Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.
14.04.2023 20:24 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
Lula @ 14.04.2023 20:08

Es sen jau saku, ka viņa nav slimīgi kaulaina.
Ciskām nav ne vains btw, vienkārši nav gluži kaulu kambaris, kā citas saka. Viņa ēd, nav tikai tā knakstināšanās

Viņa ir 162 cm, cik tas svars tur bija? 51-52kg? Nu ja skatās pēc bmi, tad svars nav tik traks.Nu labi, jānoņem nost vel implanti un mati. Nezinu cik tie sver.
Principā jau nav tik kritisks tas svars, bet tie mati, safilerotā seja, netîrais “iedegums”, oversized implanti, vel tās flamingo pozas,tas viss liek pārējam ķermenim izskatīties kārnākam.
14.04.2023 20:30 |
 
Reitings 1434
Reģ: 01.08.2021
Elizabeteputnos @ 14.04.2023 20:24
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.

Viņi abi ir viens otra vērti.
14.04.2023 20:34 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Kenty @ 14.04.2023 19:44
Jēziņ!ieslēdziet tak stop pogu! Ko jūs to bērnu aiztiekat!Ne taviem berniem ar viņu jadzivo!Ne tev viņa jagrib! Cik var!
eu gudriniece. Kurā vietā es ko pateicu par bērnu? Kur? Zoss, pārlasi 3x vai acis ej izmazgā. Runa iet par to,ka didra ir pretīga māte un viss
14.04.2023 20:36 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Nu izskatās ka Elīna sāk spēlēt pārgurušo. Neticu nevienam viņas vārdam, narciss kuram vajag regulāru uzmanību par katru cenu. Mobings nenostrādāja, pliki nipeļi nenostrādāja - davai mēģinam veģetatīvo distoniju palaist? Varbūt aizies? Varēs pa intervijām vazāties, raudāt tiešraidēs.. Pefekti!
Šķiršanos laikam baigi negrib apstrādāt- turpinās tēlot laimīgo ģimenīti.
14.04.2023 20:46 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Hubabuba @ 14.04.2023 20:30

Viņa ir 162 cm, cik tas svars tur bija? 51-52kg? Nu ja skatās pēc bmi, tad svars nav tik traks.Nu labi, jānoņem nost vel implanti un mati. Nezinu cik tie sver.
Principā jau nav tik kritisks tas svars, bet tie mati, safilerotā seja, netîrais “iedegums”, oversized implanti, vel tās flamingo pozas,tas viss liek pārējam ķermenim izskatīties kārnākam.

Jā, tas kopskats ir kā Bratz lellei, bet acīm redzami, tur nav tik kauli un āda.
Parēķināju bmi, viņai ir 19 apmēram, underweight sākas no 18. Protams, viņa ir tuvu tam, lai būtu par tievu, bet viss ir normās. Man ir ātra vielmaiņa un bmi ir tikai mazliet lielāks, ēdu normāli.
14.04.2023 20:57 |
 
Reitings 1601
Reģ: 25.01.2023
gribuiemestkapeiku @ 14.04.2023 20:36
eu gudriniece. Kurā vietā es ko pateicu par bērnu? Kur? Zoss, pārlasi 3x vai acis ej izmazgā. Runa iet par to,ka didra ir pretīga māte un viss
"Ņurikaa berniem nevajag šadu izplukātu māti" nav atiecinams uz jau tagadējo bērnu? Dzeisons nav viņa? Ieslēdz pati savu smadzeni vienreiz.
14.04.2023 21:17 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Kenty @ 14.04.2023 21:17
"Ņurikaa berniem nevajag šadu izplukātu māti" nav atiecinams uz jau tagadējo bērnu? Dzeisons nav viņa? Ieslēdz pati savu smadzeni vienreiz.
zoss tu esi, es nevaru🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 tev kaut kas prātiņā nojucis,ja tu tur redzi kaut ko par viņu bērnu🤣🤣🤣
Nu 10000% varu apgalvot,ka šitā zoss ir viena no drikšiem vai kāds ļoti pietuvināts. Jo diršas te jau labu laiku,bet nekā nevar līdz galam apdirsties vai pierādīt savus vārdus
14.04.2023 21:31 |
 
Reitings 15523
Reģ: 29.08.2022
Elizabeteputnos @ 14.04.2023 20:24
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.

Piekrītu šim. Tūlīt mani gan jau izmīnusos, tomēr domāju, ka arī šeit vajag dāmām pakontrolēt, ko raksta. Var jau par biznesu, pareizrakstību utt., bet nu nevajag rakstīt, ka Elīnai ir “resnas” ciskas vai nez kas vēl resns. Viņai tā jau, visticamākais, ir ED, kā arī viņa mēdz šeit lasīt. Cilvēki, kam ir ED, mēdz sevi redzēt resnus. Nesen Elīna, ja nemaldos, pati minēja, ka kāzās bija apaļīga jeb M izmērs. Manā uztverē M nav apaļīgs izmērs. Tā arī varētu būt pazīme ED. Tādiem cilvēkiem tas, ka viņus nosauc par resniem, var notriggerot visu ED vēl vairāk.
14.04.2023 21:46 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Diemžēl, lai sāktu ārstēt kādas mentālās problēmas vai ēšanas traucējumus, viņai pašai vajag atzīt, ka viņai ir tādas problēmas. Tāpat kā ar alkoholismu - lai kādam palīdzētu no tā izkulties, tam cilvēkam vispirms ir jāatzīst un jāsaprot, ka viņam ir problēma. Didra neizskatās, ka taisītos atzīt, ka viņai ir ēšanas traucējumi vai kādas mentālas problēmas.
14.04.2023 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Manā uztverē M nav apaļīgs izmērs.

Tieši tā. M norāda uz medium, kas ir vidējs izmērs, pilnīgi normāls viņas augumam, ja negrib būt tikai kauli un āda, bet arī drusku sievišķīgu apaļumu.
14.04.2023 22:00 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Elizabeteputnos @ 14.04.2023 20:24
Es pēdējās dienās, skatoties ietekmeli un lasot šeit esmu, godīgi sakot, par Elīnu mazliet noraizējusies. Godīgi - man liekas, ka tur ir vai nu depresija vai kaut kas cits mentāli Elīnai. Un viens ir viņu nolikt, bet man tiešām liekas, ka viņai vajag palīdzību. Tur ir atkarība no sociālajiem tīkliem, ēšanas problēmas, iespējams, izdegšana un vēl lietas, ko mēs nezinam. Nav šausmīgi jāstrādā, pietiek ar nopietnu anxiety, lai cilvēka nervu sistēma būtu pārpülēta un izdegtu. Un neticu, ka cilvēkam, kam ir ëšanas problēmas un self-image problēmas, nav anxiety un tur līdz panikas lēkmēm nav tālu.
Viņa izskatās izdegusi, pēc manām domām. Iespējams, nelaimīga ar ğimeni, neizskatās, ka bērnu grib, iespējams krìze ar Nauri, jo redzam, ka attiecības tur neiet. Un visam pa virsu publiskums, kas vijās ar meliem un pārējo. Klasika nervu sabrukumam. Un tā močīšana - cilvēkiem, kam ir izdegšana ir tendence to kompensēt ar skriešanu vairāk un tad neko nedarīšanu - tā kā viļņos. Lai kāda viņa ir, tomēr man būtu silts silts ieteikums viņai notīties no publiskās dzīves uz kaut vai nedēļas nogali, izslēgt telefonu un atslëgties.
Vizuāli, pēc runas stila, pēc tā ko redzam, domāju tur ir bumba ar laika degli. Un nepiekrītu tām, kas aizstāv Nauri - normāls vìrietis sievieti šitā nenovedìs un pie pirmajām problēmām meklēs risinājumus. Tā vietā viņš viņu dzen dziļākos kompleksos, kā mana mamma saka "dzen kapā". Apskatieties bildes, kā Elīna izskatījās kad Nauri tikko satika - un tagad. Nesakiet, ka tas viss nav Naura pirksts.

Lai vai cik pretīgi Elīna izskatītos un lai vai cik mēs daudz te apspriestu, cik stulba viņa ir, viņai virzīties blakām ir tāds pats. Nez tas Ņuņka kādreiz pasaka - ej sieviņ lūdzu piebremzē, lūdzu atpūties. Un kā tai Elīnai var nebūt ED, ja šeit pat forumā tika apspriests, ka Ņuņka seko slaidām krievu tautības sievietēm ar tievām cikskiņām un lielām krūtīm. Un Elīnai protams arī gribas būt tādai. Es nesekoju Naurim , bet tākā Elīna ļoti daudz filmē ikdienu, neesmu redzējusi vēl tādu īsti tēvu tai Ņuņkā
14.04.2023 22:16 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Amandaria @ 14.04.2023 22:16

Lai vai cik pretīgi Elīna izskatītos un lai vai cik mēs daudz te apspriestu, cik stulba viņa ir, viņai virzīties blakām ir tāds pats. Nez tas Ņuņka kādreiz pasaka - ej sieviņ lūdzu piebremzē, lūdzu atpūties. Un kā tai Elīnai var nebūt ED, ja šeit pat forumā tika apspriests, ka Ņuņka seko slaidām krievu tautības sievietēm ar tievām cikskiņām un lielām krūtīm. Un Elīnai protams arī gribas būt tādai. Es nesekoju Naurim , bet tākā Elīna ļoti daudz filmē ikdienu, neesmu redzējusi vēl tādu īsti tēvu tai Ņuņkā

viņai vīrietis blakām*
14.04.2023 22:17 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Par to viņas BMI, es arī tieši padomāju, ka nav tik traki, līdz iedomājos, ka krūtis tak arī sver diezgan - gan silikons, gan piens. Esmu tikpat īsa cik viņa, bet kg ir vairāk. Kad rēķināju cik man vajadzētu nomest, lai būtu mans ideālais svars, kad biju diezgan tieva, tad man rādīja citu ciparu kā didrai un es vēl nobrīnījos, ka ja es nomestu tik un tik es būtu ar didru vienā svarā, kas man būtu diezgan optimāls, pat mazliet par maz (nu ir atšķirība vai man tāds svars ir 20 vai 30 gados) un tad es arī sāku domāt, ka tur taču vēl krūšu svars ir klāt un man pašai jau vecas bildes skatoties, kur man bija didras svars, izskatos mazāka un tievāka kā gribētu šobrīd būt, bet tomēr ne tik tieva kā viņa. Domāju, ka viņa noteikti ir zem normāla svara, jo kad biju līdzīgā svarā un BMI ar viņu, tad tomēr izskatījos krietni veselīgāk (un tas bija mans tievuma ziņā jau diezgan neveselīgais svars).
14.04.2023 22:19 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Sebii @ 14.04.2023 21:46

Piekrītu šim. Tūlīt mani gan jau izmīnusos, tomēr domāju, ka arī šeit vajag dāmām pakontrolēt, ko raksta. Var jau par biznesu, pareizrakstību utt., bet nu nevajag rakstīt, ka Elīnai ir “resnas” ciskas vai nez kas vēl resns. Viņai tā jau, visticamākais, ir ED, kā arī viņa mēdz šeit lasīt. Cilvēki, kam ir ED, mēdz sevi redzēt resnus. Nesen Elīna, ja nemaldos, pati minēja, ka kāzās bija apaļīga jeb M izmērs. Manā uztverē M nav apaļīgs izmērs. Tā arī varētu būt pazīme ED. Tādiem cilvēkiem tas, ka viņus nosauc par resniem, var notriggerot visu ED vēl vairāk.

Bet kad pēdējo reizi te kaut kas ir ierakstīts par to ka viņai resnas ciskas būtu? Jau sen SEN te visas mēs runājam par to, ka nav labi tas ka mērās katru dienu, atrāda to instā un knakstinās ar ēdienu. Un ka ir jau par tievu. Labi, neteiksim par tievu, jo ievelk viņa vēl vēderu un tās pozas vizuāli vēl tievāku padara, bet runa šeit ir par to, ka ja viss tā turpināsies, tad vienā brīdī arī būs par tievu.
M nevienā vietā nav apaļīgs izmērs. Un viņai acīmredzami ir pietrūcis dzīvē skaidra prāta, lai neļautu citiem ietekmēt savu domāšanu. Jo ja man vīrietis pateiktu, ka man derētu nomest svaru, kaut gan man liekā svara nav, es iedotu viņam pa galvu. Tieši tik vienkārši.
Un ja internetā man cilvēki teiktu to pašu, es viņiem atgādinātu, ka es esmu sieviete. Sievietei jābūt gan gurniem, gan kādam tauciņam, gan visam pārējam. Es personīgi esmu dabīgi tieva un visu dzīvi tieši cenšos tikt pie ''sievišķīgāka'' un veselīgāka izskata ķermeņa. Jo sievietei nav jāizskatās pēc sērkociņa.
Tas trakais tievums bija kaut kādu 1990. gadu trends. Kad visas slavenības un modeles bija kārnas. Un jo mazāka dirsa un lielāka šķirba starp kājām jo labāk. Tad bija trends kur visas gribēja lielus pupus un lielu pakaļu. Jo modē nāca Kardašjanu tipa slavenības un cilvēki caur realitātes šoviem redzēja kā reālas sievietes izskatās. Un visa pop kultūra slavēja lielas dirsas. Un viss kopā samiksējās, ka vajag būt tievai, bet ar ''labumiem''. Un aiziet, tas ka viduklim jābūt minimālam, gurniem platiem, dirsai lielai, pupiem kārtīgiem, kājām tievām un garām, vēderam plakanam.
Reti kura sieviete dabīgi tā izskatās. Un tās kuras to panāk ar operācijām beigās izskatās pēc bratz lellēm.
14.04.2023 22:46 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Sievietes pašas sev ir iestāstījušas gadiem ejot, ka ir jāsniedzas pēc kaut kāda fiziska skaistuma etaloniem. Ka krūtīm jābūt lielām, ka dibenam jābūt lielam, ka jābūt tievām tajā pašā laikā. Un galina sevi nost badojoties un liekot implantus. Un kādēļ? Ķipa vīriešiem tā labāk patīkot?
Nevienu vīrieti neesmu satikusi, kuram tas būtu TIK nenormāli svarīgi. Nu nevienu. Protams, vīriešiem patīk acis pamielot uz lielām krūtīm un uz smukiem dibeniem. Bet neviens normāls (uzsvars uz normāls) vīrietis neliks savai sievietei lekt cauri ugunij, lai sniegtos pēc kaut kāda sapņu auguma.
14.04.2023 22:57 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
mazaskudra @ 14.04.2023 22:57
Sievietes pašas sev ir iestāstījušas gadiem ejot, ka ir jāsniedzas pēc kaut kāda fiziska skaistuma etaloniem. Ka krūtīm jābūt lielām, ka dibenam jābūt lielam, ka jābūt tievām tajā pašā laikā. Un galina sevi nost badojoties un liekot implantus. Un kādēļ? Ķipa vīriešiem tā labāk patīkot?
Nevienu vīrieti neesmu satikusi, kuram tas būtu TIK nenormāli svarīgi. Nu nevienu. Protams, vīriešiem patīk acis pamielot uz lielām krūtīm un uz smukiem dibeniem. Bet neviens normāls (uzsvars uz normāls) vīrietis neliks savai sievietei lekt cauri ugunij, lai sniegtos pēc kaut kāda sapņu auguma.

Nu, Naurikam ir svarīgi, spiežot pēc viņa Instagram
14.04.2023 23:24 |
 
Reitings 9674
Reģ: 27.02.2022
Es arī domāju ka viņai bmi ir zem normas. Tie pupi vien pa kg sver, un pieliktie mati vēl... Nu neizskatās viņa veselīgi, varbūt jo nekas nav proporcionāli un vēders tāpat izgāzies apaļš , bet izskatās vienkārši drausmīgi. Bet BMI nav nekas noteicošais tāpat. Man BMI ir 20.6, bet riepa uz vēdera ir 🤣
14.04.2023 23:29 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Manai draudzenei ir XS izmērs un uzēda mazu mikroskopisku riepiņu. Tā ka visu laiku vēders bija pavisam plakans un tad pavisam nedaudz tauciņš. Viņai vīrs pateica: "Tu esi resna." Viņa reāli neēd, lai tikai būtu pavisam plakans vēders.
Es no sava XS uzēdos uz M - manējais pateica: "Nu beidzot tev kāds apaļums parādījās." Jāatzīstas, ka M izmērā jūtos tik labi kā nekad un necenšos nomest.
Sieviete ir vīrieša spogulis un vīrieši dažādi var čakarēt prātu.
14.04.2023 23:31 |
 
Reitings 1791
Reģ: 01.02.2023
Elīnai tak ir tie gudrie Xiaomi svari, lai aplikācijā apskatās, kas viņai ir par daudz, kas par maz. Tur body composition visu smuki parāda. Tur labi rādītāji nevar būt.
14.04.2023 23:32 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits