Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 14
Reģ: 29.01.2009
Par to miskasti viņa nopietni? 🤦‍♀️Es domāju ka viņa speciāli tagad dumiņu tēlo. Viņa tiešām ir debīla vai tēlo, es atsekojos viņas profilam, jo tādu debīlismu vairs nevaru izturēt. Un pareiz meitenes raksta SHEIN var var pasūtīt ļoti skaistas kleitas ok kvalitāte nav "bombīga", bet par to naudu ir ok.
22.03.2023 00:41 |
 
10 gadi
Reitings 1301
Reģ: 21.08.2009
Nē, nu vai tiešām cilvēks vispār neko nesajēdz. 🥺
Stulbs rīls un vēl stulbāks storijs par to - tauta nomierinās. 😠
Par dēlu un to staigāšanu, es nez es ar slāpju dvieli sadotu pa muguru viņai. 😭
22.03.2023 00:44 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Elīna ir dzīva definīcija tam cilvēku tipam, kas neparko neinteresējas, neko nemācās, neko nelasa, neskatās. Nu, vismaz neko no inteliģentā gala. Body shaming ir jau gadiem runāta tēma, tāpat, kā LGBTQ tēma, kas viņu noveda pie skandāla. Katram var būt savi uzskati - tā nav problëma, katrs cilvēks ir citādāks. Runa ir par to, ka Elīnai nepietiek inteliģences šādas tēmas neaiztikt. Inteliģentā sabiedrìbā par šīm tēmām, tāpat, kā par politiku un reliģiju vienkārši nediskutē un neaiztiek.
22.03.2023 01:02 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Ņemot vērā, ka tā ar čipsiem ir fotogrāfes roka, man izskatās, ka viņas tur pēc kārtas filmējušas to tizlo reelu, bet samontējies netīšām kopā no dažādām jokdarēm. Vienai bija paredzēts ar čipsiem, otrai paredzēts ar bulku. Citādāk es nevaru izskaidrot to svešo roku, bet varbūt tas tāpēc, ka manā internetā tik debīli trendi neparādās vispār nekad, ja atskaita didrihsones instagramu.
22.03.2023 01:10 |
 
Reitings 156
Reģ: 02.03.2022
Viņa neizskatās vesela tajā pēdējā postā, kur stumj prom to bulku. Tas jau ir slimi.
22.03.2023 01:33 |
 
Reitings 1355
Reģ: 18.12.2022
Danuta @ 21.03.2023 15:03
Ietekmeles storijiem neticu, manuprāt, tie ir izdomāti, lai celtu statistiku. Rakstības stils vienāds un Didrihsoni tiek padarīti par tādiem briesmoņiem, ka nu tikai. Jūs nopietni ticat, ka Didra liktu noklausīšanās ierīces? Varat dirst ko gribat, man ir savs, bet jums - jūsu viedoklis un paliksim pie tā.
Būtu viņi tik slikti darba devēji, ne tā 60 gadīgā aukle, ne Annemarija brauktu tā saucamajos "komandējumos". Vecā aukle noteikti neļautu sevi čakarēt, jo ir jau ar pieredzi.
Elīna, ja Tu lasi - lūdzu, pie kleitiņām pievelc sandales vai augstpapēžu kurpes, cits skats būs. ?
noklausīšanās ierīces galīgi nav nekas īpašs. Ieliec kaut vai kameru ar audioieraksta opciju. Tikai ja tas ir pa slepeno - tas ir personas datu apstrādes pārkāpums. Taču tajā brīdī, kad darba kārtības noteikumos ir ierakstīts, ka tiek veikta audio video novērošana un darbinieks parakstās - tas vairs nav pārkāpums. Tāpat kā attiecībā uz klientiem - uzliec norādi, ka tiek veikta audio video novērošana, datus apstrādā tas un tas un viss ir legāli+ attiecīgajām struktūrām norādi pamatojumu - novērošana un ieraksti tiek veikti, kā drošība pret zādzībām. Pilnīgi nekas īpašs. Cita lieta, ka Didri diez vai ir paveikuši kaut ko no obligātajiem pasākumiem.
22.03.2023 01:54 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.01.2021
Plus vēl tik nekvalitatīvās gaismās tas viss tie filmēts
22.03.2023 04:22 |
 
Reitings 2285
Reģ: 11.10.2022
bet skatos ka Indra Salcevica ari to reelu nolaikojusi.Vaks,vina tak pati cinas ar svaru itka slimibu del.
22.03.2023 06:28 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
Laura Valuta. Vai gadījumā nebija tā, kad nomira tai manikīrei ome, Valuta Didru nosauca par lupatnieci? Un publiski nolika? Valuta? Tev divi kažociņi?
22.03.2023 07:04 |
 
Reitings 766
Reģ: 11.02.2023
Jūs te kaut ko muldat par body shaming. Viņa uztaisīja vienu reeelu, kurš starp citu klejo apkārt jau divus gadus, tikai ar dažādiem cilvēkiem. Cik esmu redzējusi komentārus visi iesmej, reti kurš komentārs nodirš, bet līdz ko to izdara Elina,tad ir traģēdijā. (Lai gan tagad jau skaidrs ka speciāli lai jūs atkal runātu).Jūs te Elīnu jau piecus gadus body sheimingojat, apspmejat, aprunājat izskatu, nodiršat par viņu ko vien var, un tagad pēc šī reela vispār auzas…jūs vispār tās meitenes profilu TikTok esat redzējušas? Kādus video viņa taisa? Viņa ar savu izskatu kļūst populāra, viņa pati bija ielikusi pašu pirmo šādu video izveidotu ar sevi pašu savā TikTok kontā. Jā viņa tagad ir ļooooooti daudz svara nometusi, ir palikusi liekā āda, bet viņa PATI uz to pelna sev skatījumus un PATI veido līdzīgus video šim Elīnas ieliktajam. Un ja runa ir par auditoriju kam Elīna to rāda, tad nu piedodiet atvainojiet, katram sava galva uz pleciem, es pat nevaru iedomaties kā kads var ņemt piemēru no Elīnas un tā video dēļ pēkšņi sākt uzskatīt ka apsmiet resnus cilvēkus ir ok. Ja līdz šim viņam tas nelikās ok, tad nu viena video dēļ uzskatus nemainīs. Tik pat labi, kādu piemēru dod šis forums? Šis forums ir palicis ļoti populāras, arī jaunietes redz šo forumu un iesaistās. Jūs parādiet ar savu piemēru, ka aprunāt citus cilvēkus, mobingot ir ok. Ko jūs mācāt citiem?
22.03.2023 07:26 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
chiepinja @ 22.03.2023 07:04
Laura Valuta. Vai gadījumā nebija tā, kad nomira tai manikīrei ome, Valuta Didru nosauca par lupatnieci? Un publiski nolika? Valuta? Tev divi kažociņi?

Tā bija Anete Spiķe
22.03.2023 07:38 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Man neiet kopā. Cilvēks kurš tirgo apģērbus ar tekstu, ka der visa veida augumiem ieliek šādu reel. Tas ļoti atklāti parāda viņas attieksmi pret cilvēkiem.
22.03.2023 07:40 |
 
Reitings 644
Reģ: 26.02.2022
Labrīt. Man bija sapnis. Īsumā.. Nauris ar mašīnu bija apstājies mazpilsētā uz zemesceļa un, kāda meitene pie mašīnas viņam sniedza intīmpakalpojumus, un to visu no attāluma redzēja Elīna. Elīna tuvāk negāja, drīzāk prom gāja, Nauris pamanīja Elīnu. Tad nu bija viss slikti.. Elīna šokā, bēdīga, nelaimīga, šķiet, ka tas nonāca arī presē un notika arī runas par šķiršanos.
22.03.2023 07:41 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Lesleey @ 22.03.2023 07:26
Jūs te kaut ko muldat par body shaming. Viņa uztaisīja vienu reeelu, kurš starp citu klejo apkārt jau divus gadus, tikai ar dažādiem cilvēkiem. Cik esmu redzējusi komentārus visi iesmej, reti kurš komentārs nodirš, bet līdz ko to izdara Elina,tad ir traģēdijā. (Lai gan tagad jau skaidrs ka speciāli lai jūs atkal runātu).Jūs te Elīnu jau piecus gadus body sheimingojat, apspmejat, aprunājat izskatu, nodiršat par viņu ko vien var, un tagad pēc šī reela vispār auzas…jūs vispār tās meitenes profilu TikTok esat redzējušas? Kādus video viņa taisa? Viņa ar savu izskatu kļūst populāra, viņa pati bija ielikusi pašu pirmo šādu video izveidotu ar sevi pašu savā TikTok kontā. Jā viņa tagad ir ļooooooti daudz svara nometusi, ir palikusi liekā āda, bet viņa PATI uz to pelna sev skatījumus un PATI veido līdzīgus video šim Elīnas ieliktajam. Un ja runa ir par auditoriju kam Elīna to rāda, tad nu piedodiet atvainojiet, katram sava galva uz pleciem, es pat nevaru iedomaties kā kads var ņemt piemēru no Elīnas un tā video dēļ pēkšņi sākt uzskatīt ka apsmiet resnus cilvēkus ir ok. Ja līdz šim viņam tas nelikās ok, tad nu viena video dēļ uzskatus nemainīs. Tik pat labi, kādu piemēru dod šis forums? Šis forums ir palicis ļoti populāras, arī jaunietes redz šo forumu un iesaistās. Jūs parādiet ar savu piemēru, ka aprunāt citus cilvēkus, mobingot ir ok. Ko jūs mācāt citiem?

Trendiem reelu un tiktok pasaulē īpaši nesekoju līdzi, tāpēc līdz šim to video nebiju redzējusi. Un ja arī redzētu, tikai kāda cita izpildījumā, tāpat nodomātu, ka viņš ir idiots. Es vispār tur neko smieklīgu nesaskatu. Ne jau tāpēc, ka jūtos baigi aizvainota, man tas video vienkārši liekas nereāli bezgaumīgs un pilnīgi stulbs.
22.03.2023 07:54 |
 
Reitings 449
Reģ: 20.04.2022
chiepinja @ 22.03.2023 07:04
Laura Valuta. Vai gadījumā nebija tā, kad nomira tai manikīrei ome, Valuta Didru nosauca par lupatnieci? Un publiski nolika? Valuta? Tev divi kažociņi?

Es iekomenteju Valutas komentaru un ari uzrakstiju privati. Vinas komentars izdzests😀
22.03.2023 07:57 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Elizabeteputnos @ 22.03.2023 01:02
Elīna ir dzīva definīcija tam cilvēku tipam, kas neparko neinteresējas, neko nemācās, neko nelasa, neskatās. Nu, vismaz neko no inteliģentā gala. Body shaming ir jau gadiem runāta tēma, tāpat, kā LGBTQ tēma, kas viņu noveda pie skandāla. Katram var būt savi uzskati - tā nav problëma, katrs cilvēks ir citādāks. Runa ir par to, ka Elīnai nepietiek inteliģences šādas tēmas neaiztikt. Inteliģentā sabiedrìbā par šīm tēmām, tāpat, kā par politiku un reliģiju vienkārši nediskutē un neaiztiek.

Šis!!!!
Es arī saprotu, ka tas bija domāts kā joks. (protams, es neatbalstu to reelu. stulbs un nevajadzīgs) Un būsim godīgi, kurš kādreiz par kaut ko līdzīgu nav pasmējies.
BET. Influenceri, slavenības, utt., atpazīstami cilvēki, zina, ka ir temati kurus vienkārši nevajag aiztikt. Reliģija, politika, LGBTQ+, rasisms, tāpat arī tēmas ar lieko svaru, utt. Jokus par šīm tēmām vienkārši nevajag plēst, jo cik cilvēku, tik viedokļu. Vieniem smieklīgi, citiem aizskaroši. Nav vairs 2012.gads kad viss bija smieklīgi un jo aizskarošāks joks, jo labāk.
Tas ir tāpat kā viņa tagad uztaisītu video, kur parāda cilvēku ar tumšu ādas krāsu un nākamajā ainā stāvētu un berztos ar birsti.
Ja viņa negrib backlash, lai pārstāj bez maz vai speciāli provocēt tautu! Tiešām tie skatījumi un profila statistika un klikšķi ir tik svarīgi?
22.03.2023 08:07 |
 
Reitings 766
Reģ: 11.02.2023
nē nu jā @ 22.03.2023 07:54

Trendiem reelu un tiktok pasaulē īpaši nesekoju līdzi, tāpēc līdz šim to video nebiju redzējusi. Un ja arī redzētu, tikai kāda cita izpildījumā, tāpat nodomātu, ka viņš ir idiots. Es vispār tur neko smieklīgu nesaskatu. Ne jau tāpēc, ka jūtos baigi aizvainota, man tas video vienkārši liekas nereāli bezgaumīgs un pilnīgi stulbs.

Smieklīgi tas tiešām nav. Tam es piekrītu.
22.03.2023 08:11 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
chiepinja @ 22.03.2023 07:04
Laura Valuta. Vai gadījumā nebija tā, kad nomira tai manikīrei ome, Valuta Didru nosauca par lupatnieci? Un publiski nolika? Valuta? Tev divi kažociņi?

Sagribēja uz nākamo Butterfly atkārtoto veikala atvēršanu. Jāsāk līst dirsā, tas ir, bruğēt taciņu..
Bet nu kur tā Didra var būt tik debīla, mājās Dž esot knapi rāpojis, tagad jau gandrīz staigāja. Nu kur tik stulba, nu kuuuuur
22.03.2023 08:13 |
 
Reitings 35382
Reģ: 11.02.2015
Lai aizsūta savu smieklīgo reelu ņura mammai, redzēs, kā pasmiesies. Vai tomēr ar trauku lupatu pa seju dabūs?
Kur ietekmeles storijs ar viņas balss ierakstu meitenei atbildē - viņa jau nerādot, KĀ viņa savu tievumu panāk. Kā tad, nerāda. Regulāri ir tekstiņi - šovakaram nopelnīju pielopsēšanos; šodien ēdam gardumus, bet rīt domāsim par burkāniem; es neēdu daudz (vizualizācijai - nolaiza 1/3 karoti saldējuma un pārējo iebāž atpakaļ iepakojumā); mana vingrošana ir fočēšanās utt utjp.
Jau sen viņa popularizē neveselīgus ēšanas paradumus, tostarp ar šo reelu.
Tak var apēst bulciņu, ko viņa tur murgo! Ja pārējais dienas uzturs un aktivitātēs patērētā enerģija saglabājas ieteicamajā kcal līmenī.
Bet nu jā. Tur līdz veselajam saprātam ir tālu, visi viņas iebraucieni ir "joks, tveriet vieglāk", cepiens jau tajā, ka viņu skatās daudzi un tas stulbums pielīp. Bet nu, katram jau galva uz pleciem, kas skatās, didra nekad ne par ko nebūs atbildīga. Ne par piesmērētajām, atirušajām drēbēm, ne par saturu, ko viņa rada, ne par dēla mugurkaula mocīšanu. Bombiski, močījam tālāk!
22.03.2023 08:19 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
mazaskudra @ 22.03.2023 08:07

Šis!!!!
Es arī saprotu, ka tas bija domāts kā joks. (protams, es neatbalstu to reelu. stulbs un nevajadzīgs) Un būsim godīgi, kurš kādreiz par kaut ko līdzīgu nav pasmējies.
BET. Influenceri, slavenības, utt., atpazīstami cilvēki, zina, ka ir temati kurus vienkārši nevajag aiztikt. Reliģija, politika, LGBTQ+, rasisms, tāpat arī tēmas ar lieko svaru, utt. Jokus par šīm tēmām vienkārši nevajag plēst, jo cik cilvēku, tik viedokļu. Vieniem smieklīgi, citiem aizskaroši. Nav vairs 2012.gads kad viss bija smieklīgi un jo aizskarošāks joks, jo labāk.
Tas ir tāpat kā viņa tagad uztaisītu video, kur parāda cilvēku ar tumšu ādas krāsu un nākamajā ainā stāvētu un berztos ar birsti.
Ja viņa negrib backlash, lai pārstāj bez maz vai speciāli provocēt tautu! Tiešām tie skatījumi un profila statistika un klikšķi ir tik svarīgi?

Nu bet cilvēks neko citu nemāk. Izglītības nav, darba pieredze tik kā šmotņicai un katras sava nekoptā ķermeņa daļas atrādītājai. Interešu nav, tikai instagrams un pseido draudze, apgāžot visus priekšstatus par dievbijīga cilvēka uzvedību... Skaidrs, ka viņas cāļa smadzenes nespēj filtrēt, kā sabiedrībā pazīstamai personai būtu jāuzvedas, un ņemt piemērus no tiešām foršiem influenceriem... Man šķiet, pēc pāris gadiem viņai vienkārši būs nepieciešama ārstēšana attiecīgajā klīnikā, jo tas, ko mēs redzam tagad, jau ir traģikomiski.
22.03.2023 08:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits