Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 682
Reģ: 27.02.2023
Dalia @ 08.04.2023 01:19
Nē, nu tiešām, tas Elīnas stulbums jau sak palikt prātam nezturams!
Šī vakara gatavošanas storiji -
1. Pirmais storijs, Elīna “kas tā par mērcīti? Nauri, ko Tu tur liki? aaaa, SALDSKĀBĀ mērcīte.”
2. Nākamais storijs, Elīna brīnās kāpēc mērce ir skābā “Nauri, kapēc tik skāba mērcīte? aaa, Tu taisīji SALDSKĀBO mērcīti”.
3. Un pēc tam seko vesela virkne ar storijiem kā viņi KOPĀ taisīja SALDSKĀBO mērcīti.
…. KoooooooOo?
Vai Elīna ieraksta divu veidu storijus un šovakar nejauši ielika abus storiju variantus?
- vienu variantu, kur ir pārsteigta par to ko Nauris gatavo
- un otru storiju variantu kur abi gatavo kopā?
skatījos bez skaņas , tāpēc nezinu ko
Tā kapnu kaza tur runāja, bet arī nesapratu, pirmais story atnāk mājas Ņuris pagaršojis kaut ko ēst, nākamos story kaut ko gatavo kopā ?
Man vispār bieži ir nesaprašana , apjukšana un izbrīns viņas ielikto skatoties 😄
08.04.2023 07:01 |
 
Reitings 2254
Reģ: 11.10.2022
MartaElza @ 08.04.2023 05:25
Elīna: "Kad Nauris gatavo, sanāk neeeeereeāaaali garšīgi!".
Protams, Elīn, jo tu gatavot neproti! ??? Ja nu vienīgi fondatus un tortīlijas.

Jap, tas ļoti uzkrītoši pedējā laikā - ja Elīna vispār gatavo, tad tā ir ūdeņaina pļeka ar olu, vai pusdegusi tortīlija, bet kad Nauris - izskatās pēc normālām vakariņām.
Bet nav laika, jāmočī!
08.04.2023 08:24 |
 
Reitings 2254
Reģ: 11.10.2022
Un ja bērns smaida tāpēc, ka sencis kutina ar rugājiem, tu ko? 😂😂😂 tas tak vispār pat patīkami nav, kā ar smilšpapīru braukātu! Pamēģini pati, ne tikai fake zivs buču!
Tās ir tikai sekas tam, ka neesi gatava veltīt laiku, nedalītu uzmanību, patiesas rūpes savam mazajam. Atsūknēties un papūzi nomainīt nav tas. Bet tev nav laika ne pagulšņāt ar mazo, ne mīļi novannot, ne ratu pastaigā iziet. Bet, ai, cik varu šito malt uz riņķi. Bet tā ir kad sirds sāp skatoties, kad cilvēks bēg un izvēlas tādu s*du darīt, tikai, lai nebūtu jābūt mājās ar savu bērnu. Jā, var strādāt, jā var atpūsties, ne pirmo reizi sieviete izvēlās strādāt, tā vietā, lai paliktu mājās. Bet te tik ļoti pa visām vīlēm lien ārā tas, cik ļoti izmisīgi negrib saistīties ar savu bērnu. Bet nu tagad Džī ir pilna laika aukle no 9-17, vai pat ilgāk, un Didra čivinādama var zibināt savus plikumus un to pašu bezvīli jau 3747384626 reizi! Vispār, tas būs Lieldienu brīvdienu brīnums, ja neredzēsim Elīnu apenēs! 😶
08.04.2023 08:44 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
AnnijaB @ 07.04.2023 21:52
es pierakstījos atkal pie savas meistares, paprasīju arī, ko domā par Didras frizūru… ? ļoti kompetenta, neko nekomentēja un teica, ka arī neko neteiks, tikai to, ka meitenes pierakstās,kā pirms Didra uzlika, tikai klientes lūdz nepiedāvāt sirmos toņus.? Domāju, viņa vairāk uztaisīja antireklāmu tomēr, vismaz toņu izvēlei noteikti

Jā , tā krāsa viņai galīgi nepiestāv, padara daudz vecāku. Varbūt ja nebūtu visa tā brūnā paštonējošā un biezās uzacis un skropstas , kas bija modē 2015 gadā , izskatītos daudz labāk
08.04.2023 08:45 |
 
Reitings 274
Reģ: 13.01.2023
Gudralapsa @ 08.04.2023 08:44
Un ja bērns smaida tāpēc, ka sencis kutina ar rugājiem, tu ko? ??? tas tak vispār pat patīkami nav, kā ar smilšpapīru braukātu! Pamēģini pati, ne tikai fake zivs buču!
Tās ir tikai sekas tam, ka neesi gatava veltīt laiku, nedalītu uzmanību, patiesas rūpes savam mazajam. Atsūknēties un papūzi nomainīt nav tas. Bet tev nav laika ne pagulšņāt ar mazo, ne mīļi novannot, ne ratu pastaigā iziet. Bet, ai, cik varu šito malt uz riņķi. Bet tā ir kad sirds sāp skatoties, kad cilvēks bēg un izvēlas tādu s*du darīt, tikai, lai nebūtu jābūt mājās ar savu bērnu. Jā, var strādāt, jā var atpūsties, ne pirmo reizi sieviete izvēlās strādāt, tā vietā, lai paliktu mājās. Bet te tik ļoti pa visām vīlēm lien ārā tas, cik ļoti izmisīgi negrib saistīties ar savu bērnu. Bet nu tagad Džī ir pilna laika aukle no 9-17, vai pat ilgāk, un Didra čivinādama var zibināt savus plikumus un to pašu bezvīli jau 3747384626 reizi! Vispār, tas būs Lieldienu brīvdienu brīnums, ja neredzēsim Elīnu apenēs! ?

Viņa to sapratīs tikai vecumdienās, kad butjiks noziedēs, pati savītīs. Kad būs vientuļa un ne bērni ne mazbērni pie viņas brauks, tad būs gaudošana. Bet mēs no neredzesim 😂
Tik ļoti man zināmi tagad veci cilvēki, kas nevienam nafig nav vajadzīgi, jo savā jaunībā koncentrējas tikai uz sevi, savu karjeru. Bērniem neveltija uzmanību, mazbērni vispār nebija vajadzīgi. A tagad? Tagad noželojami lūdzās, lai atnāk, atbrauc ciemos.
08.04.2023 08:58 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 07.04.2023 22:09
Šeit un citur bieži sanāk lasīt tekstus,ka nebija izvēles ,vajadzēja ātri tapec nopirka butterfly, protams, vienreiz velkamu sūdu. Lūdzu ,tagad apgaismojiet mani ,kas tajā veikalā ir tāds ,ko nevarētu nopirkt citur labākās kvalitātes? Citplanētiešu kostīms , manuprāt,ir vienīgais ,kas man nāk prātā,jo gan džemperi,gan jakas un bikses ir visur.nemaz nerunāsim par kvalitatīvu apakšveļu...

Jā, es arī par šo brīnos citreiz. ''nekur citur nebija, ieskrēju Butterfly'' vai ''pasūtīju no Butterfly, jo nekur citur nemanīju''
Labi, tā pasūtīšana okey. Ja nedzīvo Rīgā, tad ar tiem apģērbu veikaliem citreiz ir kā ir. Bet Rīgā dzīvojot, te ir tūkstošiem apģērbu veikalu. Bet arī pasūtīt var no tā paša Sinsay. Tas viens no 100 veikaliem. Vai ja gribās kleitas vai korsetes - Coquette showroom. Viņiem pat bieži vien tieši tas pats kas Butterfly.
Pēdējā laikā redzu uzpeld daudz šāda tipa veikaliņi un drēbes izskatās skaistas.
Es ne tikai kvalitātes dēļ, bet vienkārši principa pēc zinu, ka neko no Butterfly nesūtīšu un nepirkšu. Protams, nesaku, ka visiem tā jādara, bet nu nav jau arī tā ka buķiks vienīgais veikals LV.
08.04.2023 09:42 |
 
Reitings 3460
Reģ: 08.09.2015
Kāpēc tādi nesaprotami storiji ar to gatavošanu? Tāpēc, ka viņu dzīve viss ir fake, iestudēts priekš IG, tā pat kā, piemēram, ar tiem ziediem, kāds pārsteigums, kad Ņauriks uzdāvina ziedus, patiesībā Elina pati sev tos pasūtijusi😀 Nu un dažreiz ir fail, kad nopublicējas, kas nebija plānots, pirms tam jau manīts, ka kaut ko nopublicē, tad izdzēš😀 Īsts cirks😀
08.04.2023 10:50 |
 
Reitings 341
Reģ: 11.12.2014
Es mazliet nesaprotu, puikam tulīt 9m, vajadzētu būt ka ēd piebarojumu un piens tiek dots 2 un labi 3 reizes dienā.. kāpēc viņa vēl tik intensīvi kā pati izsakās "zuzina", nu jau varētu mierīgi gulēt un slaukt mazliet retāk, piens Džeisona vajadzībām tāpat pietiktu. Varbūt es kļūdos?
08.04.2023 10:54 |
 
Reitings 7431
Reģ: 13.04.2022
Didra saka - ahaaa, ja negribi brokastis, uztaisīšu tādas, ka sagribēsi.
Mjaaaaaaaaaaaaaa, savas ūdeņainās pļockas ar olām? Ļoti apetīti rosinoši, es teikšu.
Un vēl, didra miljoniem reižu skandina cik svarīgi viņai ir rīti kopā ar vīru, bet vīram svarīgāk ir aši, aši un aizbraukt pa darīšanām. Nuuu, aizdomājies dārgā didra, kāpēc tā sanāk, ka cilvēki negrib ar tevi pavadīt laiku.
08.04.2023 11:04 |
 
Reitings 561
Reģ: 18.03.2023
Nedomāju, ka Elīna maina ‘pampūžus’… zuzināt ir vienīgais, ko viņa dara. Un arī tikai tievēšanas pēc.. naktī piens saražojas visvairāk, tāpēc droši vien jāatslauc, varbūt pa dienu vairs nedara to tik daudz. Bet kopumā skats bēdīgs. Zinot to, cik daudz runā par ēdienu, stāsta, ko pirka.. nevienā brīdī nav minēts, kas ir nopirkts Džeisonam. Ko Džeisons ēd. Pašā sākumā to brokoli parādīja un viss, ja atmiņa neviļ.
08.04.2023 11:06 |
 
Reitings 3460
Reģ: 08.09.2015
Tur jau tā lieta, 9 mēnešos Tu vari mierīgi nedod tik daudz to pienu kā viņa to pasniedz, ka redz viņai jāatslauc ik pēc cik tur stundām. Šai vecumā bērnam jau ir jāēd normālas ēdienreizes ar piebarojumu, krūts piens parasti paliek vairs tikai uz gulētiešanu un no rīta, kad pieceļas. Un pat, tad māmiņas to dara, lai nomierinātu mazo, palīdzētu aizmigt mammas tuvumā, vai palīdzētu iesākt dienu, būtu kontakts, šādā vecumā mātes piens kā tāds vairs nav primārs. Bet Elīna jau pat nevēlas kontaktu ar mazo, tā ka vel vairāk tas, ko viņa dara ir nevajadzīgi. Ja naktī bērns pieprasa vairāk kā vienu ēdienreizi, tad jāsāk domāt vai pa dienu uzņem pietiekami kalorijas. Tak Elina 100% slaucas dēļ kalorijām un, lai aizmālētu Naurim acis cik viņai liels ieguldījums kā mātei, ka nabadzītei ir jāatslaucas visu laiku😀 Nauri, Tava sieviņa kārtējo reizi Tev mālē acis, ja netici mums foruma skauģēm, tad pameklē info internetā.
08.04.2023 11:21 |
 
Reitings 3632
Reģ: 06.05.2014
Gaisa jaucēja @ 08.04.2023 10:54
Es mazliet nesaprotu, puikam tulīt 9m, vajadzētu būt ka ēd piebarojumu un piens tiek dots 2 un labi 3 reizes dienā.. kāpēc viņa vēl tik intensīvi kā pati izsakās "zuzina", nu jau varētu mierīgi gulēt un slaukt mazliet retāk, piens Džeisona vajadzībām tāpat pietiktu. Varbūt es kļūdos?

Nejau priekš Džeisona zuzina, bet gan priekš sevis.
08.04.2023 11:24 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
mazaskudra @ 08.04.2023 09:42

Jā, es arī par šo brīnos citreiz. ''nekur citur nebija, ieskrēju Butterfly'' vai ''pasūtīju no Butterfly, jo nekur citur nemanīju''
Labi, tā pasūtīšana okey. Ja nedzīvo Rīgā, tad ar tiem apģērbu veikaliem citreiz ir kā ir. Bet Rīgā dzīvojot, te ir tūkstošiem apģērbu veikalu. Bet arī pasūtīt var no tā paša Sinsay. Tas viens no 100 veikaliem. Vai ja gribās kleitas vai korsetes - Coquette showroom. Viņiem pat bieži vien tieši tas pats kas Butterfly.
Pēdējā laikā redzu uzpeld daudz šāda tipa veikaliņi un drēbes izskatās skaistas.
Es ne tikai kvalitātes dēļ, bet vienkārši principa pēc zinu, ka neko no Butterfly nesūtīšu un nepirkšu. Protams, nesaku, ka visiem tā jādara, bet nu nav jau arī tā ka buķiks vienīgais veikals LV.

Starpcitu, pasūtīju no viena tāda mazā veikala. Tiešām mazā. Paciņā bija rēķins un atnāca sms ar bezmaksas atgriešanas kodu. Negaidīti!
Tā ka laikam, ja aste nesvilst par katru centu, tad nodrošināt atgriešanu, ja neder vai nepatīk, nav nemaz tik sarežģīti..
08.04.2023 11:31 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Gaisa jaucēja @ 08.04.2023 10:54
Es mazliet nesaprotu, puikam tulīt 9m, vajadzētu būt ka ēd piebarojumu un piens tiek dots 2 un labi 3 reizes dienā.. kāpēc viņa vēl tik intensīvi kā pati izsakās "zuzina", nu jau varētu mierīgi gulēt un slaukt mazliet retāk, piens Džeisona vajadzībām tāpat pietiktu. Varbūt es kļūdos?

Man bija pudeļu bērni. Man ĢĀ ieteica, uz nakti ūdeni, jo nav jau arī veselīgi zobiem uz nakti pienu un tad aizmigt. 9 mēnešos viņa varētu vispār neko neslaukt. Gan jau ka slauks līdz 2 gadiem. Tur baigi var kalorijas noraut.
08.04.2023 11:41 |
 
Reitings 7431
Reģ: 13.04.2022
Didrai tās pleķainās rokas izskatās tik briesmīgi, ka es pat par naudu neēstu to ko viņa gatavo, pat ja tas izskatītos normāli.
Viņai aiz tiek garajiem nagiem visādu ēdiena pārpalikumu tik daudz, ka varētu pabarot cilti Āfrikā. Man arī ir gari nagi, varbūt pat garāki kā viņai, bet lai aiz nagiem nekrātos ēdiens un citi gruži - gatavoju cimdos un kārtīgi mazgāju rokas. Šaubos, ka didriķe to visu dara. Priekš viņas higiēna ir svešvārds.
08.04.2023 11:48 |
 
Reitings 341
Reģ: 11.12.2014
Nu man pašai ir maisijuma bēbis, jo no krūts atteicās un mans piens pazuda.. skatoties kā viņa ēd es nedomāju ka tas piens Džeisonam ir kaloriju bagāts, būtu jau devusi to maisījumu un netēlojusi pupu mammu, nevisām sanāk, ne visām vajag. Te jau tiešām tā pumpēšana izskatās pēc svara zaudēšanas tehnikas, slauks sevi līdz Džeisonam būs 3 😂 un tad jau būs nākamais bēbis.. mammīte varēs tievēt kamēr sadzemdēs visus 😂
08.04.2023 11:56 |
 
Patīk
Reitings 34096
Reģ: 12.10.2022
Kā tad tā, ka Butterfly izmainīja darba laiku svētdienā? Bija no 11-18, tagad no 11-15 :D Negrib neviena strādāt? Vai kāda pieprasīja dubultu samaksu?
08.04.2023 12:09 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
CallMeAnnika @ 08.04.2023 12:09
Kā tad tā, ka Butterfly izmainīja darba laiku svētdienā? Bija no 11-18, tagad no 11-15 :D Negrib neviena strādāt? Vai kāda pieprasīja dubultu samaksu?

Jēga vispār 4 stundas strādāt lupatu bodei svētkos?
08.04.2023 12:46 |
 
Reitings 3939
Reģ: 01.03.2022
Dalia @ 08.04.2023 01:19
Nē, nu tiešām, tas Elīnas stulbums jau sak palikt prātam nezturams!
Šī vakara gatavošanas storiji -
1. Pirmais storijs, Elīna “kas tā par mērcīti? Nauri, ko Tu tur liki? aaaa, SALDSKĀBĀ mērcīte.”
2. Nākamais storijs, Elīna brīnās kāpēc mērce ir skābā “Nauri, kapēc tik skāba mērcīte? aaa, Tu taisīji SALDSKĀBO mērcīti”.
3. Un pēc tam seko vesela virkne ar storijiem kā viņi KOPĀ taisīja SALDSKĀBO mērcīti.
…. KoooooooOo?
Vai Elīna ieraksta divu veidu storijus un šovakar nejauši ielika abus storiju variantus?
- vienu variantu, kur ir pārsteigta par to ko Nauris gatavo
- un otru storiju variantu kur abi gatavo kopā?

Un šodien tas pats, vai piefiksējāt? Jocīgi.
- uztaisīja pļocku Naurim, rāda ka griež viņam gabalu, kuru viņš ēd
- bet tajā pašā laikā viņa ēd gabaliņu no tikko nogrieztas šķēles
Šodien var redzēt, kā viņi FAKE filmē video. Elīna nogriež gabalu un apgrābsta ar pirkstiem, iefilmē, ka ēd un tad Nauris ēd TO PAŠU gabalu.
Viss priekš Instagram, FAKE dzīve. Pfff
08.04.2023 13:30 |
 
Reitings 2287
Reģ: 10.04.2022

Un protams E izvairās atbildēt uz jautājumuem saistībā ar Ņura mammu. Tad jau ir ko slēpt
08.04.2023 13:55 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits