Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kenty @ 09.02.2023 08:15
Nu es domāju tie jancīgie terpi ir uz "tausti" būs- nebūs.Jo tādiem parsvarā arī back in stock nav.Vienreizējie,kas neaiziet.

Plus, neiepērk vairāk kā 30-50 gab. Iespējams pat mazāk. Noteikti, ka mazāk.
Patiesībā, daudz kam pasūta mazu daudzumu, lai uzreiz pateiktu, ka sold out un radītu to ''Butterfly drēbes ir tik ļoti pieprasītas, jāpērk fiksi'' efektu.
09.02.2023 11:05 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Cik reāli ir starpība cenā, lai neizvēlētos tiešo reisu? Viņi var tērēt simtiem eiro uz apartamentiem fotosesijai, bet nevar paņemt tiešo reisu? Vai tad cilvēkam, kurš močī un kuram katra minūte ir no svara neizvēlētos tieši ātrāko veidu kā lidot,it īpaši ar mazu bērnu? Piķis taču nav problēma. Viņu tēriņi ir galīgi neloģiski, es katru reizi skatos un grozies kā gribi - es nesaprotu viņu finanšu plānošanu.
Paštonējošais izskatās drausmīgi, ar katru reizi ar vien trakāk.
09.02.2023 11:41 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Hermia @ 09.02.2023 11:41
Cik reāli ir starpība cenā, lai neizvēlētos tiešo reisu? Viņi var tērēt simtiem eiro uz apartamentiem fotosesijai, bet nevar paņemt tiešo reisu? Vai tad cilvēkam, kurš močī un kuram katra minūte ir no svara neizvēlētos tieši ātrāko veidu kā lidot,it īpaši ar mazu bērnu? Piķis taču nav problēma. Viņu tēriņi ir galīgi neloģiski, es katru reizi skatos un grozies kā gribi - es nesaprotu viņu finanšu plānošanu.
Paštonējošais izskatās drausmīgi, ar katru reizi ar vien trakāk.

AirBaltic lapā skatījos, ka lidojums turp atpakaļ ir 500-700 eur, viņai būtu kādus 250 vismaz jāpiemaksā. Nu man, parastajam cilvēkam, kas nelido biznesa vajadzībām, dažreiz patīk ietaupīt un čakarēties ar pārsēšanos. :D Bet viņas gadījumā - es laikam kaut 400 piemaksātu par katru biļeti, bet lidotu pa taisno.
09.02.2023 12:09 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
mazaskudra @ 09.02.2023 11:05

Plus, neiepērk vairāk kā 30-50 gab. Iespējams pat mazāk. Noteikti, ka mazāk.
Patiesībā, daudz kam pasūta mazu daudzumu, lai uzreiz pateiktu, ka sold out un radītu to ''Butterfly drēbes ir tik ļoti pieprasītas, jāpērk fiksi'' efektu.
To ko pērk tas iet uz riņķi back in stock.parsvarā tie ir džinsi,legingi,,svārki , kleitas, ādas imitācijas jakas.(pa 45 ari musu vieteja butikā tikai viens modelis, viņai tadā ziņā ir daudz plašāka izvēle krasās un modeļos) un arī korsetes visu laiku ir.Es domāju ka to tiešm pērk.jo ir savākti visi iespējamie modeļi vienviet. Nav viens veids.džinsiem piemeram ir adekvāta cena, cik skatos.pa 10 eiro īsti džinsus nenopirks ,man tā liekas.Tie ekstravagantie ,jokainie apģerbi nav ikdiena, vairāk domāti pašķaidit piedavājumu,lai ir vizuālais iespaids ,kas viss vienviet nopērkams, ja kādam cilvekam ir neordinārs stils.parsvarā mēs esam vienveidīgi 🤭Tas mans neitrālais novērojums.Nefanoju un neizsekoju katram solim ,lai atrastu kasakus.Tīri vizuāli spriežu
09.02.2023 12:14 |
 
Reitings 44
Reģ: 06.02.2023
Hermia @ 09.02.2023 11:41
Cik reāli ir starpība cenā, lai neizvēlētos tiešo reisu? Viņi var tērēt simtiem eiro uz apartamentiem fotosesijai, bet nevar paņemt tiešo reisu? Vai tad cilvēkam, kurš močī un kuram katra minūte ir no svara neizvēlētos tieši ātrāko veidu kā lidot,it īpaši ar mazu bērnu? Piķis taču nav problēma. Viņu tēriņi ir galīgi neloģiski, es katru reizi skatos un grozies kā gribi - es nesaprotu viņu finanšu plānošanu.
Paštonējošais izskatās drausmīgi, ar katru reizi ar vien trakāk.

Tā atsēdēšana un summa iziet ēdienā, un kafijās dārgāk nekā lidot ar tiešo.
Kur var būt tik tupi mērkaķi. Vismaz auklei un Džeisonam varēja paņemt tiešo.
Skopie žīdi.
09.02.2023 12:19 |
 
Reitings 432
Reģ: 13.01.2023
SaldaBrunete @ 09.02.2023 12:19

Tā atsēdēšana un summa iziet ēdienā, un kafijās dārgāk nekā lidot ar tiešo.
Kur var būt tik tupi mērkaķi. Vismaz auklei un Džeisonam varēja paņemt tiešo.
Skopie žīdi.
nu ne vienmēr! Dzīvoju UK skatījos masas ģimenei biļetes! Uz datumiem ko man vajadzēja un tuvāko lidostu-biļete bij katram £111 ,likas baigi daudz,ieteicu paskatīties citu lidsabiedrību un otru tuvāko lidostu uz tiem pašiem datumiem apmēram 🙂 Tad nu airBaltic bij £300 katram 😄 Citreiz tiešām izdevīgāk ir “pačakareties”
09.02.2023 12:27 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 09.02.2023 12:14
To ko pērk tas iet uz riņķi back in stock.parsvarā tie ir džinsi,legingi,,svārki , kleitas, ādas imitācijas jakas.(pa 45 ari musu vieteja butikā tikai viens modelis, viņai tadā ziņā ir daudz plašāka izvēle krasās un modeļos) un arī korsetes visu laiku ir.Es domāju ka to tiešm pērk.jo ir savākti visi iespējamie modeļi vienviet. Nav viens veids.džinsiem piemeram ir adekvāta cena, cik skatos.pa 10 eiro īsti džinsus nenopirks ,man tā liekas.Tie ekstravagantie ,jokainie apģerbi nav ikdiena, vairāk domāti pašķaidit piedavājumu,lai ir vizuālais iespaids ,kas viss vienviet nopērkams, ja kādam cilvekam ir neordinārs stils.parsvarā mēs esam vienveidīgi ?Tas mans neitrālais novērojums.Nefanoju un neizsekoju katram solim ,lai atrastu kasakus.Tīri vizuāli spriežu
tad kā džinsi pie viņas nemaksā 10€ nenozīmē ka kvalitāte tiem atbilst tai summai ko viņi piedāvā
09.02.2023 12:46 |
 
Reitings 10889
Reģ: 05.03.2020
viņu gadījumā sanāk ietaupīt pamatīgi, izmantojot pārsēšanās reisus, jo viņi taču pērk biļetes 5 cilvēkiem. paši izmantojām Wizzair, ar pārsēšanos UK lidojumi izmaksāja 300 abiem, tajos pašos datumos Airbaltic tiešie reisi abiem izmaksātu 850. 550 eiro ietaupījums uz 2 cilvēkiem, tad rēķiniet, cik ir ietaupījums 5 cilvēkiem.
09.02.2023 13:28 |
 
10 gadi
Reitings 2872
Reģ: 29.01.2009
SaldaBrunete @ 09.02.2023 12:19

Tā atsēdēšana un summa iziet ēdienā, un kafijās dārgāk nekā lidot ar tiešo.
Kur var būt tik tupi mērkaķi. Vismaz auklei un Džeisonam varēja paņemt tiešo.
Skopie žīdi.

Lai to izdarītu vajag notariāli apliecinātas pilnvaras, ka svešs cilvēks var tā ar zīdaini lidināties apkārt.
09.02.2023 14:07 |
 
Reitings 7363
Reģ: 13.04.2022
iiieviiite @ 09.02.2023 13:28
viņu gadījumā sanāk ietaupīt pamatīgi, izmantojot pārsēšanās reisus, jo viņi taču pērk biļetes 5 cilvēkiem. paši izmantojām Wizzair, ar pārsēšanos UK lidojumi izmaksāja 300 abiem, tajos pašos datumos Airbaltic tiešie reisi abiem izmaksātu 850. 550 eiro ietaupījums uz 2 cilvēkiem, tad rēķiniet, cik ir ietaupījums 5 cilvēkiem.

nav jau nekas slikts taupībā, lai gan es uz savu komfortu netaupu, bet man šķiet, diezgan tizli, ka cilvēks nonstopā runā par kaut kādu mistisku izaugsmi, močīšanu un to kādi viņi biznesmeņi, bet ik uz soļa izrāda savu kapeikpisēju dabu. Kā arī - būsim godīgi, tas brauciens nafig nevienam nebija vajadzīgs.
p.s. nevaru iedomāties, ka mans darba devējs liktu man lidot ar pārsēšanos, jo tā viņam esot lētāk. citreiz komandējumos palieku pat vairākas dienas ilgāk (es pati tā izvēlos), lai beigās atlidotu ar tiešo reisu, nevis nīkstot neskaitāmas stundas lidostās.
09.02.2023 14:12 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
amoreamore @ 09.02.2023 14:12

nav jau nekas slikts taupībā, lai gan es uz savu komfortu netaupu, bet man šķiet, diezgan tizli, ka cilvēks nonstopā runā par kaut kādu mistisku izaugsmi, močīšanu un to kādi viņi biznesmeņi, bet ik uz soļa izrāda savu kapeikpisēju dabu. Kā arī - būsim godīgi, tas brauciens nafig nevienam nebija vajadzīgs.
p.s. nevaru iedomāties, ka mans darba devējs liktu man lidot ar pārsēšanos, jo tā viņam esot lētāk. citreiz komandējumos palieku pat vairākas dienas ilgāk (es pati tā izvēlos), lai beigās atlidotu ar tiešo reisu, nevis nīkstot neskaitāmas stundas lidostās.

Jā, pēdējais, ko teici, ka darba devējs komandējumā sūta ar pārsēšanos, tas ir ļoti muļķīgi. Nebiju par to tā iedomājusies, viens ir pašiem ar zīdaini sēdēt naktī lidostā (kas arī liekas traki), bet vēl taču darbiniekus reāli apgrūtina.
09.02.2023 14:15 |
 
Reitings 841
Reģ: 18.01.2023
Marcipaaans @ 08.02.2023 20:29
viņa reāli moka ne tikai sevi, bet arī visus pārējos. Kā tā ome vispār uz kaut ko tādu parakstījās ??‍♀️ mani ilgais tiešais reiss nogurdina, bet šitas ar ģimeni ir vājprāts. Es nevaru iedomāties savu bērnu šitā mocīt un lidot caur uk. Ja vien nepaliek viesnīcā uk.

Man arī uzdzen stresu tā doma par vairākiem lidojumiem un nakti lidostā ar zīdaini. Bet tā jau nav Didrihsonu problēma, tā jau ir aukles problēma, tāpēc viņiem vienalga. Kā var būt tik bezatbildīgi dalbajobi. Vēlreiz atkārtošos, ka man nekas nav pret viņu biznesu un viņas izskatu, runas veidu, pilnīgi pajāt par to visu, bet es nevaru ciest to attieksmi pret bērnu un viņu milzīgo bezatbildību.
09.02.2023 14:16 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
iiieviiite @ 09.02.2023 13:28
viņu gadījumā sanāk ietaupīt pamatīgi, izmantojot pārsēšanās reisus, jo viņi taču pērk biļetes 5 cilvēkiem. paši izmantojām Wizzair, ar pārsēšanos UK lidojumi izmaksāja 300 abiem, tajos pašos datumos Airbaltic tiešie reisi abiem izmaksātu 850. 550 eiro ietaupījums uz 2 cilvēkiem, tad rēķiniet, cik ir ietaupījums 5 cilvēkiem.

Elīna teica, ka biļete katram 250 eur turp atpakaļ. (kas ir daudz, vispār, bet laikam tās koferu izmaksas vien ir 100+)
Cenas airbalticam paskatījos, tā kā viņiem atvaļinājumus nav jāsaskaņo, tad noteikti varētu pielāgoties lētakajiem lidojumiem un aizlidot katrs par 550 turp atpakaļ. Tas jau nav lidojums draudzenēm ar mugursomām, tas ir darba komandējums ar zīdaini naktī, lidostā. Iedomājos tur tos nelaimīgos cilvēkus, kas mēģina uz flīzēm gulēt naktī un vēl viens džoistiks sāk fonā bļaut. :D Grūti noticēt, ka tiešām vēl kāds šādi lidotu ar mazu bērnu, bet nu, varbūt.
09.02.2023 14:18 |
 
Reitings 1360
Reģ: 25.01.2023
Meitenearputniem @ 09.02.2023 12:46
tad kā džinsi pie viņas nemaksā 10€ nenozīmē ka kvalitāte tiem atbilst tai summai ko viņi piedāvā
nu bet , kad nāk iekšā džinsi tad par viņiem jautā vienmēr.un neesmu redzejusi tieši par dzinsiem arī sliktas atsauksmes,pat te patinu sākumu diskusijai ,kur bija sākumā kautkādas atsauksmes par apģerbu.🤷‍♀️ un piedavājums ir dažadiem modeļiem,kautkas jau no butika ir arī velkams.
09.02.2023 14:40 |
 
Reitings 1475
Reģ: 03.03.2020
Kenty @ 09.02.2023 14:40
nu bet , kad nāk iekšā džinsi tad par viņiem jautā vienmēr.un neesmu redzejusi tieši par dzinsiem arī sliktas atsauksmes,pat te patinu sākumu diskusijai ,kur bija sākumā kautkādas atsauksmes par apģerbu.?‍♀️ un piedavājums ir dažadiem modeļiem,kautkas jau no butika ir arī velkams.

Par kādiem džinsiem tu runā?
Pēdējos gadus redzu tur tikai caurumus ar džinsa kabatām.
09.02.2023 14:46 |
 
Reitings 1475
Reģ: 03.03.2020
Kenty @ 09.02.2023 14:40
nu bet , kad nāk iekšā džinsi tad par viņiem jautā vienmēr.un neesmu redzejusi tieši par dzinsiem arī sliktas atsauksmes,pat te patinu sākumu diskusijai ,kur bija sākumā kautkādas atsauksmes par apģerbu.?‍♀️ un piedavājums ir dažadiem modeļiem,kautkas jau no butika ir arī velkams.

Par kādiem džinsiem tu runā?
Pēdējos gadus redzu tur tikai caurumus ar džinsa kabatām.
09.02.2023 14:47 |
 
Reitings 1051
Reģ: 05.02.2022
iiieviiite @ 09.02.2023 13:28
viņu gadījumā sanāk ietaupīt pamatīgi, izmantojot pārsēšanās reisus, jo viņi taču pērk biļetes 5 cilvēkiem. paši izmantojām Wizzair, ar pārsēšanos UK lidojumi izmaksāja 300 abiem, tajos pašos datumos Airbaltic tiešie reisi abiem izmaksātu 850. 550 eiro ietaupījums uz 2 cilvēkiem, tad rēķiniet, cik ir ietaupījums 5 cilvēkiem.

Bet nu ja mēs pieliekam klāt katra darbinieka komandējuma naudas izmaksu, kas ietver arī dienas naudu, tad es nedomāju, ka kopumā tas biznesmeņiem izmaksā lētāk, pie nosacījuma, ka tas viss tiek maksāts atbilstoši likumdošanai!
09.02.2023 14:56 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Kenty @ 09.02.2023 14:40
nu bet , kad nāk iekšā džinsi tad par viņiem jautā vienmēr.un neesmu redzejusi tieši par dzinsiem arī sliktas atsauksmes,pat te patinu sākumu diskusijai ,kur bija sākumā kautkādas atsauksmes par apģerbu.?‍♀️ un piedavājums ir dažadiem modeļiem,kautkas jau no butika ir arī velkams.
ieej Facebook fashion police tur pilns atsauksmēm par to ko butterfly uzskata par džinsiem
09.02.2023 15:13 |
 
Reitings 10889
Reģ: 05.03.2020
man patīk lētie avioreisi un es nejūtos baigi nekomfortabli lidojumu starpā (varu sevi nodarbināt ar filmu vai grāmatu), bet mani noteikti nav jāsalīdzina ar mazu bērnu vai omīti, jo tur ir cits veselības stāvoklis un vajadzības. un vispār, šobrīd pat lētie avioreisi vairs nav lēti, ja salīdzinam, kā bija 2-3 gadus atpakaļ 😀bet AirBaltic tāpat padārgs uz Wizzair vai Ryanair fona, žēl tikai, ka šie lowcosteri maz kur lido no Rīgas, jo nav pieprasījuma (demogrāfija un labklājība nevelk)
par darbiniekiem, jā, neaizdomājos, ka šiem arī neērtības, viņi varētu mierīgi prasīt tiešos reisus, ja tas ir oficiāls komandējums ar visām komandējuma naudām (stipri šaubos, ka tā ir, bet pieņemsim), bet vai viņi to darītu? nē. kāds vispār var iedomāties, ka kāda no darbiniecēm runā pretī Elīnai? 😀man šķiet, ka viņa tur visas ir tā izdresējusi, ka šiem bail oponēt jebkurā jautājumā, tādēļ rezultāts un apģērbs šobrīd ir tāds, kāds ir. pat Nauris noteikti Elīnai daudz ko nestāsta par darba jautājumiem, jo šī būs neapmierināta. vieglāk neteikt. Monta un Endija drošvien gan varēja izteikt savu viedokli, neizskatījās, ka viņas ir tik ļoti zem tupeles, noteikti kaut ko ieteica arī no sevis, un tai laikā Butterfly sortiments bija daudz saistošāks. šobrīd, kad Elīna viena pati ir pie grožiem...meh.. kāds jau teica, izskatās pēc Halloween kolekcijas pavasarī.
09.02.2023 15:14 |
 
Reitings 65
Reģ: 18.09.2022
Lidoju kopā ar viņiem uz Rīgu.
Māte varone visu laiku runāja ar Annemariju un otru meiteni, kamēr krēslos aiz muguras sēdēja aukle ar raudošu Džeisonu.. Didra pat acis nepamirkšķināja un nereaģēja uz bērna histērisku raudāšanu.. 😬
09.02.2023 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits