Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 10981
Reģ: 05.07.2020
O, didra sauļojas,laiki pienākuši!😂
21.05.2023 14:48 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
Ja neņem vērā ka Annemarija līdzi tad pat prieks skatīties, atpūšas cilvēks, pasēž saulītē, aiziet līdz jūrai. Lai arī kādas forumnieces nebūtu žurkas, kaut ko labu būsim panākušas. Miss Didi no robota sāk pamazām pēc cilvēka izskatīties. 👍🏼
21.05.2023 15:47 |
 
Reitings 66
Reģ: 30.11.2022
Mayaaa @ 21.05.2023 14:48
O, didra sauļojas,laiki pienākuši!?

Pēkšņi viņai uzradās tik daudz brīva laika - i laiks solārijam, i pasauļoties, i nomazgāties, pat uz Ventspili jau 2x īsā laikā aizbraukusi. Dīvaini laiki pienākuši 😀
21.05.2023 15:50 |
 
Reitings 317
Reģ: 24.06.2022
Merkūrs retrogrādā 😁
21.05.2023 15:57 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Un pat sāk iet uz kaut kādām izklaidēm. Nu prieks skatīties uz cilvēka!😅 ja neskaita pa kluso filmējot Naura mammu atkal atrādīt storijā
21.05.2023 17:04 |
 
Patīk
Reitings 40646
Reģ: 12.10.2022
wiwa @ 20.05.2023 20:10

E grib parādīt, ka viņai nav šādu problēmu, tās viņu nevar piemeklēt, tās piemeklē citus. Noliegšana nav retums šādās situācijās, kaut vai kurš atkarīgais tev teiks, ka ir atkarīgs. Es viņas teikto neuzskatu par paņirgāšanos par citiem, bet aizsargreakciju - ar mani tas nevar notikt, jo ...
Atzīt nozīmētu mainīt visu savu dzīvi, viņa tam vēl nav gatava ( nav zināms, vai būs).
Es nesaku, ka visiem tagad viņu būtu jāsaprot, jāpieņem un vēl sazin ko, piekrītu, ka ir tie pleķi, netīri mati utt neglīti, ka nav spicākais zīmulis penālī. Vnk brīnos, ka nesaprotat tādas elementāras lietas.
Gribuiemestkapeiku - ne viņa vienīgā nemaksā nodokļus, ir par tradicionālo ģimeni vai uzpumpējusi lūpas. Tu saki - man viņa izraisa riebīgumu, pretīgumu. Parasti cilvēki teiktu - man nepatīk viņa, viņas izskats, uzskati. Ir atšķirība, jo ir normāli, ka mums kāds nepatīk, bet nezinu, kāds pamats izjust tik spēcīgas negatīvas emocijas pret viņiem. Viņi dzīvo savā jocīgajā pasaulītē, bet nav viņi slepkavas, neatbalsta vardarbību, aktīvi nenoniecina nevienu (nu ne mazums ir cilvēku, kas regulāri rīkojas pret lgbt, nevis tikai pasaka vienreiz savu viedokli).
Depresīvi cilvēki var aizstāvēties ar citu nolikšanu, toties vēl viens arguments, kāpēc cilvēki nevar viņu ciest, ir citu cilvēku nolikšana 100k+ sekotāju priekšā. Labi, daļa ir indiešu, bet auditorija ir liela un plaša. Ne visi var atpazīt depresiju un pieņemt, ka šada izturēšanās - nievājoša, izņirdzoša - ir pieņemama, kas nebūt nav.
2. Vai depresija ir attaisnojums, lai izturētos necienīgi pret veikala pircējiem? Nevēlas atgriezt naudu, saplēstas drēbes utt.
3. Kārtējā melošana, īdēšana, visi slikti, es laba. Cilvēki raksta daudz sliktu, bet tikpat daudz arī pamācoši jaukus tekstus. Vai viņa ņem vērā? To jau nepublicē, bet tikai brēc, ka neviens neteica. Bet kad kāds uzraksta kaut ko ļoti sliktu, tad ir apcerējums, ka visa pasaule vainīga.
Neuzskatu, ka visu šo darbību translēšana tik daudziem sekotājiem ir vajadzīga un vērtīga, pat ja ir problēmas. Jā, uz arī šeit Nauris varētu pielikt savu pirkstu. Izskatās, ka pabakstīja par mazgāšanos un pleķiem, Elīna tīra. Vajadzētu pielikt visu vēl pie kārtīga darba, tad varbūt nerunātu par močīšanu un sliktajiem cilvēkiem pasaulē, jo būtu iztukšota ikdienā un nesaukātu visus par heiteriem, jo visi tiešām nav heiteri.
21.05.2023 17:10 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
LiepaShmiepa @ 21.05.2023 13:05
Un anonīmos jautājumus arī neviens nespieda viņai ielikt - vai kāds domā, ka viņa nezināja, kādas samazgas tur gāzīsies? Zināja taču. Visparastākais aprēķins - lai pēc pleķu drāmas varētu parādīt, kādi viņai nejauki heiteri un pati kontrastā balta un pūkaina. Prasta manipulācija. Ja neseko līdzi tam, ko viņa runā, tad tā arī noteikti izskatās, nabadzīte, heiteri visās malās, jāpažēlo. Bet nu cik var Elīnu žēlot, lai atkal un atkal pati atkal pierādītu, ka nav pelnījusi. Man arī ik pa laikam uznāk žēlums, neesmu no akmens, bet tad nepaiet nekāds ilgais laiks, līdz ar saviem izteikumiem atgādina, kas par cilvēku ir patiesībā.
Vai tie samazgu rakstītāji daudzi ir paši ar savām problēmām? Protams. Bet par viņiem (un viņu žēlošanu) šobrīd nav stāsts.

Piekrītu tev pilnībā. Tās kuras seko viņai nepiedomājot baigi pie viņas stulbībām, reāli domā, ka viņai ir heiteri malu malās, kas ēd viņu nabagu nost. Un viņa speciāli arī izprovocē šos heiterus un forumu ar saviem anonīmajiem jautājumiem un līdzīgām lietām, lai varētu parādīt, ka viņu vienkārši ēd nost bez sāls. Un redz cik viņa patiesībā laba, forša un pūkaina un neko no tā nav pelnījusi. Pelēkie latvieši un skauģi vienkārši skauž kāda Didrihsoniem perfekta dzīve.
21.05.2023 17:15 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
CallMeAnnika @ 21.05.2023 17:10
Depresīvi cilvēki var aizstāvēties ar citu nolikšanu, toties vēl viens arguments, kāpēc cilvēki nevar viņu ciest, ir citu cilvēku nolikšana 100k+ sekotāju priekšā. Labi, daļa ir indiešu, bet auditorija ir liela un plaša. Ne visi var atpazīt depresiju un pieņemt, ka šada izturēšanās - nievājoša, izņirdzoša - ir pieņemama, kas nebūt nav.
2. Vai depresija ir attaisnojums, lai izturētos necienīgi pret veikala pircējiem? Nevēlas atgriezt naudu, saplēstas drēbes utt.
3. Kārtējā melošana, īdēšana, visi slikti, es laba. Cilvēki raksta daudz sliktu, bet tikpat daudz arī pamācoši jaukus tekstus. Vai viņa ņem vērā? To jau nepublicē, bet tikai brēc, ka neviens neteica. Bet kad kāds uzraksta kaut ko ļoti sliktu, tad ir apcerējums, ka visa pasaule vainīga.
Neuzskatu, ka visu šo darbību translēšana tik daudziem sekotājiem ir vajadzīga un vērtīga, pat ja ir problēmas. Jā, uz arī šeit Nauris varētu pielikt savu pirkstu. Izskatās, ka pabakstīja par mazgāšanos un pleķiem, Elīna tīra. Vajadzētu pielikt visu vēl pie kārtīga darba, tad varbūt nerunātu par močīšanu un sliktajiem cilvēkiem pasaulē, jo būtu iztukšota ikdienā un nesaukātu visus par heiteriem, jo visi tiešām nav heiteri.

Viņai arī daudzas no meitenēm šeit ir rakstījušas instagramā par kaut kādām lietām - ‘lūk, A, B un C kā ir darīt labāk. Tā kā dari tu, īsti nav pareizi. Ieteikums.’
Bez apvainojumiem, bez nolikšanas, ieteikumi kā no cilvēka cilvēkam. Īpaši par mammu lietām. Visas saprot, ka jauna mamma ne vienmēr ir enciklopēdija.
Viņas atbilde - ‘mums šitā patīk labāk’
Un tad kad tas ‘mums šitā labāk’ pašai uzsprāgst sejā, tad ir ‘mums neviens nepateica’ un ‘es nezināju hihi’.
Un parasti jau nav viena tāda ziņa no kādas sekotājas, kas var pazust starp viņas DM vai atbild kāda cita viņas darbiniece, bet gan kādas 20 sekotājas uzreiz. Tāpēc iespēja, ka viņa to nepiefiksē ir maza.
Viņa vienkārši domā, ka zin visu labāk.
21.05.2023 17:23 |
 
10 gadi
Reitings 3217
Reģ: 29.01.2009
Nelaasīju te visus jūsu viedokļus, bet manējais šāds - viss tas ir teijāteris, gan uzkrītošā dēla ucināšana, gan "atpūšanās".Gan jau pārus dienas paies un vecā močītāja būs back ar jaunām tizlībām.
Nuuuu, vienīgi, ja Ņuris nav uzstādījis kaut kādus ultimātus.
21.05.2023 17:45 |
 
Reitings 308
Reģ: 03.01.2023
Nu kāpēc jārokas ar dakšiņu pa ceptu sieru ja tas paredzēts ar maizīti ēst. ?😂
21.05.2023 18:11 |
 
Reitings 3976
Reģ: 08.09.2015
Manas domas, 100% tad ir teātris no Elīnas puses. Un 100%, ka Nauris šo paņēmis pie dziesmas, lai savāca, jo viss pēkšņi izmainījās tur Dubaijā pēc tam, ka bija tāds šums par Elīnas paskatu. Un ar Džeisonu arī riktīgs teātris, kāpēc? Jo noteikti saņēma ļoti daudz kritikas tur esot Dubaijā, ka uz tik ilgu laiku un regulāri tas bērns tiek atstāts pie tam ikdienā vēl ar aukli visu laiku, tātad tagad tiek meģināts mums iebarot kaut kādas fake Elīnas ikdienas. Esmu pārliecināta, ka viņiem tas viss atspoguļojas skaitļos, kad noteikti ir bēdīgi, tāpēc skaidrs, ka diži turpināt kā lohi pa dzīvi nevar, jādod sabiedrībai nedaudz to, ko viņa vēlas redzēt, nu un tāpēc tās lielās pārmaiņas. Bet es arī neticu, ka uz ilgu laiku.
21.05.2023 21:02 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.06.2022
Atvainojos, ka tāds jautājums, bet kur palika tas instagrama konts kurš Elīni nolika?
21.05.2023 21:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Mākonisjur @ 21.05.2023 21:46
Atvainojos, ka tāds jautājums, bet kur palika tas instagrama konts kurš Elīni nolika?

Ietekmele?
Kādu brīdi neko nav likusi. Elīna savācās un tēlo perfekto dāmu, nav jau vairs daudz ko likt 😄
21.05.2023 22:12 |
 
Reitings 70
Reģ: 30.06.2022
mazaskudra @ 21.05.2023 22:12

Ietekmele?
Kādu brīdi neko nav likusi. Elīna savācās un tēlo perfekto dāmu, nav jau vairs daudz ko likt ?

Ja tā pati
21.05.2023 22:14 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Mākonisjur @ 21.05.2023 21:46
Atvainojos, ka tāds jautājums, bet kur palika tas instagrama konts kurš Elīni nolika?
Ietekmelei gan jau atvaļinājums beidzās :D
21.05.2023 22:15 |
 
Reitings 605
Reģ: 18.03.2023
Pat sejas masku uzlikusi, bāc, Elīna spridzina 🤣 nu tur 1000% dabūjusi pa mizu. Bet prieks skatīties!
21.05.2023 22:19 |
 
Reitings 1791
Reģ: 01.02.2023
Labākā brīvdienas! Tētis, mamma, ome, vecvecmamma un tante Sāra un pa vidu es - Džeisons...(nav citāts)
Seko bilžu karuselis, kur visās bildēs ir vairāki cilvēki, Dž ar mammu, ar tēti, visi kopā utt.. Un pēdējā bildē ir..... tu, turu, tuuuu.. saldā kartupeļa fricīši tuvplānā...😅😅😅
21.05.2023 23:38 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
mazaskudra @ 21.05.2023 10:46

Vai man ir saskare ar psiholoģiju? Man ir maģistrs psiholoģijā un psiholoģija ir mans ikdienas darbs.
Es jau tur iepriekš iepriekš, kad vēl rakstīju, ka man viņas ir nedaudz žēl, teicu, ka redzu viņā ļoti daudz mentālās problēmas. Mentālās slimības patiesībā. Nevaru diagnozes likt, bet nosauksim tās par aizdomām.
Es ļoti labi zinu, ka visa tā močīšana, runāšana, savas dzīves 24/7 atrādīšana ir saistīta ar to visu. Arī ikdienas higiēna, viņas kāre pēc uzmanības, tas kā par sevi rūpējas, mērīšanās un viss viss viss. Tas viss ir saistīts. Katrai tai lietai ir pirmssākumi un iemesls.
Man vienkārši vairs nav žēl tāpēc, ka viņa parādīja to, ka ir cilvēks kurš NESPĒJ atzīt savu kļūdu un nevēlās augt. Stūrgalvīgi.
Nav iespējams palīdzēt cilvēkam kurš pats to negrib.
Viņai bija iespēja atbildēt uz šiem jautājumiem savādāk. Mēs visas Dubaijā redzējām kas no viņas tur bija. Šausmas tur bija. Es pat teiktu, ka tur bija tāds kā peak moments viņas brīnumiem. Un tad viņa atbrauc atpakaļ uz LV, uzliek jautājumu lodziņu un paņirgājas par visu to ko viņai jautā. Un pasaka, ka visi viņu grib tikai aizvainot. Viņai tika uzdoti reāli jautājumi, kur cilvēki pat uztraucās. Daudzos neviens viņai neko tādu neteica.
Bet pati nemaz neiedomājas, diez kāpēc cilvēkiem radās tas priekšstats.
Es skaidri un gaiši redzēju to, ka viņa uzskata, ka ir labāka par visiem un sēž savā zirgā. Lai cik ļoti viņa mēģinātu izlikties kā parasta meiča, kas ar visiem runā kā ar savējiem, viņa reāli uzskata, ka ir par visiem labāka. Man vienkārši nepatīk tādi cilvēki.

No cilvēka, kam profesionālā nodarbe ir psiholoģija, gaidītu profesionālāku attieksmi.
Nav iespējams palīdzēt cilvēkam, kurš to nevēlas - tieši tā, nevienam no forumietēm vai citām viņas profila sekotājām viņa nav lūgusi padomu šajā jomā, tāpēc nesaprotami ir dusmoties, ka viņa neuzklausa jūsu padomus. Turklāt nu nav nekādi iejūtīgie komentāri ne šeit, ne viņas profilā. Ir pa kādam normālam, bet pārsvarā tā ir plika nodiršana.
Cita lieta, ja ar viņu runātu tuvs cilvēks aci pret aci - bez svešiniekiem, ne publiski, ne braucot virsū. Tur vismaz būtu iespēja, ka cilvēks uzklausītu.
22.05.2023 00:33 |
 
Reitings 1357
Reģ: 18.12.2022
wiwa @ 20.05.2023 20:10

E grib parādīt, ka viņai nav šādu problēmu, tās viņu nevar piemeklēt, tās piemeklē citus. Noliegšana nav retums šādās situācijās, kaut vai kurš atkarīgais tev teiks, ka ir atkarīgs. Es viņas teikto neuzskatu par paņirgāšanos par citiem, bet aizsargreakciju - ar mani tas nevar notikt, jo ...
Atzīt nozīmētu mainīt visu savu dzīvi, viņa tam vēl nav gatava ( nav zināms, vai būs).
Es nesaku, ka visiem tagad viņu būtu jāsaprot, jāpieņem un vēl sazin ko, piekrītu, ka ir tie pleķi, netīri mati utt neglīti, ka nav spicākais zīmulis penālī. Vnk brīnos, ka nesaprotat tādas elementāras lietas.
Gribuiemestkapeiku - ne viņa vienīgā nemaksā nodokļus, ir par tradicionālo ģimeni vai uzpumpējusi lūpas. Tu saki - man viņa izraisa riebīgumu, pretīgumu. Parasti cilvēki teiktu - man nepatīk viņa, viņas izskats, uzskati. Ir atšķirība, jo ir normāli, ka mums kāds nepatīk, bet nezinu, kāds pamats izjust tik spēcīgas negatīvas emocijas pret viņiem. Viņi dzīvo savā jocīgajā pasaulītē, bet nav viņi slepkavas, neatbalsta vardarbību, aktīvi nenoniecina nevienu (nu ne mazums ir cilvēku, kas regulāri rīkojas pret lgbt, nevis tikai pasaka vienreiz savu viedokli).
Elīna regulāri noniecina cilvēkus. Piemēram, tos, kam liekais svars, tos, kas viņai mēģina ieteikt lietas biznesā bērnkopībā bez uzbraucieniem, bet tiešām mēģina palīdzēt, noliek dienestus, kad kārtējo reizi neievēro likumus, noliek tos, kas strādā standarta 9-17 darbu, noliek Airbnb māju īpašniekus, lai arī pati neievēro īrejamo māju noteikumus un šo listi varētu vēl ilgi turpināt. Netaisi no viņas labiņo, mūžam apbižoto.
22.05.2023 01:11 |
 
Reitings 10981
Reģ: 05.07.2020
MartaElza @ 21.05.2023 23:38
Labākā brīvdienas! Tētis, mamma, ome, vecvecmamma un tante Sāra un pa vidu es - Džeisons...(nav citāts)
Seko bilžu karuselis, kur visās bildēs ir vairāki cilvēki, Dž ar mammu, ar tēti, visi kopā utt.. Un pēdējā bildē ir..... tu, turu, tuuuu.. saldā kartupeļa fricīši tuvplānā...???
un nepieminētā Annemarija 😂
22.05.2023 07:27 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits