Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 237
Reģ: 03.01.2023
Didrihsoni ciemos ejot nedāvināja ziedu pušķi, tāpēc ka pēc tam nevarēs atņemt un aiznest atpakaļ tak. Daaaaaaaaa 😁😁😁
Ogas ta atpakaļ cik zināms nav jānes pēc tam kad foto sataisīti un visi satagoti..😄
26.03.2023 02:02 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Meitenearputniem @ 26.03.2023 00:41
tāpēc bērniem gatavoties un iekārtot maksimāli drošu vidi ir kā minimums 9 mēneši . Man ir 3 bērni un vienīgie puni ir bijuši tikai un vienīgi no tā ka sev ar kādu mantu iemauc ,jo ikdienas telpas kur uzturamies vienmēr bija pielāgotas bērna vecumam un vajadzībām

Jā, man arī nebija bērni ar atsistām pierēm. Pilnīgi brīnos, ka tas ir normāli. Varbūt tas atkarīgs no bērna?
26.03.2023 07:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 26.03.2023 01:10
Tev pret grīdu ,nav situši pieri? Vai tev nopolsteretas grīdas?
ne nebija pret grīdu nekad atsitušies līdz zilumam. Tas ka paslīd mācoties rāpot ,nu tam nav jānotiek līdz zilumiem . Visvairāk pirmais bērns bija neveiklos un biežāk sanāca paslidet, apgāzties,bet viņas gadījumā tas bija normāli,jo viņai attīstības traucējumi,bet ....pat viņa auga bez zilumiem un puniem
26.03.2023 08:30 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Meitenearputniem @ 26.03.2023 08:30
ne nebija pret grīdu nekad atsitušies līdz zilumam. Tas ka paslīd mācoties rāpot ,nu tam nav jānotiek līdz zilumiem . Visvairāk pirmais bērns bija neveiklos un biežāk sanāca paslidet, apgāzties,bet viņas gadījumā tas bija normāli,jo viņai attīstības traucējumi,bet ....pat viņa auga bez zilumiem un puniem
ar zilumu es biju domājusi ,ne jau pa visu pieri.
26.03.2023 08:51 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Dalia @ 25.03.2023 23:59

+
Cilvēki, kuri saņem šādas lietas un nepieprasa naudu atpakaļ, bet samierinās ar likteni, ka ir izgrūduši naudu, un Elīna labi nopelnījusi, kas jums galvā par problēmām?
Man tādu cilvēku arī nav žēl. Period!

Iedvesmojās no Elīnas un Naura, kāpēc taisīt traci , ja vienkārši var samierināties .
26.03.2023 09:48 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Bet par to staiguli es pilnīgi un galīgi nebrīnos, jo tas ir kārtējais “cietums” kur iestūķēt Džeisonu. Krēsliņā vairs nesanāk, bet uz zemi visu laiku kaut kur lien. Tur neviens nav iesprindzis par bērna veselību jau kopš ieņemšanas brīža (atceroties grūtniecības laiku), nedomāju ka kaut kas mainīsies šajā jautājumamā. Kā jau teicu, manām acīm Džeisons ir sociālais eksperiments, kas notiek ar bērnu, kad vecākiem ir svarīgāks darbs, stāvoklis sabiedrībā, nevis paša bērna fiziskā attīstība, emocionālais stāvoklis.
26.03.2023 10:30 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
Berry5 @ 26.03.2023 07:49

Jā, man arī nebija bērni ar atsistām pierēm. Pilnīgi brīnos, ka tas ir normāli. Varbūt tas atkarīgs no bērna?

Noteikti no bērna atkarīgs :D Man vienā dzīvesvietā uzauguši divi bērni, viens bez zilumiem, otrs mūždien kaut kur ieskrien :D Es neaizstāvu Didras, bet ir bērni, kam vienkārši sanāk būt apsistiem 🙈😀😀
26.03.2023 11:09 |
 
Reitings 2602
Reģ: 17.03.2022
Kādēļ kad Didra runaa par Džeisonu, tas viss izklausās tik uzspēlēti, kad pilnīgi riebj klausīties?!
26.03.2023 11:10 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
boom @ 26.03.2023 11:09

Noteikti no bērna atkarīgs :D Man vienā dzīvesvietā uzauguši divi bērni, viens bez zilumiem, otrs mūždien kaut kur ieskrien :D Es neaizstāvu Didras, bet ir bērni, kam vienkārši sanāk būt apsistiem ???

Protams, ka ir dažādi bērni, bet daudzas uzskata, ka standartā var būt tikai tā kā ir viņām.
Mans bērns ir kā ūdenszāle, visu laiku kustībā, jo vecāks paliek, jo trakākas lietas sastrādā, vairāk zilumu, vairāk triku, smagākas traumas utt.
Kad es biju maza, man bērnībā bija nodauzītas zili melnas kājas, jo es arī visur kāpu un rāpos, līdz kādiem 12-13 gadiem stabili.
Ome vienmēr mani kaunināja, ka meitenēm jabūt mierīgākām un ka neesot glīti staigāt ar nodauzītām kājām, lai es pārstājot kāpt kokos utt. 🤯
26.03.2023 11:27 |
 
Reitings 7364
Reģ: 13.04.2022
Berry5 @ 26.03.2023 07:49

Jā, man arī nebija bērni ar atsistām pierēm. Pilnīgi brīnos, ka tas ir normāli. Varbūt tas atkarīgs no bērna?

Nu droši vien, bet viņu bērnam nekad nav viens pats zilums, vienmēr tā piere ir tā kā apskrāpēta/pārsista. Ņemot vērā, ka tagad te visas mērās ar krāniņiem kura ideālāka māte, kam mazāk bērns bija apsists, gribas ticēt, ka jūs savus bērnus, kā didra, neatstājāt vienus uz dīvāna kamēr fočējāt jauno, bombisko kolekciju. Viņiem tas Džeisons apsists jau kopš pirmajām nedēļām mājās, kamēr rāpošana vēl ne tuvu nebija. :D
26.03.2023 11:31 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
amoreamore @ 26.03.2023 11:31

Nu droši vien, bet viņu bērnam nekad nav viens pats zilums, vienmēr tā piere ir tā kā apskrāpēta/pārsista. Ņemot vērā, ka tagad te visas mērās ar krāniņiem kura ideālāka māte, kam mazāk bērns bija apsists, gribas ticēt, ka jūs savus bērnus, kā didra, neatstājāt vienus uz dīvāna kamēr fočējāt jauno, bombisko kolekciju. Viņiem tas Džeisons apsists jau kopš pirmajām nedēļām mājās, kamēr rāpošana vēl ne tuvu nebija. :D
kaut sitat nost.Izskatiju pedējas bildes,telegrammā bez filtriem.to parsisto, saskrāpēto pieri jus saucat to mazo punktiņu?Vai par kurām bildēm ir runa,Man brilles vajag iegādāties,vai es nesaprotu,kas ir sasista piere😁
26.03.2023 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
ForumaLasitaja @ 26.03.2023 00:08
Ka jums liekas, Didriksonu bērns ir redzējis mammu un tēti bez telefona rokas pa šiem cik nu viņam mēneši?

Es tieši padomāju, Nauris un Elīna (pat svešu) bērnu turot rokā telefonu neizlaiž no rokām.
26.03.2023 11:53 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Īstenībā ļoti interesanti ir tas ,ka Elinai ir svarīgi izskatīties tievai,bet tas nenozīmē ka izskatās labi. Es godīgi zini vairākas meitenes ar lieko svaru ,bet viņas ir koptas un simpātiskās ,ka tās svars tur pat iederas un nevarētu pateikt,ka ir par daudz,bet Elīnu skatoties patiešām gribas sarukt riebumā seju ,jo nu viņa ir nekopta , neproporcionāli savu ķermeni izveidojuši,viņa ir netīra .. un pat ja viņa būtu vistievaka uz pasaules tāpat viņa neizskatītos tik labi kā meitenes ,kas ir koptas. Vēl liels mīnuss ir tas,ka viņas āda izskatās tik ļoti novecojusi un izslapusi
26.03.2023 12:07 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
amoreamore @ 26.03.2023 11:31

Nu droši vien, bet viņu bērnam nekad nav viens pats zilums, vienmēr tā piere ir tā kā apskrāpēta/pārsista. Ņemot vērā, ka tagad te visas mērās ar krāniņiem kura ideālāka māte, kam mazāk bērns bija apsists, gribas ticēt, ka jūs savus bērnus, kā didra, neatstājāt vienus uz dīvāna kamēr fočējāt jauno, bombisko kolekciju. Viņiem tas Džeisons apsists jau kopš pirmajām nedēļām mājās, kamēr rāpošana vēl ne tuvu nebija. :D

Šim es pilnīgi piekrītu - jo kustīgāks bērns, jo vairāk traumu.
26.03.2023 12:21 |
 
Patīk
Reitings 15872
Reģ: 12.07.2022
Meitenearputniem @ 26.03.2023 12:07
Īstenībā ļoti interesanti ir tas ,ka Elinai ir svarīgi izskatīties tievai,bet tas nenozīmē ka izskatās labi. Es godīgi zini vairākas meitenes ar lieko svaru ,bet viņas ir koptas un simpātiskās ,ka tās svars tur pat iederas un nevarētu pateikt,ka ir par daudz,bet Elīnu skatoties patiešām gribas sarukt riebumā seju ,jo nu viņa ir nekopta , neproporcionāli savu ķermeni izveidojuši,viņa ir netīra .. un pat ja viņa būtu vistievaka uz pasaules tāpat viņa neizskatītos tik labi kā meitenes ,kas ir koptas. Vēl liels mīnuss ir tas,ka viņas āda izskatās tik ļoti novecojusi un izslapusi

Turklāt kad šī 2000.-to vai kuru gadu domāšana beigsies - Tu vari svērt 48 un būt nepievilcīgs un atbaidošs un vari svērt ap 100 un būt harizmātisks un pievilcīgs. Svars netraucē būt laimīgam, veidot attiecības, ģimeni utt., galvenais, lai pats jūties vesels un enerģisks.
Viņai atnāk Anna ciemos - vaaai, esi skaistāka palikusi, seja iekritusies. Nu vienkārši ar čību pa pakausi.
26.03.2023 12:24 |
 
Reitings 3917
Reģ: 01.03.2022
Meitenearputniem @ 26.03.2023 12:07
Īstenībā ļoti interesanti ir tas ,ka Elinai ir svarīgi izskatīties tievai,bet tas nenozīmē ka izskatās labi. Es godīgi zini vairākas meitenes ar lieko svaru ,bet viņas ir koptas un simpātiskās ,ka tās svars tur pat iederas un nevarētu pateikt,ka ir par daudz,bet Elīnu skatoties patiešām gribas sarukt riebumā seju ,jo nu viņa ir nekopta , neproporcionāli savu ķermeni izveidojuši,viņa ir netīra .. un pat ja viņa būtu vistievaka uz pasaules tāpat viņa neizskatītos tik labi kā meitenes ,kas ir koptas. Vēl liels mīnuss ir tas,ka viņas āda izskatās tik ļoti novecojusi un izslapusi

Es to pašu pamanīju, Elīna kopš grūtniecības sākuma, kad saprata, ka var iedzīt sevi dadā grūtniecības laikā, ir palikusi ļoti nekopta.
Nezinu, kas par klikšķi viņai smadzenēs notika.
Depresija varbūt, ka nav metiņa? Ļoti netiek pāri.
Pat ne tik daudz vizuāli neglīta, vienkārši ļoti palaidusies visā kopskatā.
Tā nevīžīgā tonālā uzklāšana, nedēļām nemazgātie mati, uzacis 5cm platumā, pārmērīgie filleri vaigos un zodā, platas un iztaipītas drēbes utt. Un tie acīm redzamie meli. Tas viss padara cilvēku ļoti neglītu, bet tas viss būtu labojams, ja saņemtu sevi rokās.
Viens ir piedzimt neglītam, bet otrs pašam sevi padarīt neglītu.
Es vēl atceros laikus, viņu vecajā dzīvoklī, Elīna vienmēr pucējās, mazgāja gan matus, gan māju katru dienu, likās priecīga.
Un tagad? Sažuvusi, pūcīga un melo par visu, ko vien var samelot. Kas notika?
Pietam, nav jau viņa pārstrādājusies māmiņa, bērnu viņa vispār neskatās, tikai melo par to, tad no kurienes tāds slinkums viņai pret sevi?
26.03.2023 12:26 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Dalia @ 26.03.2023 12:26

Es to pašu pamanīju, Elīna kopš grūtniecības sākuma, kad saprata, ka var iedzīt sevi dadā grūtniecības laikā, ir palikusi ļoti nekopta.
Nezinu, kas par klikšķi viņai smadzenēs notika.
Depresija varbūt, ka nav metiņa? Ļoti netiek pāri.
Pat ne tik daudz vizuāli neglīta, vienkārši ļoti palaidusies visā kopskatā.
Tā nevīžīgā tonālā uzklāšana, nedēļām nemazgātie mati, uzacis 5cm platumā, pārmērīgie filleri vaigos un zodā, platas un iztaipītas drēbes utt. Un tie acīm redzamie meli. Tas viss padara cilvēku ļoti neglītu, bet tas viss būtu labojams, ja saņemtu sevi rokās.
Viens ir piedzimt neglītam, bet otrs pašam sevi padarīt neglītu.
Es vēl atceros laikus, viņu vecajā dzīvoklī, Elīna vienmēr pucējās, mazgāja gan matus, gan māju katru dienu, likās priecīga.
Un tagad? Sažuvusi, pūcīga un melo par visu, ko vien var samelot. Kas notika?
Pietam, nav jau viņa pārstrādājusies māmiņa, bērnu viņa vispār neskatās, tikai melo par to, tad no kurienes tāds slinkums viņai pret sevi?

Darbaholisms ? Bet nevis tas , ka tiešām strādā, bet drīzāk imitē darbību . Viņa visi laiku ir iekšā darbā , bet īsti nekādas jēgas no tā nav . Pārfočēt kārtējos legingus , kas jau ir bildēti 100reiz . Nebrīnos ja tur apakšā slēpjas kāda depresija vai nervu sabrukums .
Kautkā tiešām atceros , kad sekoju viņai, kad viņiem bija vēl veikals uz Kr.valdemāra ielas, tad viņa bija tāda smuka lellīte , tiešām pievilciga , tagad nezin , visa kā par daudz tai viņas izskatā.
26.03.2023 12:39 |
 
Patīk
Reitings 2721
Reģ: 08.05.2022
Cik var!? Varbūt vienreiz jābeidz salīdzināt bērni!? It kā pieaugušas sievietes skaitās, bet jorpojām nesaprot, ka visi bērni nav vienādi .
26.03.2023 12:40 |
 
Reitings 766
Reģ: 11.02.2023
Vispār ietekmelē tie story par to netīro grīdu veikala. Šādas šausmīgas grīdas redzu H&M, reserved, pat Zara. Tie putekli, netīrumi, tieši izskatās sanēsāti. Tā ka tas nav vienīgais veikals tāds, bet nu jaaa nekad nesaprotu kaa var neizslaucit grīdas darba dienas beigās vai sākumā. 🤷🏻‍♀️
26.03.2023 12:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Lesleey @ 26.03.2023 12:49
Vispār ietekmelē tie story par to netīro grīdu veikala. Šādas šausmīgas grīdas redzu H&M, reserved, pat Zara. Tie putekli, netīrumi, tieši izskatās sanēsāti. Tā ka tas nav vienīgais veikals tāds, bet nu jaaa nekad nesaprotu kaa var neizslaucit grīdas darba dienas beigās vai sākumā. ??‍♀️

Jā, tā putekļu problēma, manuprāt, ir gandrīz visos veikalos. Atceros gadījumu, kad biju Stockmanā un pielaikoju drēbes, man nokrita uz grīdas, mans mētelis, viss vienos putekļos, piegāju pie meitenes, kura stāvēja pie garderobēm un paprasīju, lai dod pūku rulli, jo mētelis izskatījās krimināli :D
Zarā arī ir redzēti putekļu kušķi 😃
26.03.2023 13:03 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits