Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 909
Reģ: 14.06.2011
kreimene.. @ 15.05.2023 20:55

???
Jēziņ, tas ir vnk prikolam, saturam. Bet viņa taču nerāda katru mazo detaļu no dzīves, ko viņa dara. Jā, daudz rāda, bet nu ne jau, kā ēd, tīra māju, mazgājas, mazgā traukus, mazgā veļu..

Viņa nerāda kā mazgājas, jo nemazgājas 🤦🏻‍♀️
Un tās retās reizes, kad mazgājas, tad obligāti ieliek puspliku storiju vai reelu. Un atrāda arī tās retās reizes, kad izmazgā matus.
Viņa rāda pat to kā armostas no narkozes pēc kolonoskopijas vai kā ar asiņainiem pleķiem guļ pēc dzemdībām un Tev tiešām liekas, ka nerāda visu dzīvi?😀😀😀
15.05.2023 21:46 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
kreimene.. @ 15.05.2023 20:55

???
Jēziņ, tas ir vnk prikolam, saturam. Bet viņa taču nerāda katru mazo detaļu no dzīves, ko viņa dara. Jā, daudz rāda, bet nu ne jau, kā ēd, tīra māju, mazgājas, mazgā traukus, mazgā veļu..
viņa rāda savu vīru uz poda un ja būtu sex starpviņiem ,tad parādītu arī to vai vismaz ieminetos .. viņai tak nekas nav svēts ..nekāda privātuma ...
Tāpēc arī Naurim viņa sāk besit ,jo nemāk muti turēt un tā kā viņš tēlo mahinaciju ģēniju ,tad viņam ar sievu vairs nav par ko runāt ,jo viss jaslepj no viņas un jābrauc uz Ventspili ,lai kuli iztukšotu jeb nopirktu kādu jaunu dzīvokli ka viņš to sievai stāsta
15.05.2023 21:47 |
 
Reitings 2703
Reģ: 17.01.2021
Kas Miaj ar matiem? Izskatās diezgan bēdīgi 😕 Vai vismīļākā māmiņa un labākais tētis negrib aizvest pie daktera?
15.05.2023 21:53 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Miedziņš @ 15.05.2023 21:53
Kas Miaj ar matiem? Izskatās diezgan bēdīgi ? Vai vismīļākā māmiņa un labākais tētis negrib aizvest pie daktera?
sajauci drusku diskusijas,bet es papētīju un jā, kaut kas nav tur 😅
15.05.2023 22:01 |
 
Reitings 32
Reģ: 13.05.2023
Ziniet pēc kā var pateikt, ka Elīnai ir ēšanas problēmas? Pēc tā, ka viņa sverās bez maz vai katru dienu. Un mēra savu vidukli, ciskas, dibenu. Neviens, NEVIENS cilvēks, kurš ir apmierināts ar savu ķermeni un sakārtojis savus ēšanas paradumus tā nedara - katru dienu nemērās un nesverās. Par tiem storijiem vēl pofig, strīdīgs jautājums. Bet tas gan ir tas, kas viņu nodod.
15.05.2023 22:27 |
 
Reitings 10618
Reģ: 30.12.2015
kreimene.. @ 15.05.2023 20:17

Vari, lūdzu, atbildēt uz jautājumu? Bet tā nopietni, bez tiem, atkal fanīte, vai “Didra, tā Tu?”. Vnk atbildi uz jautājumu. Kā Tu esi tik ļoti pārliecināta, ka viņa neēd nevienu normālu siltu ēdienu? Un, ka tad, kad taisot to food tasting, viņa neapēd nevienu karoti? Tu to spried pēc tā, ka Tu to neredzi storijos? Tavuprāt, viņai vajadzētu nolikt kameru priekšā un rādīt, kā viņa ēd? Tev (un, protams, ne tikai Tev) nav ienācis prātā, ka viņa visu pafilmē un tad noliek telefonu un ēd?
Nu, es arī domāju, ka viņa ļoti kārtīgi neēd, bet es nekad neatļaušos būt par to tik ļoti pārliecināta, jo, kā es varu zināt, ko viņa dara tad, kad viņa nefilmē.
Bet Cosmo dāmas jau zina visu, ko Elīna dara un ko nedara. Arī to, ka neņem (reti ņem) bērnu uz rokām. Un to spriež tieši pēc tā, ka neredz to storijos. Jo, lai parādītu Cosmo dāmām, ka viņa mīl savus bērnu, Elinai vajadzētu iedot telefonu Naurim, teikt, lai filmē, jo tak vajag pierādījumus, tad paņemt bērnu rokās, ucināties un aijāt. Jo, taču, ja tas nav storijā, tad taču nav noticis. Ā nē, tād jūs teiktu, ka tas viss ir uzspēlēti un nepatiesi :)
parādi man kaut vēl vienu normālu cilvēku, kas rāda visai pasaulei un LEPOJAS (!) ar saviem nepareizajiem ēdiena paradumiem tā, kā to dara Didra - no vienas puses tie ir teksti par "es nekad neko neapēdu līdz galam, es tikai iekožos, nogaršoju un man ar to pietiek", ņemot vērā faktu, ka puse viņas auditorijas ir jaunas, viegli ietekmējamas meitenes, kam viņa propagandē nepareizu, nesabalansētu ēšanu, badošanos, nemitīgu slimīgu mērīšanos un svēršanos un no otras puses viņai ir nenormāli trekni, taukaini, speķaini ēdieni, kaut vai tie paši pēdējie vistas spārniņi vai kas viņai tur bija - nokožas un to pašu apsiekaloto gabalu atliek atpakaļ pie visiem pārējiem- vai tas tev liekas absolūti okay? tiešām? :D
15.05.2023 22:36 |
 
Reitings 1634
Reģ: 26.06.2019
Kāpēc tad agrāk neviens pat neieminējās par Elīnas ēšanas traucējumiem? Jo viņa ēda! Viņa taisīja krēmīgās mērcītes, ēda pati un viss bija labi. Aizgāja ciet, kad palika stāvoklī un sāka ņemt mērlenti katru nedēļu, lai parādītu, kā nevis uzņem svaru esot tipiskai grūtniecei, bet maģiski krīt svars nost, jo slikta dūša, slikti tas un šitais. Es nezinu nevienu lv influenceri, kura tik bieži mērītos. Man pat ir aizdomas, ka Didra ir vienīgā. Un ja tie nav ēšanas traucējumi, tad kas tas ir? Es tiešām nesaprotu, izskaidrojiet man un citām, kuras tur redz neveselīgu attieksmi pret savu ķermeni un ēdienu
15.05.2023 22:42 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna var mierīgi uztaisīt anti-reklāmu jebkuram paštonējošam un solārijam. 😀
15.05.2023 22:45 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Nauris vienkārši ir tāds liekulis, ''zemes patriots viņš ir" jā noteikti, ar savu uzņēmumu kurš visu laiku krāpjas un melo. Un vēl kaut ko gudri dirš, par valsts ekonomikas veicināšanu. Jā, noteikti Elīnas humplas ar lētajam poļu šmotkām, baigi veicina Latvijas ekonomikas izaugsmi.
Sēdies Nauri- 2, tev par laba tēla izveidošanu.
15.05.2023 22:53 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
mazaskudra @ 14.05.2023 18:05
Man patiesībā Elīnas mammas vietā būtu stulbi saņemt Māmiņdienā dāvanā vecuma krēmu, kuru Elīna pati nemaz nav pirkusi. Vienkārši no sadarbības kastes lieks nu tad uzdāvināšu mammai Māmiņdienā. Jo pašai vēl nav vajadzīgs.
Es tieši mammai māmiņdienā nopērku kaut ko, ko ikdienā nepērku un nedāvinu. Kaut ko tādu foršāku. Tas būtu tā pat kā man uzdāvinātu kādu krēmu komplektu un es to lieko pārdāvinātu mammai. To ikdienā var izdarīt, nevis Māmiņdienā.
Vai arī viņa kaut ko citu vēl uzdāvināja un es garām palaidu?

Tiešām tagad mērīsimies, kurš labāko dāvanu uzdāvinājis Māmiņdienā? 😄 Man arī liekas mazliet tacky pasniegt kā dāvanu (nevis vnk atdot) lietas, ko esi dabūjis kā PR vai sadarbības rezultātā, bet at the end of the day Māmiņdiena nav par dāvanām… nez, liekas vienkārši mazliet smieklīgi piekasīties par kaut ko tādu.
15.05.2023 23:04 |
 
Patīk
Reitings 40886
Reģ: 12.10.2022
kreimene.. @ 15.05.2023 20:17

Vari, lūdzu, atbildēt uz jautājumu? Bet tā nopietni, bez tiem, atkal fanīte, vai “Didra, tā Tu?”. Vnk atbildi uz jautājumu. Kā Tu esi tik ļoti pārliecināta, ka viņa neēd nevienu normālu siltu ēdienu? Un, ka tad, kad taisot to food tasting, viņa neapēd nevienu karoti? Tu to spried pēc tā, ka Tu to neredzi storijos? Tavuprāt, viņai vajadzētu nolikt kameru priekšā un rādīt, kā viņa ēd? Tev (un, protams, ne tikai Tev) nav ienācis prātā, ka viņa visu pafilmē un tad noliek telefonu un ēd?
Nu, es arī domāju, ka viņa ļoti kārtīgi neēd, bet es nekad neatļaušos būt par to tik ļoti pārliecināta, jo, kā es varu zināt, ko viņa dara tad, kad viņa nefilmē.
Bet Cosmo dāmas jau zina visu, ko Elīna dara un ko nedara. Arī to, ka neņem (reti ņem) bērnu uz rokām. Un to spriež tieši pēc tā, ka neredz to storijos. Jo, lai parādītu Cosmo dāmām, ka viņa mīl savus bērnu, Elinai vajadzētu iedot telefonu Naurim, teikt, lai filmē, jo tak vajag pierādījumus, tad paņemt bērnu rokās, ucināties un aijāt. Jo, taču, ja tas nav storijā, tad taču nav noticis. Ā nē, tād jūs teiktu, ka tas viss ir uzspēlēti un nepatiesi :)
Kopumā visa viņas ēšana ir viena liela katastrofa - lielās saldumu kaudzes, visi pasūtītie frī kartupeļi. Kaut vai tas, ka viņa nevienā reizē ārpus mājām, ko ēd, neēd normāli. Vai nu frī vai paknakstinās no citu šķīvjiem un paēd ar acīm.
Kā cilvēks, kurš apēd pus konfekti, katru nedēļu piepērk pilnu maisu ar saldumiem?
15.05.2023 23:11 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Kā Tu esi tik ļoti pārliecināta, ka viņa neēd nevienu normālu siltu ēdienu? Un, ka tad, kad taisot to food tasting, viņa neapēd nevienu karoti?
Par viņas ēšanas traucējumiem var spriest pēc viņas mūžīgi uzpūstā vēdera. Ja ēd svaigus dārzeņus & kafiju & pus konfekti, kas nav veselīga pārtikas kombinācija, tad uzpūšas vēders. Pamēģini pati apēst burkānu un izdzert kafiju, izskatīsies pēc grūtnieces 4 mēnesī. Ja viņa ēstu olbaltumvielas kombinācijā ar tvaicētiem dārzeņiem, tad nevajadzētu ievilkt to vēderu līdz atsitienam fotosesijās!
15.05.2023 23:20 |
 
Reitings 1793
Reģ: 01.02.2023
..
15.05.2023 23:29 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Paldies, bija dažas sakarīgas atbildes. Un tas, ka mērā visu laiku, piekritu, nav īsti labi.
Bet par to filmēšanu - viņa rāda to, ko viņa grib rādīt, un tieši tajos brīžos, kad grib. Ir ļoti daudz, ko viņa neparāda, kaut kādus ikdienas momentus. Un tas NENOZĪMĒ, ka viņa kaut jo nedara tāpēc, ka neparāda. Ir ļoti, ļoti stulbi tā domāt. Un viena tie ieminējās kaut ko no sērijas “bet viņai taču ir, kad filmē viņu”! Un? Tāpēc kādam viņu ir jāfilmē visu laiku un katru soli, kā tādā realitātes šovā? Jūs atkal teiksiet “bet viņa rāda katru savu soli”. NĒ, NERĀDA.
15.05.2023 23:49 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Kāpēc tad agrāk neviens pat neieminējās par Elīnas ēšanas traucējumiem? Jo viņa ēda! Viņa taisīja krēmīgās mērcītes, ēda pati un viss bija labi.

Nē, tad visi teica, ka cik briesmīgi viņa ēd, cik trekni utt.
Tad gan visas domāja, ka jāēd taču salātus un kaut ko vieglu.
15.05.2023 23:51 |
 
Reitings 3987
Reģ: 08.09.2015
Oj, Elina, cik neuzkrītoša reklāma Kabritai😀😀😀
15.05.2023 23:54 |
 
Patīk
Reitings 40886
Reģ: 12.10.2022
kreimene.. @ 15.05.2023 23:49
Paldies, bija dažas sakarīgas atbildes. Un tas, ka mērā visu laiku, piekritu, nav īsti labi.
Bet par to filmēšanu - viņa rāda to, ko viņa grib rādīt, un tieši tajos brīžos, kad grib. Ir ļoti daudz, ko viņa neparāda, kaut kādus ikdienas momentus. Un tas NENOZĪMĒ, ka viņa kaut jo nedara tāpēc, ka neparāda. Ir ļoti, ļoti stulbi tā domāt. Un viena tie ieminējās kaut ko no sērijas “bet viņai taču ir, kad filmē viņu”! Un? Tāpēc kādam viņu ir jāfilmē visu laiku un katru soli, kā tādā realitātes šovā? Jūs atkal teiksiet “bet viņa rāda katru savu soli”. NĒ, NERĀDA.
Un kā tu pati zini, ka nerāda katru soli? Tāpēc, ka Elīna tā saka? Tu zini, ka viņa melo daudz un nedomā līdzi, ko saka? Katru dienu?
16.05.2023 00:05 |
 
Reitings 3733
Reģ: 13.12.2022
sakuraszarins @ 15.05.2023 22:53
Nauris vienkārši ir tāds liekulis, ''zemes patriots viņš ir" jā noteikti, ar savu uzņēmumu kurš visu laiku krāpjas un melo. Un vēl kaut ko gudri dirš, par valsts ekonomikas veicināšanu. Jā, noteikti Elīnas humplas ar lētajam poļu šmotkām, baigi veicina Latvijas ekonomikas izaugsmi.
Sēdies Nauri- 2, tev par laba tēla izveidošanu.

Tieši to pašu nodomāju. Pie mums “situācija ir tāda, kāda ir valdības dēļ”.
Nē, Nauri, jo mums pilns ar tādiem kā tu, kas taisa padsmit SIA, lai izčakarētu valsti un tās nodokļu sistēmu pēc pilnas programmas. Arī tavs elks Šlesers, no kura tu čurā karstu, novedis mūs pie tā, kur esam. Misters ekonomikas veicinātājs.
16.05.2023 00:20 |
 
Reitings 1093
Reģ: 17.05.2013
Un kā tu pati zini, ka nerāda katru soli? Tāpēc, ka Elīna tā saka? Tu zini, ka viņa melo daudz un nedomā līdzi, ko saka? Katru dienu?

Nē, jo normāls cilvēks saprot, ka neviens blogeris nerāda nu katru, katru soli.
Bet nu jā, te laikam ir maz normālu cilvēku :)
16.05.2023 00:23 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
kreimene.. @ 15.05.2023 20:17

Vari, lūdzu, atbildēt uz jautājumu? Bet tā nopietni, bez tiem, atkal fanīte, vai “Didra, tā Tu?”. Vnk atbildi uz jautājumu. Kā Tu esi tik ļoti pārliecināta, ka viņa neēd nevienu normālu siltu ēdienu? Un, ka tad, kad taisot to food tasting, viņa neapēd nevienu karoti? Tu to spried pēc tā, ka Tu to neredzi storijos? Tavuprāt, viņai vajadzētu nolikt kameru priekšā un rādīt, kā viņa ēd? Tev (un, protams, ne tikai Tev) nav ienācis prātā, ka viņa visu pafilmē un tad noliek telefonu un ēd?
Nu, es arī domāju, ka viņa ļoti kārtīgi neēd, bet es nekad neatļaušos būt par to tik ļoti pārliecināta, jo, kā es varu zināt, ko viņa dara tad, kad viņa nefilmē.
Bet Cosmo dāmas jau zina visu, ko Elīna dara un ko nedara. Arī to, ka neņem (reti ņem) bērnu uz rokām. Un to spriež tieši pēc tā, ka neredz to storijos. Jo, lai parādītu Cosmo dāmām, ka viņa mīl savus bērnu, Elinai vajadzētu iedot telefonu Naurim, teikt, lai filmē, jo tak vajag pierādījumus, tad paņemt bērnu rokās, ucināties un aijāt. Jo, taču, ja tas nav storijā, tad taču nav noticis. Ā nē, tād jūs teiktu, ka tas viss ir uzspēlēti un nepatiesi :)

Cilvēks, kas atskaitās par savām zarnām un citām privātām lietām, reizi nedēļā ieliek video ar savu bērnu. Lupatas ir katru dienu 73737272 storiji, bet bērns vispār tur praktiski nav. Pafilmē, pačubina un prom ir - 90% gadījumu viņa ir viena. Un nē, es neticu, ka bērna diendusas laikā var ‘paspēt tik daudz”.
16.05.2023 01:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!