Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Superiigaa @ 21.12.2022 17:00
lūdzu neraksti tik garus tekstus, esmu pārāk neizglītota, lai tik daudz lasītu???
Es esmu teikusi ,ka kāds ir neizglītots šeit.?
21.12.2022 17:06 |
 
Reitings 1506
Reģ: 01.11.2022
Danuta @ 21.12.2022 15:17
Tieši tā, jo peldas pienā. ? Didra to apstiprinās tūlīt savā IG. Protams, ka viņai vajag korekciju krūtīm, tas ir acīmredzami.
Meitenes, viņa savos gados ir sasniegusi to, ko jūs lielākā daļa nekad nesasniegsiet, tādēļ mācieties gribasspēku un kā vajag rubīt fišku. Pat ja tas ir noticis ar mahinācijām, i gailis pakaļ nedziedās. Lai kā jums nepatiktu, viņa māk pārdot un pelnīt naudu, un viņa nečīkst, bet dara. Pamācieties jūs to. ?

Paldies Dievam, ka neesmu panākusi to, ko Didrihsone! 😁 Kā var uzskatīt par sasniegumu izskatīgas sejas pārtaisīšanu par zombija viepli. Apģērbs kā prostitūtai. Nav ne kripatas elegances un tukšs pauris.
Nav kauns kaut ko nezināt, kauns ir negribēt zināt.
Elza Radziņa 80 gadu vecumā ar visām grumbām bija karaliska. Te jauna sieviete kā spoks.
21.12.2022 17:14 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
es labāk esmu niecība pēc didras fanu armijas viedokļa, nekā "sasniegusi tik daudz cik viņa".
21.12.2022 17:18 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Rumblerx @ 21.12.2022 15:43
Haha, Nauruha laikam ticis pie interneta ? Ir liela atškirība - atśkirties no “pelèkàs masas”, būt originàlam, harizmàtiskam, ar nestandrata domàśanu, radošam un otrs ir vienkàrśi būt debīlam, neizglītotam, prastam, tàdam par kuru pussabiedrība smejas un pavelkàs uz debīlībàm. Tas k śis pàris ir atśkirīgi, tas nu ir skaidrs, jo ne kurs katrs sevi cienoss vīrietis 100tk labpràt sevi paràdītu uz poda bez biksèm. Lai vins būtu nàkotnè kaut veikalu kedes miljonars, dałai sabiwdrības vins būs vnk kakàjośs klauns ?

Skaidrs ka Tavam līmenim mana doma nepieleca. Runa nav par atslēgas vārdu - atšķirīgi. Runa ir par atslēgas vārdu - grib kaut ko vairāk no dzīves! Jā, izdara muļķībasz kaut ko muļķīgu pasaka, jā - nu un? To kretinē tikai neveiksmīgas mamzeles. Neesat ievērojušas ka patiesi veiksmīgas sievietes vienmēr sniedz komplimentus citām sievietēm un tās ceļ? Neveiksminieces nodirš un skrien pakaļ kā suņi rejot. Tā ir un bŭs. Atkal jāpiebilst - nē man neinteresē ko jŭs uzskatat par sasniegumiem. Jŭsu intelekts parādās komentāros. Nav, nu nav juma drosmes ne runāt ar savu īsto vārdu, ne kaut ko publicēt instagramā vai darīt jebko citu, kas jŭs padarītu redzamākas. Ziniet, kāpēc? Nav pašapziņas un labi zinat ka neviena no jums šādas samazgas kā jŭs te rakstat, nekad neizturētu. Bet tāpēc jŭs arì esat nekas īpašs, kā sakai - pelēkai masai arī pasaulē jābŭt.
21.12.2022 17:26 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Globuss @ 21.12.2022 17:14

Paldies Dievam, ka neesmu panākusi to, ko Didrihsone! ? Kā var uzskatīt par sasniegumu izskatīgas sejas pārtaisīšanu par zombija viepli. Apģērbs kā prostitūtai. Nav ne kripatas elegances un tukšs pauris.
Nav kauns kaut ko nezināt, kauns ir negribēt zināt.
Elza Radziņa 80 gadu vecumā ar visām grumbām bija karaliska. Te jauna sieviete kā spoks.

Nu pag, tagad neviens nerunā par viņas izskatu, bet tīri par biznesu, nevajag jaukt peļu sūdus ar miltiem!
Kaut vai ja paskatās, viņai ir bizness, kuru viņa pacēla pāris gadu laikā, par veikala telpām maksā ne to mazāko nomas maksu, taisa visādas nodokļu mahinācijas, bet arī to ir jāmāk darīt. Piemēram, ja parastais Jānis izdomātu šmaukties ar nodokļiem savā servisā vai zvejnieku veikalā, viņu ātri atkostu un paņemtu pie dziesmas, bet tādai Didrai viss iziet chiliņā.
Daudzi jaunie uzņēmēji (skolotie uzņēmēji, ar izglītību), atver savus uzņēmumus un noiet pa burbuli 1-2 gadu laikā, bet tāda Didra no Dobeles turas virs ūdens un neizskatās, ka viņai trūktu nauda, tātad dara visu pareizi - nauda ripo viņu maciņos.
21.12.2022 17:37 |
 
Reitings 293
Reģ: 26.01.2022
Tā ņirgāšanās par Didrihsones izskatu arī ir par traku. Nu ir viņai dīvains un pārāk uzkrītošs meikaps un ģērbšanās stils. Bet nav viņa nedz tik neglīta, nedz tik pleķaina vai pretīga. Tas ir briesmīgi kā jūs viņu brīžiem izņirdziet, jūsuprāt tas ir ok. Tik pareizas, bet aizskart cilvēka cieņu, vajāt un pazemot ir ok.
21.12.2022 17:45 |
 
Reitings 8066
Reģ: 13.04.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 17:26

Skaidrs ka Tavam līmenim mana doma nepieleca. Runa nav par atslēgas vārdu - atšķirīgi. Runa ir par atslēgas vārdu - grib kaut ko vairāk no dzīves! Jā, izdara muļķībasz kaut ko muļķīgu pasaka, jā - nu un? To kretinē tikai neveiksmīgas mamzeles. Neesat ievērojušas ka patiesi veiksmīgas sievietes vienmēr sniedz komplimentus citām sievietēm un tās ceļ? Neveiksminieces nodirš un skrien pakaļ kā suņi rejot. Tā ir un bŭs. Atkal jāpiebilst - nē man neinteresē ko jŭs uzskatat par sasniegumiem. Jŭsu intelekts parādās komentāros. Nav, nu nav juma drosmes ne runāt ar savu īsto vārdu, ne kaut ko publicēt instagramā vai darīt jebko citu, kas jŭs padarītu redzamākas. Ziniet, kāpēc? Nav pašapziņas un labi zinat ka neviena no jums šādas samazgas kā jŭs te rakstat, nekad neizturētu. Bet tāpēc jŭs arì esat nekas īpašs, kā sakai - pelēkai masai arī pasaulē jābŭt.

tad jau sanāk, ka ar didra ir neveiksminiece. :D viņa tak nodirš cilvēkus ar lieko svaru, vai tādus, kas atšķiras no viņas. pilns ar stāstiem no meitenēm, kas ieiet viņas izgāztuvē un šī mētā pretīgus komentārus :D
21.12.2022 17:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Zane Auzina @ 21.12.2022 17:45
Tā ņirgāšanās par Didrihsones izskatu arī ir par traku. Nu ir viņai dīvains un pārāk uzkrītošs meikaps un ģērbšanās stils. Bet nav viņa nedz tik neglīta, nedz tik pleķaina vai pretīga. Tas ir briesmīgi kā jūs viņu brīžiem izņirdziet, jūsuprāt tas ir ok. Tik pareizas, bet aizskart cilvēka cieņu, vajāt un pazemot ir ok.
buterfly tajā un “ietekmele” grupā var redzēt apmēram kādas tur sievietes ir😀😀😀 vent un dirst gribas redzot tik tiešām, un šeit ir 90% no tām visām sekšīgajām😜. Secinājumus katrs sev pats izdara!
21.12.2022 17:50 |
 
Reitings 1506
Reģ: 01.11.2022
vivii @ 21.12.2022 17:37

Nu pag, tagad neviens nerunā par viņas izskatu, bet tīri par biznesu, nevajag jaukt peļu sūdus ar miltiem!
Kaut vai ja paskatās, viņai ir bizness, kuru viņa pacēla pāris gadu laikā, par veikala telpām maksā ne to mazāko nomas maksu, taisa visādas nodokļu mahinācijas, bet arī to ir jāmāk darīt. Piemēram, ja parastais Jānis izdomātu šmaukties ar nodokļiem savā servisā vai zvejnieku veikalā, viņu ātri atkostu un paņemtu pie dziesmas, bet tādai Didrai viss iziet chiliņā.
Daudzi jaunie uzņēmēji (skolotie uzņēmēji, ar izglītību), atver savus uzņēmumus un noiet pa burbuli 1-2 gadu laikā, bet tāda Didra no Dobeles turas virs ūdens un neizskatās, ka viņai trūktu nauda, tātad dara visu pareizi - nauda ripo viņu maciņos.

Arī narkotiku tirgotāji nopelna. Un? Vai tas nozīmē, ka tāds pelnīšanas veids ir atbalstāms?
Mahinācijas ir kļuvušas atbalstāmas? Oho, kāds domu lidojums.
Izskats ir viņas darīšana, kamēr nesāk greizumu reklamēt kā skaistumu u.tml.
21.12.2022 17:53 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
amoreamore @ 21.12.2022 17:49

tad jau sanāk, ka ar didra ir neveiksminiece. :D viņa tak nodirš cilvēkus ar lieko svaru, vai tādus, kas atšķiras no viņas. pilns ar stāstiem no meitenēm, kas ieiet viņas izgāztuvē un šī mētā pretīgus komentārus :D
Par šo gan sikak.Kur un kad Elina nodirsusi cilvēkus ar lielāku ķermeņa masu.?
21.12.2022 18:04 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 17:26

Skaidrs ka Tavam līmenim mana doma nepieleca. Runa nav par atslēgas vārdu - atšķirīgi. Runa ir par atslēgas vārdu - grib kaut ko vairāk no dzīves! Jā, izdara muļķībasz kaut ko muļķīgu pasaka, jā - nu un? To kretinē tikai neveiksmīgas mamzeles. Neesat ievērojušas ka patiesi veiksmīgas sievietes vienmēr sniedz komplimentus citām sievietēm un tās ceļ? Neveiksminieces nodirš un skrien pakaļ kā suņi rejot. Tā ir un bŭs. Atkal jāpiebilst - nē man neinteresē ko jŭs uzskatat par sasniegumiem. Jŭsu intelekts parādās komentāros. Nav, nu nav juma drosmes ne runāt ar savu īsto vārdu, ne kaut ko publicēt instagramā vai darīt jebko citu, kas jŭs padarītu redzamākas. Ziniet, kāpēc? Nav pašapziņas un labi zinat ka neviena no jums šādas samazgas kā jŭs te rakstat, nekad neizturētu. Bet tāpēc jŭs arì esat nekas īpašs, kā sakai - pelēkai masai arī pasaulē jābŭt.
Haha, ok, grib vairàk kaut ko no dzīves. 😂 Ko tieši vińi grib vairàk no dzīves? Vairàk zinàt? vairàk izglītoties? Vairàk cełot un iepazīt citu valstu kultūru/vèsturi/virtuvi? Vairak baudīt màkslu,pasàkumus,kultúru? Apgūt jaunus hobijus, iegūt jaunus draugus? Kas ir tas ko vini var/vèlas iegūt vairàk no dzīves kà “pelèkà masa”? m? Starp citu man nemaz nav instagrama, nemaz nejūtz nepieciešamíbu, jo manas paśapzińas un veiksmes mèraukla nav sekotàju skaits, man nav jàosta pamperi un nolaistàm biksèm jàsèž uz poda, lai kłutu redzamàka un “veiksmīgàka”. Cełojumus es baudu ar acīm nevis ar telefona kameru, skaisto augumu atràdu vīram, spa un pludmales, ar draugiem tiekos klàtienè.
Cik bieži veiksmīgà sieviete Didra izsaka citàm sisvietèm komplimentus ?😅
A, jà zinu gan ko viniem vairàk vajadzètu dzīvè- Sexu, Nauri, sexu! 😁
21.12.2022 18:12 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 17:26

Skaidrs ka Tavam līmenim mana doma nepieleca. Runa nav par atslēgas vārdu - atšķirīgi. Runa ir par atslēgas vārdu - grib kaut ko vairāk no dzīves! Jā, izdara muļķībasz kaut ko muļķīgu pasaka, jā - nu un? To kretinē tikai neveiksmīgas mamzeles. Neesat ievērojušas ka patiesi veiksmīgas sievietes vienmēr sniedz komplimentus citām sievietēm un tās ceļ? Neveiksminieces nodirš un skrien pakaļ kā suņi rejot. Tā ir un bŭs. Atkal jāpiebilst - nē man neinteresē ko jŭs uzskatat par sasniegumiem. Jŭsu intelekts parādās komentāros. Nav, nu nav juma drosmes ne runāt ar savu īsto vārdu, ne kaut ko publicēt instagramā vai darīt jebko citu, kas jŭs padarītu redzamākas. Ziniet, kāpēc? Nav pašapziņas un labi zinat ka neviena no jums šādas samazgas kā jŭs te rakstat, nekad neizturētu. Bet tāpēc jŭs arì esat nekas īpašs, kā sakai - pelēkai masai arī pasaulē jābŭt.

Ooo, pārmet, ka mums nav drosmes rakstīt ar saviem īstajiem vārdiem, uzvārdiem, bet ko tad pati raksti anonīmā forumā? Ja jau Tev ir tik daudz drosmes, ej un izliec savu sāpi instagram no sava īstā profila, mēs paliksim tepat moralizēt anonīmi. 👍🏻
21.12.2022 18:16 |
 
Reitings 183
Reģ: 10.12.2022
Atceros pašos pirmssākumos bija sūdzības par Elīnu, ka viņa apkrāpa meitenes. Paņēma naudu un neizsūtīja drēbes. Tad kaut kā izlocijās un viņu žēloja. Ak vai.. jauna, nepieredzējusi, nezināja.
Skatos, ka iestaigāto taciņu turpina... Uzsver savu vecumu un neko viņa nekad nezin.
21.12.2022 18:21 |
 
Reitings 289
Reģ: 06.08.2021
Rumblerx @ 21.12.2022 14:11
Nè, nedrīkst, personas datu aizsardzība.

Tā ar domāju, bet, tad man rodas jautājums, kāpēc tad šiem diviem soci ir iedevuši informāciju par ģimenēm, kam šie svētie labvēļi tagad skries palīdzēt
21.12.2022 18:22 |
 
Reitings 839
Reģ: 11.08.2022
EsFreija @ 21.12.2022 18:22

Tā ar domāju, bet, tad man rodas jautājums, kāpēc tad šiem diviem soci ir iedevuši informāciju par ģimenēm, kam šie svētie labvēļi tagad skries palīdzēt
To var iesnieguma formà pajautàt socdienesta vadībai 😂 Vàrdi, uzvàrdi, tàlruna nr, dzīvesvieta ir neizpaužama informàcija, ko nosaka datu aizsardzības likums. Cita lieta, ka soc dienests saka - mums ir gimene ar 2berniem -2g un 5g kuriem nepiecieśama palīdzíba, nu tur apgerba, skolas lietu, partikas izskatà. Neticu, ka viniem doti konkreta kontaktinformàcija.
21.12.2022 18:29 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
EsFreija @ 21.12.2022 18:22

Tā ar domāju, bet, tad man rodas jautājums, kāpēc tad šiem diviem soci ir iedevuši informāciju par ģimenēm, kam šie svētie labvēļi tagad skries palīdzēt
Tak ne jau konkreti vardus un uzvārdus,soc dienests var informēt,kadu palidzibu viņi var nodot.piemēram."ģimene ar bērniem,2 berni,3 ,4.u.t.t viņiem pietrukst drēbes varbūt varat šādu palidzibu nodot,sagatavot paciņas tik un tik bērniem,ja vēlaties palidzēt. Seviški aktuali šobrid komunālie rēķini.(tur mazliet savadak,ja velies palidzet naudā) piepildīt kāda bērna sapni par sen kārotu lietu)iedod kontaktus kuri palidz tām ģimenem un sakontaktē.ja ģimene nav pret iespējams arī turpināt palidzēt privati un iepazities
21.12.2022 18:31 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
Olly30 @ 21.12.2022 18:31
Tak ne jau konkreti vardus un uzvārdus,soc dienests var informēt,kadu palidzibu viņi var nodot.piemēram."ģimene ar bērniem,2 berni,3 ,4.u.t.t viņiem pietrukst drēbes varbūt varat šādu palidzibu nodot,sagatavot paciņas tik un tik bērniem,ja vēlaties palidzēt. Seviški aktuali šobrid komunālie rēķini.(tur mazliet savadak,ja velies palidzet naudā) piepildīt kāda bērna sapni par sen kārotu lietu)iedod kontaktus kuri palidz tām ģimenem un sakontaktē.ja ģimene nav pret iespējams arī turpināt palidzēt privati un iepazities

Mani vairāk uztrauc fakts, ko Elīna teica, citēju “soc mums pateica konkrētas ģimenes, kurām ziedod, jo citreiz Tu vari ziedod un tā nauda/lieta nemaz var neaiziet līdz ģimenei”
Kur tad tā paliek?
21.12.2022 18:40 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Dalia @ 21.12.2022 18:40

Mani vairāk uztrauc fakts, ko Elīna teica, citēju “soc mums pateica konkrētas ģimenes, kurām ziedod, jo citreiz Tu vari ziedod un tā nauda/lieta nemaz var neaiziet līdz ģimenei”
Kur tad tā paliek?
tik glups jautā jums! Atbilde zināma uzreiz ! 🇱🇻
21.12.2022 18:44 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Dalia @ 21.12.2022 18:40

Mani vairāk uztrauc fakts, ko Elīna teica, citēju “soc mums pateica konkrētas ģimenes, kurām ziedod, jo citreiz Tu vari ziedod un tā nauda/lieta nemaz var neaiziet līdz ģimenei”
Kur tad tā paliek?
Tas ir tā domats.Soci zin ,kam tiešām vajag,ja ģimene nav pret,var iedot personigos kontaktus.Ja uz savu galvu,tad visādi var gadities.Tāpec arī jums,ieteikums sazinaties ar biedribām oficiālam,ar sociem,ar lūgumu palīdzēt saprast,kuriem tiešām vajag ja vēlaties kādam palidzēt..Man pašai stulbs gadijums bija.Itkā no mana bijušā miesta berniņš gaidams vēlviens, nav drebites jaundzimušajam.Aizsutiju savu bērnu drebites ,pat jaunas(nepaspeja uzvilkt.)Un ko domājies pārdod uz pilnu klapi. Pilnigi visas ko sūtiju.Bērniņš vel nebija piedzimis.Citā grupā jau prasija palīdzibu zālem, pārtikai-nekā neesot(un vairākas krapnieku grupās jau bija ielikta,tur garš stāsts.tik nenaudiga nemaz nebija)un gadiem! Gadiem tā dara! (Manam puisim 6 jau tulin bus) praktiski 6 gadus.Musu ratu komplektu,sakontaktēju ar biedribu,kura meklēja ratiņus.Aizveda mammitei, kura izvizināja bērniņu laukos(man kā reiz visurgājeji bija)Man nav žel atdotās mantas vai ziedotā nauda,bet gribētos, lai aiziet tiešām kam vajag,nevis uzvāritos no tā.
21.12.2022 18:59 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Rumblerx @ 21.12.2022 18:12
Haha, ok, grib vairàk kaut ko no dzīves. ? Ko tieši vińi grib vairàk no dzīves? Vairàk zinàt? vairàk izglītoties? Vairàk cełot un iepazīt citu valstu kultūru/vèsturi/virtuvi? Vairak baudīt màkslu,pasàkumus,kultúru? Apgūt jaunus hobijus, iegūt jaunus draugus? Kas ir tas ko vini var/vèlas iegūt vairàk no dzīves kà “pelèkà masa”? m? Starp citu man nemaz nav instagrama, nemaz nejūtz nepieciešamíbu, jo manas paśapzińas un veiksmes mèraukla nav sekotàju skaits, man nav jàosta pamperi un nolaistàm biksèm jàsèž uz poda, lai kłutu redzamàka un “veiksmīgàka”. Cełojumus es baudu ar acīm nevis ar telefona kameru, skaisto augumu atràdu vīram, spa un pludmales, ar draugiem tiekos klàtienè.
Cik bieži veiksmīgà sieviete Didra izsaka citàm sisvietèm komplimentus ??
A, jà zinu gan ko viniem vairàk vajadzètu dzīvè- Sexu, Nauri, sexu! ?

Neesi padomājusi kāpēc Tev ir vëlme par sevi kaut ko citiem paskaidrot, pierādīt un kāpēc Tevi vispār mans komentārs aizskāra? Ja Tev citiem ir jāskaidro cik ārkārtīgi veiksmīga esi, tad tur kaut kas nav kārtībā. Parasti citiem atļauj to ievērot, neskaidrojot. Hmm?
21.12.2022 19:02 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits