Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2115
Reģ: 10.09.2021
Kapec nevar pardot davanas, kuras vairs neder? Es ari nesaprotu ko piesienas influenceriem, ka pardod sadarbibas davanas. Ta vinas atpelna finansialu labumu, kapec ta nedrikstetu darit?
Summa ir cita lieta, cik neadekvati utt. Bet piesieties, ka obligati jaziedo ir stulbuma kalngals. Un vispar es sanemu daudz priecigaku atdevi, ja pardodu forsas drebes pa izdevigu cenu, nevis bezmaksas atdodot. Ticu, ka daudzas zina par ko runaju, kada attieksme biezi vien ir tiem, kuri visu grib bezmaksas sanemt.
29.10.2023 19:32 |
 
Reitings 2115
Reģ: 10.09.2021
Kadu laiku atpakal bija viena mamma nonakusi grutibas, cik neerti vinai bija pienemt bezmaksas lietas. Sajutas vel sudigak. Es lielu vai vertigu drebju kaudzi vinai piedavaju pa 5€, 10€ vai 15€. Pilnigi cita lieta, vinai bija sajuta, ka nopirka un sarupeja savam bernam.
Es jau offtopica aizgaju, bet vnk atcerejos sho.
29.10.2023 19:39 |
 
Reitings 390
Reģ: 15.02.2022
Ļaunums @ 29.10.2023 18:08
Akdievs, es mīlu Kačiņu šodien????
Kā viņa izsmej savos storijos Didriķi no SBF sērijas???
Viņai vēl speciāli ēda, kad didriķe ņaudēja par liekiem 2kg, kurus bail uzēst????
Kačińas story bija tik labi!
Jenotam arī seksu negribējās, kad De Dee bija stavokli. Vińam vnk beidzot bija ar ko atrunaties , jo sievietes vińam nepatīk.
29.10.2023 20:43 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Nu te jau arī viss ir izteikts, jāpieņemas par 2kg lai būtu bērns-viņa to nevar, jo redzēs sevi resnu un nevarēs bildēties, kur nu vēl +10kg.. tāpēc jau arī badojās stāvoklī un pat notievēja. Nu man neviens neiestāstīs, ka ar 50kg vai cik viņai pirms Dž. Bija var notievēt tā kā viņa stāvoklī. Jā, kam ir reāli liekie kg, tad var piedzemdēt ar mazāk kg vai tikpat cik bija pirms grūtniecības. Bet ne jau ar 50kg.
Un tagad jau viņa ir tievāka, reāli nav nekādu tauku rezervju, tur skaidrs ka grūtniecības laikā nāktos pieņemties svarā.
Galvenais, lai viņai nekad nepiedzimst meita. Lūdzu tikai ne to.
29.10.2023 21:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Valdet @ 29.10.2023 19:32
Kapec nevar pardot davanas, kuras vairs neder? Es ari nesaprotu ko piesienas influenceriem, ka pardod sadarbibas davanas. Ta vinas atpelna finansialu labumu, kapec ta nedrikstetu darit?
Summa ir cita lieta, cik neadekvati utt. Bet piesieties, ka obligati jaziedo ir stulbuma kalngals. Un vispar es sanemu daudz priecigaku atdevi, ja pardodu forsas drebes pa izdevigu cenu, nevis bezmaksas atdodot. Ticu, ka daudzas zina par ko runaju, kada attieksme biezi vien ir tiem, kuri visu grib bezmaksas sanemt.

O jā, ļoti labi zinu par ko runā! Ir bijuši neskaitāmi gadījumi gan man, gan manai mammai, radiem un draugiem ar tādiem cilvēkiem, kuriem kaut ko atdod bez maksas. Drausmīgi nepateicīgi indivīdi, goda vārds!
Reiz vienai pazīstamajai piedāvāju atdot jaku, jo viņa ilgi čīkstēja, ka nevar nopirkt tādu un man palika žēl, tad viņa nevarēja atnākt tai jakai pakaļ un uzstāja, lai es atnesu jaku (dzīvojām 10min. attālumā viena no otras), aiznesu, pagāja divas nedēļas un viņa saka, lai atnāku pakaļ jakai, jo cita draudzene esot atdevusi labāku 😁😵‍💫
29.10.2023 22:16 |
 
Reitings 9458
Reģ: 19.09.2023
Roze sarkanā @ 29.10.2023 11:39
Didra iešot uz šopingcentru ar savām lupatām,hello,didra, labs centrs tevi nemaz pretī neņems, viņiem ir svarīga uzņēmuma reputācija,nevis cik tev sekotāju instagramā,bet reputācija tavam ar nauriku ir ļoti sūdīga. Didra,tu vispār zini kādas ir izmaksas centros? Un par taviem brāķiem būs nauda klientam jāizmaksā,ja tavs blaumanis vienmēr ir tukšs,kāpēc tu domā,ka ka kādā Spicē cilvēki pie tevis skries? Tava izdomātā mode lielākoties der tikai tev, bet es labprāt iepērkos Zārā,pačeko kādi jaunumi viņiem Spicē.
Meitenes ievērojāt,didra vairāk kafiju nereklamē, bija viņiem akcija ar didru saistīta,varēja 30% lētāk nopirkt.Droši vuen neviens nepirka, un kafijas īpašnieki saprata,ka reklāma no didras slikta, viņas mazgadīgās fanes to kafiju nepirks. Ceru,tie uzņēmumu īpašnieki sapratīs,ka lai ko didra reklamētu,atdeves nebūs,tāpat kā viņas lupatas vairs nepērk,kaut viņa lien no ādas ārā.Tagad brauks ar autobusu pa laukiem tirgot,nu pavisam bēdīgi, diez vai čekus arī dos?Vispār,izbraukuma tirdzniecība jāreģistrē ieņēmumu dienestā,tākā didra,nesaki,ka nezināji.

Viņi tiešām šķiro - īpaši, ja nāk sūdzības.
29.10.2023 22:30 |
 
Reitings 669
Reģ: 15.08.2023
Ekhoo @ 29.10.2023 21:31
Nu te jau arī viss ir izteikts, jāpieņemas par 2kg lai būtu bērns-viņa to nevar, jo redzēs sevi resnu un nevarēs bildēties, kur nu vēl +10kg.. tāpēc jau arī badojās stāvoklī un pat notievēja. Nu man neviens neiestāstīs, ka ar 50kg vai cik viņai pirms Dž. Bija var notievēt tā kā viņa stāvoklī. Jā, kam ir reāli liekie kg, tad var piedzemdēt ar mazāk kg vai tikpat cik bija pirms grūtniecības. Bet ne jau ar 50kg.
Un tagad jau viņa ir tievāka, reāli nav nekādu tauku rezervju, tur skaidrs ka grūtniecības laikā nāktos pieņemties svarā.
Galvenais, lai viņai nekad nepiedzimst meita. Lūdzu tikai ne to.

Atdos tagad Džeisona drēbītes, lai nebūtu jāpaliek stāvoklī. 😅 Parasti jau nenolietotās drēbītes un lietiņas pieglabā nākamajiem bērniņiem. Te izskatās, ka vairs tas nav aktuāli.
Viņai jau +5kg būs traģēdija, kur nu vēl +10kg. Nedod Dievs, ja tomēr paliks stāvoklī un turpinās badoties - vesels bērniņš diez vai tad var piedzimt. Dieva laime vispār, ka Džeisonam viss labi.
Ar steigu viņai pie uztura speciālista un psihoterapeita jāiet, lai saved kārtībā galvu un uzturu, citādi gan savu veselību sabeigs, gan nākamajam bērniņam.
29.10.2023 23:32 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Justiine @ 29.10.2023 16:46
Es no grāmatvedības saprotu maz, bet tajā jaunākajā google atsauksmes čekā ir SIA "Didrihsoni". Šis SIA reģistrēts 01.07.2022 ar pamatkapitālu 1 euro. Cik viņiem diez tie SIA ir, un kapēc atkal tika dibināts jauns SIA?
Lai nemaksātu nodokļus. Šis SIA jau ir apbrīnojami ilgi.
Mazkapitāla SIA viegli likvidēt, neuzņemoties atbildību, un tad taisa jaunu.
30.10.2023 00:10 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
The Princess @ 29.10.2023 17:08
Atkal live čikstēja, kad kā nevar tā nevar tikt pie maza... Viņai šobrīd tas tik loti aktuāli?

gan jau grib sākt tievēt + apnicis ņemties ar Nauri, mēs tak zinām kā bērnus ieņem. Grib ātrāk visu cauri, lai bērnu var nogrūzt auklēm
30.10.2023 00:41 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Man palika žēl Elīnas pēc tiem storijiem pie draugiem mājās. Uzklāts galds viņa lika sajusties tik īpaši…. 😱
Bāc, viņai tiešām tas ir kaut kas no kosmosa laikam-draugi, vakariņas pie galda, bērni spēlējas utt, īsts, normāls ēdiens-tas ir kaut kas īpašs. Nopietni? :(
Ļooti skumji patiesībā.
Tie visi teksti, piem, kad sīcis slikti gulēja un viņa iemiga un pamodās laikam 10-11-viņa jūtoties VAINĪGA. Džīz, tik sapista domāšana. Par svaru nerunājot.
Bet tu tikai skrien, kaut ko močī, kaut ko bildē miljono reizi…
30.10.2023 10:01 |
 
Reitings 294
Reģ: 19.03.2023
Ekhoo @ 30.10.2023 10:01
Man palika žēl Elīnas pēc tiem storijiem pie draugiem mājās. Uzklāts galds viņa lika sajusties tik īpaši…. ?
Bāc, viņai tiešām tas ir kaut kas no kosmosa laikam-draugi, vakariņas pie galda, bērni spēlējas utt, īsts, normāls ēdiens-tas ir kaut kas īpašs. Nopietni? :(
Ļooti skumji patiesībā.
Tie visi teksti, piem, kad sīcis slikti gulēja un viņa iemiga un pamodās laikam 10-11-viņa jūtoties VAINĪGA. Džīz, tik sapista domāšana. Par svaru nerunājot.
Bet tu tikai skrien, kaut ko močī, kaut ko bildē miljono reizi…

Tāpēc, ka Elīna ir deluzionāla. Viņa neatšķir darbu no mājām. Viņai vispār nav māju. Ir telpa, kur viņi ēd un guļ. Tajā marmora pilī nav ne grama majīguma. Tāpēc viņu tas pārsteidz.
30.10.2023 10:55 |
 
Reitings 726
Reģ: 07.04.2022
Sonic @ 26.10.2023 19:43
Vispār.. ilgi domāju, ka Didras “komforti” man vnm kko atgādināja. Šodien sapratu.. ir tāds podu utt veikals “Komforts”. Wot to atgādina ??‍♀️

bet nu tas ir padārgs veikals.. lai gan podu, bet dārgs :D:D
30.10.2023 11:03 |
 
Reitings 2773
Reģ: 30.01.2023
Bumbule @ 29.10.2023 23:32

Atdos tagad Džeisona drēbītes, lai nebūtu jāpaliek stāvoklī. ? Parasti jau nenolietotās drēbītes un lietiņas pieglabā nākamajiem bērniņiem. Te izskatās, ka vairs tas nav aktuāli.
Viņai jau +5kg būs traģēdija, kur nu vēl +10kg. Nedod Dievs, ja tomēr paliks stāvoklī un turpinās badoties - vesels bērniņš diez vai tad var piedzimt. Dieva laime vispār, ka Džeisonam viss labi.
Ar steigu viņai pie uztura speciālista un psihoterapeita jāiet, lai saved kārtībā galvu un uzturu, citādi gan savu veselību sabeigs, gan nākamajam bērniņam.

Par viņas neveselīgajām attiecîbām ar ēdienu piekrītu. Bet kāpēc nevar atdot, pārdot pirmā bērna mantas? Man personīgi nav vietas, kur turēt. Un pat, ja es paliktu stāvoklī otro reizi, tad nopirktu jaunu vai mazlietotu.
30.10.2023 11:13 |
 
Patīk
Reitings 33768
Reģ: 12.10.2022
Ekhoo @ 30.10.2023 10:01
Man palika žēl Elīnas pēc tiem storijiem pie draugiem mājās. Uzklāts galds viņa lika sajusties tik īpaši…. ?
Bāc, viņai tiešām tas ir kaut kas no kosmosa laikam-draugi, vakariņas pie galda, bērni spēlējas utt, īsts, normāls ēdiens-tas ir kaut kas īpašs. Nopietni? :(
Ļooti skumji patiesībā.
Tie visi teksti, piem, kad sīcis slikti gulēja un viņa iemiga un pamodās laikam 10-11-viņa jūtoties VAINĪGA. Džīz, tik sapista domāšana. Par svaru nerunājot.
Bet tu tikai skrien, kaut ko močī, kaut ko bildē miljono reizi…
Manu uzmanību pievērsa bērnu spēļu istaba. Vai Dž ir kaut mazdrusciņ no tā visa vai tikai marmors?
30.10.2023 11:42 |
 
Reitings 868
Reģ: 02.02.2020
Ekhoo @ 30.10.2023 10:01
Man palika žēl Elīnas pēc tiem storijiem pie draugiem mājās. Uzklāts galds viņa lika sajusties tik īpaši…. ?
Bāc, viņai tiešām tas ir kaut kas no kosmosa laikam-draugi, vakariņas pie galda, bērni spēlējas utt, īsts, normāls ēdiens-tas ir kaut kas īpašs. Nopietni? :(
Ļooti skumji patiesībā.
Tie visi teksti, piem, kad sīcis slikti gulēja un viņa iemiga un pamodās laikam 10-11-viņa jūtoties VAINĪGA. Džīz, tik sapista domāšana. Par svaru nerunājot.
Bet tu tikai skrien, kaut ko močī, kaut ko bildē miljono reizi…

Patiesībā - ko tur žēlot? Katrs pats sev apkārt rada vidi, kurā dzīvot. Viņa nav bērns no bērnu nama, kurš nekad nav redzējis sirsnību un tuvību. Viņa pati ir izvēlējusies sev uzburt mūžīgās močītājas dzīvi, kur nekam nav laika, jo visu laiku JĀSTRĀDĀ. Kaut gan no strādāšanas tur pilnīgi nekā nav. Es teiktu, ka tas, ko viņa vakar radīja IG, normāliem cilvēkiem ir ikdiena. Nu vismaz mēs ar draugiem regulāri sanākam kopā, saklājam galdu, bērni spēlējas, mēs atpūšamies. Nevajag nekādus svētkus, lai to darītu. Didrai jāaizdomājas, ko viņa dara nepareizi, ka viņai tādas sanākšanas liekas wow.
30.10.2023 11:46 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
CallMeAnnika @ 30.10.2023 11:42
Manu uzmanību pievērsa bērnu spēļu istaba. Vai Dž ir kaut mazdrusciņ no tā visa vai tikai marmors?

Es atkal redzēju Džeisona acīs jaunu pasauli ,acis pilnīgi mirdzēja un tik tomēr tas viņam tik svešs ,jo mājās nekā tāda nav,iet un ēd kur pagadās,ed gan jau no pannas ko didriķene dod ar karoti mutē,bērnu istaba ar tiešām wow iekārtojumu,fantāzijai attīstībai pilnām rotaļām kur viņš varētu rotaļāties un nodarbināt sevi,mož naktīs arī gulētu,jo būtu enerģija izlikta un prāts nodarbināts.
Traki ka tā mamaša tada pāķene un neveiksminiece ģimenes būtībā,kad šmorē bezjēgā sūdus,lai tajā pašā laikā uzvārītu kartupeļus un uceptu kādu šņicelīti, Nauris mož ikdienā ed kādā labā restorānā bez didriķes ziņas HZ bet ja tā nav,es nevarētu paciest pannā tādu šņagu,reali kam viņa der?? Kā sieviete NEKAM,kā sieva NEKAM un kā māte rotāli NE,NE,Ne!!!
Viņa ir reklāms stendiņš un der tikai bezvīļu aliexpres apuškām..
Veca un sažuvusi ragana kuru negrib pašas abnormāli neglītais vīrs!
30.10.2023 12:11 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Ā jā un ievēroju story kur mopsis Nauris istabā ved sīko,tā Naura divkuprainā mugura,nuu vāks kā tāds kalnu goblins.
Nauri atļaujies aiziet pie fizo,dīvaini ka Tev kupris kā kamielm tāds ejot uz gym,parasti jau cilvēks istaisnojās,izkatās dziļās muskulatūras vingrinājumi Tev un Tavam stulbajam trenerim ir sveši, ar bicīti nekas nesākas un nebeidzas tāpat kā ar tavu speķucaino vēderu un jau mātišķajajām krūtažām ar ko jau varētu sākt zīdīt Āfrilas bērneļus.
30.10.2023 12:17 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Varbūt ne tikai pazaudētā pase un neizņemtā ID karte, bet arī karš kaimiņvalstī, ir zīmes, ka uz Ēģipti šobrīd nevajag doties?
Protams, nezinu, kur tieši viņiem tas "limonādes" piedāvājums, bet teiktu, ka viss reģions šobrīd ir kā uz adatām.
30.10.2023 13:03 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Puppet @ 29.10.2023 20:43
Kačińas story bija tik labi!
Jenotam arī seksu negribējās, kad De Dee bija stavokli. Vińam vnk beidzot bija ar ko atrunaties , jo sievietes vińam nepatīk.

Man Kačiņa besī, bet tā Didī troļļošana bija lieliska. 10 no 10!!!
30.10.2023 13:12 |
 
Reitings 396
Reģ: 05.04.2023
Ekhoo @ 30.10.2023 10:01
Man palika žēl Elīnas pēc tiem storijiem pie draugiem mājās. Uzklāts galds viņa lika sajusties tik īpaši…. ?
Bāc, viņai tiešām tas ir kaut kas no kosmosa laikam-draugi, vakariņas pie galda, bērni spēlējas utt, īsts, normāls ēdiens-tas ir kaut kas īpašs. Nopietni? :(
Ļooti skumji patiesībā.
Tie visi teksti, piem, kad sīcis slikti gulēja un viņa iemiga un pamodās laikam 10-11-viņa jūtoties VAINĪGA. Džīz, tik sapista domāšana. Par svaru nerunājot.
Bet tu tikai skrien, kaut ko močī, kaut ko bildē miljono reizi…

Jā, man arī palika viņas žēl, bet tā ģimenes ēd IKDIENĀ, pie GALDA, nevis no PANNAS! Un tas bija pavisam parasti, pa mājigo uzklāts vakariņu galds. Kad viņa teica, "Cik skaisti uzklāts galds", domāju, ka būs tur wow - ar dekorācijām, svecēm, special traukiem, bet pavisam vienkāršs, gimenisks vakarinu galds. Elīnai tas liekās tik ipašs, jo pati NEKAD nav klājusi galdu, kaut vai brīvdienās ģimenei
30.10.2023 13:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits