Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
BMI ir pilnīgas muļķības, meitenes. Palasiet par to. Cilvēki, kas iet uz zāli lai iegūtu muskuļus(nerunāju par bodybuilding), tie, kas grib skaistu augumu parasti sver vairāk nekā tie, kam ir tie paši apkārtmēri, bet muskuļu masa ir maza - muskuļi ir krietni smagāki. Esmu slaida, bet ar muskuļu masu, trenēta, sveru 75kg uz 1.74m, pēc BMI tuvojos liekajam svaram 😄 pēc izskata - nekad nepateiksi.
14.04.2023 23:54 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
elfa* @ 14.04.2023 21:51
Diemžēl, lai sāktu ārstēt kādas mentālās problēmas vai ēšanas traucējumus, viņai pašai vajag atzīt, ka viņai ir tādas problēmas. Tāpat kā ar alkoholismu - lai kādam palīdzētu no tā izkulties, tam cilvēkam vispirms ir jāatzīst un jāsaprot, ka viņam ir problēma. Didra neizskatās, ka taisītos atzīt, ka viņai ir ēšanas traucējumi vai kādas mentālas problēmas.
nu Nauris viņai toč nav atbalsts un atvainojos, bet māte, ņemot vērā viņas padomju uzskatus, domāju, arī nē. Piekrītu, ka pašai jāsaprot, bet ja apkārt nav neviens, kas padod roku-kāda iespēja? Vai viņai kāds tuvinieks vispār ir izglītots šajos jautājumos? Padomju laikā tak mentālās problēmas "nebija".
14.04.2023 23:58 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
mazaskudra @ 14.04.2023 22:46

Bet kad pēdējo reizi te kaut kas ir ierakstīts par to ka viņai resnas ciskas būtu? Jau sen SEN te visas mēs runājam par to, ka nav labi tas ka mērās katru dienu, atrāda to instā un knakstinās ar ēdienu. Un ka ir jau par tievu. Labi, neteiksim par tievu, jo ievelk viņa vēl vēderu un tās pozas vizuāli vēl tievāku padara, bet runa šeit ir par to, ka ja viss tā turpināsies, tad vienā brīdī arī būs par tievu.
M nevienā vietā nav apaļīgs izmērs. Un viņai acīmredzami ir pietrūcis dzīvē skaidra prāta, lai neļautu citiem ietekmēt savu domāšanu. Jo ja man vīrietis pateiktu, ka man derētu nomest svaru, kaut gan man liekā svara nav, es iedotu viņam pa galvu. Tieši tik vienkārši.
Un ja internetā man cilvēki teiktu to pašu, es viņiem atgādinātu, ka es esmu sieviete. Sievietei jābūt gan gurniem, gan kādam tauciņam, gan visam pārējam. Es personīgi esmu dabīgi tieva un visu dzīvi tieši cenšos tikt pie ''sievišķīgāka'' un veselīgāka izskata ķermeņa. Jo sievietei nav jāizskatās pēc sērkociņa.
Tas trakais tievums bija kaut kādu 1990. gadu trends. Kad visas slavenības un modeles bija kārnas. Un jo mazāka dirsa un lielāka šķirba starp kājām jo labāk. Tad bija trends kur visas gribēja lielus pupus un lielu pakaļu. Jo modē nāca Kardašjanu tipa slavenības un cilvēki caur realitātes šoviem redzēja kā reālas sievietes izskatās. Un visa pop kultūra slavēja lielas dirsas. Un viss kopā samiksējās, ka vajag būt tievai, bet ar ''labumiem''. Un aiziet, tas ka viduklim jābūt minimālam, gurniem platiem, dirsai lielai, pupiem kārtīgiem, kājām tievām un garām, vēderam plakanam.
Reti kura sieviete dabīgi tā izskatās. Un tās kuras to panāk ar operācijām beigās izskatās pēc bratz lellēm.

Ik pa brītiņam jau te uzpeld kāds unikums, kas pasaka, ka kaut kad viņai ir resns. Pāris lapas atpakļ viena uzrakstīja, ka resnas ciskas un viss nokarājies 🤦🏼‍♀️
Bet nu taisnība gan tev ir. Ja kaut ko Elīnai vajadzētu atrast, tad tas ir saprāts, ne nākamā diēta vai vēl nez kas.
15.04.2023 00:00 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
mazaskudra @ 14.04.2023 22:57
Sievietes pašas sev ir iestāstījušas gadiem ejot, ka ir jāsniedzas pēc kaut kāda fiziska skaistuma etaloniem. Ka krūtīm jābūt lielām, ka dibenam jābūt lielam, ka jābūt tievām tajā pašā laikā. Un galina sevi nost badojoties un liekot implantus. Un kādēļ? Ķipa vīriešiem tā labāk patīkot?
Nevienu vīrieti neesmu satikusi, kuram tas būtu TIK nenormāli svarīgi. Nu nevienu. Protams, vīriešiem patīk acis pamielot uz lielām krūtīm un uz smukiem dibeniem. Bet neviens normāls (uzsvars uz normāls) vīrietis neliks savai sievietei lekt cauri ugunij, lai sniegtos pēc kaut kāda sapņu auguma.
nevis sev iestāstījušas, bet Holivuda, žurnāli un biznesi, kas mums vēlas nopārdot krēmus, škrēmus un muĺķības. 1960.gados PR pamatlicējs(aizmirsu vārdu) iestāstīja sievietēm, ka viņām jāsmēķē jo tas ir sieviešu feminisma un brīvības simbols, un ka veselìgi figürai....
15.04.2023 00:00 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
Elizabeteputnos @ 14.04.2023 23:54
BMI ir pilnīgas muļķības, meitenes. Palasiet par to. Cilvēki, kas iet uz zāli lai iegūtu muskuļus(nerunāju par bodybuilding), tie, kas grib skaistu augumu parasti sver vairāk nekā tie, kam ir tie paši apkārtmēri, bet muskuļu masa ir maza - muskuļi ir krietni smagāki. Esmu slaida, bet ar muskuļu masu, trenēta, sveru 75kg uz 1.74m, pēc BMI tuvojos liekajam svaram ? pēc izskata - nekad nepateiksi.

No pieredzes BMI tiešām nav pareizs. Agrāk trenējos, nebija ne riepas (nedaudz pat presītes līnija iezīmējās), ne kā cita, bet ciskas un ikri bija muskuļos. BMI rādīja, ka es esmu nedaudz ar lieko svaru. Toreiz apģēbrba izmērs bija XS/S augšai un S/M apakšai.
Tāpat gan jau, ka Elīnas gadījumā rāda, ka viņai viss ir ok, bet nu nedomāju, ka viss ir ok. Žēl, ka ne vīrs, ne mamma nevar palīdzēt viņai to saprast.
15.04.2023 00:04 |
 
Reitings 1631
Reģ: 26.06.2019
Manai draudzenei ir XS izmērs un uzēda mazu mikroskopisku riepiņu. Tā ka visu laiku vēders bija pavisam plakans un tad pavisam nedaudz tauciņš. Viņai vīrs pateica: "Tu esi resna." Viņa reāli neēd, lai tikai būtu pavisam plakans vēders.
Es no sava XS uzēdos uz M - manējais pateica: "Nu beidzot tev kāds apaļums parādījās." Jāatzīstas, ka M izmērā jūtos tik labi kā nekad un necenšos nomest.
Sieviete ir vīrieša spogulis un vīrieši dažādi var čakarēt prātu.

Diemžēl jā, mēs, sievietes, esam vīriešu spogulis un tas kā viņi mums liek justies, ir ārkārtīgi svarīgi. Šodien skatoties Elīnas storijus man kļuva viņas žēl. Šķiet, ka viņa pati saprot, ka skrien kaut kur nezinot kur, dzenoties pakaļ kaut kam, nezinot kam… Man tas ļoti sasaucās ar viņas attiecībām ar Nauri. Tā bija pirmā doma, ko iedomājos, skatoties storijus. Var jau būt, ka tas domāts par biznesu utml., bet es neredzu viņu laimīgu. Kaut kur ir pazudis tas acu mirdzums, komunikācijas veids ar apkārtējiem, kaut vai tajos pašos storijos… Nu kaut kas nav tur labi. Un cerams, ka viņa to tiešām sāk saprast, nevis taisa kārtējo haipu.
15.04.2023 00:28 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Gardenia @ 14.04.2023 12:50
Didra no saviem tesmeņiem taisīs dienas pusdienu piedāvājumu.

Kā tāda lauku govs, kuru slauc katru dienu kutī.😀
15.04.2023 01:25 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
sauliiite.paula @ 14.04.2023 17:49

Kas viņai bļāviens notiek ar smaganām?????

Izskatās, ka kāds ne tikai nemazgā savu galvu, bet arī netīra zobus.
15.04.2023 02:30 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Diina @ 14.04.2023 18:32
Elīnas nageti izskatās pēc sasalušām,sakaltušām suņa kakām uz ietvēm, tad kad sniegs nokūst.?????

Vienkārši pierodi pie tā fakta, ka viss ko dara Didrihsone ir mēsls.
15.04.2023 02:40 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna savā jaunajā butterfly viedo gandrīz plika ar savām bezfomīgām krūtīm un uztieptām biksēm uz savas vāveres saka: "Bikšelītes" "Puš ap efektiņš" "augumiņš" " pļurīgs".
Reāli atgādināja reklāmu: 9090909, tu būs mans vergs, tev nav izvēles.
Ka var tik nesmuki un vulgāri mēģināt kaut ko pārdot. Tas ir vienkārši fuj.
15.04.2023 02:56 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Un kārtējo reizi ietekmelei storiju ar Elīnu pirms kāda laika ( grūtniecības pēdējie mēneši) un tur viņa izskatās pat tik labi ... Nu tā vien šķiet ,ka viņa mekel speciāli veidus kā sevi izKropļot ,ja arī tad jau visa bija par daudz ,bet pēc šim šausmām kas tagad ir viņas ,tur viņa tik labi izskatījās un tie brūnie taisnie mati, vienkārši perfekti salīdzinot ar šī brīža situāciju...
15.04.2023 03:20 |
 
Reitings 205
Reģ: 05.04.2023
sakuraszarins @ 15.04.2023 02:56
Elīna savā jaunajā butterfly viedo gandrīz plika ar savām bezfomīgām krūtīm un uztieptām biksēm uz savas vāveres saka: "Bikšelītes" "Puš ap efektiņš" "augumiņš" " pļurīgs".
Reāli atgādināja reklāmu: 9090909, tu būs mans vergs, tev nav izvēles.
Ka var tik nesmuki un vulgāri mēģināt kaut ko pārdot. Tas ir vienkārši fuj.

Bet kur tad bija Naura aizliegums šādi bildēties. Atceros kad vēl Endija bija tad stāstīja 2 gadi atpakl.
Un kur tā foršā blondā meitene pazudiduai tāda formīga?
15.04.2023 06:33 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 14.04.2023 18:57
Tad ņursiks ir vēl stulbāks, ja uzskata,ka viņa bērniem vajag šo izplūkāto māti, kurai svarīgas ir tikai ciskas, kaut gan pat tās laikam nav,jo viņai ir tievas un ļumīgas,no sāna var redzēt,kad saliec kāju.

Lai arī neesmu Didrihsonu fane, ne tuvu, šādus komentārus īsti nesaprotu. Nu un ka viņai ir tievas un ļumīgas ciskas? Iedomājos, ja manu katru auguma aprisi tā analizētu, arī daudz ko ļumīgu vai vienkārši “ne ideālu” varētu atrast.
Pēc tā Elīnas reel ar junk food un apaļīgo sievieti tāda vētra sacēlās par body shaming (un rightfully so, jo tas video bija tizls un Elīna kā vienmēr nesaprata vai tēloja, ka nesaprot, kas par problēmu), bet šādi komentāri jau īsti nav labāki. Saprotu, ka tā ir blakne tam, ka viņa publiski izliek apskatei savu ķermeni (vismaz) 100k cilvēku, bet man tomēr šķiet, ka viņu var kritizēt par pietiekami daudz ko, neaizejot galējībās ar komentāriem par katru viņas ķermeņa aprisi.
15.04.2023 07:22 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Tai ietekmeles storijā ar punci viņa vispār izskatās citādāk, daudz sieviskigak un sakoptāk un makeup ar nebija tik traks , tagad liekas arvien trakāk un trakāk.
15.04.2023 08:29 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
nē nu jā @ 15.04.2023 07:22

Lai arī neesmu Didrihsonu fane, ne tuvu, šādus komentārus īsti nesaprotu. Nu un ka viņai ir tievas un ļumīgas ciskas? Iedomājos, ja manu katru auguma aprisi tā analizētu, arī daudz ko ļumīgu vai vienkārši “ne ideālu” varētu atrast.
Pēc tā Elīnas reel ar junk food un apaļīgo sievieti tāda vētra sacēlās par body shaming (un rightfully so, jo tas video bija tizls un Elīna kā vienmēr nesaprata vai tēloja, ka nesaprot, kas par problēmu), bet šādi komentāri jau īsti nav labāki. Saprotu, ka tā ir blakne tam, ka viņa publiski izliek apskatei savu ķermeni (vismaz) 100k cilvēku, bet man tomēr šķiet, ka viņu var kritizēt par pietiekami daudz ko, neaizejot galējībās ar komentāriem par katru viņas ķermeņa aprisi.
viņa vienkārši tik pretīgi izturas pret savu bērnu, vīru un vispār apkārtējiem,ka runājot par viņu, es neuzskatu,ka man ir jāievēro kaut kādas robežas. Viņa ir pelnījusi to visu acīs dzirdēt,lai nolaižas uz zemes un sāk cienīt vismaz tos,kas viņai ir apkārt. Jau cik te runāts,kā viņa izturas un skatās uz klientiem veikalā, aa un arī viena apaļāka meitene te bija,kura teica,ka pārrunās pret viņu izturējās tā it kā didrai bija pretīgi ar viņu vispār runāt. Šis nav tas cilvēks,kurš jāaizstāv,ja viņam 100+ cilvēki apkārt dos reāli padomu vai piedāvās palīdzību un viņa vai nu uzdirsīs tev vai nu pateiks savu iecienīto- paldies par info. Jums, meitenes,ir pārāk laba sirds,ja aizstāvat šito kazu, viņa to nav pelnījusi, ja viņai pašai nav smadzeņu,tad ko jūs uztraucaties,ka viņu šie komentāri iedzīs kaut kādā depresijā? Lai jau, bet viņa taču tik gudra un neviena padomu nekad nevajag,tad jau nav ko stresot :)
15.04.2023 08:46 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 15.04.2023 08:46
viņa vienkārši tik pretīgi izturas pret savu bērnu, vīru un vispār apkārtējiem,ka runājot par viņu, es neuzskatu,ka man ir jāievēro kaut kādas robežas. Viņa ir pelnījusi to visu acīs dzirdēt,lai nolaižas uz zemes un sāk cienīt vismaz tos,kas viņai ir apkārt. Jau cik te runāts,kā viņa izturas un skatās uz klientiem veikalā, aa un arī viena apaļāka meitene te bija,kura teica,ka pārrunās pret viņu izturējās tā it kā didrai bija pretīgi ar viņu vispār runāt. Šis nav tas cilvēks,kurš jāaizstāv,ja viņam 100+ cilvēki apkārt dos reāli padomu vai piedāvās palīdzību un viņa vai nu uzdirsīs tev vai nu pateiks savu iecienīto- paldies par info. Jums, meitenes,ir pārāk laba sirds,ja aizstāvat šito kazu, viņa to nav pelnījusi, ja viņai pašai nav smadzeņu,tad ko jūs uztraucaties,ka viņu šie komentāri iedzīs kaut kādā depresijā? Lai jau, bet viņa taču tik gudra un neviena padomu nekad nevajag,tad jau nav ko stresot :)
un tas āpsis Nauris ir kaut gramu labāks? Kāpēc viņš var viņu terorizēt un apsmiet?
15.04.2023 09:26 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 08.05.2014
“Mums ir kaut kāds ģimenes ārsts, kas, protams, neceļ klausuli” ir sestdiena????
15.04.2023 09:33 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Sebii @ 15.04.2023 00:04

No pieredzes BMI tiešām nav pareizs. Agrāk trenējos, nebija ne riepas (nedaudz pat presītes līnija iezīmējās), ne kā cita, bet ciskas un ikri bija muskuļos. BMI rādīja, ka es esmu nedaudz ar lieko svaru. Toreiz apģēbrba izmērs bija XS/S augšai un S/M apakšai.
Tāpat gan jau, ka Elīnas gadījumā rāda, ka viņai viss ir ok, bet nu nedomāju, ka viss ir ok. Žēl, ka ne vīrs, ne mamma nevar palīdzēt viņai to saprast.
tieši tā, es pat paskatījos to viņas BMI, it ka viņai vēl normāls svars, bet var redzēt, ka nav veselīgi. Kā jau teicu, man garums tāds pats kā viņai, man izmērs ir vidēji M, šur tur topiniem S un es diez vai gribētu vairāk nomest. Jā, pēc bērna vēders varētu būt mazāks, bet nu nav vēl pagājis tik ilgs laiks un saprotu, ka tā ir daļa no procesa, ka drusku vēderiņš paliek. Un piekrītu tam, kas saka, ka muskuli arī sver un sportojot pēc BMI būs lielāks cipars, bet izskatīsies labāk, jo par kermeni rūpējas un daļa no tā svara ir muskuļi. S - kā small man būtu ok izmērs, jo es esmu īsa (small), bet arī M vietām ir ok, piemēram uz gurniem, jo man tie ir platāki un būtu neprāts badoties, lai to nodzītu, jo arī kaulu uzbūve ir tāda kāda tā ir. Augstāk komentārā es nebiju domājusi, ka re cik es tieviņa, smalciņa un cik didra pareizi dara, es vairāk domāju, ka redzams cik ļoti viņa sev dara pāri un, ka tas var beigties bēdīgi, ja jau nav. Man var nepatikt viņas attieksme par daudzām lietām, biznesa ētika, tādas lietas, bet tas, ka viņa sev dara pāri gan ir diezgan traki un ir ļoti biedējoši, ka viņai nav neviena, kas varētu pasniegt roku un pateikt, ka ir ok ēst normāli, ka viņas vērtība no tā nemainās.
Atceros vēl pirms grūtniecības viņa teica, ka kad bija “apaļāka” īstenībā jutās vislabāk, jo ķermenis bija veselīgs un tā arī bija, nu nav viņa nekad bijusi resna, kur kaut kas jāmet nost; bet man liekas, ka grūtniecības laikā viņa nobijās, ka “uzēdīsies” un vairs nepatiks nevienam, bet tas aizgāja baigajā grāvī un nu jau ir kļuvis par problēmu. Bet arī nezinu kā to var palīdzēt, jo viņa jau neklausās nevienu un gan jau arī mēra BMI, neņemot vērā krūtis, matus :(
15.04.2023 09:34 |
 
10 gadi
Reitings 1058
Reģ: 08.05.2014
Kā man besī tas viņas augstprātīgums - Ah nevaru sazvanīt konsultatīvo tālruni jau 15 minūtes… viņa domā, ka viņa viena zvana? Tak ir citas opcijas arī, ja nevari sazvanīt, kaut vai BKUS
15.04.2023 10:01 |
 
Reitings 2195
Reģ: 16.02.2021
Interesanti ko šodien viņa darīs. Skries močīt, nogrūdīs slimo Džoistiku auklei? Vai tomēr paliks ar bērnu un vakarā Elīna raudās cik viņai grūta diena bijusi.
15.04.2023 10:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits