Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 663
Reģ: 11.08.2022
Var jau pārģērbties gan tualetē, gan metro 😁 Bet nafig tas jāpublisko. Bombīgie džemperīši tualete pa grīdu, uz poda, fui. Un nebrīnītos, ja pēc tam taurenīša plauktos 😁
17.10.2023 11:16 |
 
10 gadi
Reitings 1379
Reģ: 01.08.2012
EsPati @ 17.10.2023 10:39
Un tie “True love story”. ???‍♀️? Kāds tiešām tam tic vēl?Tikai sīkās, kuras noteikti vēl arī tic princim baltā zirgā ? Vienīgais ko varu teikt, ka parasti patiešām laimīgi cilvēki ar laimīgām attiecībām, neliek šāda tipa video, jo viņiem nevienam nekas nav jāpierāda. Bet te?Kam viņi cenšas pierādīt, ka mīl viens otru bezgalīgi?Un viņu mīlas stāsts ir kas īpašs?!? Šādus video liek tikai pāri, kuriem problēmas pilna pakaļa un mēģina paši sev iestāstīt, ka varbūt tomēr kripatiņas mīlestības te vēl ir. Visā visumā, smieklīgi tas viss izskatās. Aizkadrā noteikti nodūruši ģīmjus un viens uz otru pat nepaskatās ? Nu kā jau ir sekotājas no malas to redzējušas ??
jāpierāda instagramam, ka mīl viens otru.
17.10.2023 11:18 |
 
Reitings 2320
Reģ: 28.01.2023
User9891 @ 17.10.2023 11:14
Speciāli piereģistrējos, lai tomēr šo pajautātu ?
Room tour viņi norādīja, ka ir divas guļamistabas, abās bija lielās divguļamās gultas, tad sanāk, ka Annemarijai ar svešu džeku bija jāguļ kopā? Es komandējumos pat ar sava dzimuma kolēģēm, kuras pazīstu gadiem, kā minimums esmu gulējusi atsevišķās single gultās, bet parasti atsevišķās istabās, arī komandējumos privātums vismaz pa nakti pienākas, īpaši, kad visa diena kopā ar kolēģiem jāpavada.

Moš Elīna ar Annemariju vienā un Nauris ar to čali otrā 😁
17.10.2023 11:43 |
 
Reitings 257
Reģ: 02.10.2023
AnneMarija at to vīrieti gadijumà nav kopā?
17.10.2023 11:52 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Tikai mūsu Elīna Didrihsone var "ņemties ar klientiem".😂😂😂
17.10.2023 11:56 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
User9891 @ 17.10.2023 11:14
Speciāli piereģistrējos, lai tomēr šo pajautātu ?
Room tour viņi norādīja, ka ir divas guļamistabas, abās bija lielās divguļamās gultas, tad sanāk, ka Annemarijai ar svešu džeku bija jāguļ kopā? Es komandējumos pat ar sava dzimuma kolēģēm, kuras pazīstu gadiem, kā minimums esmu gulējusi atsevišķās single gultās, bet parasti atsevišķās istabās, arī komandējumos privātums vismaz pa nakti pienākas, īpaši, kad visa diena kopā ar kolēģiem jāpavada.

Es arī šo nodomāju. Viesistabā nebija kāds dīvāns? Varbūt kāds paliek tur
17.10.2023 11:57 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
EsPati @ 17.10.2023 10:39
Un tie “True love story”. ???‍♀️? Kāds tiešām tam tic vēl?Tikai sīkās, kuras noteikti vēl arī tic princim baltā zirgā ? Vienīgais ko varu teikt, ka parasti patiešām laimīgi cilvēki ar laimīgām attiecībām, neliek šāda tipa video, jo viņiem nevienam nekas nav jāpierāda. Bet te?Kam viņi cenšas pierādīt, ka mīl viens otru bezgalīgi?Un viņu mīlas stāsts ir kas īpašs?!? Šādus video liek tikai pāri, kuriem problēmas pilna pakaļa un mēģina paši sev iestāstīt, ka varbūt tomēr kripatiņas mīlestības te vēl ir. Visā visumā, smieklīgi tas viss izskatās. Aizkadrā noteikti nodūruši ģīmjus un viens uz otru pat nepaskatās ? Nu kā jau ir sekotājas no malas to redzējušas ??

Viņi ir tik ļoti pārņemti ar sevi , ar visām tām savām attiecībām ,ka tāda sajūta, ka viņi vispār aizmirst , ka viņiem ir bērns.
17.10.2023 12:29 |
 
Reitings 2183
Reģ: 11.10.2022
Es apsolījos sev, vairs neizmantot forumu un labāk padarīt ko citu!
BET WTF?????
Kas viņiem vainas? 😭😭😭
Kāaaaaaa viņi uzvedāaaaas pēdējās dienas???
Kas tas par kontentu? Kam? 😳😳😳😳
Man riebjas šī sajūta, ka man kauns viņu vietā par to tirināšanos, klaigāšanu krievu valodā, citu cilvēku necieņu, pārģērbšanos kafejnīcā?
Es vienkārši iedomājos to skatu, kā 4 cilvēki ar koferiem ienāk, ne labdien, ne vai drīkst,vienkārši uzvedās kā grib, lādē telefonus, NEKO nepasūta, ne paldies! 🤬
Un kā to desu uz ielas ēd, like aaaa? Iedomājoties tos visus netīrumus uz rokām no Parīzes ielām! 🤢🤢
Nu kāpēc, kāpēc viņiem viss pa dzīvi nu tik slikti un nepareizi sanāk?
Un kāds mīlas stāsts Parīzē??? Viņa no Dobeles, apprecējās 19 gados pēc dažu mēnešu pazīšanās!!! 🤯🤯🤯🤯 kāds sakars?
Iegooglē - ķermeņa valoda -, lai saprastu, ka starp viņiem visa maģiskā ķīmija ir zudusi! 😖😖 nu drausmas!!!!
Bet viens, viens nekad nemainās! Ja liekās, ka Didrihsoni vairs nevar pārsteigt un zemāk krist! Var, vienmēr var! 😡😡
17.10.2023 12:33 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Šis kontents ir vajadzīgs priekš viņas jaunā amata, biznesa koučs. Perfektā rukātāja, perfektā sieva, perfektajās attiecībās, un perfektā māte, arī bērns tiek priekš kontenta paņemts biežāk rokās. Tas viss ir teātris. Viss ļoti labi saskan. Pazuda ietekmele no skatuves, piekrita TV šovam (aizņemtā rukātāja), tad tā visa pīle tika palaista par lielo bagātību, un nu jātaisa ilūzija priekš aitām, cik ideāla laulība viņiem ir. Respektīvi, nāc, un Elīna Tev pastāstīs kā kļūt bagātai un laimīgai😀😀😀 Un vientiesītes arī uzķersies. Ar Instagram jau sen ir pierādījies, jo saldāku dzīvi Tu lej, jo aiz tās fasādes ir lielāka miskaste.
17.10.2023 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
PatrishaS @ 17.10.2023 11:57

Es arī šo nodomāju. Viesistabā nebija kāds dīvāns? Varbūt kāds paliek tur

Nedomāju, ka E bija piedomājusi, kur kurš gulēs. Un es kaut kā negribu ticēt, ka viena nakts izmaksā 250 eur - viņi tik daudz nemaksātu 😀
17.10.2023 12:44 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Gudralapsa @ 17.10.2023 12:33
Es apsolījos sev, vairs neizmantot forumu un labāk padarīt ko citu!
BET WTF?????
Kas viņiem vainas? ???
Kāaaaaaa viņi uzvedāaaaas pēdējās dienas???
Kas tas par kontentu? Kam? ????
Man riebjas šī sajūta, ka man kauns viņu vietā par to tirināšanos, klaigāšanu krievu valodā, citu cilvēku necieņu, pārģērbšanos kafejnīcā?
Es vienkārši iedomājos to skatu, kā 4 cilvēki ar koferiem ienāk, ne labdien, ne vai drīkst,vienkārši uzvedās kā grib, lādē telefonus, NEKO nepasūta, ne paldies! ?
Un kā to desu uz ielas ēd, like aaaa? Iedomājoties tos visus netīrumus uz rokām no Parīzes ielām! ??
Nu kāpēc, kāpēc viņiem viss pa dzīvi nu tik slikti un nepareizi sanāk?
Un kāds mīlas stāsts Parīzē??? Viņa no Dobeles, apprecējās 19 gados pēc dažu mēnešu pazīšanās!!! ???? kāds sakars?
Iegooglē - ķermeņa valoda -, lai saprastu, ka starp viņiem visa maģiskā ķīmija ir zudusi! ?? nu drausmas!!!!
Bet viens, viens nekad nemainās! Ja liekās, ka Didrihsoni vairs nevar pārsteigt un zemāk krist! Var, vienmēr var! ??

Man tas pats 😀
17.10.2023 12:45 |
 
Reitings 3
Reģ: 18.11.2022
Vai mēs nemaz nepieminēsim to, ka vakardien nosalusī Elīna pārradās, uzvilkusi video džeka jaku? Storijā pie lifta viņai mugurā iepriekš neredzēta CK jaka, kuru vēlāk storijā par Naura metro reela ideju tas Giba velk mugurā. Čali paņem līdzi "komandējumā" un ne vien neiedomājas normāli pabarot, bet pat pamanās izģērbt 🤯
17.10.2023 12:46 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Resnais,neglītais cūkas kāts kā bomža čigāns metro..
Nez tā publiskā vietā var uzģērbties,varētu viņu kā metelīšu virinātāju uztvert vai PEDOFĪLU
17.10.2023 12:52 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Jāatzīst, montētājs ir izdarījis labu darbu, bet savu profesionalitāti gan noniecinājis līdz ar zemi. Kā vispār var piekrist gulēt ar klientiem? Un vai tiešām viņam nebija kapeika pie dvēseles, lai pats atļautos nopirkt ēdienu, ka bija jāēd Elīnas izsutinātās desas Parīzes ielas, jo darba devēji nepiedomāja? Un kurš vispār ņem kaut kādas desas līdz uz Parīzi, tas ir vienkārši smiekligi 🤦‍♀️. Pa tām istabām, es gan domāju, ka džeks gulēja otrā, Annemarija uz dīvānu, nav jau pirmā reize, ka viņa guļ uz dīvānu. Bet nu jāsaka, ka es nepiekristu braukt līdzi, ja man netiktu nodrošināta vieta normālā hotelī, bet nu jā, ne visi spēj novērtēt savu profesionalitāti!
17.10.2023 12:53 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Bubuu @ 17.10.2023 11:43

Moš Elīna ar Annemariju vienā un Nauris ar to čali otrā ?

Nauris gan jau šo dušā baksta ar savu mazo cāļa p.m
17.10.2023 12:58 |
 
Reitings 152
Reģ: 29.09.2023
Fu, tik lētu priekšstatu rada Elīna, kā veikala īpašniece , goroties apakšveļā katru dienu. Saprastu , ja butu vismaz atsevišķa sadaļa tieši apakšveļai, ne tik atklāta. Bet te pilnigi pohuj. Nekādu robežu
17.10.2023 14:00 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Laavii @ 17.10.2023 10:42
Ak dievs!!! Kas jādara, jādara?? Neeee, metro nav jāpārģērbjas.. draaaaausmas.. :D viņi nav normāli...

Jā, nu tas laikam ir tas jaunais līmenis - ekshibicionisms pielipis arī Naurim. Likās, ka viņam kāda skrūvīte vairāk kā sievai, laikam tā tomēr nav, tikai līdz šim to veiksmīgi slēpa.
17.10.2023 14:04 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Gudralapsa @ 17.10.2023 12:33
Es apsolījos sev, vairs neizmantot forumu un labāk padarīt ko citu!
BET WTF?????
Kas viņiem vainas? ???
Kāaaaaaa viņi uzvedāaaaas pēdējās dienas???
Kas tas par kontentu? Kam? ????
Man riebjas šī sajūta, ka man kauns viņu vietā par to tirināšanos, klaigāšanu krievu valodā, citu cilvēku necieņu, pārģērbšanos kafejnīcā?
Es vienkārši iedomājos to skatu, kā 4 cilvēki ar koferiem ienāk, ne labdien, ne vai drīkst,vienkārši uzvedās kā grib, lādē telefonus, NEKO nepasūta, ne paldies! ?
Un kā to desu uz ielas ēd, like aaaa? Iedomājoties tos visus netīrumus uz rokām no Parīzes ielām! ??
Nu kāpēc, kāpēc viņiem viss pa dzīvi nu tik slikti un nepareizi sanāk?
Un kāds mīlas stāsts Parīzē??? Viņa no Dobeles, apprecējās 19 gados pēc dažu mēnešu pazīšanās!!! ???? kāds sakars?
Iegooglē - ķermeņa valoda -, lai saprastu, ka starp viņiem visa maģiskā ķīmija ir zudusi! ?? nu drausmas!!!!
Bet viens, viens nekad nemainās! Ja liekās, ka Didrihsoni vairs nevar pārsteigt un zemāk krist! Var, vienmēr var! ??

Tā letība no viņiem tā sprāgst ārā , čīkstēt par to ka negrib maksāt par tualeti , labāk kā prostitūtām uz ielas izģērbties, nu jā kāpēc gan ne ,labāk braukt miljons komandējumos, kuri neatmaksājas, lai visi izdzīvotu Elīnas mazo modeles sapni , kamēr bērns aug savā vaļā. Un ko tieši viņa grib ar šo visu mācīt citiem ? Kā aizbraukt ceļojumā un knapināties? Kāda jēga tad vispār braukt ceļojumā? Tad var arī pie brīvības pieminekļa pabildēties un pārģērbties. Bizness neaug , taču aug bildes .
17.10.2023 14:19 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Metaforaas @ 17.10.2023 14:19

Tā letība no viņiem tā sprāgst ārā , čīkstēt par to ka negrib maksāt par tualeti , labāk kā prostitūtām uz ielas izģērbties, nu jā kāpēc gan ne ,labāk braukt miljons komandējumos, kuri neatmaksājas, lai visi izdzīvotu Elīnas mazo modeles sapni , kamēr bērns aug savā vaļā. Un ko tieši viņa grib ar šo visu mācīt citiem ? Kā aizbraukt ceļojumā un knapināties? Kāda jēga tad vispār braukt ceļojumā? Tad var arī pie brīvības pieminekļa pabildēties un pārģērbties. Bizness neaug , taču aug bildes .

Viņiem ir divas galējības - knapināties tur kur nevajag (tualetes Parīzē, metro un Luvras laukums kur pārģērbties utt.), vai arī šķērdēties ar naudu - n-tie speciālie bildēšanās komandējumi gadā uz ārzemēm, kas neatmaksājas nevis 3-4 reizes gadā aizlidot kaut kur trijatā (vai divatā) kā ģimenes ceļojumā un 7-10 dienas nedomāt par buķiku. Viņi abi ir reāli noguruši no darba 24/7 režīmā jau kuro gadu, un tas ir pilnīgi normāli cilvēkam nogurt, tāpēc arī nāk visādi šitādi brīnumi ārā.
17.10.2023 14:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits