Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
Pēc visa ko atklājis tagad Gobzems, jūs brīnāties, ka šitos neņem ciet? Šitie salīdzinājumā ar Latvijas noziedznieku eliti ir sīkas zivteles. Es pat teiktu planktons milzīgajā noziedzības un mazgāšanas okeānā. Pakalpiņi iespējams, Sleseram, iespējams, savai sektai. Atlec pikis. Ne daudz, bet pietiekami xlai pirktu dzīvokļus, un blatotu, ka baigie biznesmeņi. Bet atmazgā naudu noteikti. Ar tām ntajam fotostudijam, kuras neko nefoče jau gadiem un to īri. Ar dzīvokļiem. Ar melno kasi. Un ja jau Jencitis ar sleseru ir ar šiem uz Tu tā teikt, tad varbūt kādu vārdiņu aizliek. Tīri tā lai liek mierā instances un viss.
16.09.2023 23:55 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
krixis3 @ 16.09.2023 23:55
Pēc visa ko atklājis tagad Gobzems, jūs brīnāties, ka šitos neņem ciet? Šitie salīdzinājumā ar Latvijas noziedznieku eliti ir sīkas zivteles. Es pat teiktu planktons milzīgajā noziedzības un mazgāšanas okeānā. Pakalpiņi iespējams, Sleseram, iespējams, savai sektai. Atlec pikis. Ne daudz, bet pietiekami xlai pirktu dzīvokļus, un blatotu, ka baigie biznesmeņi. Bet atmazgā naudu noteikti. Ar tām ntajam fotostudijam, kuras neko nefoče jau gadiem un to īri. Ar dzīvokļiem. Ar melno kasi. Un ja jau Jencitis ar sleseru ir ar šiem uz Tu tā teikt, tad varbūt kādu vārdiņu aizliek. Tīri tā lai liek mierā instances un viss.
gobzis jau neko nav atklājis, sašņauc pulveri šizofrēnijai pa virsu un sāk ar sevi murgot.
17.09.2023 01:43 |
 
Reitings 1029
Reģ: 23.02.2023
Gāju pāršķirstīt Didras storijus, neatradu kur saka, ka 2 dzīvokļi Dubaijā. Kur to teica?
Par vairākiem dzīvokļiem Venstpilī-tas nu gan nav nekāds brīnums, tak nemaksā necik daudz. Viņi jau pirka graustus, izsolēs tādi noteikti krietni zem 10tk nopērkami. Bet remontam gan vajag piķi, vismaz kādi 15-20tk
17.09.2023 10:11 |
 
Reitings 5208
Reģ: 27.08.2023
Ekhoo @ 17.09.2023 10:11
Gāju pāršķirstīt Didras storijus, neatradu kur saka, ka 2 dzīvokļi Dubaijā. Kur to teica?
Par vairākiem dzīvokļiem Venstpilī-tas nu gan nav nekāds brīnums, tak nemaksā necik daudz. Viņi jau pirka graustus, izsolēs tādi noteikti krietni zem 10tk nopērkami. Bet remontam gan vajag piķi, vismaz kādi 15-20tk

Jau vakar izdzēsa. Tas bija Elīnas Instagramā, viņu pieteica Anna un slavēja par lielajiem panākumiem, cik šie veiksmīgi, ar padsmit dzīvokļiem, diviem Dubaijā un vēl penthausu Rīgā.
17.09.2023 10:17 |
 
Reitings 730
Reģ: 01.02.2023
krixis3 @ 16.09.2023 23:55
Pēc visa ko atklājis tagad Gobzems, jūs brīnāties, ka šitos neņem ciet? Šitie salīdzinājumā ar Latvijas noziedznieku eliti ir sīkas zivteles. Es pat teiktu planktons milzīgajā noziedzības un mazgāšanas okeānā. Pakalpiņi iespējams, Sleseram, iespējams, savai sektai. Atlec pikis. Ne daudz, bet pietiekami xlai pirktu dzīvokļus, un blatotu, ka baigie biznesmeņi. Bet atmazgā naudu noteikti. Ar tām ntajam fotostudijam, kuras neko nefoče jau gadiem un to īri. Ar dzīvokļiem. Ar melno kasi. Un ja jau Jencitis ar sleseru ir ar šiem uz Tu tā teikt, tad varbūt kādu vārdiņu aizliek. Tīri tā lai liek mierā instances un viss.
Atkal tie murgi,šleseram ar šiem dirsējiem naudas lietās nav nekāda sakara. Ar savu šmurgulešanos, melno kasi ,dirsēju pāris var atļauties nopirkt venspils nomalē to minidzīvoklīti - bez kredīta🥴bet grib blatot ka nu baigie darboņi,kazanova par viņiem ierēca.
17.09.2023 10:23 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Reāli nesaprotu ko te pin viņiem to šleseru. Tas apgroza tādu melno naudu,ka šitiem sapņos nerādās. Kam viņam pīties ar diviem atsaldeņiem,kuri lažo reizi pēc reizes un vis Latvija zina par viņu naudas atmazgāšanu. Tie divi tak reāli ir bez atjēgas ko un kā slepeni darīt😂
17.09.2023 11:46 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 17.09.2023 11:46
Reāli nesaprotu ko te pin viņiem to šleseru. Tas apgroza tādu melno naudu,ka šitiem sapņos nerādās. Kam viņam pīties ar diviem atsaldeņiem,kuri lažo reizi pēc reizes un vis Latvija zina par viņu naudas atmazgāšanu. Tie divi tak reāli ir bez atjēgas ko un kā slepeni darīt?

Es arī nesaprotu par to Šleseru. Viņš viņus tikai ļoti gudri izmantoja toreiz uz kampaņu
17.09.2023 12:00 |
 
Reitings 184
Reģ: 03.07.2022
WTF E un Ņuris Bildē pie Biznesa vadības koledžas stenda😮, lokāciju 100 nezinu, uzgāju paziņas profilā. Skola tak nekā nav devusi dzīvē un reklamē Koledžu???
17.09.2023 12:01 |
 
Reitings 1012
Reģ: 22.08.2023
Viņiem bērns slims, zāles jādod un tā vietā lai būtu normāla mamma un palīdzētu iedot zāles šī tik filmē kamēr Nauris cenšas palīdzēt bērnam- vajadzētu taču nolikt to telefonu nost,bet nē,galvenais ieķert kārtējo story un tiekties pēc slavas kamēr otrs vecāks dara savus vecāka pienākumus🤮🤮
17.09.2023 12:11 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Šlesers šos izmantoja tikai, lai piesaistītu to auditorijas daļu, kas nav īpaši apveltīti ar kritisko domāšanu vai vispār ar domāšanu. Uz tādas auditorijas plāna šis cerēja uzvarēt pēdējās vēlēšanās Didriķi bija sacerējušies, ka nu tik būs, ies lielā politikā vai tieši tā, tiks lielā biznesā (domāju, ka Nauriks reāli uz to cer, tak vecis grib reālu biznesu, ne Ķīnas lupatu bodi). Bet domāju, ka Šlesers no viņiem atri atkratījās, tāpēc ātri no lielās politiķu skatuves pazuda. Nedomāju, ka viņš gribētu dalīties savos netīrajos noslēpumos ar šiem, Elīna tak vispār nefiltrē, ko runā, ne velti Nauris šai vispār neko neuztic!
17.09.2023 12:34 |
 
Reitings 365
Reģ: 05.08.2023
bublicious @ 17.09.2023 12:11
Viņiem bērns slims, zāles jādod un tā vietā lai būtu normāla mamma un palīdzētu iedot zāles šī tik filmē kamēr Nauris cenšas palīdzēt bērnam- vajadzētu taču nolikt to telefonu nost,bet nē,galvenais ieķert kārtējo story un tiekties pēc slavas kamēr otrs vecāks dara savus vecāka pienākumus??

Gan jau pa taisno ka pamanīja ka šis slims mašīna iekšā un kādam nogrūst, 100% tūlīt būs storiji no kādas no vecāku mājām
17.09.2023 12:44 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
Es nesaku, ka viņiem ir milzu saistība ar Sleseru. Un neviens jau nav tik stulbs, lai nesaprastu, ka ne jau viņš viņiem uztic kādus miljonus vai melnā biznesa noslēpumus. Protams, ka nē. Bet nevar noliegt, ka darīšanas viņiem ir bijušas. Ar to pašu Jenciiti arī. Pietam, atceramies mūžīgi mūžos, KA IG lielākā daļa viss ir fake. Un tik pat labi Elīnas debilisms arī iespējams, ir milzīgs teātris. Un, ņemot vērā, ka Slesers ir nenormāli gudrs (jā es tā uzskatu, jo appist visu valsti un tikt sveikā cauri ir jāmāk), viņam uz viņiem funktieris bija un varbūt ir joprojām. Mēs pat mazu daļu nezinām, kas notiek tajās aizkulisēs.
Te nez cik reizes minēts kā tas pats Siluets, Kokos un vēl daudzi peļņa ir daudz reiz lielāka. Bet viņiem ienākumi ir daudz mazāki. Tas pats,, penthauss,, dabūts pa 50 tk tikai. Plus tik pat remonts. Kā? OK, ntie dzīvokli pa lēto, bet remonta izmaksas lielas. Visi ceļojumi un viss pārējais. Nu ir taču kāds, kas palīdz viņiem vai konsultē vai viņus izmanto un atmet piķi. Jūs visas sakāt, ka viņi abi ir totāli debili, bet paskat kā piķis nāk. Un gribat teikt, ka stulbais Nauris viens pats to muhļī.? Nu ne tak. Varbur6ta Elīnas mūžīgā bildēšanas un muldēšana arī tam domāta, lai novērstu uzmanību un parādītu, redz kā mēs ar lupatam pelnam.
17.09.2023 12:54 |
 
Reitings 730
Reģ: 01.02.2023
krixis3 @ 17.09.2023 12:54
Es nesaku, ka viņiem ir milzu saistība ar Sleseru. Un neviens jau nav tik stulbs, lai nesaprastu, ka ne jau viņš viņiem uztic kādus miljonus vai melnā biznesa noslēpumus. Protams, ka nē. Bet nevar noliegt, ka darīšanas viņiem ir bijušas. Ar to pašu Jenciiti arī. Pietam, atceramies mūžīgi mūžos, KA IG lielākā daļa viss ir fake. Un tik pat labi Elīnas debilisms arī iespējams, ir milzīgs teātris. Un, ņemot vērā, ka Slesers ir nenormāli gudrs (jā es tā uzskatu, jo appist visu valsti un tikt sveikā cauri ir jāmāk), viņam uz viņiem funktieris bija un varbūt ir joprojām. Mēs pat mazu daļu nezinām, kas notiek tajās aizkulisēs.
Te nez cik reizes minēts kā tas pats Siluets, Kokos un vēl daudzi peļņa ir daudz reiz lielāka. Bet viņiem ienākumi ir daudz mazāki. Tas pats,, penthauss,, dabūts pa 50 tk tikai. Plus tik pat remonts. Kā? OK, ntie dzīvokli pa lēto, bet remonta izmaksas lielas. Visi ceļojumi un viss pārējais. Nu ir taču kāds, kas palīdz viņiem vai konsultē vai viņus izmanto un atmet piķi. Jūs visas sakāt, ka viņi abi ir totāli debili, bet paskat kā piķis nāk. Un gribat teikt, ka stulbais Nauris viens pats to muhļī.? Nu ne tak. Varbur6ta Elīnas mūžīgā bildēšanas un muldēšana arī tam domāta, lai novērstu uzmanību un parādītu, redz kā mēs ar lupatam pelnam.
🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️jā darīšana bija vēlēšanu laikā mazliet izmantoja un jā iet vienā draudzē kuru nemaz tā neapmeklē)vēl joprojam nedalec kas viņš ir lai sasaistītos ar šiem. Nesaka ka viņiem naudas nav,veikals tak kaut ko ienes daa un ņemšanās pa melno savā saprašanu līmeni ar.Bet ne tā tādā limenī kā viņi te fantazē un pasniedz to jums. To var redzēt viņu dzīvesveidā. Var to mazo dzīvoklīti sev 50 nopirkt, bet tas pats nolīmēts ar veikalu emblēmām, lai var norakstīt, visas mašinas ar emblēmām, ceļojumi kā komandējumi, dzīvo ūķos, ceļo ar draugiem lai lētāk, ēd kafenēs, benzīntankos skaita katru kapeiku. Sorry vai tā dzīvo cilvēki kam patsmit dzīvoklļi, penhaus sazin vēl ko tur samurgojuši un darīšana ar smaksvaru šleseri -tiešām. Un vēl skaita un pārmet vien otram lieku naudas tērēšanu, 50€ ne tā sapircis ne to.
Un jautājums nez kāpēc vispār vajadzēto kautko kautkam tēlot spēlēt teātri, kam? kapēc?kas viņi ir nozīmīgas personas par kuriem interesējās, ja paši sevi nebāztu priekšā pakaļā nevien par viņiem neko nezinātu un varētu mierigi tirgot savas lupatastas.
Tak noņemiet tas klapes no acīm un saredzat ko vairāk par instagrama feiko dzīvi.
17.09.2023 14:11 |
 
Reitings 2806
Reģ: 05.12.2021
katetrina @ 17.09.2023 14:11
??‍♀️??‍♀️??‍♀️jā darīšana bija vēlēšanu laikā mazliet izmantoja un jā iet vienā draudzē kuru nemaz tā neapmeklē)vēl joprojam nedalec kas viņš ir lai sasaistītos ar šiem. Nesaka ka viņiem naudas nav,veikals tak kaut ko ienes daa un ņemšanās pa melno savā saprašanu līmeni ar.Bet ne tā tādā limenī kā viņi te fantazē un pasniedz to jums. To var redzēt viņu dzīvesveidā. Var to mazo dzīvoklīti sev 50 nopirkt, bet tas pats nolīmēts ar veikalu emblēmām, lai var norakstīt, visas mašinas ar emblēmām, ceļojumi kā komandējumi, dzīvo ūķos, ceļo ar draugiem lai lētāk, ēd kafenēs, benzīntankos skaita katru kapeiku. Sorry vai tā dzīvo cilvēki kam patsmit dzīvoklļi, penhaus sazin vēl ko tur samurgojuši un darīšana ar smaksvaru šleseri -tiešām. Un vēl skaita un pārmet vien otram lieku naudas tērēšanu, 50€ ne tā sapircis ne to.
Un jautājums nez kāpēc vispār vajadzēto kautko kautkam tēlot spēlēt teātri, kam? kapēc?kas viņi ir nozīmīgas personas par kuriem interesējās, ja paši sevi nebāztu priekšā pakaļā nevien par viņiem neko nezinātu un varētu mierigi tirgot savas lupatastas.
Tak noņemiet tas klapes no acīm un saredzat ko vairāk par instagrama feiko dzīvi.
Man tu to vari nestāstīt. Esmu tā kura vispār IG neseko populārajam influencerem. Viņai, jo tā ir Mana guilty pleasure. Un Es ļoti labi saprotu, ka viņas dzīvē vispār ir viens liels fake un dzīve kā tāda notiek burbuli, kur bez telefona pat dirst neiet.
Bet es palieku pie sava, ar to lupatu bodi viņa to naudu tik daudz nepelna. Punkts. Pat ja visu noraksta uz uzņēmumu un nedod čekus un nemaksā nodokļus . Un kā tagad ir populāri teikt - Tas ir mans, vidējās latvietes ar algu 1500,viedoklis. Punkc
17.09.2023 14:36 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
magdalena333 @ 17.09.2023 12:34
Šlesers šos izmantoja tikai, lai piesaistītu to auditorijas daļu, kas nav īpaši apveltīti ar kritisko domāšanu vai vispār ar domāšanu. Uz tādas auditorijas plāna šis cerēja uzvarēt pēdējās vēlēšanās Didriķi bija sacerējušies, ka nu tik būs, ies lielā politikā vai tieši tā, tiks lielā biznesā (domāju, ka Nauriks reāli uz to cer, tak vecis grib reālu biznesu, ne Ķīnas lupatu bodi). Bet domāju, ka Šlesers no viņiem atri atkratījās, tāpēc ātri no lielās politiķu skatuves pazuda. Nedomāju, ka viņš gribētu dalīties savos netīrajos noslēpumos ar šiem, Elīna tak vispār nefiltrē, ko runā, ne velti Nauris šai vispār neko neuztic!
https://www.diena.lv/raksts/uznemeja-diena/ipasums/slesers-dibina-cetrus-jaunus-uznemumus-13958245
Kvazimodo mēģina būt tikpat ietekmīgs kā Šlesers un darīt tāpat kā Ainārs agrāk, bet viss ko viņš iegūst, ir prezentēt sevi, savu bezvīļu apakšbikšu sievu un lupatu bodi kaut kādai koledžai.
17.09.2023 14:41 |
 
Reitings 730
Reģ: 01.02.2023
krixis3 @ 17.09.2023 14:36
Man tu to vari nestāstīt. Esmu tā kura vispār IG neseko populārajam influencerem. Viņai, jo tā ir Mana guilty pleasure. Un Es ļoti labi saprotu, ka viņas dzīvē vispār ir viens liels fake un dzīve kā tāda notiek burbuli, kur bez telefona pat dirst neiet.
Bet es palieku pie sava, ar to lupatu bodi viņa to naudu tik daudz nepelna. Punkts. Pat ja visu noraksta uz uzņēmumu un nedod čekus un nemaksā nodokļus . Un kā tagad ir populāri teikt - Tas ir mans, vidējās latvietes ar algu 1500,viedoklis. Punkc
Pēdējais teikums visu izteica.
17.09.2023 14:57 |
 
Reitings 5
Reģ: 31.05.2023
gribuiemestkapeiku @ 17.09.2023 11:46
Reāli nesaprotu ko te pin viņiem to šleseru. Tas apgroza tādu melno naudu,ka šitiem sapņos nerādās. Kam viņam pīties ar diviem atsaldeņiem,kuri lažo reizi pēc reizes un vis Latvija zina par viņu naudas atmazgāšanu. Tie divi tak reāli ir bez atjēgas ko un kā slepeni darīt?

Šlesers izmanto viņus savai popularitātes celšanai, viņam vajag vēlētājus
17.09.2023 16:59 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Nu, neticu, ka Elīna speciāli tēlo stulbu, bet ja tā tomēr ir, tad tas tiešām ir talants, es tiešām ticu viņai . Var droši izvirzīt uz spēlmaņu nakts balvu.
17.09.2023 17:44 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Jā, nu tur ar katru dienu visas tās mahinācijas un tie n-tie biznesi liekas aizvien vairāk shady. Jebkurā gadījumā, noslēpt tās lietas viņiem īsti nesanāk. Un viņi baigi cenšās iesprausties citos lauciņos un sākt biznesus, dzīvokļu īre - tagad airbnb, foto studija, butterfly kids - tur arī nekas neaizgāja, un diez kur tās eļļiņas viņiem palika. Vēl tagad būs kouči un biznesa guru. Visur cenšās iesprausties, bet baigi nekas nesanāk. Vienīgais tas Butterfly vēl turās, bet es domāju, ka viņi zin to, ka tas veikals un tas bizness nav mūža plāns, tāpēc arī bāžās visur citur.
17.09.2023 21:20 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
https://butterfly.lv/products/bess-savilkumu-kombinezons-ar-izgriezumiem-josta
Izskatās, ka citplanētiešu kostīms nemaz nebija sold out, jo tagad ir pievienots pie izpārdošanas. Skrienat, ķerat pēdējo 1 gab., kas palicis Xs/S izmērā. Tas noteikti ir Elīnas paraudziņš.
Esmu novērojusi, ka daudziem apģērbiem, kuriem ir "totāls sold out" pēc Elīnas teiktā, tie pēc kāda laika parādās izpārdošanā ar lielu atlaidi. :D
17.09.2023 22:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits