Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1318
Reģ: 11.01.2023
Kurpīte @ 19.01.2023 00:50

Dīvaini vispār ir padarīt krūtsbarošanu par k-kādu normālu lietu, kas jādara visu citu klātbūtnē. Es arī baroju ar krūti, ilgi baroju, bet vienmēr ar bērnu aizgājām uz otru istabu vai citu telpu. Kapēc ir jaizvelk pupi citu klātbūtnē vai jāfilmē, kā atsūknē pienu? Tam nav nekāda sakara ar padomlaiku audzināšanu, tā vnk ir elementāra cieņa pret sevi un apkārtējiem.

Piekrītu, cilvēks nav tomēr dzīvnieks, kuram ir vienalga, ka viņu vēro kāds cits intīmos brīžos, nu protams vienmēr ir izņemumi, bet tie ir retāk sastopami.
Pat kaķis parasti nenokārtojas kastē, ja cilvēks skatās uz viņu.😁
19.01.2023 01:23 |
 
Reitings 790
Reģ: 16.01.2023
Piekritu tam, ka mamma pati izvēlas kā un ar ko barot, bet stulbi ir arī -5 grādos ārā ar pudeli barot, kā tas didras video redzams. Tak ieplāno laiku pirms tam pabarot nevis dod bērnam to auksto pienu dzert. Nav jau tā, ka viņi 3h brauca līdz tam pacēlājam, ka jādod ārā, kaut vai mašīnā, bet siltumā nevis aukstumā un vēl guļus.
Kaut baro ar pudeli, bet tam ir jābūt procesam, kad ir tuvība, mīļums, mamma
19.01.2023 02:00 |
 
Reitings 1353
Reģ: 18.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 18.01.2023 12:23

Jā, arī pat šo visu laiku brīnos. Tik publisks cilvēks, tāda auditorija,bet nu tik pretīga runāšana. Tie pampūzis,bročas, bikšeles,krutākās bikšeles, restūzis, popkucis, čemis(nesen paspīdēja kā čemodāns,wtf), tie davaj,davaj katrā teikumā. Viņa izsklausās pēc tik prastas,lētas un neizglītotas. Viņa kādreiz kaut ko minēja par to- parādi savus draugus,pateikšu kāds esi tu. Un paturpināja,ka cenšas kontaktēt ar biznesmeņiem lielajiem,ar sabiedrības augšgalu utt, kaut gan neviens no tā augšgala nekad neuzturētu ilglaicīgu kontaktu ar cilvēku,kura valoda ir kā 13gadniekam. Īstenībā viņa tak nemaz īsti nekur nav gājusi uz kaut kādiem saviesīgajiem pasākumiem vai tikai es palaidu garām? Viņu,manuprāt,nekur nesauc,jo nevienam tur tādu klaunu nevajag.
tā viņas prastā valoda reizē ir arī reklāma. Vienai sabiedrības daļai, tas ir kā zivij tārps uz āķa - itkā ļoti veiksmīgs cilvēks, taču tikpat prasts, kā pats. Vienai daļai ieraugot 14 ābolu, regulāros ceļojumus, "modigas drēbes" aizmiglojas acis un neredz cauri. Un ja vēl to pavada ļoti prasta un vienkārša valoda, tad rodas sajūta, ka cilvēks ir savējais, jo runa vienkārši, saprotami - kā no sava poģa vai pagalma. Nevis, kā tie pārējie bagātie, kas runā tik gudri, ka pusi nesaprast
19.01.2023 02:59 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Dita.D @ 19.01.2023 02:00
Piekritu tam, ka mamma pati izvēlas kā un ar ko barot, bet stulbi ir arī -5 grādos ārā ar pudeli barot, kā tas didras video redzams. Tak ieplāno laiku pirms tam pabarot nevis dod bērnam to auksto pienu dzert. Nav jau tā, ka viņi 3h brauca līdz tam pacēlājam, ka jādod ārā, kaut vai mašīnā, bet siltumā nevis aukstumā un vēl guļus.
Kaut baro ar pudeli, bet tam ir jābūt procesam, kad ir tuvība, mīļums, mamma

Viņiem vispār jābeidz māžoties un jāsāk tas bērns normāli piebarot, nevis - oi, brokolis negaršoja, oi, ķirbis negaršoja. Parādiet man, lūdzu, bērnu, kurš neviebās pie pirmajām karotēm 😄 Tagad pediatri arī krūts bērnus iesaka piebarot no 4 vai 5 mēnešiem (un es neticu, ka Džeisons ēd to burkān-kafijūdeni), kur nu vēl maisījuma bērnus. Varētu jau restūzī ar samīcītiem dārzenīšiem barot, tak joprojām apietas kā ar 2 mēnešus vecu. Lai arī bērns neizskatās tievs, iespējams, viņam elementāri trūkst enerģijas kaut kādu jaunu prasmju apgūšanai.
19.01.2023 06:13 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Opā, opā, Annemarija uz močiem un džakuzi 😊
https://failiem.lv/u/dbgnp9v9b
19.01.2023 06:20 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
HiacinteBurkaa @ 19.01.2023 06:13

Viņiem vispār jābeidz māžoties un jāsāk tas bērns normāli piebarot, nevis - oi, brokolis negaršoja, oi, ķirbis negaršoja. Parādiet man, lūdzu, bērnu, kurš neviebās pie pirmajām karotēm ? Tagad pediatri arī krūts bērnus iesaka piebarot no 4 vai 5 mēnešiem (un es neticu, ka Džeisons ēd to burkān-kafijūdeni), kur nu vēl maisījuma bērnus. Varētu jau restūzī ar samīcītiem dārzenīšiem barot, tak joprojām apietas kā ar 2 mēnešus vecu. Lai arī bērns neizskatās tievs, iespējams, viņam elementāri trūkst enerģijas kaut kādu jaunu prasmju apgūšanai.

Piekrītu, man ar mazais sāka ēst no 5 mēnešiem piebarojumu, pirmos mēnešus var teikt vispār neko neapēda , nu 2,3 karotītes ēdienreizē. Loģiski ka uzreiz bērns pilnu bļodu ar brokoļiem neapēdīs.
19.01.2023 08:43 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
2biletes @ 19.01.2023 02:59
tā viņas prastā valoda reizē ir arī reklāma. Vienai sabiedrības daļai, tas ir kā zivij tārps uz āķa - itkā ļoti veiksmīgs cilvēks, taču tikpat prasts, kā pats. Vienai daļai ieraugot 14 ābolu, regulāros ceļojumus, "modigas drēbes" aizmiglojas acis un neredz cauri. Un ja vēl to pavada ļoti prasta un vienkārša valoda, tad rodas sajūta, ka cilvēks ir savējais, jo runa vienkārši, saprotami - kā no sava poģa vai pagalma. Nevis, kā tie pārējie bagātie, kas runā tik gudri, ka pusi nesaprast

Nu katram savs , man personīgi krīt uz nerviem , ja kāds svešs cilvēks ar tevi runā , kā ar čomu . Diez veikalā ar klientam viņa ar tā runā?
Iedomājos skatu , ieeju veikalā , pretī Elīna: Čau meičuki, mums te šodien krutas atlaides , bombiskās bezvīļu apakšveļas pievedums.😁
19.01.2023 08:46 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Metaforaas @ 19.01.2023 08:46

Nu katram savs , man personīgi krīt uz nerviem , ja kāds svešs cilvēks ar tevi runā , kā ar čomu . Diez veikalā ar klientam viņa ar tā runā?
Iedomājos skatu , ieeju veikalā , pretī Elīna: Čau meičuki, mums te šodien krutas atlaides , bombiskās bezvīļu apakšveļas pievedums.?

Man arī krīt uz nerviem, ja pieaugušam cilvēkam ir tāda leksika. Totāla "ģerevņas" sajūta.
19.01.2023 08:52 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
HiacinteBurkaa @ 19.01.2023 06:13

Viņiem vispār jābeidz māžoties un jāsāk tas bērns normāli piebarot, nevis - oi, brokolis negaršoja, oi, ķirbis negaršoja. Parādiet man, lūdzu, bērnu, kurš neviebās pie pirmajām karotēm ? Tagad pediatri arī krūts bērnus iesaka piebarot no 4 vai 5 mēnešiem (un es neticu, ka Džeisons ēd to burkān-kafijūdeni), kur nu vēl maisījuma bērnus. Varētu jau restūzī ar samīcītiem dārzenīšiem barot, tak joprojām apietas kā ar 2 mēnešus vecu. Lai arī bērns neizskatās tievs, iespējams, viņam elementāri trūkst enerģijas kaut kādu jaunu prasmju apgūšanai.

Jau gaidīju kad kāds uzrakstīs, citādi liekas ka pa daudz jau piesienos. 😀 Maniem uz 6mēn jau bija divas normālas ēdienreizes parastais ēdiens. Pirmo reizi redzu 6mēn vecu bērnu bez piebarojuma.
Par to brokoli.. vissliktākais ko varēja paņemt kā pirmo dārzeni. Reti kuram garšo.
19.01.2023 09:23 |
 
Reitings 35248
Reģ: 11.02.2015
Beidzot parāda tēti, tētis pat tā jauki pakomunicē, paaicina mis elinčiku arī džakuzi pamēģināt, un elinčiks: "knapi ielīda iekšā tajā paaugstinājumā divi lielie vēderi, ha!".
Nu vienkārši, didra, tiešām ej ārstējies! 🤦
Par "vakariņām" nemaz neizteikšos, no mammas friķīšus pačiepa, wow. Skaidrs, kāpēc viss ap citu "lielajiem vēderiem" mis anoreksiķei vien grozās.
19.01.2023 09:35 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Berry5 @ 19.01.2023 09:23

Jau gaidīju kad kāds uzrakstīs, citādi liekas ka pa daudz jau piesienos. ? Maniem uz 6mēn jau bija divas normālas ēdienreizes parastais ēdiens. Pirmo reizi redzu 6mēn vecu bērnu bez piebarojuma.
Par to brokoli.. vissliktākais ko varēja paņemt kā pirmo dārzeni. Reti kuram garšo.

Mans bērns 6 mēnešos arī vēl neēda veselas ēdienreizes. Krūts pienu 90% un 10% pagaršoja kaut ko no mana šķīvja.
Šeit Klaudija Hēla par bērna vadītu ēšanu :
«Pats galvenais signāls vecākiem, ka nu mazuli var aicināt pie ģimenes galda, ir tas, ka mazulis sāk sēdēt un līdz ar to spēj pilnvērtīgi piedalīties maltītē. Vairākums bērnu to dara nedaudz vēlāk, kā esam ieraduši mazulim piedāvāt pirmo piebarojumu, – aptuveni 8–9 mēnešu vecumā,» skaidro fizioterapeite Klaudija Hēla.
19.01.2023 09:55 |
 
Reitings 3943
Reģ: 08.09.2015
Vakar jau viņa pateica, ka viņai atsevišķi porcija nav, viņa no visiem paknakstinās, un atkal
Izložņāt visu šķīvus, apgrābsta Naura gaļas gabalu, vot tas ir līmenis🤮 Es tiešām pateikšu, ka vēl zemāka līmeņa cilvēku es neesmu redzējusi, es pati esmu no mazpilsētas, un daudz paziņas ir arī no laukiem, bet šāda uzvedību es neesmu novērojusi nevienam. Šeit izskatās, ka sieviete ir augusi kaut kur mežā kādā alā!
19.01.2023 09:57 |
 
Reitings 9461
Reģ: 27.02.2022
Kā man riebj, ka tos savus ēšanas traucējumus viņa reklamē. Nu to savu neēšanu var paturēt pie sevis, nevis savām, mazgadigajam fanitem pasniegt kā normu. 😭
19.01.2023 10:09 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Kornēlija @ 19.01.2023 09:55

Mans bērns 6 mēnešos arī vēl neēda veselas ēdienreizes. Krūts pienu 90% un 10% pagaršoja kaut ko no mana šķīvja.
Šeit Klaudija Hēla par bērna vadītu ēšanu :
«Pats galvenais signāls vecākiem, ka nu mazuli var aicināt pie ģimenes galda, ir tas, ka mazulis sāk sēdēt un līdz ar to spēj pilnvērtīgi piedalīties maltītē. Vairākums bērnu to dara nedaudz vēlāk, kā esam ieraduši mazulim piedāvāt pirmo piebarojumu, – aptuveni 8–9 mēnešu vecumā,» skaidro fizioterapeite Klaudija Hēla.

Bērna vadīta ēšana ir bērna barošanas veids, kad mazulim ēdienu dod gabaliņos un viņš pats tos liek mutē, nevis baro ar biezenīti. Tad sēdēšana ir svarīga sastāvdaļa, lai novērstu aizrīšanās risku.
19.01.2023 11:04 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
HiacinteBurkaa @ 19.01.2023 08:52

Man arī krīt uz nerviem, ja pieaugušam cilvēkam ir tāda leksika. Totāla "ģerevņas" sajūta.

Tev jā, bet domāju, ka visai "atlajst sajmu" publikai diezgan labi patīk klausīties, kā runā kāds savējais.
19.01.2023 11:09 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
HiacinteBurkaa @ 19.01.2023 11:04

Bērna vadīta ēšana ir bērna barošanas veids, kad mazulim ēdienu dod gabaliņos un viņš pats tos liek mutē, nevis baro ar biezenīti. Tad sēdēšana ir svarīga sastāvdaļa, lai novērstu aizrīšanās risku.

Es vairāk par to, ka citas ir pārsteigtas, ka bērns 6 mēnešos vēl neēd piebarojumu. Ja bērns negrib, tad arī to biezeni viņam neiemānīsi. Katram savs laiks.
19.01.2023 11:36 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Kāpēc jums liekās, ka šī ģimene vispār iesprings uz kaut kādu piebarošanu? Elīna pati pārtiek no gaisa un ir apmierināta, turklāt ir teikusi, ka negrib bērnu nobarot!
Džeisons kopā ar Kiviču Miu ar pudeli zobos skolā ies.
19.01.2023 11:44 |
 
Reitings 735
Reģ: 07.04.2022
neesmu nekad staigājusi koriģējošajā veļā.. tādēļ man jautājums.. Didi saka, ka šis viņai esot tas gadījums, kad zem koriģējošās vajagot vēl uzvilkt stringbiksītes, lai viss būtu smuki.. bet pag pag.. vai tad koriģējošā veļa nav domāta priekš tā, lai viss būtu smuki?
19.01.2023 11:45 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Lauvii @ 19.01.2023 11:45
neesmu nekad staigājusi koriģējošajā veļā.. tādēļ man jautājums.. Didi saka, ka šis viņai esot tas gadījums, kad zem koriģējošās vajagot vēl uzvilkt stringbiksītes, lai viss būtu smuki.. bet pag pag.. vai tad koriģējošā veļa nav domāta priekš tā, lai viss būtu smuki?
Gan jau vnk grib arī stringus nopārdot.
19.01.2023 11:55 |
 
Reitings 6363
Reģ: 04.12.2022
Kornēlija @ 19.01.2023 11:36

Es vairāk par to, ka citas ir pārsteigtas, ka bērns 6 mēnešos vēl neēd piebarojumu. Ja bērns negrib, tad arī to biezeni viņam neiemānīsi. Katram savs laiks.

Nu te vairāk ir stāsts par to, ka piebarojums uzsākts ar brokoli. Skaidrs, ka bērns tad negribēs piebarojumu 😂 Cik atceros, tad jāsāk bija ar neitrālu garšu, piem kabaci, doma bija nevis, lai garšotu vai nē, bet lai mute pierastu pie ēdiena struktūras un tā. Tad tikai nāk klāt specifiskas garšas. Bet nu tas tā, ja iedziļinās tēmā, Didrai vieglāk ir pateikt, ka piebarojumu neēd 👍
19.01.2023 12:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits