Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1774
Reģ: 01.02.2023
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.

Neizskatās. Ja reiz varētu atļauties katru dienu iet pie friziera, tad nečīkstētu, cik dārgi būs ielikt visus matus pa jaunam. Ja varētu atļauties - nestaigātu 3 dienas ar BUTTER uzrakstu galvā, bet katru dienu aicinātu Kristīni matus ieveidot. Ja varētu atļauties - ņemtu frizieri un makeup meiteni līdzi ceļojumos, lai izskatās skaisti bildēs. Bet šī 12 !!!! dienas pat nevar atļauties pat matus izmazgāt, kāds vēl frizieris. Ieliec matus, ieliec keratīnu = skaisti mati katru dienu. Meitenes ir līdzi, kaut vai lūdz viņām ar lokšķērēm ieveidot. Ir zīda ruļļi, ja nav laika matus veidot. Pat neprofesionāli veidotas lokas būs labāk par netīriem, pirms 12 dienām veidotiem matiem.
22.03.2023 13:13 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????

Paudzi 😂😂😂 iemācies rakstīt vismaz tā lai tavus uzbraucienus saprot. Vai didriem ir bijis kāds kašķis ar emīliju, ko tāds heits? 😅
22.03.2023 13:14 |
 
Reitings 280
Reģ: 06.08.2021
MartaElza @ 22.03.2023 13:13

Neizskatās. Ja reiz varētu atļauties katru dienu iet pie friziera, tad nečīkstētu, cik dārgi būs ielikt visus matus pa jaunam. Ja varētu atļauties - nestaigātu 3 dienas ar BUTTER uzrakstu galvā, bet katru dienu aicinātu Kristīni matus ieveidot. Ja varētu atļauties - ņemtu frizieri un makeup meiteni līdzi ceļojumos, lai izskatās skaisti bildēs. Bet šī 12 !!!! dienas pat nevar atļauties pat matus izmazgāt, kāds vēl frizieris. Ieliec matus, ieliec keratīnu = skaisti mati katru dienu. Meitenes ir līdzi, kaut vai lūdz viņām ar lokšķērēm ieveidot. Ir zīda ruļļi, ja nav laika matus veidot. Pat neprofesionāli veidotas lokas būs labāk par netīriem, pirms 12 dienām veidotiem matiem.

Es pat atminos, ka vēl pāris gadus atpakaļ viņa tiešām arī bieži izmantoja to zīda rulli, rādīja storijos, ka iet pa nakti ar to gulēt. Diezgan bieži arī mazgāja matus. Praktiski, man liekas ka šī izteiktā nerūpēšanās par sevi parādījās viņai grūtniecības laikā.
22.03.2023 13:17 |
 
Reitings 7419
Reģ: 13.04.2022
Meitenes, nu ko jūs tam zilonim atbildat?
Skaidri redzams, ka tur cilvēkam nav pilna cepumu paka.
Ja es kādreiz gribētu veikt pašnāvību, tad uzrāptos uz tā cilvēka ego un lektu lejā uz IQ.
22.03.2023 13:26 |
 
Reitings 2856
Reģ: 05.12.2021
Annemarijai šobrīd atvērts profils
22.03.2023 13:29 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Ainulai @ 22.03.2023 12:10
Nu jūs dodat! Man ir vismaz 30 lieki kilogrami, bet tas Didras rīls vispār mani nekādīgi neaizskāra! Drīzāk iesmēju ? Ja tā sieviete, kas video uzkrāmē savu speķi uz galda negribētu, lai par viņu ierēc, viņa tādu video nefilmētu! Būtu citādāk, ja Didra iztaisītu remix kaut vai ar to pašu Salceviču par vedera speķa gludināšanu. Ok, tad tas nebūtu pārāk taktiski. Bet te nav vispār nekā par ko apvainoties. Un jā, es zinu, ka arī mans speķis nav baigi veselīgs un gribu no tā atbrīvoties, bet ēst man patīk labāk ?
Nomierinieties un tveriet dzīvi vieglāk!
ir riktīgi forši, ka Tu proti par to pasmieties, tiešām. Es arī par savām vājībām smejos, bieži pat vairāk, kā citi. Tomēr, man ir vairākas paziņas, kas ļoti pieauga svarā pēkšņi - viena pēc dzemdībām, otra no stipriem medikamentiem. Abas ir ļoti, ļoti jutìgas svara tēmā un šī tipa video viņas tiešām aizskartu. Ir cilvēki, kas ir omulīgi, mīl paēst un ir ar to mierā. Bet ir tādi, kam svars ir kaut kādu apstākļu dēļ un viņi raud par to dien dienā..
22.03.2023 13:49 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
EsFeja @ 22.03.2023 13:17

Es pat atminos, ka vēl pāris gadus atpakaļ viņa tiešām arī bieži izmantoja to zīda rulli, rādīja storijos, ka iet pa nakti ar to gulēt. Diezgan bieži arī mazgāja matus. Praktiski, man liekas ka šī izteiktā nerūpēšanās par sevi parādījās viņai grūtniecības laikā.

Kaut kad te jau minēja, ka depresija, iespējams.
22.03.2023 13:49 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????
re, inteliğences paraugs izlīdis no alas. Meitenes, ņemiet vērā 🤭
22.03.2023 13:50 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoreamore @ 22.03.2023 13:26
Meitenes, nu ko jūs tam zilonim atbildat?
Skaidri redzams, ka tur cilvēkam nav pilna cepumu paka.
Ja es kādreiz gribētu veikt pašnāvību, tad uzrāptos uz tā cilvēka ego un lektu lejā uz IQ.

Laikam atbild tāpēc, ka liekas, ka tas varētu būt Nauris. Parasti profils ar tādu runas stilu uzpeld pēc spicy diskusijām forumā vai dzeltenajā presē.
Var jau būt, ka džeks ikdienā tur iekšā visu šito žulti un kaut kad vajag pašaut vaļā. 😀
Rakstīja arī - “mēs” par jums iesmejam.
Bet tik pat labi tā var būt traka fanīte vai divas.
22.03.2023 13:54 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????

“lai izskatītos tik cool kā Elīna” - Elīna izskatās cool, kurā tieši vietā?
“Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu” - tad kāpēc viņa nevar izmazgāt matus katru dienu, bet reizi mēnesi?
“Un visas resnās šī foruma cūciņas” - ari resni cilvēki ir skaisti, nezinu vai izkāmējis ķermenis, plakans dibens ir modē, vispar jau veselīgs cilvēks ar jebkuriem kg ir skaists
“Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio” - ari šos mēs varam atļauties iet darīt, jo mums ir laiks priekš sevis
“Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss” - mums arī
“Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?” - jūs nevarat atļauties Džeisonam ziemas apģērbu, jaunus ratus, nodrošināt fizioterapiju, bet mēs varam to visu un vel veltīt kvalitatīvu laiku bērnu un doties ar viņu pastaigās
“Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību” - šis laikam ieteikums ko beidzot izdarīt Elīnai?
22.03.2023 13:58 |
 
10 gadi
Reitings 6409
Reģ: 21.07.2009
Ir elementāras lietas, kuras par naudu nenopirksi - un tā ir elementāra ķermeņa higiēna. Tu vari būt "biznesa" woman (kā pati sevi pozicionē), tev var piederēt dzīvoklis veikals un kas tik vēl ne, pelnīt entās štukas. Un tad pretī var būt sieviete "parastā", kas pelna minimālo algu, bet toties māk sevi kopt - māk mazgāties, māk mazgāt matus.
22.03.2023 14:01 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Lula @ 22.03.2023 13:54

Laikam atbild tāpēc, ka liekas, ka tas varētu būt Nauris. Parasti profils ar tādu runas stilu uzpeld pēc spicy diskusijām forumā vai dzeltenajā presē.
Var jau būt, ka džeks ikdienā tur iekšā visu šito žulti un kaut kad vajag pašaut vaļā. ?
Rakstīja arī - “mēs” par jums iesmejam.
Bet tik pat labi tā var būt traka fanīte vai divas.
lidmašīnā bija garlaicīgi, nauris uzdrukāja tekstu. Lidmašīna nosēdās, fiksi piereģistrējās, iekopēja tekstu un aiziet. Es pat ticu, ka tas ir nauris, jo tieši šāda pati attieksme viņam bija arī pirms pāris gadiem. Teksts un uzskats palielam nav mainījies. Un tāpēc arī sieva badojās grūtniecības laikā.
22.03.2023 14:01 |
 
Reitings 4223
Reģ: 07.08.2022
ZilonisStudijā. @ 22.03.2023 12:16
Camon,nevaru beigt smieties par jums nelaimīgas Vistas,kvekšķes,miskastes vistiņas,slimie baloži!!
Ņemt rokās lāpstas,dakšas vai ko citu un ejat strādāt,sportot vai ko,lai izskatītos tik cool kā Elīna.
Jums nauda frizierim jātliek 6 mēnešus pirms vizītes,Elīna var to darīt katru dienu.
Un visas resnās šī foruma cūciņas un aiz ietekmeles profila slēpjas kāda resna slima aizvainota dvēsele,piemēram Sudrabkaija tā Tu??? Visi fakti liecina ,ka aiz tā profila slēpjas resnā Emīlija,kuru aizskāra tas ,ka viņa ir tik resna,ka neietilpst foto rāmī un drēbes plīst pa vīlēm.
Nelainīgās izdarat pašas savā dzīvē jaut ko jaunh vai aizejta uz ģyimiņu paceļat hantelīti vai uztaisat kardio...mož tas palīdzēs sevi ienīst.
Jūs taču ienīstat pašas sevi nevis tik ļoti kā Elīnu.
Viņai vismaz ir gaiss ko elpot,nauda ,dzīvoklis viss.
Ko Jūs varat dot savai paudzei? Neko... varbūt jūs nevairojaties un netaisat mazo bomžuku paudzi kuriem nevarēaat atļauties kā jūs te runājat lupatiņas?
Piecel savu dirsu un izdari ko savā labā un beidz sevi ienīst.
Stulbās centrāltigus vistas.
Mēs par Jums rēcam un nervu šūniņas jums or galīgā pakaļā.
Neveiksminieču forums.
Laiks ieet dušīņā meičuki nomazgājaties ar sāli un ļaunumu no sevis ,skaudību.
Kremtīgās čūčīņu mamzeles.???????????

Sirsniņ , man tiešām neskauž . Ticu , ka te vēl ir daudz veiksmīgu sieviešu , kas tāpat kā es ,vienkārši nesaprot , kāpēc tāds stulbums , nevīžība un aprobežotība tiek popularizēta . Un tie lieliskie celojumi , tās fake somas … Wow …Kāpēc tādiem cilvēkiem seko?? ( es par tiem , kas seko un sajūsminās ) Par to visu ir drīzāk klajš sašutums , ne skaudība .
22.03.2023 14:04 |
 
Reitings 30437
Reģ: 11.02.2015
Kāpēc mūsu ierēkšana par to staigājošo parodiju pāri uzreiz ir viņu heitošana, skaudība, nelaimīgums un, kā izrādās, patiesībā sevis heitošana (daktera ziloņa diagnoze), bet didras ierēkšana par resnajiem ir baigi humorīgā? :D
Heeeyy, chill, ņem to visu vieglāk, ziloni (p.s., cik tu ar hantelītēm vari "atspiest"? :D)
22.03.2023 14:11 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Marcipaaans @ 22.03.2023 14:01
lidmašīnā bija garlaicīgi, nauris uzdrukāja tekstu. Lidmašīna nosēdās, fiksi piereģistrējās, iekopēja tekstu un aiziet. Es pat ticu, ka tas ir nauris, jo tieši šāda pati attieksme viņam bija arī pirms pāris gadiem. Teksts un uzskats palielam nav mainījies. Un tāpēc arī sieva badojās grūtniecības laikā.

Jā, man arī tā liekas.
Galvenais, ka lielākie apvainojumi ir - resna un nav naudas.
22.03.2023 14:11 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
reina @ 22.03.2023 14:11
Kāpēc mūsu ierēkšana par to staigājošo parodiju pāri uzreiz ir viņu heitošana, skaudība, nelaimīgums un, kā izrādās, patiesībā sevis heitošana (daktera ziloņa diagnoze), bet didras ierēkšana par resnajiem ir baigi humorīgā? :D
Heeeyy, chill, ņem to visu vieglāk, ziloni (p.s., cik tu ar hantelītēm vari "atspiest"? :D)
didra gadījumā tajā balss ziņā nepieminēja hanteles? Bļin dodu 99%, ka zilonis ir nauris 😆
22.03.2023 14:15 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Skauģem -skauģu nelaimīgās dzīves.
Karma nav mazais bērns!😃😃😅
Kamēr jūs baloži centrāltirgus kvernat šeit,Elīna fuksē tālāk un bieži ir brauc atpūsties kamēr jūsu makiem nav pa kabatai kaut vai benzīntanka šokokādei un kafijai.😅
Tas jau labi,ka iespējams higiēna neklibo,bet izskats gan un prātinš te katrai 2.klibo.
Nez cik gadus jūs te nelaimīgas perēsat savus komentārus,kemēr Didrihsonu ģimene ir jūdzēm priekšā.
Šeit sēz māmiņas kuras ir nelaimīgas un nevar tērēties,gaida savus LV vidusmera vīriešus ar baltmaizes kukuli un lētu vinčiku.😅🤯🙈
22.03.2023 14:19 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Beidzat blatot aiz anonīmā vārda un atzīstat sev cik nelaimīgas esat un grbētu dzīvot Elīnas un Naura dzīvi.
22.03.2023 14:22 |
 
Reitings 32
Reģ: 22.03.2023
Cik nelaimīgam jābūt cilvēkam, lai sēdētu un komentētu nez cik gadus protālā ar 3110 lapelēm.😅😃🤣 un fanotu par Elīnu,stalkeru dzīve..😅🙈🤣
22.03.2023 14:24 |
 
Reitings 2363
Reģ: 28.01.2023
Oi, beidzam te mērīties, kurš ir laimīgāks un kurš nelaimīgs. Dzīvojiet ,dārgā Didrihsonu ģimene, savu laimīgo dzīvi un ļaujiet mums resnajām, nelaimīgajām te mierā uzsist klačiņu.
22.03.2023 14:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)