Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
L.. @ 17.01.2023 11:51
Tas moments, kad Didra ieliek mīļu video ar mazo gultā, bet tavs pirmais jautājums galvā - Annemarija atnesa vecākiem mazo no rīta, lai šo iefilmētu? Tas skan ļauni, bet viņa pati ar saviem meliem šādu reakciju ir panākusi. Un gan jau ne man vien.

Man identiski tāda pati doma bija. Jo viss jau ir tikai priekš ig.
To, kaadi kalni un lejas ir mājās, aizkadrā, mēs pat iedomāties nevaram.
Viņa izskatās ļooooti nogurusi sējā, tāda sajūta dažreiz, ka acis knapi mirkšķina... un grūti cilvēkam, ja to masku nevar noņemt, ko pati uzlikusi. Kādu tēlu izveidojusi. Ka vienmēr pilna enerģijas, nekas nespēj ietekmēt utt. Tad pārstās meitenītes jautāt- kā tu to visu dabū gatavu??? 😀
17.01.2023 12:59 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Elettte @ 17.01.2023 12:59

Man identiski tāda pati doma bija. Jo viss jau ir tikai priekš ig.
To, kaadi kalni un lejas ir mājās, aizkadrā, mēs pat iedomāties nevaram.
Viņa izskatās ļooooti nogurusi sējā, tāda sajūta dažreiz, ka acis knapi mirkšķina... un grūti cilvēkam, ja to masku nevar noņemt, ko pati uzlikusi. Kādu tēlu izveidojusi. Ka vienmēr pilna enerģijas, nekas nespēj ietekmēt utt. Tad pārstās meitenītes jautāt- kā tu to visu dabū gatavu??? ?
es par šo esmu domājusi tagad tāds robots,bet kad bija stāvoklī tomēr bieži nenoturējās un ļāvās hormoniem un raudāja .bet zinot ,ka daudzām sievietēm arī pēc dzemdībām ir tie emociju un asaru izpludumi,bet tagad vienkārši robots
17.01.2023 13:06 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Man vienīgajai ir tā, ka es skatoties uz viņu tuvplānos pilnīgi iztēlojos, cik nenormāli patīkami būtu noņemt tās biezās, smagās skropstas? :D :D
17.01.2023 13:06 |
 
Reitings 282
Reģ: 04.01.2021
L.. @ 17.01.2023 11:51
Tas moments, kad Didra ieliek mīļu video ar mazo gultā, bet tavs pirmais jautājums galvā - Annemarija atnesa vecākiem mazo no rīta, lai šo iefilmētu? Tas skan ļauni, bet viņa pati ar saviem meliem šādu reakciju ir panākusi. Un gan jau ne man vien.
tik ļoti mana pirmā doma! Tēlo ka pamodusies ar bērnu kopā! Abi izgulējušies līdz atsitienam!
17.01.2023 13:13 |
 
Reitings 527
Reģ: 07.06.2022
Lula @ 17.01.2023 13:06
Man vienīgajai ir tā, ka es skatoties uz viņu tuvplānos pilnīgi iztēlojos, cik nenormāli patīkami būtu noņemt tās biezās, smagās skropstas? :D :D
dažreiz aizdomājos kāda viņai vispār acu krāsa, jo nevar saskatīt :D
17.01.2023 13:18 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
DebaPeba @ 17.01.2023 11:27
nevis no dzimšanas, bet reāli tam mātes instinktam jāsāk jau parādīties grūtniecības laikā, tā vēlme pasargāt puncī augošo, runāties, glastīt vēderu, rūpēties par to, lai abiem būtu labi, sagatavoties satikšanās brīdim. Mazajam piedzimstot jau tai sajūtai būtu jābūt ļoti stiprai (nerunāju par pēcdzemdību skumjām vai depresiju)...
Un kā jau tu minēji, tā arī ir - ar katru dienu aug tikai stiprumā arī pēc dzimšanas.
Kas ir Didrai? Nezinu.

Nevajag gudri runāt kā ir jābūt. Tā nav jābūt,ja tas nav no pašas atkarīgs! Didrihsone ir kaut kas vispār ne no šīs planētas un viņai mātes jūtu nekad un ne pret ko nebūs,jo viņa ir tikai viņa un tikai viņai jābūt uzmanības centrā,tas viss ir skaidrs. Bet man personīgi ne mazāko jūtu nebija esot stāvoklī un pat piedzimstot bērniņam. Tas nāca ar laiku. Protams,ka man nekādas aukles nebija, es viņu mīlēju tāpat, darbojos un visu darīju,bet izspiest no sevis kaut kādas ekstra jūtas,kuru nav,nu nevar. Drīzāk tā ir atbildība,kura tev ir jānes par to dzīvībiņu,kuru pati esi radījusi un ir pilnīgi atkarīga no tevis.
17.01.2023 13:49 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Pie viņu neuzmanības un ka publicē visu pēc kārtas.. tiešām interesants ir fakts, ka slēpj aukli. Tad jau laikam iestādes ir jautājušas. Pēc būtības Annemarijai pienākas komandējuma nauda, dienas nauda, utt. Nezinu kapēc man liekas, ka viesnīca ir uzsaukta un negrib čakarēties ar oficiāliem komandējumiem. Jo cilvēks kurš ir tik skops, samaksā pusotru tūkstoti par pāris dienām? Neticas kaut kā. Turklāt brauc 4gadus pēc kārtas precīzi uz to pašu vietu? Priekš foto? Nofotografēties viņa varētu arī kādā restorānā uz balkona ar kalniem fonā.
17.01.2023 13:49 |
 
Reitings 3938
Reģ: 08.09.2015
Ja jau vīrs šodien pie kameras, vakar arī virs ar kameru strādāja, ko tad tā filmētāja-montētāja dara?😀😀😀😀😀
17.01.2023 13:53 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Berry5 @ 17.01.2023 13:49
Pie viņu neuzmanības un ka publicē visu pēc kārtas.. tiešām interesants ir fakts, ka slēpj aukli. Tad jau laikam iestādes ir jautājušas. Pēc būtības Annemarijai pienākas komandējuma nauda, dienas nauda, utt. Nezinu kapēc man liekas, ka viesnīca ir uzsaukta un negrib čakarēties ar oficiāliem komandējumiem. Jo cilvēks kurš ir tik skops, samaksā pusotru tūkstoti par pāris dienām? Neticas kaut kā. Turklāt brauc 4gadus pēc kārtas precīzi uz to pašu vietu? Priekš foto? Nofotografēties viņa varētu arī kādā restorānā uz balkona ar kalniem fonā.

Sāk likties,ka viss notiek kā sadarbības. Neatceros kad bija runa,ka kaut kādā kārtējā “ceļojumā” kaut kura meitene elīnas vietā runāja ar restorānu par sadarbības iespēju,jo tā angliski tak nemāk. Pieļauju domu,ka viss notiek tādā veidā. Jo kāpēc gan vienu vietu izreklamē pilnībā,bet par citu pasaka- te atmosfēra kā bārā, man nepatīk,tāpēc pat netagošu, bet var tak pateikt- te neejat, te nav labi. Drīzāk maksāja no savas kabatas un negrib reklāmu taisīt🤣
17.01.2023 13:54 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Berry5 @ 17.01.2023 13:49
Pie viņu neuzmanības un ka publicē visu pēc kārtas.. tiešām interesants ir fakts, ka slēpj aukli. Tad jau laikam iestādes ir jautājušas. Pēc būtības Annemarijai pienākas komandējuma nauda, dienas nauda, utt. Nezinu kapēc man liekas, ka viesnīca ir uzsaukta un negrib čakarēties ar oficiāliem komandējumiem. Jo cilvēks kurš ir tik skops, samaksā pusotru tūkstoti par pāris dienām? Neticas kaut kā. Turklāt brauc 4gadus pēc kārtas precīzi uz to pašu vietu? Priekš foto? Nofotografēties viņa varētu arī kādā restorānā uz balkona ar kalniem fonā.
bet ietekmele jau ielika cenu, zem tūkstoti par 4 naktīm. Un diez vai ir uzsaukta, drīzāk kāda atlaide iedota.
17.01.2023 13:57 |
 
Reitings 3122
Reģ: 29.12.2022
Marcipaaans @ 17.01.2023 13:57
bet ietekmele jau ielika cenu, zem tūkstoti par 4 naktīm. Un diez vai ir uzsaukta, drīzāk kāda atlaide iedota.

Ietekmele pati nolažoja. Gan booking gan airbnb,ja ievadīsi viņu skaitu,tad cena uzaug,nav zem 1k
17.01.2023 13:59 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
gribuiemestkapeiku @ 17.01.2023 13:59

Ietekmele pati nolažoja. Gan booking gan airbnb,ja ievadīsi viņu skaitu,tad cena uzaug,nav zem 1k
lai nu kā tur ir, es neticu, ka pilnu cenu šamējie ir maksājuši, zinot, kādi viņi kapeikpisēji ir. Parasti par visu čīkst, pat tualete par dārgu, a te pēkšņi ar lepnumu paziņo, ka 1400 samaksājuši. Par velti ar neticu, ka dabūjuši. Drīzāk laba atlaide.
17.01.2023 14:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kopš kura laika par mātes instingta neesamību ir otra jāšeimo? Tā notiek ne tikai Didrai. Diemžēl, bet tā reāli ir.
17.01.2023 14:25 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 17.01.2023 13:59

Ietekmele pati nolažoja. Gan booking gan airbnb,ja ievadīsi viņu skaitu,tad cena uzaug,nav zem 1k
Paskaties pati cik maksā brīvdienu mājās uz 6 cilvēkiem tur ir jau sākod drusku zem 500. Viņi tak vienmēr visus hoteļus sareizina x2
17.01.2023 14:26 |
 
Reitings 8061
Reģ: 13.04.2022
Lula @ 17.01.2023 11:51

hmmm varbūt tiešām, jo viņa ļoooti drūma izskatās vienmēr, kad nav uzspīlēti priecīga. Kādreiz bija tada dabīgi jauka, pat sirsnīga. Buļa raidījumā ļoti varēja redzēt tādu rūgtumu, visa pasaule pret mani utml.
Vienīgi nezinu, cilvēks ar depresiju tiešām var pilnvērtīgi pavadīt dienu, runāties, iet sabiedribā?

Hmmm didra un pilnvērtīgi pavadīt dienu? Nez kur viņas diena ir bijusi pilnvērtīga. Ar to es domāju - īsta dzīve bez instagrama un tēlošanas, ka močī. Nu tāpat arī par iet sabiedrība - didra bet no kaimiņiem tikai, lai nesveicinātos
17.01.2023 14:36 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
iiieviiite @ 17.01.2023 12:44
šodien mazliet aizdomājos, ka tā izteiktā čupošanās tieši ar Elīnas ģimeni norāda uz to, kas viņu ģimenē ir vairāk saimnieks. paskaidrošu. gan jau visi pamanīja, ka ar Elīnas vecākiem viņi biežāk kaut kur brauc kopā, kaut ko dara, brauc ciemos utt. un es nedomāju, ka attālums starp dzīvesvietām viņiem ir noteicošais. Dobele tuvāk, tādēļ tur biežāk. man šķiet, ka Elīnai vnk nav connection ar Naura ģimeni, līdz ar to viņai tur arī nepatīk braukt un viņi kopā to dara gaužām reti. kādreiz pasaka, ka Nauris pats tur aizbrauca, Elīna līdzi nebrauc. savukārt Elīnas mamuļa šķiet, ka neko pretī meitai nevar pateikt, tikai izdabā, līdz ar to Elīnai patīk būt viņas tuvumā (kas, principā, ir okei, jo tā ir viņas mamma), vienīgi nesaprotu, vai Nauris nejūtās kaut kādā veidā apdalīts? jo nu šajā gadījumā Elīna diktē noteikumus viņu ģimenē.
kaut kad iepriekš te teica, ka Naura mamma brutāli Elīnu nodirš. tik ļoti negribētos tam ticēt, bet ticu, ka nav dūmu bez uguns un šo divu (N. mammas un Elīnas) starpā nav viss ok.
Nu man vairāk gan izskatās, ka Naurim pašam ir komfortablāk tieši ar Elīnas ģimeni ne savu mammu. Pats nevienu reizi vien ir teicis, ka Viņam elīnas tēvs ir kā paša tēvs jau no pirmās dienas, jo pašam ar tēvu nav bijušas nekad tuvas attiecības. Arī maniem vīriem vienmēr ir paticis labāk pie manas mammas ciemoties nekā savām. Viņiem tur izskatās tieši ir tas ģimeniskais kontakts savstarpējais. Naura māte nekad nav ne redzēta, ne dzirdēta bet ar Elīnas vecākiem izskatās kopā katras brīvdienas un braucienos arī tikai viņi manīti, vēl Naurim brālis ir manīts. Nauris ne grama neizskatās nospiests, bet izskatās tieši, ka tā ir viņa komforta zona. Par to kopā būšanu spriežu pēc suņa, ja suns ir tad arī vecāki blakus. Drusku nesaprotu kādēļ Elīnas mātei būtu kaut kas jānorāda vai jāaizrāda viņiem? Tak paši pieauguši un nevienam tir nav jābāžās ne ar padomiem, nevaizrādījumiem!
17.01.2023 14:39 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Elielieli @ 17.01.2023 11:45
https://failiem.lv/u/nthxx6c2p
Elina bez filtriem. Tagad saprotu kāpēc visu laiku tie filtri.

O, bože krasavica. 🙈🙈🙈
17.01.2023 14:41 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Ko jūs visas sacepušās par to, ka nerāda Annemariju, jo nemaksā par viņu nodokļus? Tak nav viņa oficiāli nolīgta kā aukle. Ja jums draudzene vai mamma pieskata bērnu, tad arī jāslēdz līgums un nodokļi jāmaksā? Noteikti sarunājuši, ka viņa pieskatīs mazo un atmet viņai kādu ekstra kapeiku. Kamēr pati neierunāsies, ka viņu tas neapmierina, un, lai maksā viņai kārtīgi, tikmēr būs vienkārši kā draudzene, kas pieskata mazo. Tāpēc arī Elīna noliedz, ka viņa ir aukle, jo oficiāli ir tikai draudzene/darbiniece/montētāja/filmētāja, kas pieskata mazo. Karoč idioti viņi visi tur 🤣
17.01.2023 15:04 |
 
Reitings 3249
Reģ: 05.12.2021
5G @ 17.01.2023 15:04
Ko jūs visas sacepušās par to, ka nerāda Annemariju, jo nemaksā par viņu nodokļus? Tak nav viņa oficiāli nolīgta kā aukle. Ja jums draudzene vai mamma pieskata bērnu, tad arī jāslēdz līgums un nodokļi jāmaksā? Noteikti sarunājuši, ka viņa pieskatīs mazo un atmet viņai kādu ekstra kapeiku. Kamēr pati neierunāsies, ka viņu tas neapmierina, un, lai maksā viņai kārtīgi, tikmēr būs vienkārši kā draudzene, kas pieskata mazo. Tāpēc arī Elīna noliedz, ka viņa ir aukle, jo oficiāli ir tikai draudzene/darbiniece/montētāja/filmētāja, kas pieskata mazo. Karoč idioti viņi visi tur ?
Tieši tā. Viņa nav oficiāli aukle. Vienkārši darbiniece, kas papildu pieskata bērnu.
17.01.2023 15:16 |
 
Reitings 3249
Reģ: 05.12.2021
Un par to Elīnas močīšanu. Kā jau esmu rakstījusi, es ticu ka priekš visiem video un foto zir nepieciešams milzīgs laiks. Jo pašai iešāvās prātā vienreiz ideja sataisīt reel. Esmu tajā pilnīga nulle un 15 sek video taisīju stundas 2. Protams, Elīna ir tjip pro. Bet ja dienā jasabilde ntie foto un ntie video, tas prasa. Milzu laiku. Gudri būtu atļaut to visu apstrādāt speciālistam, nevis vēl ntas stundas pašai. Gudri būtu uzticēt visu internetveikala vadību kādam speciālistam, bet atkal visu pati. Un arī te kalnos. Nesaprotu, ka var cilvēks vispār ne izbaudīt ceļojumu.
17.01.2023 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits