Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 338
Reģ: 11.12.2014
Inna86 @ 20.03.2023 13:42
Tas bērns pat normāli vēl nerāpo, kāda vēl staigāšana. Idioti!
nu skatoties uz to visu, viņš pat nemēģina staigāt, zīdainis pret zemi atsperas ar kajiņām arī divos mēnešos, tur līdz staigāšanai tālu. Man bērns rāpoja līdz 1g3m un tikai tad sāka staigāt, kas esot ļoti labi, bērnam ir kārtīgi jāizrāpojas, lai muguriņa ir gana stipra. Didi, jau vienriez ar fizo runāja, vairāk nav vajadzības. 🥲 tlt ieliks Džeisonu tajā sūdā uz ritenīšiem, kas "veicina" staigāšanu
20.03.2023 14:18 |
 
Reitings 3117
Reģ: 29.12.2022
Kas ir ļaunāk, kad taisa bērnus,bet nošpļaujas par tiem vai,kad apzināti nodara kaitējumu fiziskajai attīstībai un ne tikai? Varbūt stulbs salīdzinājuma nevietā,bet dzērāju ģimene, pietaisa 10 bērnus un nomet vārtā, vienkārši neinteresējas un didras, kuri it kā labi nodrošināti, it kā interesējas un it kā taisa no sevis labākos vecākus tajā pat laikā apzināti nodara nu ļoti lielu kaitējumu ar savām izdarībām pret mazu ķermenīti,kurš tikai tagad sāk attīstīties. Visu laiku dm un komentos meitenes viņai raksta,ka tā nevajag,tā nevar un esmu pārliecināta,ka fizio to pašu teica,tāpēc no viņas atteicās. Smieklīgi sēdināt bebi un skatītīes kā gāžas, mīlīgi staidzināt tādu mazu cilvēciņu,bet cik tas viss būs jauki un mīlīgi pēc 20+ gadiem,kad tam puisim būs muguras problēmas un tad par lielām naudām staigās vingrot un masāžām cerot izlabot to,ko māte skatījumu dēļ ir nodarījusi. Ja kādai gribas man uzdirst,ko es te pareģoju par viņa nākotni,tad es uzreiz varu uzdirst atpakaļ,ka tepat vairākas meitenes ir teikušas par savām muguras problēmām,jo vecāki arī staidzināja un sēdināja,tikai atšķirība tāda,ka mūsu vecākiem nebija tik plaša informācijas telpa un nebija tik daudz iespēju sevi izglītot katrā jautājumā.
20.03.2023 14:23 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
gribuiemestkapeiku @ 20.03.2023 14:23
Kas ir ļaunāk, kad taisa bērnus,bet nošpļaujas par tiem vai,kad apzināti nodara kaitējumu fiziskajai attīstībai un ne tikai? Varbūt stulbs salīdzinājuma nevietā,bet dzērāju ģimene, pietaisa 10 bērnus un nomet vārtā, vienkārši neinteresējas un didras, kuri it kā labi nodrošināti, it kā interesējas un it kā taisa no sevis labākos vecākus tajā pat laikā apzināti nodara nu ļoti lielu kaitējumu ar savām izdarībām pret mazu ķermenīti,kurš tikai tagad sāk attīstīties. Visu laiku dm un komentos meitenes viņai raksta,ka tā nevajag,tā nevar un esmu pārliecināta,ka fizio to pašu teica,tāpēc no viņas atteicās. Smieklīgi sēdināt bebi un skatītīes kā gāžas, mīlīgi staidzināt tādu mazu cilvēciņu,bet cik tas viss būs jauki un mīlīgi pēc 20+ gadiem,kad tam puisim būs muguras problēmas un tad par lielām naudām staigās vingrot un masāžām cerot izlabot to,ko māte skatījumu dēļ ir nodarījusi. Ja kādai gribas man uzdirst,ko es te pareģoju par viņa nākotni,tad es uzreiz varu uzdirst atpakaļ,ka tepat vairākas meitenes ir teikušas par savām muguras problēmām,jo vecāki arī staidzināja un sēdināja,tikai atšķirība tāda,ka mūsu vecākiem nebija tik plaša informācijas telpa un nebija tik daudz iespēju sevi izglītot katrā jautājumā.

++++++++
20.03.2023 14:27 |
 
10 gadi
Reitings 1044
Reģ: 20.05.2013
Drausmas.. ietekmeles profilà lasot tos bijušo darbinieku stāstus šķērmi metas. Ticu ka vienu dienu cancelos tos Didrihsonus.
20.03.2023 14:35 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
gribuiemestkapeiku @ 20.03.2023 14:23
Kas ir ļaunāk, kad taisa bērnus,bet nošpļaujas par tiem vai,kad apzināti nodara kaitējumu fiziskajai attīstībai un ne tikai? Varbūt stulbs salīdzinājuma nevietā,bet dzērāju ģimene, pietaisa 10 bērnus un nomet vārtā, vienkārši neinteresējas un didras, kuri it kā labi nodrošināti, it kā interesējas un it kā taisa no sevis labākos vecākus tajā pat laikā apzināti nodara nu ļoti lielu kaitējumu ar savām izdarībām pret mazu ķermenīti,kurš tikai tagad sāk attīstīties. Visu laiku dm un komentos meitenes viņai raksta,ka tā nevajag,tā nevar un esmu pārliecināta,ka fizio to pašu teica,tāpēc no viņas atteicās. Smieklīgi sēdināt bebi un skatītīes kā gāžas, mīlīgi staidzināt tādu mazu cilvēciņu,bet cik tas viss būs jauki un mīlīgi pēc 20+ gadiem,kad tam puisim būs muguras problēmas un tad par lielām naudām staigās vingrot un masāžām cerot izlabot to,ko māte skatījumu dēļ ir nodarījusi. Ja kādai gribas man uzdirst,ko es te pareģoju par viņa nākotni,tad es uzreiz varu uzdirst atpakaļ,ka tepat vairākas meitenes ir teikušas par savām muguras problēmām,jo vecāki arī staidzināja un sēdināja,tikai atšķirība tāda,ka mūsu vecākiem nebija tik plaša informācijas telpa un nebija tik daudz iespēju sevi izglītot katrā jautājumā.
tā ir vardarbība ,kas atstās tādas pašas sekas itkā viņi sistu to mazo ....
Un tad pēc 20+ gadiem didi un ņuris ies un teiks cik slikta valsts ,jāmaksā nodokļi un vēl jāstāv rindās pie ārstiem vai jāmaksā lai tiktu pie fizioterapeita
20.03.2023 14:36 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2023
magdalena333 @ 20.03.2023 13:33
Drausmīgi varbūt skan, bet Džeisons (pateicoties saviem vecākiem) ir kā sociālais eksperiments manām acīm.

Vecāku dēl domāju tas sīcis būs tups zābaks un es vēlreiz atkārtoju vecāku dēļ.
Diezvai viņi viņu attīstīs. Rēdzēsim jau pēc 3 gadi kāds viņš būs.
Pagaidām mīļuks.
20.03.2023 14:41 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Bet, man vispār nebeidz izbrīnīt, ka ar tādu biznesa vadīšanu, ar viņu neskaitāmiem feiliem, neapmierinātiem klientiem, sliktu servisu, krāpšanos viņu uzņēmums vēl nav nobankrotējis vai didra vēl nesēž cietumā. Tas ir reāli, kaut kāds ūnikums😀
20.03.2023 14:47 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Didrihsoniem ir ļoti paveicies ar Džeisonu - jau no pirmās dienas ir mierīgs, labi guļ, gan jau labi arī ēd. Ir ļāvis Elīnai turpināt strādāt. Puncītis koliku dēļ nesāp, zobiņi arī samērā mierīgi nāk ārā, maz tādu reižu, kad sašķobās veselība. Bet! Ar to staidzināšanu viņi laikam grib panākt biežāku iešanu pie ārsta.
20.03.2023 14:50 |
 
Reitings 338
Reģ: 11.12.2014
Lauminaaa @ 20.03.2023 14:41

Vecāku dēl domāju tas sīcis būs tups zābaks un es vēlreiz atkārtoju vecāku dēļ.
Diezvai viņi viņu attīstīs. Rēdzēsim jau pēc 3 gadi kāds viņš būs.
Pagaidām mīļuks.
atliek cerēt un labu bērnudārzu kur audzītes varēs cīnīties ar vecēku radītajām sekām
20.03.2023 14:50 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Un vispār nesaprotu - Naura mamma šito visu neredz, kāda nepraša Elīna ir kā mamma? Elīnas mamma laikam ir ar šādām bērnu audzināšanas metodēm mierā, ka neko nesaka.
20.03.2023 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Gaisa jaucēja @ 20.03.2023 14:50
atliek cerēt un labu bērnudārzu kur audzītes varēs cīnīties ar vecēku radītajām sekām

Domā, ka ies dārziņā? Pati mājās audzinās..😅😅😅
20.03.2023 14:54 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
sakuraszarins @ 20.03.2023 14:47
Bet, man vispār nebeidz izbrīnīt, ka ar tādu biznesa vadīšanu, ar viņu neskaitāmiem feiliem, neapmierinātiem klientiem, sliktu servisu, krāpšanos viņu uzņēmums vēl nav nobankrotējis vai didra vēl nesēž cietumā. Tas ir reāli, kaut kāds ūnikums?
tāpēc, ka visiem tiek piķots. Šlesers, sekta, tas pats vid. Ik pa laikam kā no vid uzpeld, ka ņēmis kukuli.
20.03.2023 14:56 |
 
Reitings 30179
Reģ: 11.02.2015
Nabaga bērns, tiešām. Un šī nav tā reize, kad parējās mammas "atkal piesienās", te reāli bojā viņam veselību.. jau atkal, kā toreiz ar sēdināšanu.
Kāpēc viņi ir tik stulbi 🤦 Un vēl to popularizē. Obligāti kādam bērnu profilam būtu uz šo jāatsaucas un jānopublicē, ka tas nav ok. Jā, kādam šķitīs haipa taisīšana, bet varbūt vismaz tā izlabos atpakaļ didras nodarīto kaitējumu - ka kāda tikpat neizglītota mamma izdomās tā darīt. Tad lai uz to stulbeņu vārdu izdodas piesaistīt vairāk uzmanību un izglītot, ka nē, nav ok 🤦🤦🤦
Ja varētu viņiem bērnkopības un bērnu audzināšanas kursikus pakaļ #sadarbībā pamest, kā pieaudzētos matus, kafijas kapsulas un kliņģerus, varbūt vismaz kaut cik izglītotos 🤦
Es reāli jau baidos, ko viņi ar viņu lielāku darīs, kad tiešām mācēs skriet, sāks pretī runāt... Tur tik daudz viltību un moderno audzināšanas metožu, ko diemžēl šaubos, ka pielietos. Izskatās pēc tādiem oldschool dinozauriem, kas bērnu ar bļaušanu un siksnu "audzinās"...
20.03.2023 15:01 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Viņi man šķiet ir no tiem vecākiem kas saka - bet mēs taču izaugām, un mūs bāza staiguļos un staidzināja un visu darīja, un mēs vēl dzīvi. Mūs nesprādzēja un redz kā neviens nenomirām.
Man nepatīk šī veida vecāki.
Tieši tādēļ attīstās gan medicīna, gan visas citas nozares, lai mēs padarītu saviem bērniem dzīvi vieglāku un labāku. Lai būtu pēc iespējas mazāk veselības problēmu un nebūtu aizķeršanos.
Un ģimenīte ar tik daudz sekotājiem un tik daudz acīm, kas uz viņiem skatās, bez maz vai speciāli to visu ignorē un atrāda tieši pretējās lietas. Un tad sūdzās, ka viņus apbižo. Šie jau nav heiteri. Kuriem aiz gara laika nav ko darīt. Šīs ir mammas un speciālisti, kas ir gājuši tām lietām cauri un zin kā tas ir maksāt fizioterapeitiem un staigāt pie ārstiem.
Es pati zinu vienu mammu, kurai gāja slikti ar šo visu. Arī bija tā kurai pareizs hendlings bija vienaldzīgs, kura neļāva izrāpoties bērnam un stutēja kājās. Gandrīz vai gribēja pierādīt, ka viņas bērns visātrāk sāks staigāt un ir pats attīstītākais. Un pēc tam radās veselības problēmas. Un tad bija jāiet divreiz nedēļā pie fizioterapeita un jāmaksā un jāvingro visu laiku. Un tad sēdēja un raudāja, jo (viņas vārdi) ''sabojāja savu bērnu''. Un viņai mātes jūtas bija un tas bija viņai sāpīgi. Dzirdēt to, ka viņas darbību dēļ tagad ir tādas sekas. Bet pateicoties savai atklāsmei viss tika labots un tagad viss ir ļoti labi. Un tagad ar nākamo bērnu šādas kļūdas vairs nepieļauj.
Bet domājat ka Didrihsoniem būs kāda atklāsme? Smagi šaubos.
Viņi klausītos speciālista padomā tikai, ja viņiem par to maksātu.
20.03.2023 15:06 |
 
Reitings 125
Reģ: 03.03.2023
mazaaduuda @ 20.03.2023 14:54

Domā, ka ies dārziņā? Pati mājās audzinās..???

Elīnai vards audzināt ir svešs,pati no mērkaķu būra aizbēgusi.
ja tur kāds iesaistīsies tas būs Nauris.
Naurim vienīgajam interesē tas bērns.
Elīnu bērns nesaista un saiknes ar nav.
Sīcis viņu pats negrib,sveša bāba.
20.03.2023 15:07 |
 
Reitings 1222
Reģ: 14.03.2023
mazaaduuda @ 20.03.2023 14:52
Un vispār nesaprotu - Naura mamma šito visu neredz, kāda nepraša Elīna ir kā mamma? Elīnas mamma laikam ir ar šādām bērnu audzināšanas metodēm mierā, ka neko nesaka.

Pieņemu, ka drīzāk zina abas , ka Elī ir zābaks, un vienkārši neko nesaka…
20.03.2023 15:12 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Izskatās pēc tādiem oldschool dinozauriem, kas bērnu ar bļaušanu un siksnu "audzinās"...

Un tad kad bērns pateiks, ka vēlas aiziet pie terapeita, viņam pateiks, ka tās ir muļķības. Nav ko darīt pie ''psiho ārsta''
20.03.2023 15:15 |
 
Reitings 1451
Reģ: 26.06.2019
Elīna taču neizglītojas par bērnkopību vispār. Viņas burbulī ir mammīte, tauriņš un paštīksmināšanās par sevi. Kaut kur fonā arī Nauris, lai visiem parādītu kāda laimīga ģimene. Ja mammīte saka, ka savulaik tā staidzināja bērnus un nekas nenotika, viņa dara tāpat. Tas ir 100% PSRS laiku vemeklis kas palicis, jo visi tā auga un visi normāli. Domāju, ka Naura mamma tur nejaucas, pietam, nu jau labu laiku Džeisons nav vests uz VenSpili.
20.03.2023 15:21 |
 
Reitings 2769
Reģ: 30.01.2023
mazaaduuda @ 20.03.2023 14:50
Didrihsoniem ir ļoti paveicies ar Džeisonu - jau no pirmās dienas ir mierīgs, labi guļ, gan jau labi arī ēd. Ir ļāvis Elīnai turpināt strādāt. Puncītis koliku dēļ nesāp, zobiņi arī samērā mierīgi nāk ārā, maz tādu reižu, kad sašķobās veselība. Bet! Ar to staidzināšanu viņi laikam grib panākt biežāku iešanu pie ārsta.

Vari pateikt paldies auklei un buķika darbiniecēm, kas ar viņu ņemās.. ā un pastāvīgajiem brauciem pie omēm..
20.03.2023 15:26 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Man šķiet, ka Elīna pilnīgi noteikti lasa forumu. Ja jau rekur aizgāja runa (un ne jau pirmo reizi) par to, ka buķikā ir noklausīšanās. Jo viņai ir paranoja, ka darbinieces kaut ko sliktu par viņu runā. Acīmredzot grib zināt ko saka. Un arī šeit. Viņa var ienākt, visu izlasīt un viņa ir lietas kursā par to kas notiek.
Ko mēs te zinam un ko nezinam.
Man tā vien šķiet, ka viņa traka paliktu, ja šī diskusija aizietu uz kaut kurieni, kur viņa netiktu klāt. Iesaku pārvākties :D
20.03.2023 15:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)