Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3341
Reģ: 23.01.2022
Anchuks @ 20.01.2023 23:09

Dzenes krūtis nebija kā sadarbība ? Tur haltūrēt nedrīkst ?

Bet Miglānes krūtis? Arī sadarbība, bet nu... 😬
20.01.2023 23:11 |
 
Reitings 1504
Reģ: 01.11.2022
Šodien bija publicēta info, ka ar tiesas lēmumu viena sekta ir likvidēta. Laba ziņa!
20.01.2023 23:17 |
 
Reitings 715
Reģ: 04.01.2023
Jana Anna @ 20.01.2023 21:35
Un vēl..
3. Manuprāt, mūsdienās jāseko līdzi tomēr arī pasaulē notiekošajam, ne vien Helovīnam un Ziemīšiem, bet arī apģērbu industrijai. Proti, viņi tirgo reālu fast fashion. Visu laiku shopings, jāpērk, jāpērk, jāpērk! Nu kā? Tas, protams, subjektīvi, bet nespēju skatīties to pārmērīgo aicināšanu iepirkties, mainot tik pārmērīgi drēbes. Par daudz!
Gribu godīgu attieksmi, atvērtu komunikāciju un cieņu pret sekotājiem! Ja nauda nāk, tad var tā nedarīt? Es labprāt kaut ko nopirktu, ja būtu šīs vērtības.
Vai man vienīgajai tā šķiet?

ļoti labi argumenti. tikai domāju, ka no Elīnas neko tādu nevar sagaidīt, jo viņa vispār nevēlas iedziļināties un nekas vairāk par bubble gum džemperi, bestselleriem un bombīgām ādveidīgām biksēm viņu neinteresē. T.i. viņai pilnīgi pajāt par produkta sastāvu, kvalitāti, no kurienes tas nācis, kā ticis ražots. Es tiešām nesaprotu cilvēkus, kas vēl tur iepērkas. Ne fast fashion dēļ, bet gan tieši Didrihsonu attieksmes dēļ. Mājaslapa briesmīga, bildes ar šausmīgiem filtriem un tādas, ka tāpat īsti nevar saprast, kā tā drēbe izskatās, naudu neatgriež, sliktās atsauksmes dzēš, cik redzēts, sakarīgas klientu apkalpošanas arī nav. Turklāt arī pašas drēbes burtiski izskatās pēc lupatām.
20.01.2023 23:25 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nē nu jā @ 20.01.2023 23:25

ļoti labi argumenti. tikai domāju, ka no Elīnas neko tādu nevar sagaidīt, jo viņa vispār nevēlas iedziļināties un nekas vairāk par bubble gum džemperi, bestselleriem un bombīgām ādveidīgām biksēm viņu neinteresē. T.i. viņai pilnīgi pajāt par produkta sastāvu, kvalitāti, no kurienes tas nācis, kā ticis ražots. Es tiešām nesaprotu cilvēkus, kas vēl tur iepērkas. Ne fast fashion dēļ, bet gan tieši Didrihsonu attieksmes dēļ. Mājaslapa briesmīga, bildes ar šausmīgiem filtriem un tādas, ka tāpat īsti nevar saprast, kā tā drēbe izskatās, naudu neatgriež, sliktās atsauksmes dzēš, cik redzēts, sakarīgas klientu apkalpošanas arī nav. Turklāt arī pašas drēbes burtiski izskatās pēc lupatām.

jup, ko var gaidīt no cilvēka, kas vēljoprojām lepni tirgo kažokādas ...
20.01.2023 23:29 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
nē nu jā @ 20.01.2023 23:25

ļoti labi argumenti. tikai domāju, ka no Elīnas neko tādu nevar sagaidīt, jo viņa vispār nevēlas iedziļināties un nekas vairāk par bubble gum džemperi, bestselleriem un bombīgām ādveidīgām biksēm viņu neinteresē. T.i. viņai pilnīgi pajāt par produkta sastāvu, kvalitāti, no kurienes tas nācis, kā ticis ražots. Es tiešām nesaprotu cilvēkus, kas vēl tur iepērkas. Ne fast fashion dēļ, bet gan tieši Didrihsonu attieksmes dēļ. Mājaslapa briesmīga, bildes ar šausmīgiem filtriem un tādas, ka tāpat īsti nevar saprast, kā tā drēbe izskatās, naudu neatgriež, sliktās atsauksmes dzēš, cik redzēts, sakarīgas klientu apkalpošanas arī nav. Turklāt arī pašas drēbes burtiski izskatās pēc lupatām.
kā nu nē, zina tak sastāvu. “Šis materiāls bombīgs, šis audums kruts, šis halāts ir no perfekta materiāla” - vai tiešām Tev nav skaidrs? 😀
20.01.2023 23:32 |
 
Reitings 1504
Reģ: 01.11.2022
Globuss @ 20.01.2023 23:17
Šodien bija publicēta info, ka ar tiesas lēmumu viena sekta ir likvidēta. Laba ziņa!

https://jauns.lv/raksts/zinas/540807-apgabaltiesa-lemj-izbeigt-tragisko-dzemdibu-lieta-iesaistitas-pirmas-evangeliskas-jezus-draudzes-darbibu
20.01.2023 23:49 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Jana Anna @ 20.01.2023 21:33
Meklēju, kur rakstīt atsauksmi par uzņēmumu. Īsti reālu vietu neatradu pirmais šis forums. Mazliet arī palasīju komentārus, cerēju ieraudzīt kaut ko līdzīgu manai domai, taču nedaudz vīlos, redzot, ka aprunā ģimeni. Ok, mani tas neinteresē, bet, redzot visas peripetijas, saprotu, kāpēc tas tiek darīts. Man kopumā arī ir vienalga, ko Elina ar vīru dara, paši zina, ko ar savu rīcību panāk. Negatīvs PR arī ir PR, taču īsti nepatīk patvaļa un rīcība IG, kas, es uzskatu, ir arī uzņēmuma produkts tikai ne kā prece, bet komunikācija par preci.
1. Manipulēšana ar klientiem. Negribu visu uzskaitīt, bet nerimtīgā atlaižu vicināšana, dāvanas nav īsti ok (popkorns, auskari). Par tām sāk runāt nedēļu iepriekš un hop! nejauši dāvana! Jā, zinu, vairāk atkārtosi, vairāk sadzirdēs, bet ir jābūt robežām. Šāda rīcība nonivelē preces vērtību.
2. Totāls haoss IG. Šodien skatījos Elīnas kontu. Kas tas par haosu viņas storijos? Pat laikā līniju nevar sazīmēt. Saprotu, jābūt pratigam ar privātumu, bet to taču var prasmīgi izdarīt, bet te - tad Polija, tad savs dzivoklis, tad reklāma, atkal Polija. ?!? Tik nekvalitatīvs, haosains, šķietami nepārdomāts saturs nav nevienam LV influencerim. Ko tad viņa īsti rāda? Es privātajam IG reāli sekoju tikai tāpēc, ka viņa ir antipiemērs. Kā to pati nesaprot? Kā lai nodod reālu patērētāja atsauksmi? Sajūta, ka nerūp tie sekotāji. Ka tikai kaut ko pārdot. Ja tiešām veidotu robežas- darbs/ es - Elīna un mana ģimene, cilvēkiem būtu lielāka cieņa. Haoss arī Kido kontā un Butterfly. Ir tiešām cilvēki, kas tver info tur? Tāda informācijas pārblīvētība, nesakritība, un nevienas atsauksmes, tikai slavināšana!

Paldies par perfektu apkopojumu. Domās, skatoties, tieši tāds iespaids. Kā līstu no ādas ārā. Ka tik kaut ko liktu storijos, vienalga ko. Tātad jāliek visu pēc kārtas. Bardaks, haoss un totāla pārņemtība ar sevi. Jo vairāk likšu, grozīšos... utt. Un rezultāts ir pilnīgi pretējs. Te burkāns, te pleķi, te atlaidīte, te dēls, te biznesa ieteikumi, te Francijas pods, te manas zarnas utt. 😀😀😀😀
20.01.2023 23:52 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
cory @ 20.01.2023 22:57
Kurš bija tas gudrelis, kas miss Didī iestāstīja, ka viņai piestāv šāda izmēra kannas!

Wow, bet viņa bija ūdenī. Tas ir atzīmēšanas vērts. Kā viduslaikos, kad īpašos gadījumos aplaimo sevi ar ūdens peldi. 😃
20.01.2023 23:53 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Elettte @ 20.01.2023 23:52

Paldies par perfektu apkopojumu. Domās, skatoties, tieši tāds iespaids. Kā līstu no ādas ārā. Ka tik kaut ko liktu storijos, vienalga ko. Tātad jāliek visu pēc kārtas. Bardaks, haoss un totāla pārņemtība ar sevi. Jo vairāk likšu, grozīšos... utt. Un rezultāts ir pilnīgi pretējs. Te burkāns, te pleķi, te atlaidīte, te dēls, te biznesa ieteikumi, te Francijas pods, te manas zarnas utt. ????
Tavs apkopojums labāks. Īsi un konkrēti 😀
20.01.2023 23:59 |
 
Reitings 4123
Reģ: 01.03.2022
Sofija123 @ 20.01.2023 23:53

Wow, bet viņa bija ūdenī. Tas ir atzīmēšanas vērts. Kā viduslaikos, kad īpašos gadījumos aplaimo sevi ar ūdens peldi. ?

Ielīda pēdējā vakarā, lai viss nomazgājas nost, sasmērēja Poļu ūdeni, jo šodien brauc mājās un vakarā var uzlikt jaunu paštonējošā kārtu, lai rīt var močīt brūna kā Āfrikas nēģerbērns ar uzpūtušos punci
(Laicīgi atvainojos visiem aizvainotajiem un cietušajiem, jūs ne pie kā neesat vainīgi, tikai salīdzinājums)
21.01.2023 00:01 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.02.2022
zebramežā @ 20.01.2023 01:14
Man nāk butterfly vēstkopa e-pastā - tur tekstos ir tas pats ig līmenis

Kas pie velna ir vēstkopa????😂😂😂😂😂😂😂
21.01.2023 00:20 |
 
Reitings 30
Reģ: 28.03.2022
Ietekmelei story redzejaat? Didra taada seksiiga. 🤣🤣🤣🤣
21.01.2023 01:24 |
 
Reitings 30
Reģ: 28.03.2022
Bildi nemaku ielikt
21.01.2023 01:25 |
 
Reitings 11671
Reģ: 06.07.2022
ReReReRe @ 21.01.2023 00:20

Kas pie velna ir vēstkopa???????????

Vēstkopa ir nesens ieviesums, bet ļoti labs vārds, labs latviskojums. Angliski tas ir "newsletter" - pamatā apkopotas ziņas par kaut ko vai no kaut kā.
21.01.2023 01:28 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Anchuks @ 20.01.2023 23:09

Dzenes krūtis nebija kā sadarbība ? Tur haltūrēt nedrīkst ?

Dzenes krūtis taisīja pēc bērniem, ne pirms
21.01.2023 02:10 |
 
Reitings 6361
Reģ: 04.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 20.01.2023 20:45
Interesanti kā Nauriks jūtās attiecībā pret to,kādas (nekādas) bija viņu brīvdienas, jo bija tikai jāmočī ar kameru rokā ar ne to jautrāko kompāniju,kamēr viņa draugi izskatās tik jauki un sirsnīgi atpūšās kopā,draugu kompānijā. Ok, māja viņiem nereāli foršu skatu, bet tas arī viss, neko citu kā skatu pa logu un tirdziņu neredzēja?

Domāju, ka nemaz tik slikti Nauris nejūtas, tajā draugu kompānijā nebija bērni līdzi, un ja viņi būtu tur vienīgais pāris ar tik mazu bērnu, būtu vēl stulbāk, gan pašiem, gan draugiem. Kad esi vecāks, tad tie draugu tusiņi nomainās pret ģimenes pasākumiem un ar nekas 👌
21.01.2023 02:14 |
 
Reitings 385
Reģ: 27.10.2021
Sitas posts reāli recīgs, kad mēģini padarīt savas ciskiņas vismazākās
Bet velc 50 izmēra apavus 😂😂😂
https://failiem.lv/f/6bhfsr5jn
21.01.2023 02:16 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
krixis3 @ 20.01.2023 23:05
Kāpēc sievietes taupa uz operāciju. Īpašu krūtīm. Var uztaisīt lielas, taču skaistas. Tagad izskatās ļoti dīvaini un nesmuki. Dažādas. Tai pašai dzenitei. Nav lielas krūtis. Bet skaistas. Pat pēc bērniem skaistas. Man dzenite pilnīgi neitrāli, bet krūtis skaistas.
Dzenīte ielika pēc dvīņiem, tā kā tur vēl jautājums kā būs pēc grūtniecības, dzemdībām un barošanas. Cik gan esmu dzirdējusi, pēc pirmās grūtniecības no operācijas, rezultāts tikai uzlabojas, ti, paliek dabīgāks.
Didrai jau sākotnēji katra plūda savā virzienā, bet šie storiji ir vienīgais iemesls, kādēļ ticu, ka viņa atslauc pa īstam (70% gan tas noteikti nenonāk bērnam un cerams, ka tā, jo nu... Trekns, netrekns vai kāds tur piens parasti ir atrunas, jo pienu ražo no mātes uzkrātajiem resursiem, šeit resursu nav, tādēļ arī tik ļoti ir nometusies). Tās, kuras ir barojušas, noteikti zinās par ko es runāju, kad tavas mazās / vidējās / lielās pēkšņi kļūst par izpūtušos balonu 😄😄
21.01.2023 04:32 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
nē nu jā @ 20.01.2023 23:25

ļoti labi argumenti. tikai domāju, ka no Elīnas neko tādu nevar sagaidīt, jo viņa vispār nevēlas iedziļināties un nekas vairāk par bubble gum džemperi, bestselleriem un bombīgām ādveidīgām biksēm viņu neinteresē. T.i. viņai pilnīgi pajāt par produkta sastāvu, kvalitāti, no kurienes tas nācis, kā ticis ražots. Es tiešām nesaprotu cilvēkus, kas vēl tur iepērkas. Ne fast fashion dēļ, bet gan tieši Didrihsonu attieksmes dēļ. Mājaslapa briesmīga, bildes ar šausmīgiem filtriem un tādas, ka tāpat īsti nevar saprast, kā tā drēbe izskatās, naudu neatgriež, sliktās atsauksmes dzēš, cik redzēts, sakarīgas klientu apkalpošanas arī nav. Turklāt arī pašas drēbes burtiski izskatās pēc lupatām.
kāda ir bijusi veikalā reāli uzmērīt kaut ko? Varbūt tiešām ir tā, ka izskatās nereāli labi, bet tas saglabājas tikai līdz otrajai, trešajai mazgāšanas reizei? Es arī esmu pirkusi tādas drēbes, tikai tādēļ, ka labi izskatās. Tās, protams, nāk no lētā gala un nekad nemaksātu vairāk par 15 eur par tāda veida biksēm... Bet varbūt... VARBŪT.. tur ir tas jauniešu buma suns aprakts?
21.01.2023 04:37 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
Marcipaaans @ 20.01.2023 23:32
kā nu nē, zina tak sastāvu. “Šis materiāls bombīgs, šis audums kruts, šis halāts ir no perfekta materiāla” - vai tiešām Tev nav skaidrs? ?
mētelim kabatās ir pleda materiāls 🙃👀
21.01.2023 04:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits