Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
iiieviiite @ 21.03.2023 11:52

viņiem ir gali VID? diez vai, ja jau sodus saņem. un pat ja nāk, tajā maiņā strādā tikai ofic. nodarbinātie vai kā tas notiek?
vispār man šķiet es jaucu VID ar darba inspekciju. Darba inspekcija pārbauda darba vietā esošo darbinieku nodarbinātības statusu.

Pietiek ar vienu paziņu, kas nodod info, ka būs pārbaude, tas būtu pilnīgi nepārsteidzoši. Nevar atcelt sodus, bet var pabrīdināt, lai aizvāc pierādījumus no acīm. Vēl var būt, ka sodi būtu bijuši lielāki - viņi jau čīkst par katru sīkumu, ka viņu bīznesu valsts gremdē, noteikti to dara arī par minimālajiem sodiem un parastiem brīdinājumiem.
21.03.2023 13:21 |
 
10 gadi
Reitings 7634
Reģ: 29.09.2009
Moš mēģina abi atkost kuras no ex darbiniecēm pasūdzējās Ietekmelei, lai mēģinātu atpirkties? Viņi simtprocentīgi ir informēti par pēdējo dienu IG atmaskošanas konta saturu.
21.03.2023 13:23 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Rokas niez ielīst tajā čūsku midzenī un fiksēt pilnīgi visu interesanto. Manliekas es ar slepeno kameru staigātu visu laiku😅
21.03.2023 13:30 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Labi , izlasīju arī es ietekmeles storijus , starpcitu,tai kurai kauns bija sekot viņai,tad ļoti žēl ,bija interesanti lasīt,bet...
Es neticu ,ka tie visi teksti ir no bijušajam darbiniecem . Kāpēc? Ne,nu es jau sen zinaju par attieksmi un krāpšanos ar algām ,tā skan šķiet ir acīmredzami,bet es neticu,tāpēc ka viss tik saldi pret Nauri. Tas ir viņa bizness un viņš visu pārvalda un ja viņš mēģinātu kaut kā glābt situāciju ar attieksmi pret klientiem un netīras veļas sūtīšanu,tad arī mainītu un nepieļautu ,ka sieva šādi izdaras. Ka mana māsa teica par viņu: kāds zaglis bērnībā bija ,tad arī tagad palicis . Nekad neesot cienījis citu cilvēkus un vienmēr meklēja sev labumu un kā apkrāpt citus.
Šie ietekmeles teksti man šķiet sacerēti tieši šī iemesla dēļ,jo Nauris ig vidē vienmēr mēģina saglabāt labo tēlu un Elīna ir tā mulke un grekazis. Agrāk taču viņš vispār nebija ig tik aktīvs un kā butterfly seja nespideja ,tikai pēdējā gada vairāk lien un sevi reklamē,bet tāpat vienmēr cenšas saglabāt to labo tēlu,jo saprot visticamāk ka ja šķīrsies no Elīnas tad vismaz viņu cienīs ķer Elīna grims dziļi dziļi no apkārtējo nosodījuma ... Šeit foruma arī daudzas meitenes tic ka viņš labs vīrs un tēvs ,tas ir tieši tas ko viņš mēģina panākt,bet realitātē viņam ne Suda citi neinteresē kā tikai pats . Būtu svarīgs bērns tad neļautu šādas muļķības un kropļošanu ka tagad dara ar sīko .
21.03.2023 13:40 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Ja man būtu tuvāk, es pilnīgi noteikt ieietu Buķikā paskatīties, kas tur notiek. Parasti atsauksmēs raksta, ka Didra bolās virsū vai šķoba seju, brīnos, kā kāds klients vēl nav pateicis ko dzēlīgu acīs.
21.03.2023 13:42 |
 
Reitings 10889
Reģ: 05.03.2020
viņiem bija jaunā gada darba ballīte fotostudijas telpās un kopīga bilde visiem darbiniekiem. tur ir 10 meitenes bildē (tas ir neskaitot pašu Elīnu un Nauri), pēc lursofta datiem - 2021. gadā nodarbināti 6 darbinieki. nu varbūt arī kāda ir neoficiāli nodarbināta (iespējams, ka tās, kas darbojas ne ar klientiem, piem., noliktavā - saiņotājas), interesanti būs paskatīties 2022. g pārskatu, vai oficiālais vidējais darbinieku skaits ir pieaudzis.
21.03.2023 13:42 |
 
Reitings 1324
Reģ: 06.04.2022
Viņai tās uzacis ar katru dienu paliek ar vien platākas un nevienādākas… kā pašai var likties Okey…😅😅😅 Ok , patīk platākas, bet nejau tiiiiik, un tik nevienādās….
21.03.2023 13:43 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
Meitenearputniem @ 21.03.2023 13:40
Labi , izlasīju arī es ietekmeles storijus , starpcitu,tai kurai kauns bija sekot viņai,tad ļoti žēl ,bija interesanti lasīt,bet...
Es neticu ,ka tie visi teksti ir no bijušajam darbiniecem . Kāpēc? Ne,nu es jau sen zinaju par attieksmi un krāpšanos ar algām ,tā skan šķiet ir acīmredzami,bet es neticu,tāpēc ka viss tik saldi pret Nauri. Tas ir viņa bizness un viņš visu pārvalda un ja viņš mēģinātu kaut kā glābt situāciju ar attieksmi pret klientiem un netīras veļas sūtīšanu,tad arī mainītu un nepieļautu ,ka sieva šādi izdaras. Ka mana māsa teica par viņu: kāds zaglis bērnībā bija ,tad arī tagad palicis . Nekad neesot cienījis citu cilvēkus un vienmēr meklēja sev labumu un kā apkrāpt citus.
Šie ietekmeles teksti man šķiet sacerēti tieši šī iemesla dēļ,jo Nauris ig vidē vienmēr mēģina saglabāt labo tēlu un Elīna ir tā mulke un grekazis. Agrāk taču viņš vispār nebija ig tik aktīvs un kā butterfly seja nespideja ,tikai pēdējā gada vairāk lien un sevi reklamē,bet tāpat vienmēr cenšas saglabāt to labo tēlu,jo saprot visticamāk ka ja šķīrsies no Elīnas tad vismaz viņu cienīs ķer Elīna grims dziļi dziļi no apkārtējo nosodījuma ... Šeit foruma arī daudzas meitenes tic ka viņš labs vīrs un tēvs ,tas ir tieši tas ko viņš mēģina panākt,bet realitātē viņam ne Suda citi neinteresē kā tikai pats . Būtu svarīgs bērns tad neļautu šādas muļķības un kropļošanu ka tagad dara ar sīko .

Es gan ticu, arī laivos un storijos, kad ņuris iesaistās, viņš nereti ir pārlecis pāri didras pukstēšanai vai pie didras izbolītām acīm un bezsakara runas plūdiem ir centies atgriezties pie pārdošanas, ka viss ir bombiski, derēs tam un tam. Ar didru netiek galā, nebrīnos. Bet tāpēc pa savam kaut ko cenšas nogludināt. Lai kāds shady biznesmenis, tik daudz viņš noteikti saprot, ka apmierināts klients pie viņiem atgriezīsies, kamēr ar lekšanos panāks tikai pretējo.
21.03.2023 13:45 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
100% tie ir īsti vecie darbinieki, diez vai ietekmele liktu nepārbaudītu info. Gan jau kaut kādu pierādījumu paprasīja utt. Galu galā tur pa lielam nekas jauns neatklājās, tikai tika apstiprināts šeit apspriestais. Un par Nauri runājot, man arī tas izskatās ka viņš vienmēr visur skraida apkārt, kad ir Latvijā, bet tas nemaina faktu ka viņš ir zābaks.
21.03.2023 13:51 |
 
10 gadi
Reitings 27
Reģ: 13.02.2011
Es vispār nekad neesmu sapratusi to viņu stāstīšanu cik viss maksā, kāds darbs ieguldīts, cik daudz strādā, cik noguruši, kur un kā sāka utt. Un? Jebkurā biznesā ir jāiegulda līdzekļi, laiks, darbs un tas ir jāiegulda visu laiku, lai bizness augtu, ietu uz priekšu. Nevienam neinteresē cik, ko, kur iegulda. Viņi uztaisa sevi par tādiem kā nabadziņiem, vaii cik mums grūti iet, cik daudz tērējam, nu redz kādi mēs malacīši, tapēc nāc un pērc no mums, jo mēs vienīgie strādajam tik smagi un tik daudz!
Amm, nē. Visi strādā, visiem ir jāpelna.
21.03.2023 14:06 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Nikoloo @ 21.03.2023 14:06
Es vispār nekad neesmu sapratusi to viņu stāstīšanu cik viss maksā, kāds darbs ieguldīts, cik daudz strādā, cik noguruši, kur un kā sāka utt. Un? Jebkurā biznesā ir jāiegulda līdzekļi, laiks, darbs un tas ir jāiegulda visu laiku, lai bizness augtu, ietu uz priekšu. Nevienam neinteresē cik, ko, kur iegulda. Viņi uztaisa sevi par tādiem kā nabadziņiem, vaii cik mums grūti iet, cik daudz tērējam, nu redz kādi mēs malacīši, tapēc nāc un pērc no mums, jo mēs vienīgie strādajam tik smagi un tik daudz!
Amm, nē. Visi strādā, visiem ir jāpelna.
un tas viss par to muļķu naudu, kuri tur iepērkas…
21.03.2023 14:08 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es par Ņuri, nekad neesmu bijusi stāvā sajūsmā. Bet es ticu, ka par Elīnu gudrāks viņš druscīt ir.
Piemēram, Naurim es šaubos, ka baigi interesētu ko par viņu meičas blakus telpā runā.
Elīna man liekas baigi uz emocijām tendēta. Instagramā viņa to arī citreiz parāda, ka tad kad kaut kas notiek, nevar vairs taisni padomāt, stāv un bolās. Un runā arī viņa nedomājot.
Nauris tomēr ir gudrāks tādā ziņā, ka tam ko viņš saka ir jēga kaut kāda. Elīna pat savos live citreiz cenu drēbēm nezin, runā kaut ko pa vidam kamēr atcerās ko vajag pateikt. Nauris tad kad iesaistās vismaz pasaka svarīgākās lietas. Nav tur nekādi - bombīgi audumi, kruta kvalitāte, džempera materiāls, utt.
Nav viņš nekāds gudrinieks, noteikti nē. Abi divi vienā laivā metami. Par vīrieti daudz viņa sieva pasaka. Bet vismaz stulbības viņš negvelž un ikdienā domā pirms runā.
21.03.2023 14:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Vēlētos publiski atvainoties forumniecēm!
Kopš piesekoju Ietekmelei (par kuras eksistenci es iepriekš nezināju), man ir pavērusies pavisam cita bilde par Elīnu, Nauri, viņu biznesa fikcijām un daudzstāvīgajiem meliem. Lai arī neatkāpšos no saviem vārdiem, kur teicu, ka bullying nav normāli un visam ir robežas, tomēr redzu, ka ir pārāk daudz melu no Didrihsoniem, lai cilvēki nešūmētos. Man nebija pietiekoši informācijas un jāatzīst, es patiešām domāju, ka meitenes šeit pārspīlē. Atvainojos, meitenes.
21.03.2023 14:13 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Elizabeteputnos @ 21.03.2023 14:13
Vēlētos publiski atvainoties forumniecēm!
Kopš piesekoju Ietekmelei (par kuras eksistenci es iepriekš nezināju), man ir pavērusies pavisam cita bilde par Elīnu, Nauri, viņu biznesa fikcijām un daudzstāvīgajiem meliem. Lai arī neatkāpšos no saviem vārdiem, kur teicu, ka bullying nav normāli un visam ir robežas, tomēr redzu, ka ir pārāk daudz melu no Didrihsoniem, lai cilvēki nešūmētos. Man nebija pietiekoši informācijas un jāatzīst, es patiešām domāju, ka meitenes šeit pārspīlē. Atvainojos, meitenes.
tādas kā Tu ir vienmēr gaidītas mūsu pulciņā,visi grēki aizmirsti,laipni lūdzam atvērto acu klubiņā! 🤣🤣🤣
21.03.2023 14:18 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
Agrāk taču viņš vispār nebija ig tik aktīvs un kā butterfly seja nespideja ,tikai pēdējā gada vairāk lien un sevi reklamē,bet tāpat vienmēr cenšas saglabāt to labo tēlu,jo saprot visticamāk ka ja šķīrsies no Elīnas tad vismaz viņu cienīs ķer Elīna grims dziļi dziļi no apkārtējo nosodījuma ...

Šo es jau minēju pirms kāda brīža. Tik ļoti nepatīk publicitāte, bet tik ļoti daudz ir sācis publicēties. Viņš lieliski bruģē ceļu uz to, ka būs pozitīvs tēls, ja nu sūdi sanāks tik lieli, ka nevar tikt ārā.
21.03.2023 14:19 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Pelnrukšķīte @ 21.03.2023 14:19

Šo es jau minēju pirms kāda brīža. Tik ļoti nepatīk publicitāte, bet tik ļoti daudz ir sācis publicēties. Viņš lieliski bruģē ceļu uz to, ka būs pozitīvs tēls, ja nu sūdi sanāks tik lieli, ka nevar tikt ārā.
bet no vienas puses viņš viens nu nevar savu dirsu izplēst pilnīgi visur,tas nav iespējams. Kamēr finasiāli nejūt,ka peļņa krīt,neko nedarīs ar tiem neapmierinātajiem. Tiklīdz sāks pajust mīnusiņu,tā sarosīsies 100 punkti
21.03.2023 14:21 |
 
Reitings 3339
Reģ: 23.01.2022
gribuiemestkapeiku @ 21.03.2023 14:21
bet no vienas puses viņš viens nu nevar savu dirsu izplēst pilnīgi visur,tas nav iespējams. Kamēr finasiāli nejūt,ka peļņa krīt,neko nedarīs ar tiem neapmierinātajiem. Tiklīdz sāks pajust mīnusiņu,tā sarosīsies 100 punkti

Fake it till you make it!
21.03.2023 14:25 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
LiepaShmiepa @ 21.03.2023 13:21

Pietiek ar vienu paziņu, kas nodod info, ka būs pārbaude, tas būtu pilnīgi nepārsteidzoši. Nevar atcelt sodus, bet var pabrīdināt, lai aizvāc pierādījumus no acīm. Vēl var būt, ka sodi būtu bijuši lielāki - viņi jau čīkst par katru sīkumu, ka viņu bīznesu valsts gremdē, noteikti to dara arī par minimālajiem sodiem un parastiem brīdinājumiem.

Es pati 18.gadu vecumā strādāju uzņēmumā, kurš nemaksāja nodokļus. Reāli ik pa laikam ātnāca grāmatvede un lika visu info, kas saistīta ar algu uzskaiti iekopēt uz fleškām un no kompja visu izdzēst. Viņi katru reizi iepriekš zināja, kad un cikos nāks VID pārbaude. Cik zinu, darbinieki sūdzējās visu laiku, bet rezultāts 0.
21.03.2023 14:31 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Berry5 @ 21.03.2023 14:31

Es pati 18.gadu vecumā strādāju uzņēmumā, kurš nemaksāja nodokļus. Reāli ik pa laikam ātnāca grāmatvede un lika visu info, kas saistīta ar algu uzskaiti iekopēt uz fleškām un no kompja visu izdzēst. Viņi katru reizi iepriekš zināja, kad un cikos nāks VID pārbaude. Cik zinu, darbinieki sūdzējās visu laiku, bet rezultāts 0.

Jap, tas nav nemaz sarežģīti. Tās visas lietas jau ir sen visiem atstrādātas, kas ar to nodarbojas. Un ''standarta'' pārbaudē paskatās kaut kādas virspusējās lietas. Jo lai skatītos dziļāk vajag reālus pierādījumus un iemeslu. Tur ar Ietekmeli nepietiks.
21.03.2023 14:36 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
iiieviiite @ 21.03.2023 11:08

es jau paskaidroju, kādēļ negribu piesekot ar īsto profilu un nē, neuzskatu, ka paziņas, kuras seko ir sliktākas ar kaut ko (dīvaini, ka tu to kaut kur nolasīji), es runāju tikai par risku ar īstās identitātes atklāšanu. un jā, viena kursa biedre no studiju laikiem kā izrādās seko ietekmelei (to ieraudzīju tikai, kad profils palika slēgts, jo tas uzreiz ir redzams augšā), par cik zinu, kas viņas dzīvē notiek caur to pašu instagramu, tad tagad esmu gandrīz pārliecināta, ka zinu viņas niku šeit (aktīva dalībniece, kas komentē arī savu privāto dzīvi, tagad gan mazāk). arī dzen, nekas slikts tas nav, bet vai kādam tas ir vajadzīgs? ne velti tak anonīmais forums.

Man liekas slimīgi mēģināt sazīmēt savus kursa biedrus vai klasesbiedrus anonīmā forumā. Un tas, ka Tev kauns, ka Tevi varētu atpazīt, pierāda, ka neesi pārliecināta par sevi un savām tiesībām pavadīt savu brīvo laiku kā vēlies. Sievietes mazāk vai vairāk visas ir čūskas, patīk paklačoties un norādīt kā otrai vajadzētu vai nevajadzētu dzīvot. Atšķiras tikai tas, cik kura atklāti par to runā un ir spējīga to atzīt. Uztver dzīvi nedaudz vieglāk, ienāc, palasi un aizver. Nevajag tagad tēlot detektīvu un pierakstīt faktus par visiem foruma lietotajiem, lai atminētu mīklu, kas slēpjas zem katra profila. Ir jēdzīgākas lietas, ko dzīvē darīt, tici man!
21.03.2023 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits