kāds sektu saiets, kur fanītes ies apskatīties uz savu pielūgsmes objektu. Es nespēju iedomāties, ka kāda sakarīga sieviete tiešām ietu uz šādu pasākumu iegūt zināšanas. Šādos kursos/pasākumos viss ir piezemēti, nekāds pompozums, vadītāji uztājas šādam pasākumam piemērotā apģērbā, nekāda lēkāšana pa skatuvi, plus vēl iedomājos, ka šī sāks runāt par Dievu, kas 200% tā arī būs, apkārt bērni bļaustīsies, vēl tik trūka Elīna defilēs uz skatuves bezvīļu apenes nu, lai parādītu piemēru, kā uzfilmēt storiju😀
11.11.2023 22:08 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
magdalena333 @ 11.11.2023 22:08
Tas pasākums vispār būs parodija, kādi spārni, kāda kāzu kleita, bērnu stūrītis, jomojo. Vai kādi it kaut ko tādu redzējusi biznesa kursos? Tas ir kaut kāds cirks, ko viņa mēģina nosaukt par biznesa kursiem, kaut kāds sektu saiets, kur fanītes ies apskatīties uz savu pielūgsmes objektu. Es nespēju iedomāties, ka kāda sakarīga sieviete tiešām ietu uz šādu pasākumu iegūt zināšanas. Šādos kursos/pasākumos viss ir piezemēti, nekāds pompozums, vadītāji uztājas šādam pasākumam piemērotā apģērbā, nekāda lēkāšana pa skatuvi, plus vēl iedomājos, ka šī sāks runāt par Dievu, kas 200% tā arī būs, apkārt bērni bļaustīsies, vēl tik trūka Elīna defilēs uz skatuves bezvīļu apenes nu, lai parādītu piemēru, kā uzfilmēt storiju?
100% tas pasākums ir sektas ideja un ieguldījums. Sludinās Dievu caur puķītēm, lai piesaistītu jaunus muļķus, attiecīgi izdevīgi sektai. Viss, kas tur ar biznesu būs saistīts ir tas, ka Dievs to visu iedeva. Ar Dievu uz pusēm. Dievs, Dievs un Dievs. Un tas viss jau ir 1000x dzirdēts.
11.11.2023 22:16 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
magdalena333 @ 11.11.2023 22:08
Tas pasākums vispār būs parodija, kādi spārni, kāda kāzu kleita, bērnu stūrītis, jomojo. Vai kādi it kaut ko tādu redzējusi biznesa kursos? Tas ir kaut kāds cirks, ko viņa mēģina nosaukt par biznesa kursiem, kaut kāds sektu saiets, kur fanītes ies apskatīties uz savu pielūgsmes objektu. Es nespēju iedomāties, ka kāda sakarīga sieviete tiešām ietu uz šādu pasākumu iegūt zināšanas. Šādos kursos/pasākumos viss ir piezemēti, nekāds pompozums, vadītāji uztājas šādam pasākumam piemērotā apģērbā, nekāda lēkāšana pa skatuvi, plus vēl iedomājos, ka šī sāks runāt par Dievu, kas 200% tā arī būs, apkārt bērni bļaustīsies, vēl tik trūka Elīna defilēs uz skatuves bezvīļu apenes nu, lai parādītu piemēru, kā uzfilmēt storiju?

Pie tam visa viņas pieredze ir nokopēti teksti no cilvēkiem kad patiesam kaut ko ir sasnieguši, to var ļoti labi redzēt viņas storijos un dažos reelos kur reāli teksts bija kopēts 1:1. Līdz ko viņa kaut ko iekalusi galva no teksta runa arī ar tādu sektantu toni. A ka reāli stāsta kaut ko iz dzīves knapi var teikumu salikt kopā, valoda vārdu krājums pavisam cits. Paskatījos fragmentus no tā live no angāra, pusi ko viņa runa nevar saprast un filmētājai pāris lietas teikums bija jāpasaka vairākas reizes kamēr viņai pielec
11.11.2023 22:16 |
 
Reitings 785
Reģ: 14.03.2014
MartaElza @ 11.11.2023 17:14
Zinu 3 cilvēkus, kuri savā starpā nekontaktējas - bet šobrīd visiem ir (vai bijusi) temperatūra, sāpes vēderā, arī caureja (vai vemšana) un.. tādāaaa - pozitīvs COVID tests (bez raksturīgiem saaukstēšanās simptomiem)!
Ja vien šī nav tēlošana, lai piesaistītu uzmanību, tad viss lielais pasākums būtu jāatceļ!

Man atkal tieši šādi simptomi bija pie apendicīta. Durošas sāpes vēdera sānā, temperatūra 38,5C un slikta dūša, pēc kāda laiciņa likās ka paliek vieglāk un sāpes pārgāja, bet pēc pāris stundām sākās arī vemšana un sāpes kuņģī. Es īsti neizprotu tos ārstus, kuri var izrakstīt kkādas zāles pa telefonu. Jo viņa minēja, ka uzpiežot vēderā sānā ļooti sāpot. Vai nu viņa notēloja, lai visi domātu ka viņa baigā močītāja vai arī viņa ne visai gudra un ļoti spēlējās ar savu veselîbu, jo tāpat vien temperatūra uz 38,5 neuzlec un nepàriet.😕
11.11.2023 23:57 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
Nu, nu, kādu tad paziņojumu ierunājusi?
12.11.2023 00:24 |
 
Reitings 9419
Reģ: 19.09.2023
*Bella* @ 11.11.2023 23:57

Man atkal tieši šādi simptomi bija pie apendicīta. Durošas sāpes vēdera sānā, temperatūra 38,5C un slikta dūša, pēc kāda laiciņa likās ka paliek vieglāk un sāpes pārgāja, bet pēc pāris stundām sākās arī vemšana un sāpes kuņģī. Es īsti neizprotu tos ārstus, kuri var izrakstīt kkādas zāles pa telefonu. Jo viņa minēja, ka uzpiežot vēderā sānā ļooti sāpot. Vai nu viņa notēloja, lai visi domātu ka viņa baigā močītāja vai arī viņa ne visai gudra un ļoti spēlējās ar savu veselîbu, jo tāpat vien temperatūra uz 38,5 neuzlec un nepàriet.?

Tagad kovidam viens no simptomiem ir sāpošs vēders. Sāp tā ka no gultas nevar piecelties.
12.11.2023 00:39 |
 
Reitings 140
Reģ: 26.08.2022
Tā stāvēšana pie virtuves galda, pie tās plīts. Kājās stāvot sušī ēd. Kur ir normāla galda kultūra. Nevar apsēsties visi smuki, kā ģimene pie galda un pie šķivīšiem. Tā kā studenti…bērns vispār zin ka pie galda jāsēž un jaaēd, vai jau pieradis ka stāvot tētis rij un māte tik siekalojās un burkānu grauž.
12.11.2023 01:18 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Piliite89 @ 12.11.2023 01:18
Tā stāvēšana pie virtuves galda, pie tās plīts. Kājās stāvot sušī ēd. Kur ir normāla galda kultūra. Nevar apsēsties visi smuki, kā ģimene pie galda un pie šķivīšiem. Tā kā studenti…bērns vispār zin ka pie galda jāsēž un jaaēd, vai jau pieradis ka stāvot tētis rij un māte tik siekalojās un burkānu grauž.
es arī nodomāju, viņiem krēslu nav? Trauku nav? Naurels vienmēr tāds rijošs, skats nepatīkams.Nu vismaz ņēma vērā mūs, forumnieces, neplivinās vairāk savās feikās boss trusenēs izrādot savu tizlo ķermeni.
Diemžēl, didriķi ir dzimuši tādi tupi bomžīgveidīgi un tādi arī paliks.
12.11.2023 09:56 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Roze sarkanā @ 12.11.2023 09:56
es arī nodomāju, viņiem krēslu nav? Trauku nav? Naurels vienmēr tāds rijošs, skats nepatīkams.Nu vismaz ņēma vērā mūs, forumnieces, neplivinās vairāk savās feikās boss trusenēs izrādot savu tizlo ķermeni.
Diemžēl, didriķi ir dzimuši tādi tupi bomžīgveidīgi un tādi arī paliks.

Viņi nav ģimene ,tik uz papīra.
12.11.2023 10:02 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
simona.saimona @ 11.11.2023 18:47
Viņa to slimību notēloja, lai var uzgrūzt mammai Dž.skatīties. Teica, ka šodien bija paredzēta darbīga dien, Dž. ņemt līdzi, pašai tik slikti, ka jāsauc mamma palīgā. Kā Dž.nav jāpieskata, veselība atgriezās.

Varbūt E sākas trauksme, veģetatīvās distonijas lēkme, kad jāpaliek divatā ar dēlu. Un šoreiz tas izpaudās ar vēdergraizēm un temperatūru. Vispār vēdera problēmas bieži vien izraisa stress, nu šajā gadījumā palikšana vienai ar dēlu. Kaut gan viņa nav viena, kaut kur jau apkārt lēkā sekotāja. Bet noteikti šis viss bija arī priekš statistikas. Vispār nesaprotu, kāpēc pirms pasākuma vajadzēja uzlikt slēgto kontu??? Tagad tieši vajadzēja visu publiskot.
12.11.2023 10:50 |
 
Reitings 3647
Reģ: 24.07.2023
Piliite89 @ 12.11.2023 01:18
Tā stāvēšana pie virtuves galda, pie tās plīts. Kājās stāvot sušī ēd. Kur ir normāla galda kultūra. Nevar apsēsties visi smuki, kā ģimene pie galda un pie šķivīšiem. Tā kā studenti…bērns vispār zin ka pie galda jāsēž un jaaēd, vai jau pieradis ka stāvot tētis rij un māte tik siekalojās un burkānu grauž.
bērns sāks dārziņā iet, nesapratīs kāpēc jāēd sēžot.Skraidīs apkārt ar ēdienu, kā tagad ar cīsiņu skraida pa grīdu izsmērējis.
12.11.2023 11:00 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Mūžīgi tās mežonīgās lokas, izskatās tik bezgaumīgi.
12.11.2023 11:26 |
 
Reitings 582
Reģ: 05.09.2023
Tieši ko jaunu viņa šodien pastāstīs?
12.11.2023 11:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits