Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Olly30 @ 09.12.2022 22:03
tiko nesen bija vairaki influenceri šūmejas par multfilmu,kurā ir ir atainota divu viriešu mīlestība. nav gatavi ko tadu skaidrot saviem berniem.Skaļais notikums pirms. Kādu laiku atpakal ka speciali gaidija un piekava vienu jo bija tāds.Reāli jebkurš, kas pasaka atbalsta tradicionālu ģimeni ir homofobs sanāk.Bet istie ir pavisam savādāki.Viņi ar vārdiem nerunā,bet dara.fiziski, morāli( neapkalpojot,neņemot darbā apsaukājot)Toreiz likās ka Elinai kāds no Delfiem to jautājumu uzdeva,lai pārvērstu rakstā.Neko briesmigu ari viņa nepateica.Atbalsta tradicionalu ģimeni, nelien virsu" ar tu tads un šitads". speciāli neliek ignoru,ja esi savādākas orientācijas u.t.t
viņa konkrēti pateica, ka neatbalsta un nekad neatbalstīs šos cilvēkus. Vienmēr var pateikt to, ko domā, tā, lai neaizskartu citus. Gluži tāpat, kā ar nomirušo vecmāmiņu. Lai kaut viens vārds būtu, kur izsaka līdzjūtību… bet nē, tā vietā, nosodījums, jo redz debīliķe rEIĶinājās. Es persnonīgi arī esmu par tradicionālu ģimeni. Bet nenosodu “netradicionālos”. Katrs dzīvo savu dzīvi. Viņai vienkārši, tāpat kā stulbajai mātei, ir kaut kāda padomju laiku domāšana.
09.12.2022 22:37 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Marcipaaans @ 09.12.2022 22:37
viņa konkrēti pateica, ka neatbalsta un nekad neatbalstīs šos cilvēkus. Vienmēr var pateikt to, ko domā, tā, lai neaizskartu citus. Gluži tāpat, kā ar nomirušo vecmāmiņu. Lai kaut viens vārds būtu, kur izsaka līdzjūtību… bet nē, tā vietā, nosodījums, jo redz debīliķe rEIĶinājās. Es persnonīgi arī esmu par tradicionālu ģimeni. Bet nenosodu “netradicionālos”. Katrs dzīvo savu dzīvi. Viņai vienkārši, tāpat kā stulbajai mātei, ir kaut kāda padomju laiku domāšana.
par vecmāmiņu nevaru komentēt,jo to es neredzeju.Bet to otro gan es dzirdēju,laikam katrs uztver to kā pats saprot.Es tur nesaskatiju neko tādu viņas izteicienos.Atceros pec tā jautājuma uzreiz bija raksts Delfos.Tad arī bija saasināts jautājums par šo un provokācijas uz vairākiem influenceriem.Baidos sameloties ,bet bija liels troksnis
09.12.2022 22:53 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Olly30 @ 09.12.2022 22:53
par vecmāmiņu nevaru komentēt,jo to es neredzeju.Bet to otro gan es dzirdēju,laikam katrs uztver to kā pats saprot.Es tur nesaskatiju neko tādu viņas izteicienos.Atceros pec tā jautājuma uzreiz bija raksts Delfos.Tad arī bija saasināts jautājums par šo un provokācijas uz vairākiem influenceriem.Baidos sameloties ,bet bija liels troksnis
tas veids kā viņa to pateica toreiz, nebija glaimojošs. Tāpēc es teicu, ir svarīgi kā kaut ko pasniedz. Ja iegūglēsi, gan jau atradīsi oriģinālo video. Viņai tas neesot pieņemami, tā Dievs nav radījis un nekad to neatbalstīs. Tas kā es to tagad rakstu, varbūt liekas ok, bet veids un intonācija kā tā debīliķe to pasniedza gan nebija ok. Pēc kuriem sekoja draudzes storiji, lai viņus atbalsta un iepērkas butterfly, un tik pat ātri tie storiji pazuda. Nu nevar dzīvot divās frontēs.
09.12.2022 23:01 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Olly30 @ 09.12.2022 22:03
tiko nesen bija vairaki influenceri šūmejas par multfilmu,kurā ir ir atainota divu viriešu mīlestība. nav gatavi ko tadu skaidrot saviem berniem.Skaļais notikums pirms. Kādu laiku atpakal ka speciali gaidija un piekava vienu jo bija tāds.Reāli jebkurš, kas pasaka atbalsta tradicionālu ģimeni ir homofobs sanāk.Bet istie ir pavisam savādāki.Viņi ar vārdiem nerunā,bet dara.fiziski, morāli( neapkalpojot,neņemot darbā apsaukājot)Toreiz likās ka Elinai kāds no Delfiem to jautājumu uzdeva,lai pārvērstu rakstā.Neko briesmigu ari viņa nepateica.Atbalsta tradicionalu ģimeni, nelien virsu" ar tu tads un šitads". speciāli neliek ignoru,ja esi savādākas orientācijas u.t.t
apgaismo mani, kas bija tie influenceri, lai es viņus varu cancelot!!
09.12.2022 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 150
Reģ: 30.09.2012
Mī un žē beidzot saņēmos izteikties.
Šīs dienas reels pielika punktu visam. Un ne velti KARMA IR.
Esmu arī jaunā māmiņa, un esmu gājusi jauno vecāku kursus ar vīru, bet diemžēl, praksē daudzas lietas netika izstāstītas. Mums ļoti noderēja grāmata - Māte un bērns, kur par visu sīki ir izklāstīts, par grūtniecības pirmajiem mēnešiem līdz bērna 3 gadiem, ir doma nodot to Elīnai, kaut vai kā kafijas palikni. 🤷‍♀️
Es saprotu kāpēc jaunās māmiņas cepās te, piedodiet, bet šī visa attieksme pret bērnu nesīs sekas, un kā Jums liekas, kā būs ar bērnudārzu un skolu?! Man liekas, ka šādi - nemīlēti, atstāti kur pagadās, negribēti (dzimuma ziņā), IG aksesuāri - bērnudārzos un skolās pārvēršas par agresīviem bērniem pret citiem, dod Dievs Džeisonam būt labākam kā viņa vecākiem, un spēcīgākam.
Es saprotu visas māmiņas kurām vajag strādāt, bet šeit iet runa par prioritāti, BĒRNS VIENMĒR IR PIRMAJĀ VIETĀ, un visas mammas atgriežoties no darba velta laiku bērnam, nevis čīkst cik stundas nedeva gulēt.
Lai Didrihsoni turās, kad Džeisons šamējos iespundēs pansionātos, vai pat tādus neatcerēsies un viss, tad varbūt sapratīs, ka vajadzēja tad noslaucīt dēla šmucīti un ucināt, lai vecumdienās dēls noslaucītu viņu šmuces, un aprunātos.
Nebrīnos, ka drīz( cik nu drīz, kad vecāki apzināti kavē bērna attīstību) redzēsim vēl Džeisonu skraidam pa Buterfly ar pamperu līdz potītēm.
09.12.2022 23:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Superiigaa @ 09.12.2022 23:03
apgaismo mani, kas bija tie influenceri, lai es viņus varu cancelot!!

Man palika atmiņā Kramiņa, par viņu es pabrīnījos, bet nu ok, arī Miglāne bija ielikusi - par viņu gan man nebija pārsteigums 😀
Bet bija vairākas, tas tiesa.
Ja nemaldos, tad pāris no NLa arī bija ielikušas story par to tēmu, vai tik viena no viņām nebija Agnese Boo
09.12.2022 23:17 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Jēzum šodien brīvdiena 😜
09.12.2022 23:18 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Superiigaa @ 09.12.2022 23:03
apgaismo mani, kas bija tie influenceri, lai es viņus varu cancelot!!
Kuriem es sekoju bija Nika Linde,Everita Pastuhova,Maija Armaneviča(Es viņai nesekoju,bet vairakas vietās bija,ja nepareizi nosaucu uzvārdu ) vel bija, bet aizmirsu.Šūmešanas bija par to ka mulfilmas anotacijā nebija minēts,un aizvedot bernus uz multfilmu,tika parsteigti nesagatavoti ,to viņi negaidija,bez vecuma ierobžojumiem stastit ,kāpec multfimā ir divi puiši kopā.Pec tam uzlika mulfilmas anotācija,ka iesaistita LGBT tēma. Mulfilma saucās "Savadā pasaule" viņu radija kinoteātros.
09.12.2022 23:19 |
 
Reitings 1506
Reģ: 01.11.2022
Bonbonga @ 09.12.2022 23:03
Mī un žē beidzot saņēmos izteikties.
Šīs dienas reels pielika punktu visam. Un ne velti KARMA IR.
Esmu arī jaunā māmiņa, un esmu gājusi jauno vecāku kursus ar vīru, bet diemžēl, praksē daudzas lietas netika izstāstītas. Mums ļoti noderēja grāmata - Māte un bērns, kur par visu sīki ir izklāstīts, par grūtniecības pirmajiem mēnešiem līdz bērna 3 gadiem, ir doma nodot to Elīnai, kaut vai kā kafijas palikni. ?‍♀️
Es saprotu kāpēc jaunās māmiņas cepās te, piedodiet, bet šī visa attieksme pret bērnu nesīs sekas, un kā Jums liekas, kā būs ar bērnudārzu un skolu?! Man liekas, ka šādi - nemīlēti, atstāti kur pagadās, negribēti (dzimuma ziņā), IG aksesuāri - bērnudārzos un skolās pārvēršas par agresīviem bērniem pret citiem, dod Dievs Džeisonam būt labākam kā viņa vecākiem, un spēcīgākam.
Es saprotu visas māmiņas kurām vajag strādāt, bet šeit iet runa par prioritāti, BĒRNS VIENMĒR IR PIRMAJĀ VIETĀ, un visas mammas atgriežoties no darba velta laiku bērnam, nevis čīkst cik stundas nedeva gulēt.
Lai Didrihsoni turās, kad Džeisons šamējos iespundēs pansionātos, vai pat tādus neatcerēsies un viss, tad varbūt sapratīs, ka vajadzēja tad noslaucīt dēla šmucīti un ucināt, lai vecumdienās dēls noslaucītu viņu šmuces, un aprunātos.
Nebrīnos, ka drīz( cik nu drīz, kad vecāki apzināti kavē bērna attīstību) redzēsim vēl Džeisonu skraidam pa Buterfly ar pamperu līdz potītēm.

Un uz savu sektu dēlu aizvedīs.
09.12.2022 23:27 |
 
Reitings 361
Reģ: 25.07.2013

kādam laimīgam pircējam paveiksies.. dāvanā par pirkumu saņems ekskluzīvu un bombīgu popkorna paku, kas pabijusi Didrai vāverē 😄
citi gan saņems tikai parastas un pa netīru zemi, kur visi ar zābakiem vazājās, izvārtītas paciņas :(
09.12.2022 23:32 |
 
Reitings 361
Reģ: 25.07.2013
Un jā šī noteikti nav sadarbība.
Visi klienti Ziemassvētkos vēlas saņemt kaut kādas zem euro vērtas popkorna pakas, kuras katrā Rimi un Maxima var nopirkt. Noteikti tagad skries rindām uz Buterfly iepirkt lupatas, lai saņemtu šo balvu.
Un nav nekāda sakara ar to ka vismaz reizi nedēļā tas popkorns uzkrītoši parādās kādos viņu story jau ilgāku laiku.
Nu ja PTAC tam tic, tad Didrihsoniem jāiet vadīt kursi citiem influenceriem un jāpelna ar to nauda 😄
09.12.2022 23:36 |
 
Reitings 9461
Reģ: 27.02.2022
coffee lover @ 09.12.2022 23:32

kādam laimīgam pircējam paveiksies.. dāvanā par pirkumu saņems ekskluzīvu un bombīgu popkorna paku, kas pabijusi Didrai vāverē ?
citi gan saņems tikai parastas un pa netīru zemi, kur visi ar zābakiem vazājās, izvārtītas paciņas :(
acis taka peļu pizdinas
09.12.2022 23:43 |
 
Reitings 979
Reģ: 11.09.2022
Lai glābtu to mazo puisīti no viņa paša vecākiem, cilvēki varētu nest uz viņu veikalu grāmatas par bērnu kopšanu un aprūpi. Tie tik būtu joki, ja veikalā tiktu sastiepti kaudzēm materiāli 😜
Kā saka- ja kalns neiet pie Muhameda, Muhameds iet pie kalna😁
09.12.2022 23:47 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Šodien atkal iekrita acīs Elīnas punčuks un sapratu, ka viņa tak vairs nevingro.. 😀😀 aizmirsa, ka pus gadu jāveic treniņi 🤷🏽‍♀️
09.12.2022 23:54 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 09.12.2022 22:03
tiko nesen bija vairaki influenceri šūmejas par multfilmu,kurā ir ir atainota divu viriešu mīlestība. nav gatavi ko tadu skaidrot saviem berniem.Skaļais notikums pirms. Kādu laiku atpakal ka speciali gaidija un piekava vienu jo bija tāds.Reāli jebkurš, kas pasaka atbalsta tradicionālu ģimeni ir homofobs sanāk.Bet istie ir pavisam savādāki.Viņi ar vārdiem nerunā,bet dara.fiziski, morāli( neapkalpojot,neņemot darbā apsaukājot)Toreiz likās ka Elinai kāds no Delfiem to jautājumu uzdeva,lai pārvērstu rakstā.Neko briesmigu ari viņa nepateica.Atbalsta tradicionalu ģimeni, nelien virsu" ar tu tads un šitads". speciāli neliek ignoru,ja esi savādākas orientācijas u.t.t

eh ... kā nu bez tevis te
10.12.2022 00:23 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 09.12.2022 22:53
par vecmāmiņu nevaru komentēt,jo to es neredzeju.Bet to otro gan es dzirdēju,laikam katrs uztver to kā pats saprot.Es tur nesaskatiju neko tādu viņas izteicienos.Atceros pec tā jautājuma uzreiz bija raksts Delfos.Tad arī bija saasināts jautājums par šo un provokācijas uz vairākiem influenceriem.Baidos sameloties ,bet bija liels troksnis

Tev izdevīgi neredzēt tās dažas situācijas, to, ka bērns tiek sēdīnāts un krīt kaut kā tieši arī neredzēji.
Bet, ka popkornu varbūt liks līdzi dāvanām, tas gan viss dzirdēts, redzēts un atmiņā iespiedies :D
10.12.2022 00:24 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 10.12.2022 00:24

Tev izdevīgi neredzēt tās dažas situācijas, to, ka bērns tiek sēdīnāts un krīt kaut kā tieši arī neredzēji.
Bet, ka popkornu varbūt liks līdzi dāvanām, tas gan viss dzirdēts, redzēts un atmiņā iespiedies :D
Ka reiz ,šeit to reelu redzeju,jo kamer strādāju bija izdzēsts.Un arī komentu atstāju šeit.nezinu cik lapas atpakal.(pēcpusdienā)es nesekoju 24 h dienakti.ko redzu par to ari izsaku viedokli.Ja man liekas normāli un ir ok pat meģinu pamatot kāpec.ja neliekas tā ari pasaku.Šiss reel nebija normāli.to ari pateicu.vakardienas brokulis bij ok. Abi vīrieši nav krituši burkānu neželestibā abi apvelušies.Arī pateicu.Dažadie augumi live(viena apgerbs uz 2 savadakiem augumiem ir ok)Tie ir pēdejie ko komentēju.
10.12.2022 01:04 |
 
Reitings 114
Reģ: 17.06.2022
Kaut kas nav ar to sekotāju skaitu. Pa dienu bija 106k un tagad atkal 107k
10.12.2022 01:16 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 10.12.2022 00:23

eh ... kā nu bez tevis te
Lula tavi komenti nav no tiem garākajiem,citas diskusijās arī neizsakies palagos.Es atbildēju uz tavu komentāru,jautājums man pretī,ja man te nav jābūt (ar dažadiem viedokliem) vai tev arī te jabūt.Manuprāt diskusijā piedalās cilvēki, kuri izsaka savu viedokli nevis "Alfa" viedokli?.Arī ar to skaitās .Ir diskusija,ka ir dažadi viedokļi
10.12.2022 01:18 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5013
Reģ: 03.11.2012
Lula @ 10.12.2022 00:24

Tev izdevīgi neredzēt tās dažas situācijas, to, ka bērns tiek sēdīnāts un krīt kaut kā tieši arī neredzēji.
Bet, ka popkornu varbūt liks līdzi dāvanām, tas gan viss dzirdēts, redzēts un atmiņā iespiedies :D

Bet tas video tika ļoti ātri izdzēsts, es noskatījos to video, iegāju forumā, kur jau tika apspriest fakts, ka gan jau tulīt dzēsīs, jo pie video jau kaudze ar komentāriem utt. Pēc tam iegāju atkal ig, lai paskatītos, ko tad komentāros raksta un video jau dzēsts.
Man pat reizēm liekas, ka Didra speciāli liek visādus - provokatīvus video, lai būtu laba statistika. Viņa jau ir pierādījusi, ka viņai sanāk tīri labi taisīt hype ar tādiem video.
10.12.2022 02:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits