Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
Didrai tiešām lētums spiežās pa visiem galiem laukā. Tā padomājot viņi nabadzīgāk dzīvo kā laba daļa ''parasto'' cilvēku. Bet tēlo nez kādus bagātniekus un veiksminiekus.
Bez sadarbībām neko nevar atļauties. Staigā prastās poļu/ķīniešu sintētiskās lupatās. Zeķes tik plānas, ka cauri var redzēt. Visi brendi ir fake. Jānēsā drēbes ar birkām, puķu pušķi jāatdod atpakaļ veikalam. Gan jau viņas darbinieces caur viņas profilu visu laiku raksta uzņēmumiem sadarbības piedāvājumus, visu laiku jādiedelē no uzņēmumiem kaut kas. Popkucītis, saldējums, tagad auglīši.
Telefons Didrai man liekas arī ir uz atvērto līgumu, jo viņai Nauris ''uzdāvina'' jauno telefonu tieši pēc gada katru reizi.
Par frizūrām arī gan jau nemaksā. Par nagiem gan nav dzirdēta vairs viņas meistare sen, gan jau par tiem tagad maksā, jo ja nemaksātu, tad teiktu kas tgd viņai taisa un lielītos.
Lēta, mākslīga dzīve. Te jau varētu skaitīt un skaitīt par ko viņi nemaksā un kur tikai tēlo bagātus un veiksmīgus, bet patiesībā nekā nav.
28.07.2023 14:50 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Dita.D @ 27.07.2023 22:01
Ā un “mātes un meitas” fotosesijā Elina visur pirmajā plānā un var redzēt, ka svarīgākā.
Ne jau Elina manai dod bučas, bet mamma Elīnai. Mammas dzimšanas dienā jau vajadzētu būt otrādāk
Un ne jau mammītei vajadzēja koši rozā mašīnu, bet Elīnai pašai.
Tikai brīnos, kā cilvēki paši uzraksta un piedāvā aizdot mašīnas uz fotosesijām, zinot to, ka tā mašīna iespējams atgriezīsies netīra, piebirdināta ar ziediem.
28.07.2023 14:51 |
 
Reitings 1356
Reģ: 27.05.2023
gribuiemestkapeiku @ 28.07.2023 14:46
Es nesaprotu jēgu melot,ka ir reklāma? Rekur dzenīte reklāmas stends, bet vismaz nemelo. Didra tā dara,jo ir pataloģiska mele,kurai ārsts noteikti uzliktu pat diagnozi,ka nevar nemelot? Es vienkārši jēgu nesaprotu, nav man lemts būt par blogeri?????

Tāpēc, ka tad vairs nevarētu tēlot bagātniekus, kas visu var atļauties. Veiksmīgus biznes pīpl. Ja visi redz, ka viņiem viss visu laiku ir par brīvu un viņi paši par neko nemaksā, un diedelē pat ēdienu uz kopējā galda, tad pazūd ilūzija par veiksmīgajiem bagātniekiem.
Un pati tak teica, ka nav reklāmas stabs. :D Tad tak melotu. A Didriņa nemelo. Kristiete.
28.07.2023 14:54 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Roberts Spura @ 28.07.2023 12:57
pret augļu servisu arī kaut kas jāatrod, savādāk nobesījis viņu krāpšana ar didru ar to "pati pirku". Nu kā tad, neticēšu, didra kura nekad nav taisījusi kartupeļu pankūkas, bet tikai lavašā sūdus tinusi, pēkšņi cepj kartupeļu pankūkas, kuras pie tam ir ļoti treknas...
Var palasīt sūdzības, ka augļu servisam arī nepatīk maksāt nodokļus.
https://www.sudzibas.lv/auglu-serviss/auglu-serviss-vadibai-viss-vienalga-nemaksa-nodoklus-c368662
https://www.sudzibas.lv/auglu-serviss/auglu-serviss-neejiet-tur-stradat-vieni-vienigi-paradi-c2089348
28.07.2023 15:30 |
 
Patīk
Reitings 33761
Reģ: 12.10.2022
Malibu Steisija @ 28.07.2023 14:54

Tāpēc, ka tad vairs nevarētu tēlot bagātniekus, kas visu var atļauties. Veiksmīgus biznes pīpl. Ja visi redz, ka viņiem viss visu laiku ir par brīvu un viņi paši par neko nemaksā, un diedelē pat ēdienu uz kopējā galda, tad pazūd ilūzija par veiksmīgajiem bagātniekiem.
Un pati tak teica, ka nav reklāmas stabs. :D Tad tak melotu. A Didriņa nemelo. Kristiete.
Un neaizmirsi, ka Elīna vienmēr ir priecīga "atbalstot" savējos.
28.07.2023 15:36 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Es gaidīju kādu kārtīgu storiju no lielās noliktavas, vai Elina tik daudz kā parādīja, ka noliktavā būs uz sienas kaut kāds zīmējums, jā, vēl jautājums cik kvalitatīvs tas būs, zīmējot uz neapstrādātu reģipsi, bet laikam materiāliem nepaspēja izkaukt sadarbību, tāpēc iztiks ar vienu krāsas bundžu, ko bagātnieki spēja atļauties nopirkt
28.07.2023 15:40 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Tos savējos viņa domā, tādus pašus kā viņi, kas čakarē valsti!!😉
28.07.2023 15:41 |
 
Reitings 17438
Reģ: 16.04.2023
Didras māmuļa pēc tirgus bābas izskatās tajās buķika lupatās. Tie apavi ir lielākais eyesore.
28.07.2023 17:12 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Esmu šokā par Elīnas "dāvanu" mammai! Ļoti neglīti no viņas puses. Principā dāvana bija kļūt par dienas stor
28.07.2023 17:52 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Esmu šokā par Elīnas "dāvanu" mammai! Ļoti neglīti no viņas puses. Principā dāvana bija kļūt par dienas storiju zvaigzni.
Cilvēks tik daudz sēž Instagram, ka aizmirsis, kā dzīvot realitātē! Iedod mammai "vislielāko" pušķi, nofilmē patiesi priecīgas emocijas, un pēc tam reāli iedod kaut kādu mini? Džeisonam pēc gadiem būs liels šoks, kad mīļotā meitene gribēs dāvātos ziedus paturēt :D
Izīrēt uz bildēm kabrioletu? Nu baigā dāvana pusmūža mammai. Aizvest uz bombīgām bilžu lokācijām - cik grandioza dāvana.
Ko tad beigās mammīte saņēma ? Sintētisku kleitu un mazāko pušķīti? Es pilnīgi redzu, kā Elīna pie ziediem saka: ok, šis būs labs, ar rozītēm, un tikai 20 eiro! Un vai tad mamma ikdienā nevar dabūt preci, kas patīk? Smieklīgi! Par laiku kopā arī nerunāsim, cik daudz video bija safilmēts un samontēts! Elīna kārtīgi močījusi. Un beigās vēl pasaka, ka visi nav domāti kamerām :D kādēļ tad organizēji visu dienu uz kamerām...
28.07.2023 18:00 |
 
Reitings 205
Reģ: 05.04.2023
Vispār es tā padomāju, pēc Elīnas stāstītā, viņiem jau dzimtā pa mātes līniji ir tā ka tie bērni īsti nav gribēti.
Toreiz stāstīja ome gribēja abortu ar viņas mammu, viņas mamma gribēja abortu ar viņu, nu Džeisonu gribēja tik vilšanās ,ka nav meita.
Runāju ar viedu sievieti, kas stāstīja ka tie bērni kurus mātes gribēja taisīt abortu piedzimst ar programmu ka viss jādara labāk, ka visu mūžu vecākiem jāparāda no labākās puses.
28.07.2023 18:08 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
SALOMEJA @ 28.07.2023 18:00
Esmu šokā par Elīnas "dāvanu" mammai! Ļoti neglīti no viņas puses. Principā dāvana bija kļūt par dienas storiju zvaigzni.
Cilvēks tik daudz sēž Instagram, ka aizmirsis, kā dzīvot realitātē! Iedod mammai "vislielāko" pušķi, nofilmē patiesi priecīgas emocijas, un pēc tam reāli iedod kaut kādu mini? Džeisonam pēc gadiem būs liels šoks, kad mīļotā meitene gribēs dāvātos ziedus paturēt :D
Izīrēt uz bildēm kabrioletu? Nu baigā dāvana pusmūža mammai. Aizvest uz bombīgām bilžu lokācijām - cik grandioza dāvana.
Ko tad beigās mammīte saņēma ? Sintētisku kleitu un mazāko pušķīti? Es pilnīgi redzu, kā Elīna pie ziediem saka: ok, šis būs labs, ar rozītēm, un tikai 20 eiro! Un vai tad mamma ikdienā nevar dabūt preci, kas patīk? Smieklīgi! Par laiku kopā arī nerunāsim, cik daudz video bija safilmēts un samontēts! Elīna kārtīgi močījusi. Un beigās vēl pasaka, ka visi nav domāti kamerām :D kādēļ tad organizēji visu dienu uz kamerām...

Principā mamma uz atvadām jau tik nobesīta izskatās-kā ātrāk notīties. Ļoti forša dzimene mammai.
28.07.2023 18:16 |
 
Reitings 929
Reģ: 25.11.2022
Super forša “mātes un meitas” diena. Visur līdzi darbinieces un aukle. Es reāli nesaprotu kā, tā var. Viņām vispār brīvdienas ir???
28.07.2023 18:37 |
 
Reitings 2146
Reģ: 13.01.2023
Es nezinu, man Elīna tiešām liekas reti nepatīkams cilvēks -tik drausmīgi daudz melo, tēlo bagātnieci, bet realitātē viss izdiedelēts, par bērnu nerūpējas, tuviniekiem dāvanās vienmēr atdāvina to, ko par brīvu dabūjusi. Ģērbjas vulgāri un lēti, bet tēlo svēto kristieti. Intereses nekādas nav, ja neskaita lupatas. Instagram visa viņas dzīve.
28.07.2023 19:33 |
 
Reitings 238
Reģ: 04.09.2020
Ietekmele nu tik sūdīgi savu wannabe darbiņu veic. Pēdējais story par izmēriem. Nu tai sarakstā visus rāda, bet uzspiežot - izpārdots. 🤨 Ietekmelei vajadzētu sākt pārbaudīt info.
28.07.2023 19:41 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Piedodiet, bet E ir tāda stulbene. Tupa pāķene, kurai žēl naudas par pašas mātei un vēl viņu izmanto savām reklāmām un IG saturam. Viņai nav cieņas ne pret vienu. Nu tad nav ko gaudot, ka arī citiem pret viņu nav cieņas.
N jau arī nav zelta gabaliņš, bet viņam smadzenes strādā vairāk. Vismaz par dēlu rūpējas un bauda dzīvi, nevis ņerkst un skopojās kā sieva.
28.07.2023 20:02 |
 
10 gadi
Reitings 2937
Reģ: 25.05.2009
Didra ir, kā tautas valodā saka, kapeiku p*sēja. Viņa varētu atļauties visu- gan īstās brendu somas un jostas, gan kvalitatīvu apģērbu, gan lielākos puķu pušķus mamuļai, gan nopirkt darbiniecēm darba telefonus un noalgot stilistu. Bet tā vietā, viņa "pi* kapeiku" un nēsā feikus, poļu lupatas, dīc sadarbības utt. Es pat šo nevaru nosaukt par taupīšanu, jo taupīt nenozīmē pirkt lētāko vai dīkt visu par velti. Kā arī es tiešām nesaprotu, kur viņai, kā veiksmīga biznesa īpašniecei, ir problēma nopirkt īsto brendu somu (vai vairākas), kamēr Naurels tērē tūkstošus bezgaumīgos marmoros īres dzīvokļiem. Turklāt, kas to lai zina, varbūt tas nav marmors, bet atkal kaut kāds fake.
Ja par citām ietekmēlēm rodas jautājums, kur viņas ņem naudu visām dizaineru lietām un skaistai dzīvei, tad par Didru ir jautājums- kāpēc šī neatļaujas sev nopirkt īstas dizaineru lietas un patērēt naudu izklaidēm, ja jau ir tāda veiksmīga uzņēmēja.
28.07.2023 20:18 |
 
Reitings 73
Reģ: 21.07.2023
Malibu Steisija @ 28.07.2023 14:50
Didrai tiešām lētums spiežās pa visiem galiem laukā. Tā padomājot viņi nabadzīgāk dzīvo kā laba daļa ''parasto'' cilvēku. Bet tēlo nez kādus bagātniekus un veiksminiekus.
Bez sadarbībām neko nevar atļauties. Staigā prastās poļu/ķīniešu sintētiskās lupatās. Zeķes tik plānas, ka cauri var redzēt. Visi brendi ir fake. Jānēsā drēbes ar birkām, puķu pušķi jāatdod atpakaļ veikalam. Gan jau viņas darbinieces caur viņas profilu visu laiku raksta uzņēmumiem sadarbības piedāvājumus, visu laiku jādiedelē no uzņēmumiem kaut kas. Popkucītis, saldējums, tagad auglīši.
Telefons Didrai man liekas arī ir uz atvērto līgumu, jo viņai Nauris ''uzdāvina'' jauno telefonu tieši pēc gada katru reizi.
Par frizūrām arī gan jau nemaksā. Par nagiem gan nav dzirdēta vairs viņas meistare sen, gan jau par tiem tagad maksā, jo ja nemaksātu, tad teiktu kas tgd viņai taisa un lielītos.
Lēta, mākslīga dzīve. Te jau varētu skaitīt un skaitīt par ko viņi nemaksā un kur tikai tēlo bagātus un veiksmīgus, bet patiesībā nekā nav.

Viņa nekur nav flexojusi, ka ir baigā bagātniece, vienmēr ir saruna, kā tikt kautkur pa lēto. Tevi tiešām tas tik ļoti krata kā viņa dzīvo? Tev kāds maizes šķēli ņem nost? Kā tas tieši ietekmē Tevi? Nekad nesapratīšu cilvēkus, kuriem nepatīk, bet skatās. Ja butka smird tu arī ej iekšā un smaržo? Vai tomēr labāk izvēlies iet citur? Dīvaini…
28.07.2023 21:39 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Sonic @ 28.07.2023 19:41
Ietekmele nu tik sūdīgi savu wannabe darbiņu veic. Pēdējais story par izmēriem. Nu tai sarakstā visus rāda, bet uzspiežot - izpārdots. ? Ietekmelei vajadzētu sākt pārbaudīt info.

Vienmēr kā piemin ietekmeli, tā tam komentāram daudz mīnusi.
Tas profils pavisam sudigs ir palicis. Pati tik daudz lietas nepārbauda un tik mauc iekšā.
Citreiz liekas, ka storijus bez skaņas arī skatās un izvelk ārā to ko grib izvilkt
28.07.2023 21:42 |
 
Reitings 73
Reģ: 21.07.2023
Dita.D @ 27.07.2023 22:00
Un es arī nesaku, ka ir slikti, ka bērnam ir auklīte.
Mans iepriekšējais komentārs par to, ka es viena ar bernu esmu vīra komandējuma laikos arī nav domāts, lai sevi slavētu, ka esmu māte varone. Viss ir ok un viņi to var atļauties, bet man tomēr neliekas, ka tā aukle jau ir vajadzīga no pirmās dzimšanas dienas un katru dienu, visu dienu.
Vismaz manā teorijā aukle ir vajadzīga kādās neatliekamās darīšanās un tad, kad jāpastrādā. Viņai jau nu tocna nav tāds darbs, ka vajadzētu auklei nonstopā būt klāt un, ka nevarētu vai viņa vai Ņuris to bernu paskatit.
Paris h dienā aukle ir ok, bet no rīta līdz vakaram? Principā, Didra kā tāda audžumāte no PSRS laikiem.

To kas priekš kura ir ok, nosaka katrs pats sev, man viemaz tā šķiet. Es dažreiz domāju, kapēc sveši cilvēki tik ļoti grib regulēt kā dzīvot un kur kas ir vajadzīgs? Kur tev traucē cik katrs liek cukuru kafijad krūzei? Man tiešām šķiet kaut kā jocīgi, ka tas tiek apspriests. Tas tiešām tik interesanti?
28.07.2023 21:45 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits