Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
gribuiemestkapeiku @ 16.10.2023 12:59
lūk tas ir ideālais vīrietis! Neko pielikt neko atņemt

Mazais smilšu nēgeris Nauris ir tas ir tas pats Turku gopņiks,viņam uz Turciju tirgū jabrauc strādā,viņa profesija!
16.10.2023 14:12 |
 
Reitings 996
Reģ: 06.01.2020
Kādi viņi ir KLAUNI 😂😂😂 MAN IR TĀDS kauns viņu vietā. Reti iekomentēju par viņiem, bet šis bija par DAUDZ. viņiem vajadzētu pārdot biļetes un uzstāties kā klauniem. būtu pieprasījums. Šis ir vienīgais ko viņi dzīvē māk. TĒLOT. tēlot klaunus 🫠
16.10.2023 15:17 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
Laavii @ 16.10.2023 12:20
Lai buķika zvaigznes paskatās tiešām normālu internetveikalu bildes. Aboutyou, soulz utt. Tur neviens neblandās pa Eiropu un netaisa bombīgas fotosesijas. Un teikšu godīgi, man tiešām patīk tāds stils, kur uz balta fona, bez filtriņiem sataisa produktam bildes.

Ja!!!! 💯💯💯
Plus vel visi filtri, kur bispar nevar saprast, ne apgerba krasu neko! Un vel tas visas atstradatas pozas- nu kursh stav ar atshautu pakalu un paceltu kaju, atpogatu pogu un ko tik tur ne vel? Ta drebe tak pilnigi citadi izskatisies ja stavesi vnk pietura autobusu gaidot🤯
16.10.2023 15:17 |
 
Reitings 1467
Reģ: 27.04.2023
Estere8 @ 15.10.2023 23:35
Vispār būtu laba fleshmob kampaņa - ejam uz Butterfly, lādējam telefonus visos kontaktos un vēl drēbes pa taisno zālē mēram. Ienāk tādas 10, ko viņai darīt? ?

Es Par😂 ejam visi, filmejam, pargerbjamies turpat pie “sieninam” un ladejam telefonus, un vel filmejam kontentu😂
16.10.2023 15:20 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Riktīgi superīgs kontents - Elīna rāda žaketi, virina kājas un plivinās ietves vidū, bet turpat cilvēki mēģina paiet garām.
Nu par dižām prasmēm operatoram un montētājam tas neliecina, elementāri šādam saturam būtu izgriezt kadrus, kur citu cilvēku tuvplāni arī ir.
16.10.2023 15:32 |
 
Reitings 3248
Reģ: 24.03.2023
KrūzīteDūzīte @ 16.10.2023 15:17

Ja!!!! ???
Plus vel visi filtri, kur bispar nevar saprast, ne apgerba krasu neko! Un vel tas visas atstradatas pozas- nu kursh stav ar atshautu pakalu un paceltu kaju, atpogatu pogu un ko tik tur ne vel? Ta drebe tak pilnigi citadi izskatisies ja stavesi vnk pietura autobusu gaidot?
Nē, visi pieturās stāv ar atšautām dirsām, izplestām kājām, ierautu vēderu līdz maksimumam :D
16.10.2023 15:46 |
 
Reitings 246
Reģ: 16.10.2023
Es tiešām apbrīnoju šo - personu bezatbildību, vai tad viņi tiešām internetā neredz, kas šobrīd darās tajā Francijā ar tām blaktīm? It īpaši šīs pēdējās dienas pārģērboties uz ielām, kafeijnīcās, braucot ar metro - visos iespējamos kakšos, riskējot saķer kādu blakti savās lupatās un koferos vai tiešām tie video ir tik vērti, lai riskētu jau ar tā savu drāmu un sūdzību pilno biznesu, lai apsēstu ar šiem briesmīgiem kukaiņiem līdzi paņemtās drēbes un aizvestu tālāk uz savām noliktavām. Mēs jau visi zinam, ka tās drēbes nonāks veikalu plauktos un tālāk klientu mājās. Smaržo pēc bankrota un viņu kantora slēgšanas, jo nav tik viegli tik vaļā no tiem zvēriem. Nesaprotu kāpēc tā jāriskē?
Šīs dienas ir lielākā antireklāma viņu biznesam- tie, kas zin, kas notiek francijā, nekad nepasūtīs viņu lupatas.
16.10.2023 16:00 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Etete @ 16.10.2023 16:00
Es tiešām apbrīnoju šo - personu bezatbildību, vai tad viņi tiešām internetā neredz, kas šobrīd darās tajā Francijā ar tām blaktīm? It īpaši šīs pēdējās dienas pārģērboties uz ielām, kafeijnīcās, braucot ar metro - visos iespējamos kakšos, riskējot saķer kādu blakti savās lupatās un koferos vai tiešām tie video ir tik vērti, lai riskētu jau ar tā savu drāmu un sūdzību pilno biznesu, lai apsēstu ar šiem briesmīgiem kukaiņiem līdzi paņemtās drēbes un aizvestu tālāk uz savām noliktavām. Mēs jau visi zinam, ka tās drēbes nonāks veikalu plauktos un tālāk klientu mājās. Smaržo pēc bankrota un viņu kantora slēgšanas, jo nav tik viegli tik vaļā no tiem zvēriem. Nesaprotu kāpēc tā jāriskē?
Šīs dienas ir lielākā antireklāma viņu biznesam- tie, kas zin, kas notiek francijā, nekad nepasūtīs viņu lupatas.

Viņai neviens neteica,ka Parīzi apsēdušas bed bugs :D
16.10.2023 16:05 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
elkonis @ 16.10.2023 12:39
Godīgi, man jau liekas, ka visiem tur nav komfortabli atrasties ar Elīnu. Tam pašam Naurim reizēm skatiens vai ķermeņa valoda parāda to ka viņam ir kauns. Un tas nabaga džeks, ticu, ka viņš tur ir tikai algas dēļ. Kā jau mums visiem nākas darbā sakost zobus un paciest kaut ko.
Nedomāju, ka Didrihsoni pietiekami maksā, ja mēģina ietaupīt pat par tualeti. Džekam izdevīgi varētu būt, jo reklāma Didrihsones profilā.
16.10.2023 16:20 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Elīna šoreiz apbrīnojami viegli samierinājās ar faktu, ka Butterfly konts ir pazudis uz nenoteiktu laiku.
Tur gan bija minēts, ka apturēta profila darbībā sakarā ar intellectual property rights, bet mani nepamet sajūta, ka viņi paši apzināti nobloķē savu kontu, lai nav jāuzņemas atbildība par čatiņu tirgošanu un vēstulēm par atgriešanu.
Elīna noteikti to nedarītu, jo tur ir visas bildes ar viņu, bet varbūt Nauris pa kluso...
16.10.2023 16:33 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
JERSIKA @ 16.10.2023 16:05

Viņai neviens neteica,ka Parīzi apsēdušas bed bugs :D
Domā, ka viņa kaut vienu reizi gadā atver ziņu portālu? Atskaitot reizes par to, ka skatās rakstus, kas ir saistībā ar viņu pašu.
16.10.2023 16:35 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Man nepatīk Elīna, jo:
Viņas darbības un uzvedība internetā ir viegli identificējamas kā ļaunprātīgas un negodīgas, kas ne tikai ietekmē sabiedrību negatīvā veidā, bet arī veicina nelikumīgu uzvedību. Didrihsones ceļš pa slavas ceļiem sastāv no viltības un manipulācijām. Viņa ir spējīga veidot pozitīvu tēlu par sevi un savu darbību, izmantojot fotogrāfijas un videoklipus, kas ir rediģēti līdz perfekcijai. Tomēr šis ir tikai skaista forma, kas slēpj viņas īsto būtību – patieso cilvēku aiz maskas. rīcība interneta vidē bieži ir ļoti manipulatīva un maldinoša. Viņa vēršas pie saviem sekotājiem ar dažādiem piedāvājumiem, norādot, ka viņa sniegs vērtīgu informāciju vai pakalpojumu, bet beigās rezultāts bieži ir pilnīgi pretējs. Tas liek izdomāt, ka viņa nodarbojas ar krāpšanu un meliem, lai izvilinātu naudu no nezinātības pilniem cilvēkiem. Vizuālais tēls izstaro viltotu dzīvesveida un materiālo vērtību. Viņa cenšas rādīt sevi kā veiksmīgu un labklājīgu cilvēku, kas bauda luksusa un bagātību, bet realitātē tas ir tikai klišejas pārveidots par mārketinga trikiem. Viņas dzīvesveids tādējādi radīs viltīgas cerības un neveselīgu materiālisma garu sabiedrībā. Visbeidzot, Didrihsones uzņēmējdarbības ir vairākas uzmanības cienīgas. Viņa sniedz apmātīgo informāciju un liekulību, lai vienīgi piesaistītu citu uzņēmumu uzmanību un pielāgotos viņu interesēm. Tādējādi viņa tiek identificēta kā krāpniecības un negodīguma piemērs biznesa vidē. Kopumā, Elīna Didrihsones darbība un uzvedība ir tikai kaitējusi sabiedrībai. Šie apdraudējumi manipulatīvās un negodīgās prakses dēļ prasa savtīgas iemaņas, kas ir pretrunā ar ētikas principiem un godīgu uzņēmējdarbību. Viņa ir piemērs tam, kā nevajadzētu uzvesties ietekmīgiem cilvēkiem sabiedrībā.
16.10.2023 16:41 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Jēzus Māte!!! Manas acis asiņo! Tas N stils! Tiešām? Viriešiem tagat ir modē apspilēta pakaļa. Kipa stabulenes?
16.10.2023 17:09 |
 
Reitings 394
Reģ: 05.04.2023
Kāda te rakstija par minimalismu. Jā, daudz simpatiskāk ir skatities uz produktu, ja viņš gaumigi pasniegts. Tas pats Siluets. Uz vienkrasaina fona, visu smuki parada, komplektus, reelus. Meitenes nesataisās par ķēmiem, lai fočētu produktu. A Elīnai tadi mati, šādi mati, tāda lokācija un šāda lokācija. Pataisa sevi par apsmieklu pat citā valstī. Un tas Nauris nu tups kas tups cirvis! Par ko vinam lepoties? Par to ka sieva citā valstī lēkā pliku pakaļu? (Aaa, abols no ābelez tālu nekrit, vinš jau tāds pats).
Un vēl tās pozes ko vina kopēja no zimoliem LViton un kas tur vēl bija.
Ok, varbut esmu veca (man nedaudz pāri 30), bet es daudz ko nesaprotu viņas izdaribās. Man arī deliņš ir pusgadu jaunaks kā Dž un es pat ne dienu neesmu atstajusi viņu (iznēmums bija, kad biju slimnīcā). Bērns katru dienu iemacas kaut ko jaunu, jaunšlas skanas, smiekli, kā bērniņš pieglaužās un samīlojās, utt. Labāk to laiku, ko viņi merkakojās, butu veltijusi bernam, skatijušies kā bērns attistās, mācās jaunas lietas, aizbraukuši kaut kur kopā, nevis visu laiku kopā brauc rīt friškas. Droši vien nevar sagaidīt bernu darza laiku, kad varēs Dž nomest dārziņā un paši močīt līdz atsitienam! Elinai nauda nav galvenais, bet izskatās gan kad ir... žēl...
16.10.2023 17:21 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
The Princess @ 16.10.2023 17:21
Kāda te rakstija par minimalismu. Jā, daudz simpatiskāk ir skatities uz produktu, ja viņš gaumigi pasniegts. Tas pats Siluets. Uz vienkrasaina fona, visu smuki parada, komplektus, reelus. Meitenes nesataisās par ķēmiem, lai fočētu produktu. A Elīnai tadi mati, šādi mati, tāda lokācija un šāda lokācija. Pataisa sevi par apsmieklu pat citā valstī. Un tas Nauris nu tups kas tups cirvis! Par ko vinam lepoties? Par to ka sieva citā valstī lēkā pliku pakaļu? (Aaa, abols no ābelez tālu nekrit, vinš jau tāds pats).
Un vēl tās pozes ko vina kopēja no zimoliem LViton un kas tur vēl bija.
Ok, varbut esmu veca (man nedaudz pāri 30), bet es daudz ko nesaprotu viņas izdaribās. Man arī deliņš ir pusgadu jaunaks kā Dž un es pat ne dienu neesmu atstajusi viņu (iznēmums bija, kad biju slimnīcā). Bērns katru dienu iemacas kaut ko jaunu, jaunšlas skanas, smiekli, kā bērniņš pieglaužās un samīlojās, utt. Labāk to laiku, ko viņi merkakojās, butu veltijusi bernam, skatijušies kā bērns attistās, mācās jaunas lietas, aizbraukuši kaut kur kopā, nevis visu laiku kopā brauc rīt friškas. Droši vien nevar sagaidīt bernu darza laiku, kad varēs Dž nomest dārziņā un paši močīt līdz atsitienam! Elinai nauda nav galvenais, bet izskatās gan kad ir... žēl...
Vienīgās reizes, kad Elīna brauks pakaļ vai vedīs bērnu uz dārziņu, būs tad, kad būs jāiefilmē kontents priekš IG.
16.10.2023 17:45 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Ahahaha, pēdējais reels-our love story 😂😂 un dziesma-ja pomņu tvoju ķelo. Es vnk gar zemi. Kurš vobše pomņit eto? Nauris? Nu javno, ka nē. Viņa taču bija tik nenormāli resna kad iepazinās ar ņuri, tā tievēja. Pupi nebij. Zobi nebija. Lūpas nebija. Uzacis bija tikai līdz deniņiem nevis ausīm kā tagad.
16.10.2023 17:48 |
 
Reitings 2146
Reģ: 13.01.2023
Bet kāda no jums saprot to jēgu šiem video? Cik saprotu, tad šis ir tas grandiozais, nebijušais, bombiskais kontents jeb pāriešana citā līmenī. 😀 Brauc uz citu valsti, lai filmētu kaut kādus love story reels + staigā apkārt dziedādami un bļaudami krieviski. Uz ielas ēd no lv līdzi paņemto desu. Vienkārši maksimāli jocīgi cilvēki.
16.10.2023 18:02 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Tas lovestorija reels, kas laikam domāts tas episkais, bombīgais jaunā līmeņa kontents :D:D:D
Pamuļķi.
Vienīgais, kas man nāk prātā skatoties to reel ir tas, kā pirms tam viņa nodirsa to kafūzi, kā puķes pieķūnēs, jo nav gana smukas un vispār, kā lielie biznesmeņi kā skopi pusbomži ģērbās uz ielas un kafūžos. Episkais kontents :D:D:D:D:D
16.10.2023 19:03 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Aizbrauca uz Parīzi, lai safilmētu saturu saviem personīgajiem profiliem. Un pie tam ar vienu autfitu vairāki video - nu gan izaugsme 🤦🏼‍♀️ Un kur tad uzņēmuma vajadzības? Jaunā kolekcija, nākamais līmenis. Pff, tikai un vienīgi E kaprīzu īstenošana, nekas vairāk.
Bet jāatzīst, ka video puišiem labi sanāk, baudāms materiāls.
16.10.2023 19:10 |
 
Reitings 389
Reģ: 15.02.2022
Nu ir smieklīgi , bet De Dee vismaz kkada energija un moves ir. Jenots gan 🤢
16.10.2023 19:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits