Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 7361
Reģ: 13.04.2022
EsFeja @ 15.02.2023 17:24
Es domāju, ka viņa iet uz pustukšu kino, jo tad var vēl pafilmēt storijus, kaut ko parunāt un nevienu netraucē. Ja tur būtu pilns, tad noteikti kāds viņai aizrādītu. Viņa jau tāpat nemaz to filmu neskatās, jo arī storijā no kino teica, ka paralēli strādāšot.

Jā, esmu gatava derēt, ka viņas cāļa smadzenes tieši par to domāja, lai netraucēt citiem. Aha.
15.02.2023 17:40 |
 
Patīk
Reitings 33753
Reģ: 12.10.2022
Ieejot AndelēMandelē, es tiešām nesaprotu, kā sievietes spēj tirgot lietotas Butterfly lupatas par gandrīz tādu pašu cenu vai pāris eiro lētāk nekā ir pirkušas pie Elīnas.
Katra grib savu naudu atpakaļ, jo ne visas zina, ka tomēr var atgriezt preci, bet tomēr - pārdevēja vēl ir pati valkājusi.
Un daudzas tur pat neskatās to, ka Butterfly mājaslapā tās pašas lietas ir pie Big Sale par vēl zemāku cenu nekā viņu lietotās lupatas. Protams, pastāv iespēja, ka pati Elīna vēl no pašas sākuma ir lietojusi :D + briesmīgā kvalitāte + pārdevējas nolietojums.
Liekas, ka iedomājušās, ka Butterfly ir kaut kāds brends, ja pārdod tās lietas dārgāk kā Mango, Zara vai pat Michael Kors, Tommy Hilfiger utt.
15.02.2023 17:49 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
CallMeAnnika @ 15.02.2023 17:49
Ieejot AndelēMandelē, es tiešām nesaprotu, kā sievietes spēj tirgot lietotas Butterfly lupatas par gandrīz tādu pašu cenu vai pāris eiro lētāk nekā ir pirkušas pie Elīnas.
Katra grib savu naudu atpakaļ, jo ne visas zina, ka tomēr var atgriezt preci, bet tomēr - pārdevēja vēl ir pati valkājusi.
Un daudzas tur pat neskatās to, ka Butterfly mājaslapā tās pašas lietas ir pie Big Sale par vēl zemāku cenu nekā viņu lietotās lupatas. Protams, pastāv iespēja, ka pati Elīna vēl no pašas sākuma ir lietojusi :D + briesmīgā kvalitāte + pārdevējas nolietojums.
Liekas, ka iedomājušās, ka Butterfly ir kaut kāds brends, ja pārdod tās lietas dārgāk kā Mango, Zara vai pat Michael Kors, Tommy Hilfiger utt.

Laikam, ka ir pieprasījums.
Starpcitu, pirms diviem gadiem, mana draudzene tirgoja Andelemandele somiņu, bez-brenda, parasta somiņa no mākslīgās ādas, ar ķēdi utt.
Nedēļu neviens ne interesējās, ne atzīmēja kā favorītu, neko.
Un tad es pajokoju, ieraksti, ka soma ir no Butterfly 😂😂😂Un viņa tiešām ierakstīja, pirmajās desmit minūtēs, uzrakstīja vismaz desmit meitenes, ka grib somu un pēc stundas jau soma bija pārdota. Atdeva tai, kura pirmā atbrauca pakaļ. Tātad ir pieprasījums 😂
15.02.2023 18:05 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lula @ 15.02.2023 17:36

Jā, tādā ziņā taisnība - viņa pati max cenšas izcelties, gan ar izskatu, gan mašīnu, gan uzvedību (skaļi, pamanāmi filmējas sabiedriskās vietās)
Ieņirgt patīk, kādu bildi no dzīves ieraudzīt ir interesanti un smieklīgi, bet, ja godīgi, es tikai tagad tā iedomājos, cik bieži vispār kāds viņu uz ielas bildē vai aprunā. Agrāk likās, ka tas jau tā, retu reizi, bet droši vien notiek diezgan bieži. Tāpēc es saprotu, ka viņai ir neērti un gribas izvairīties no cilvēkiem.
That said, ja viņai tiešām ikdienā šis traucē, tad mašīnas uzlīmi gan jāplēš nost un vairāk jādomā, ko runā internetā.
bet ja tas liek justies neērti, nevajadzētu aizdomāties,ka tā ir viņas vaina ,ka tā ieinteresē cilvēkus smieties
15.02.2023 18:27 |
 
Reitings 277
Reģ: 06.08.2021
amoreamore @ 15.02.2023 17:40

Jā, esmu gatava derēt, ka viņas cāļa smadzenes tieši par to domāja, lai netraucēt citiem. Aha.

Es nebiju domājusi, ka viņa pati aizdomājas vai kādam traucē. Drīzāk, kāds gan jau kādreiz ir kaut ko aizrādījis viņai, jo nu, ja es ietu uz kino, un turpat netālu sēdētu Dīdrihsone, kura visu laiku filmētu storijus ar savu zibspuldzi, kaut ko muldētu un visu laiku sēdētu telefonā, domāju, ka man kā apmeklētājam tas noteikti traucētu.
15.02.2023 18:37 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Lula @ 15.02.2023 15:08

ouu, nu čau, Olly, varbūt kādreiz kaut ko tomēr paskaties pirms komentē ??
Ha, es arī lasīju, domāju, izlasīšu un tad pajautāšu, vai man vienīgajai Olly atgādina (un Olly ir dzēsts profils) :D Bet Olly nezināja, kas ir garumzīmes.
15.02.2023 18:39 |
 
Reitings 7294
Reģ: 27.02.2022
amoreamore @ 15.02.2023 17:10

es arī drusku vairāk pieturos tavam viedoklim.
man vēl kaut kā liekas, ka didra tieši dara maksimāli daudz, lai pievērstu sev uzmanību (aplīmētā mašīna, klauna apģērbs, tās dīvainās pričenes) un pēc tam čīkst, ka viņu fočē, pievērš uzmanību utt. Nu, ja godīgi, arī nezinot didru, viņa reizēm ir tiiiiiik briesmīgi saģērbusies, ka es ar nofočētu, lai iemest draudzeņu čatiņā paņirgt. Un nevajag tagad par to, ka tas ir amorāli un kāds tā moš dara ar mani. Lai dara, lai jau. Es gan parasti neesmu citplanētieša kostīmā ar prusaku antenām :D
un nez kāpēc draudzeņu čatiņos ņirgt par viņas outfitiem no instagrama ir ok, bet ieņirgt par kaut kādu random bildi, kas nofočēta - nav ok.
Pašas ar interesi sekojāt, kad ietekmele lika slepenā aģenta bildes no Londonas lidostas, a tagad moralizējat. Pašas izaicinat ar savu "pic or didn't happen".
tieši tā 💯
15.02.2023 18:45 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
LiepaShmiepa @ 15.02.2023 18:39
Ha, es arī lasīju, domāju, izlasīšu un tad pajautāšu, vai man vienīgajai Olly atgādina (un Olly ir dzēsts profils) :D Bet Olly nezināja, kas ir garumzīmes.
Izēdāt kādu?Nebrīnos.Te kautko drīkst teikt vai prasīt pa tēmu?Vai nav aktuāli ?
15.02.2023 18:49 |
 
Reitings 7294
Reģ: 27.02.2022
Lielījās ka ir noticis brīnums un Dievs izarsteja vēnas. Huj. Telegram kur savu kleitu atrada, augšā uz kājām vēnas vēljoprojām izspiežas. Nu ko var dirst. Noskatījos 3x, toč tur viņas izspiežas.
15.02.2023 18:53 |
 
Reitings 7294
Reģ: 27.02.2022
Kenty @ 15.02.2023 18:49
Izēdāt kādu?Nebrīnos.Te kautko drīkst teikt vai prasīt pa tēmu?Vai nav aktuāli ?
nav aktuāli
15.02.2023 18:56 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Kenty @ 15.02.2023 18:49
Izēdāt kādu?Nebrīnos.Te kautko drīkst teikt vai prasīt pa tēmu?Vai nav aktuāli ?
Jā, jā, izēdām, mūsu mīļākais laika pavadīšanas veids.
Mazs padoms - ja tu oponē par kaut ko, vispirms pārbaudi, vai nerunā acīmredzamas, visiem publiski pārbaudāmas muļķības. Pieņemot, ka tu neesi Olly, kas pēkšņi garumzīmes atradusi, viņa darīja tieši to pašu. Forumniece pasaka, ka Didrihsoni dara kaut ko stulbu, tad nu taisnibas cīnītāja vispirms aizstāvēja, ka nē nē, tā noteikti nav, tur ir skaidrs, ka ir pilnīgi saprotams iemesls stulbai rīcībai! Un, kad atbildē uzzināja, ka ir visiem publiski redzami pierādījumi pašu Didrihsonu lapās, un tieši tos pierādījumus arī pirmā persona komentēja, tad olly pēkšņi neko nebija redzējusi, neko nebija dzirdējusi, vispār jau viņiem neseko tik ļoti, jo seko tikai apsēsti cilvēki. Un tu šobrīd izklausies tieši tāpat.
Aizstāvēt aizstāvēšanas pēc tevi par labāku cilvēku nepadara. Ja aizstāvi, tad vismaz par tēmu, nevis no gaisa sagrābstot izdomātu scenāriju.
15.02.2023 18:59 |
 
Reitings 755
Reģ: 03.11.2022
Nu kas tā par frizûru?? Liekas,ka kaija matos iešķirdusi, garam lidojot. Elinčik,izmazgā matus beidzot no tā smāķa!
15.02.2023 19:01 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Piemēram, man neliekas nekas briesmīgs, ka Elīna grib iet uz tukšu kino. Man arī nepatīk, ka kino ir cilvēki - cilvēki skaļi ēd, sačukstās, staigā pa priekšu, klepo pakausī. Un tīri cilvēcīgi var saprast, ka bail no cilvēkiem, jo taču ik pa laikam atjēdzas, ka cilvēkiem viņa nepatīk. Par to gan man viņu nav žēl, jo pati vainīga, bet saprast tas ir pilnīgi saprotami. Attiecīgi, kritika par šīm lietām man liekas pilnīgi nepamatota.
Ko nu? Es aizstāvu Elīnu! Mani noteikti tūlīt izēdīs, jo te jau nedrīkstot neko tādu darīt!
Phe :D
15.02.2023 19:05 |
 
Reitings 3440
Reģ: 08.09.2015
Es pareizi sapratu, ka viņi atbrīvojas no tām fotostudijas telpām un tagad būs mazākas, pagrabā, bez vispār jebkādas dienas gaismas? Un tas ir tas, mēs augam?! Un būs interesanti paskatīties, vai buķika remonts būs, ka Jānis (nekā personīgi pret Jāņiem) ir super meistars, zvaniet, bet mēs #pašimaksājam😀
15.02.2023 19:11 |
 
Reitings 5
Reģ: 15.04.2022
Kleita divās vienībās, skrien uz Butterfly Outlet. Ka tik tās nav kleitas, ko velk modeles uz fotosesiju. Elīna tajā skaitā.
Varbūt tāpēc arī klientiem trāpas nokrāsoti, iziruši, savēlušies apģērbi jeb tā saucamie "paraugi" 😏
15.02.2023 19:13 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
LiepaShmiepa @ 15.02.2023 18:59
Jā, jā, izēdām, mūsu mīļākais laika pavadīšanas veids.
Mazs padoms - ja tu oponē par kaut ko, vispirms pārbaudi, vai nerunā acīmredzamas, visiem publiski pārbaudāmas muļķības. Pieņemot, ka tu neesi Olly, kas pēkšņi garumzīmes atradusi, viņa darīja tieši to pašu. Forumniece pasaka, ka Didrihsoni dara kaut ko stulbu, tad nu taisnibas cīnītāja vispirms aizstāvēja, ka nē nē, tā noteikti nav, tur ir skaidrs, ka ir pilnīgi saprotams iemesls stulbai rīcībai! Un, kad atbildē uzzināja, ka ir visiem publiski redzami pierādījumi pašu Didrihsonu lapās, un tieši tos pierādījumus arī pirmā persona komentēja, tad olly pēkšņi neko nebija redzējusi, neko nebija dzirdējusi, vispār jau viņiem neseko tik ļoti, jo seko tikai apsēsti cilvēki. Un tu šobrīd izklausies tieši tāpat.
Aizstāvēt aizstāvēšanas pēc tevi par labāku cilvēku nepadara. Ja aizstāvi, tad vismaz par tēmu, nevis no gaisa sagrābstot izdomātu scenāriju.
Bet es nesapratu.Kur es kādu aiztāveju?Vai teicu,ka nav tās bildes iekšā.?Es teicu,ka veco outletu profilu partaisīja par kiddo,un mazuļu bildes būs tur ar iepriekšejām bildēm kopā,lai nebrīnoties.Didrihsones vārdi.Man tas nav aktuāli un es nelīdu iekšā.Es pateicu nepareizi?Kautko sameloju?Es tak nesekoju visiem kontiem,kas mani neinteresē. Man neienāca prātā,ka te obligāti,jaokšķerē viss, lai iekomentētu Didrihsones vārdus
15.02.2023 19:41 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
LiepaShmiepa @ 15.02.2023 18:39
Ha, es arī lasīju, domāju, izlasīšu un tad pajautāšu, vai man vienīgajai Olly atgādina (un Olly ir dzēsts profils) :D Bet Olly nezināja, kas ir garumzīmes.
es tieši domāju ka šī man atgādina vienu aizstāvi,kurai vienmēr bija kāds attaisnojums Didi rīcībai,tik nevarēju atcerēties kuru
15.02.2023 20:31 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
To, ka viņai tāda slava, ka pašai jāslapstās un jāskatās apkart kā citi viņu fotografē ir pašas nopelns. Pati sevi tajā situācijā ir nolikusi savu izteicienu dēļ. Kā atver muti, tā nāk ārā miskaste.
Un tas viss tā nebūtu ja savus storijus vispirms noklausītos pirms publicēšanas, jo tas nav live, kad to ko pateici, to pateici. Storiju var 10x parfilmet, lai tomēr izteiktos pareizi un pašai nebūtu sūdi par to, un pēc tam jāattaisnojas.
15.02.2023 20:40 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Alkst viņa pēc uzmanības un kā vēl. Tā pat kā visu laiku uzsver to, ka ir slavena, atpazīstama, populāra, ietekmīga
15.02.2023 20:43 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
Lula @ 15.02.2023 17:36

Jā, tādā ziņā taisnība - viņa pati max cenšas izcelties, gan ar izskatu, gan mašīnu, gan uzvedību (skaļi, pamanāmi filmējas sabiedriskās vietās)
Ieņirgt patīk, kādu bildi no dzīves ieraudzīt ir interesanti un smieklīgi, bet, ja godīgi, es tikai tagad tā iedomājos, cik bieži vispār kāds viņu uz ielas bildē vai aprunā. Agrāk likās, ka tas jau tā, retu reizi, bet droši vien notiek diezgan bieži. Tāpēc es saprotu, ka viņai ir neērti un gribas izvairīties no cilvēkiem.
That said, ja viņai tiešām ikdienā šis traucē, tad mašīnas uzlīmi gan jāplēš nost un vairāk jādomā, ko runā internetā.

Es domāju, ka viņu filmē un fočē dzīvē ļoti reti un par to viņa uzzina tikai no šī foruma un/vai ietekmeles. Nu reāli nevar pateikt, ka kāds tevi filmē, ja vien tas "kāds" tiešām nepacenšas nofeilot. Un tas stāsts šodien mašīnā likās max fake, nu neticu, pasniegšanas veids un tas kā runāja.. Nu nebija tāda meitene ar vīrieti blakus, kura viņu fočēja.
15.02.2023 21:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits