Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 5050
Reģ: 10.04.2022
Tajā Iečeko slavenību Didra uzvedas kā vecis, bet Nauris kā māte- barotāja, maigs, auklē bērniņu uz rokām.
12.01.2023 17:19 |
 
Reitings 2125
Reģ: 16.06.2017
Māte var redzēt sava bērna attīstību tikai tad, kad blakus noliek līdzīga vecuma bērnu. Un ja tad vēl līdz smadzenēm neaiziet , ka kkas nav ok, tad tur ir skaidas.. Man viena draudzene arī domāja un uzsvēra, ka katrs bērns attīstās savā tempā, bet viņa vienkārši nedarbojās ar savu bērnu līdz ar to viss notika vēlāk.. protams, izauga un viss ok , vienkārši viss notiek vēlāk un māte pati to nepamana.
12.01.2023 17:21 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
MaijaPaija @ 12.01.2023 17:21
Māte var redzēt sava bērna attīstību tikai tad, kad blakus noliek līdzīga vecuma bērnu. Un ja tad vēl līdz smadzenēm neaiziet , ka kkas nav ok, tad tur ir skaidas.. Man viena draudzene arī domāja un uzsvēra, ka katrs bērns attīstās savā tempā, bet viņa vienkārši nedarbojās ar savu bērnu līdz ar to viss notika vēlāk.. protams, izauga un viss ok , vienkārši viss notiek vēlāk un māte pati to nepamana.

Ir jau arī tā vēlme savējo lielīt vienmēr. Pat ja tie ir meli.
Man arī bija draudzene ar mazuli, kuram apmēram 1,5-2 mēneši tajā laikā. Kad sazvanījāmies viņa tik stāsta, ka jau veļās un grozās un vēl nez ko. Baigi ātri attīstās.
Aizbraucu pēc kāda laika ciemos, ne veļās, ne grozās. Pati apveļ un saka man, ka tas skaitās. Tajā pašā laikā, scenārijs ar tonusu tāds pats kā Džeisonam.
Mammām citreiz ir “mans ir vislabākais”. Kas nav slikti, bet nu jāredz taču tā realitāte. Ja kaut kas neiet kā vajag vai aizkavējas attīstība - jālabo!!!
12.01.2023 17:45 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
Elīnai būtu jānokaunas. Tas mazais draudzenes bērniņš pretī kā jau visi viņa vecuma bērniņi - ceļas, veļas, sāk slieties uz rāpošanu, Džeisons guļ kā baļķītis, žēlīgi uz to skatīties. Diemžēl, Elīna ir par stulbu, lai to saprastu, ka kaut kas jādara, kamēr vēl vairāk nav sagandējusi mazajam veselību. Riebjas skatīties, ka tik pamočīt, palopsēt un uzlikt bombiskas atlaides un omnivu par brīvu, kamēr savu miesīgu dēliņu, dzīvu cilvēciņu izmanto kā reklāmu tā vietā, lai kaut vai pie fizioterapeita aizvestu 😔
12.01.2023 17:51 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Kur var redzēt to iečeko slavenību? Go3 ir?
12.01.2023 18:09 |
 
Reitings 3942
Reģ: 08.09.2015
Bet redz kur atkal ir storijā, mums viss ir labi, Džeisonam viss ir ok. Kā var gribēt, lai viņa sāk ar bērnu strādāt, ja viņas skatījumā nekur nav problēma, un to viņa saka vienmēr. Es nezinu, kas būs tas pagrieziena punkts, kad viņa atzīs ka nav viss ok un sāks rīkoties bērna interesēs.
Bērnam atnākuši ciemiņi, tikmēr Elina atrod laiku atkal pareklamēt un ar pirkstiem parakņāties pa #pašipirkām klinģeri un griežot cipara kūku nolaiza nazi pēc pirmā nogrieztā gabala, vai man ir jātic, ka viņa, lai grieztu nākamo gabalu paņems tīru nazi, fui kā kāds vispār spēj ēst pie viņas 🤮🤮🤮
12.01.2023 18:29 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
magdalena333 @ 12.01.2023 18:29
Bet redz kur atkal ir storijā, mums viss ir labi, Džeisonam viss ir ok. Kā var gribēt, lai viņa sāk ar bērnu strādāt, ja viņas skatījumā nekur nav problēma, un to viņa saka vienmēr. Es nezinu, kas būs tas pagrieziena punkts, kad viņa atzīs ka nav viss ok un sāks rīkoties bērna interesēs.
Bērnam atnākuši ciemiņi, tikmēr Elina atrod laiku atkal pareklamēt un ar pirkstiem parakņāties pa #pašipirkām klinģeri un griežot cipara kūku nolaiza nazi pēc pirmā nogrieztā gabala, vai man ir jātic, ka viņa, lai grieztu nākamo gabalu paņems tīru nazi, fui kā kāds vispār spēj ēst pie viņas ???
jā, tas tiešām ir pretīgi 🤮
12.01.2023 18:33 |
 
Reitings 918
Reģ: 02.02.2020
Man vienkārši pretīgi skatoties, kā viņa vienmēr apgrābsta to ēdienu, izcilā un tad noliek atpakaļ. Tā kā mazs bērns.
12.01.2023 18:43 |
 
Reitings 2552
Reģ: 10.04.2022
Paulaaaaaaa @ 12.01.2023 18:09
Kur var redzēt to iečeko slavenību? Go3 ir?

1188, bet tiiiiiik garlaicīgi, neko jaunu nepateica.
Rēcīgi bija, kad Elīna saka, ka viss uz maiņām ar Nauri un pēkšņi Nauris atver muti un saka, ka ikdienā ļoti palīdz auklīte un ir pateicīgs, ka Džeisonam ir tik forša auklīte. Elīna uzreiz saskāba, sejā pilnīgi to varèja redzēt.
Nenoskatījos visu, bet man ir priekštats tāds, ka Nauris ir mutere, viss uķi puķi saka, kā viss ir un neliekuļo. Kad Elīna atvēra savu muti tur 95% bija diršana, nu neuztvēru viñu ne kripatas.
12.01.2023 18:46 |
 
Reitings 9438
Reģ: 27.02.2022
Diez Džeisons pats ir līdzi uz savu balli boulinga? 🤣 Pati pozē, neticu ka spēlē.
12.01.2023 18:48 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Liveandletlive @ 12.01.2023 18:48
Diez Džeisons pats ir līdzi uz savu balli boulinga? ? Pati pozē, neticu ka spēlē.

Ar tādiem nagiem varētu paspēlēt? Gan jau tikai fricīšus uzēdīs.
12.01.2023 18:50 |
 
Reitings 10318
Reģ: 30.12.2015
Bet ko jūs gribējāt, tas jau ir tikai likumsakarīgi. Nauris jau no paša sākuma vēl pirms Džeisona dzimšanas gribēja to bērnu, Elīna pati toreiz teica, ka vēl negrib bērnu. Viņai nav absolūti nekādas emocionālās piesaistes bērniņam, viņa viņu uztver drīzāk kā lellīti vai kārtējo bombisko atlaižu materiālu. Tagad viņai ir viegli, jo mazais vēl nestaigā un nerunā, kad sāks staigāt, tad būs pavisam savādāk, domāju,ka arī mēs redzēsim, kā mazais niķojas un tad Elīna rādīs pavisam citu ģīmi, nevis savu "mūsu mazais čempiņš", jo negribēs jau saprast, ka bērns ir atbildība, tā nav lelle, ko raustīt pēc sirds patikas :D kaut gan zinot viņu, pie pirmajiem niķiem atkal nogrūdīs viņu visām auklēm un omēm, ko citu var sagaidīt no cilvēka, kas pats pret sevi nejēdz normāli attiekties ar visiem saviem kompleksiem, manieru trūkumu un ēšanas traucējumiem, kur nu vēl bērnu audzināt :D
12.01.2023 18:54 |
 
Reitings 175
Reģ: 24.02.2021
vienīgais par ko es domāju skatoties to sēriju ar Didreni ir kā var būt tik neglīts vīrietis kā Nauris un kurš bija tas kurš pateica ka viņam tas matu griezums piestāv
12.01.2023 18:56 |
 
Reitings 1571
Reģ: 03.03.2020
Paskatījos pirmās pāris minūtes, bet nespēju. Visu laiku iztēlojos, ko Bulis klusībā domā par to dialogu…
12.01.2023 19:00 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
Noskatījos iečeko slavenību. Secinājums viens, Nauris patiesībā ir ļoti sakarīgs cilvēks, tāds piezemēts. Nav tā Elīnas augstprātība, ka nu man pieder apģērbu veikals ar turku šmotkām un es esmu lielā bizness haizivs. Tāpat Nauris ar bērniņu visu laiku rokās, pa nakti bērniņu viņš ņem sev blakus, Nauris pa nakti baro, Nauris ierosina aiziet uz laulību konsultācijām (bet Elīna bolās un saka, ka nesaprot kāpēc Nauris tur viņu aizvilcis), Nauris atzīst, ka uzņemas vainīgā lomu, lai tikai lielā bizness haizivs liek viņam mieru, kaut gan pati ir bijusi vainīga.
Bet ievēroju, ka Nauris nemāk izteikties, liekas, ka viņam nav savs viedoklis. Bet varbūt viņš ir kautrīgs cilvēks, jo arī kad runāja, skatiens bija grīdā.
Elīna atbildot uz tiem jautājumiem no google: Es gribēju, lai Nauris auklē bērnu, lai maina pamperu, lai tur rokās, jo es varu visu, es varu audzināt bērnu, tikai, lai Nauris paņem manus darba pienākumus. Nu ko? Ir tik daudz sieviešu pasaulē, kas vada lielus uzņēmumus, kaut vai Kylie Jenner - viņa tiešām var visu, viņa ir laba mamma, bērni ir viņas prioritāte, viņai pieder miljardiem vērts uzņēmums, viņas vietā citi viņai pelna naudu, viņa negrozās kameras priekšā katru dienu un nekliedz, kāda malacite ir.
Un vispār, ko viņa tajā dirsā salikusi? Kad viņa guļ gultā, reāli izskatās, ka viņai tur polsteris iebāzts.
12.01.2023 19:15 |
 
Reitings 165
Reģ: 09.12.2022
sauliiite.paula @ 12.01.2023 18:46

1188, bet tiiiiiik garlaicīgi, neko jaunu nepateica.
Rēcīgi bija, kad Elīna saka, ka viss uz maiņām ar Nauri un pēkšņi Nauris atver muti un saka, ka ikdienā ļoti palīdz auklīte un ir pateicīgs, ka Džeisonam ir tik forša auklīte. Elīna uzreiz saskāba, sejā pilnīgi to varèja redzēt.
Nenoskatījos visu, bet man ir priekštats tāds, ka Nauris ir mutere, viss uķi puķi saka, kā viss ir un neliekuļo. Kad Elīna atvēra savu muti tur 95% bija diršana, nu neuztvēru viñu ne kripatas.

Jā, par to auklītes daļu un Didras seju arī ievēroju 😀 Gan jau Nauris atravās pēc tam no lielās bizness haizivs 😀
12.01.2023 19:18 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Paulaaaaaaa @ 12.01.2023 19:15
Noskatījos iečeko slavenību. Secinājums viens, Nauris patiesībā ir ļoti sakarīgs cilvēks, tāds piezemēts. Nav tā Elīnas augstprātība, ka nu man pieder apģērbu veikals ar turku šmotkām un es esmu lielā bizness haizivs. Tāpat Nauris ar bērniņu visu laiku rokās, pa nakti bērniņu viņš ņem sev blakus, Nauris pa nakti baro, Nauris ierosina aiziet uz laulību konsultācijām (bet Elīna bolās un saka, ka nesaprot kāpēc Nauris tur viņu aizvilcis), Nauris atzīst, ka uzņemas vainīgā lomu, lai tikai lielā bizness haizivs liek viņam mieru, kaut gan pati ir bijusi vainīga.
Bet ievēroju, ka Nauris nemāk izteikties, liekas, ka viņam nav savs viedoklis. Bet varbūt viņš ir kautrīgs cilvēks, jo arī kad runāja, skatiens bija grīdā.
Elīna atbildot uz tiem jautājumiem no google: Es gribēju, lai Nauris auklē bērnu, lai maina pamperu, lai tur rokās, jo es varu visu, es varu audzināt bērnu, tikai, lai Nauris paņem manus darba pienākumus. Nu ko? Ir tik daudz sieviešu pasaulē, kas vada lielus uzņēmumus, kaut vai Kylie Jenner - viņa tiešām var visu, viņa ir laba mamma, bērni ir viņas prioritāte, viņai pieder miljardiem vērts uzņēmums, viņas vietā citi viņai pelna naudu, viņa negrozās kameras priekšā katru dienu un nekliedz, kāda malacite ir.
Un vispār, ko viņa tajā dirsā salikusi? Kad viņa guļ gultā, reāli izskatās, ka viņai tur polsteris iebāzts.
man liekas ka Nauris arī tevi apburis . Nu nav viņš svētais. Ja būtu tik gadigs tad sen neļautu omem bērnu vest . Kameru priekšā svētais , protams.
12.01.2023 19:34 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Es tiešo nodomāju, ka mazais draugs tik aktīvs, raušas četrāpus, virpuļo uz visām pusēm, cenšas šūpoties, Džeisons neko.
Bet nu vismaz uz punča dzīvojas, tas jau ir labi, ka neliek tikai uz muguras kā plācenīti tādā vecumā.
Šodien vēl tas storijs, kur sieviete iesaka homeopātu Džeisonam. No kurienes ņemts, ka bērns viņai neguļ?
Es nesaprotu, kāpēc tad viņa neguļ naktīs, ja mazais guļ perfekti, vīrs gan jau citā istabā. Kāpēc tad jāstaigā aizpampušai savā halātā?
12.01.2023 20:01 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Es arī noskatījos. Ārprāts, cik garš video, man tā bija īsta mocība :D Es gan tieši nodomāju, ka Nauris TV izskatās normālāk kā storijos, ko, protams, nevaru teikt par Elīnu. Kronis visam bija stāsts par izstaipīto zarnu - nez, kas Bulim tobrīd rosījās galvā :D
Kopumā patiešām ļoti garlaicīgi, Naurim cepums, ka nenoklusēja auklītes faktu un sadāvināto lietu faktu, Elīnu man bija ļoti grūti klausīties. Sevišķi smago diršanu par braucieniem divatā - es taču rakstīju, ka mana draudzene ar viņiem Parīzē reizes 3 dabūja braukt kopā, pūpēži sēž katrs savā telefonā un vispār nerunā. Nu, kā var šitik nekaunīgi muldēt par visu, vēmiens nāk.
12.01.2023 20:19 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.12.2022
Diez Džeisons pats ir līdzi uz savu balli boulinga? 🤣 Pati pozē, neticu ka spēlē

Tādos zābakos kā viņai diez var spēlēt?
12.01.2023 20:22 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)