Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
Molle @ 02.12.2022 15:27
Par to naudu tiešām bērniem var nopirkt daudz reizes kvalitatīvāku apģērbu tajā pašā Lindex, kur bērnu drēbēm ir kolosāla kvalitāte, nevis kaut kāds kaktu veikals ar tonālajā izmērcētām mazuļu drēbēm.

Lindex drēbītes ir dārgas, bet vismaz der kādus 3 izmērus noteikti, jo viņiem ir gan pagarināti bodiji, gan padomāts par to, ka sākotnēji var atlocīt cik vajag un lietot vēl un vēl... Es atvainojos, bet cik tupam un taureņu apsēstam cilvēkam jābūt, lai šādu - pilnīgi negaumīgu bodiju pirktu par tādu naudu. Labāk atvērt sinsay un nopirkt 5 tādus 😄
03.12.2022 03:43 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
cmyk @ 02.12.2022 15:57

pamatskolas laikā, centrālajā stacijā redzēju šādas bezpajumtnieces-alkoholiķes, kuras regulāri bija dabūjušas pa muti. tiešām traks skats! ir taču kaut kādi estētikas mēri arī meistaram jāpieņem?! Latvijā tās pagrīdes injekcijas ir kaut kāds trakums. kādam tas jāsāk kontrolēt, ja cilvēks pats nesaprot, ka viņa mute izskatās pēc mērkaķa dibena ar spēcīgu dermatītu, tad kādam citam tas ir jāpasaka…

Nesaprotu, kā meistars var nepiedāvāt savu viedokli ar "vai tiešām tev vajag? Tev jau tagad ir labi. Varbūt pieliekam to un to, bet šeit tev vairs nevajag".
Protams, nauda ir nauda, klients ir peļņa, bet... Ja tavs klients ir "miss pop Latvija trans Didra".... Tā jau vairs nav reklāma tavam darbam..
Es labprāt šo to uzlabotu sev, bet noteikti neizvēlētos NEVIENU no viņas "ieteiktajiem" meistariem.
Ja tev pēc uzacu tetovēšanas vajag pārvilkt ar marķieri vēl pāri... Nuuuu... Laikam nav baigi labs darbs. Ja tava augstākā izglītība "peld pienā".... Tas nav labs darbs.. Ja tu izskaties pēc transvestīta, nevis skaisti papildinātas sievietes -(izceļot, nosedzot to, ko vajag un nevajag).... Nuuu, atkārtošos...naaaaaaav baigi labs darbs
03.12.2022 03:49 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
Elielieli @ 02.12.2022 17:08
Nauris uz semināru aizgājis savā lateksa kostīmā, sieva kkas uz prostitūtas pusi. Nez ko padomāja pārejie semināra dalībnieki par šiem abiem..

Jaunais ģimenes bizness "didrihsons un dienas mau***". Lēti, ātri un izdevīgi visiem (izņemot klienta sievai)
03.12.2022 03:51 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
mazaskudra @ 02.12.2022 19:24

Bļāviens, man pilnīgi prasās to visu butterly viņiem apgriezt kājām gaisā ?
Gribat paplašināties uz bērniem? Nu davaj. Bet dariet to kaut cik profesionāli. Šis ir vienkārši apsmiekls.
Būtu gatava iet strādāt viņiem par brand strategist ? viņi apkauno paši sevi ? es nevaru ??

Oooj, pilnīgi piekrītu.. Skatoties, kas tur notiek es varētu iesēsties didras vietā un izdarīt labāk. vienīgā atšķirība - es neesmu gatava kļūt par tauriņa sievišķi, kas mīcas pa grīdu, lai dabūtu skatījumus. Aaa, aizmirsu vēl, ka man vajadzētu sava bērna bildi izlikt veikalā, bet "sargāt no Instagram" jo tas ir tik intīmi un svēti... Kā arī mana bērna omes nepiekristu pieskatīt viņu ik pa nedēļai..... Varbūt tādēļ es neesmu slavena lose ar burkānu un kafijas diētu..
03.12.2022 04:01 |
 
Reitings 175
Reģ: 10.06.2014
Pēdējā laikā paliek skumīgi, skatīties uz viņiem... Kādreiz skatījos "for funny"... Šobrīd skatos ar domu "kas notiks tālāk".. But not in a funny way.
Ņemot vērā, ka viņi iet uz biznesa apmācībām un mācās kā bīdīt lietas... Kaut kā sūdīgi viņiem sanāk.
Nav jau jēgas viņus sūtīt uz bēbīšu skolu... Ja jau no šīm apmācībām neiemācās vairāk par "omniva par brīvu" "a jā pareizi, omniva un dpd - Latvijā piegāde bez maksas"...
Vislabāk man gan patika "black Friday nebijušās 15% atlaides", kas vairs neatkārtosies, labākais sale ever!!!! bet šobrīd ir atlaides 50%....
Piekritušu teicienam par "tu esi laba mamma, ja uztraucies, ka esi slikta". Negribu nolikt mammas, kas strādā un cenšas, kamēr sēž mājās.. Bet.. Ja tev nav laika bērnam, tev nevajag bērnu. Es atvainojos, bet pārfotogrāfēt "back in stock" bikses jau 5 reizi, nav darbs... It kā ir darbs, jo vajag fotografēt un editot... Bet tev to nevajadzētu darīt, jo tev ir vēl bildes no iepriekšējā back in stock.
It īpaši, ja tu sūdzies, ka "omg mums ir tik daudz lietas, ko gribam izdarīt, bet nav laika".. Tev būtu vairāk laika, ja tu nemeklētu iemeslus "kādēļ tev nav laika"...
Domāju, ka šis "go, do and get everything" trends drīz beigsies un arī jaunieši sapratīs KA TAS IR TIKAI DARBS. Dzīve notiek ārpus tā. Tad gan Didra vairs nebūs "relatable" nevienam.
03.12.2022 04:34 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
ej bekot @ 02.12.2022 23:14
Es pareizi sapratu-Džeisons jau sēdēja tajā krēsliņā??? Oh my, viņam ir tikai 4(!!!) mēneši. Bērnu sēdināt NEDRĪKST, ja viņš pats vēl nesēž?

Neaizstāvu vispār, bet, iespējams, arī šim krēsliņam ir bēbīšu režīms, kur var likt mazuli pusguļus- līdzīgā pozīcijā kā autobeņķī. Mums tāds bija (protams, vienkāršs un bez zelta maliņas 🤣), varbūt arī krutajam ir tāda opcija, bet tad būtu loģiski šajā pozīcijā arī uzlikt un turēt 🙈
03.12.2022 09:18 |
 
Reitings 82
Reģ: 11.08.2022
Kāda velna PĒC VAJADZĒTU STĀSTĪT PAR TO KĀ TAISĪT TORTILJAS??? Viņa domā,ka ir atklājusi kko ļoti unikālu un viņas taisītās tortiljas ir BOMBĪGĀKĀS? Kāpēc viņa visiem stāsta savas "receptes" it kā viņas sekotāji dzīvotu krātiņā un bez smadzenēm😅 vai viņa domā,ka viņa kādam iemācīs šo unikālo recepti?😅 vai viņa domā,ka viņas sekotāji ir pērtiķi?
03.12.2022 09:23 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
https://fb.watch/haLGdkC6MO/
😀 skatījos šo un liekas, ka Elīnu šādi audzināja
03.12.2022 10:14 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
ej bekot @ 02.12.2022 23:05
Ja pie mums nevarot nopirkt smukas drēbes bēbīšiem un tas kas pārdodas tajā bodē ir smuks, tad es esmu galīgi atpalikusi? paskatījos ko šie piedāvā un neredzēju nevienu apģērba gabalu, kuru būtu gatava pirkt kaut vai pa 2€. Šķiet, ka Didii nemaz nav paskatījusies ko tepat pie mums var nopirkt.

Turklāt pie mums var tik smuki saģērbt gan puisīšus, gan meitenītes. Un tur vismaz darbinieki māk atšķirt pidžamu no komplekta.
03.12.2022 10:18 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
Nu ja godīgi. Didrihrone uz skandāliem ir dabūjusi popularitāti un mēģina uz tā rēķina nopelnīt. Ar jebko. Saprašanas, izskatās, ka viņiem nav. Kaut ko muhļī un pagaidām veiksmīgu apstākļu sakritības pēc ir sanācis. Kovids, lielveikali ciet... Pat Maximā apavi bija izpirkti pa tīro. Es pati pirku tur botes, drēbes kovida laikā, jo tas bija vienīgais veikals uz kuru gāju.
Cik gadus jau ir Butterfly un vienas sūdzības uz riņķi. Skatoties uz to bērnu kolekciju var redzēt to viņu saprašanas līmeni: ja man būtu internetveikals un darbinieki atvērtu šādu bērnu sadaļu-visi būtu atlaisti. Kas tas vispār ir? Bet viņai viss veikals ir šitādā stilā. Ups... uz bērniem nevar tā haotiski kaut ko tirgū sapirkties pa vienam izmēram ka tik lētāk. Meitenītēm protams varēs uzstūķēt 1€ volānsvārciņus xxxxxs izmēra un tirgot pa 40€.
Biznesa kursi? Izskatās pēc kāda biznesa inkubatora līmeņa pieredzes apmaiņas.
03.12.2022 10:40 |
 
Reitings 1593
Reģ: 04.11.2022
LiepaShmiepa @ 03.12.2022 00:05
spriediet nu pašas (izdzēsa pēc apmēram 20 minūtēm), varbūt ieliks atpakaļ, jo atkal kaut ko sajauca secībā, bet varbūt nē
https://failiem.lv/f/vt8389fax
Klaudija Hēla šo redzot ar sirdi aizietu. Kaut gan… viņai sirdstrieka piemestos arī redzot to nākamā mazuli visu laiku iestūķētu BabyBjorn
03.12.2022 10:55 |
 
Reitings 624
Reģ: 06.11.2021
😂😂😂
03.12.2022 11:03 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Kristtinnna @ 03.12.2022 09:23
Kāda velna PĒC VAJADZĒTU STĀSTĪT PAR TO KĀ TAISĪT TORTILJAS??? Viņa domā,ka ir atklājusi kko ļoti unikālu un viņas taisītās tortiljas ir BOMBĪGĀKĀS? Kāpēc viņa visiem stāsta savas "receptes" it kā viņas sekotāji dzīvotu krātiņā un bez smadzenēm? vai viņa domā,ka viņa kādam iemācīs šo unikālo recepti?? vai viņa domā,ka viņas sekotāji ir pērtiķi?

Pirmkārt, man šķiet, ka viņa tieši tā arī domā, ka viņas sekotāji ir pērtiķi. Ka tikai viņiem kaut ko pārdot.
Otrkārt, viņai mūžīgi ir šis “atklāju jaunu Ameriku”. Mīļā Elīn, tu mums neko jaunu nevari vairs pastāstīt. It īpaši saistītu ar ēdienu. Tās “receptes” ir mēsls.
Tieši viņa ir tā kas dzīvo krātiņā, bez reālas saiknes ar apkārtējo pasauli. Ķipa grib pamācīt un pastāstīt kaut ko jaunu, bet beigās tur nekā jauna un gudra nav.
03.12.2022 12:28 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
mazaskudra @ 03.12.2022 12:28

Pirmkārt, man šķiet, ka viņa tieši tā arī domā, ka viņas sekotāji ir pērtiķi. Ka tikai viņiem kaut ko pārdot.
Otrkārt, viņai mūžīgi ir šis “atklāju jaunu Ameriku”. Mīļā Elīn, tu mums neko jaunu nevari vairs pastāstīt. It īpaši saistītu ar ēdienu. Tās “receptes” ir mēsls.
Tieši viņa ir tā kas dzīvo krātiņā, bez reālas saiknes ar apkārtējo pasauli. Ķipa grib pamācīt un pastāstīt kaut ko jaunu, bet beigās tur nekā jauna un gudra nav.

Viņai vēl ir liela tieksme uzsvēt, ka ir vienīgā, kas baigi strādā un pārējie ir slinki, neko nedara un dzīvē neko nav sasnieguši. Tikai viņa. Nedod Dievs kāds mājās ieslēgs TV, kas par bezdarbniekiem, dzīvē tik daudz lietas, ko darīt, bet jūs atļaujaties sēdēt. Elīna guļ max 4 stundas un visu nevar paspēt. Kas par stulbumu. Ir tik daudz veiksmīgāku cilvēku par Elīnu, bet viņa tak tumšā mucā dzīvo - nekad neko nezin un neviens nekad neko nav pateicis! Āmen!
03.12.2022 12:38 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Daradabumbumčau @ 03.12.2022 04:34
Pēdējā laikā paliek skumīgi, skatīties uz viņiem... Kādreiz skatījos "for funny"... Šobrīd skatos ar domu "kas notiks tālāk".. But not in a funny way.
Ņemot vērā, ka viņi iet uz biznesa apmācībām un mācās kā bīdīt lietas... Kaut kā sūdīgi viņiem sanāk.
Nav jau jēgas viņus sūtīt uz bēbīšu skolu... Ja jau no šīm apmācībām neiemācās vairāk par "omniva par brīvu" "a jā pareizi, omniva un dpd - Latvijā piegāde bez maksas"...
Vislabāk man gan patika "black Friday nebijušās 15% atlaides", kas vairs neatkārtosies, labākais sale ever!!!! bet šobrīd ir atlaides 50%....
Piekritušu teicienam par "tu esi laba mamma, ja uztraucies, ka esi slikta". Negribu nolikt mammas, kas strādā un cenšas, kamēr sēž mājās.. Bet.. Ja tev nav laika bērnam, tev nevajag bērnu. Es atvainojos, bet pārfotogrāfēt "back in stock" bikses jau 5 reizi, nav darbs... It kā ir darbs, jo vajag fotografēt un editot... Bet tev to nevajadzētu darīt, jo tev ir vēl bildes no iepriekšējā back in stock.
It īpaši, ja tu sūdzies, ka "omg mums ir tik daudz lietas, ko gribam izdarīt, bet nav laika".. Tev būtu vairāk laika, ja tu nemeklētu iemeslus "kādēļ tev nav laika"...
Domāju, ka šis "go, do and get everything" trends drīz beigsies un arī jaunieši sapratīs KA TAS IR TIKAI DARBS. Dzīve notiek ārpus tā. Tad gan Didra vairs nebūs "relatable" nevienam.

Piekrītu. Es arī redzu viņos to izmisumu ar butterfly. Un jēgas no kursiem tur nav nekādas. Viss tiek darīts pavirši, neprofesionāli un no malas izskatās pēc naudas grābšanas.
Ja tavs klients var pamanīt, ka tu grāb naudu no visām pusēm kā traks, tas ir slikts bizness.
Un Elīnai nekad nav laika, jo man liekas viņa savu laiku nemāk plānot. Butterfly viņa ir tikai modele, nekas vairāk.
Par tām black friday atlaidēm vispār… 15% wtf.
Daudzi gan pēdējos gadus lažo ar tām atlaidēm. Black friday iesākās ar to ka Amerikā veikali tajā naktī uzlika atlaides 70-80% un pat vairāk lai tiktu no visa vaļā. Cilvēki pilnīgi kāvās, lai dabūtu ledusskapjus pa 50€ un mazāk. Bija cilvēku jūras un visi skrēja veikalos kā traki. Var tak atrast video vēl.
Tagad jau tas vairāk kā trends un nevar jau palaist zem 15-20% jo tad nebūs peļņas. Vajag peļņu.
03.12.2022 12:42 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Viņa ir tik tupa! Nu tik tupa!
Jaunākā Stīvais ar Zuti epizode ar Elīnu!
Jā, viņas attiecības ar vīru pēc dzemdībām ir uzlabojušās, bērns viņus satuvina :D Protams, cik daudz laika viņi nepavada kopā - bēgot no bērna! Tāda jaunā māmiņa - rāda cik perfekti var savienot biznesu ar ģimeni :D Viņa tiešām domā, ka visi viņas sekotāji ir tādi auni vai zirgi ar klapēm, ka neredz kā viss notiek patiesībā?
03.12.2022 13:10 |
 
Reitings 10840
Reģ: 05.07.2020
JERSIKA @ 03.12.2022 13:10
Viņa ir tik tupa! Nu tik tupa!
Jaunākā Stīvais ar Zuti epizode ar Elīnu!
Jā, viņas attiecības ar vīru pēc dzemdībām ir uzlabojušās, bērns viņus satuvina :D Protams, cik daudz laika viņi nepavada kopā - bēgot no bērna! Tāda jaunā māmiņa - rāda cik perfekti var savienot biznesu ar ģimeni :D Viņa tiešām domā, ka visi viņas sekotāji ir tādi auni vai zirgi ar klapēm, ka neredz kā viss notiek patiesībā?
kur var noskatīties?
03.12.2022 13:12 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Mayaaa @ 03.12.2022 13:12
kur var noskatīties?

es skatos go3.lv
nemāku teikt vai arī to tv rāda.
03.12.2022 13:20 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Un nu beidzot viņa atzīst - viņa ir par pakaļdarinājumiem - kvalitatīviem pakaļdarinājumiem, nevis īstiem brendiem :D
03.12.2022 13:27 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
JERSIKA @ 03.12.2022 13:27
Un nu beidzot viņa atzīst - viņa ir par pakaļdarinājumiem - kvalitatīviem pakaļdarinājumiem, nevis īstiem brendiem :D

Tāpēc, ka zin, ka sekotāji nav muļķi. Ja pēc brauciena uz Turciju parādās jaunas gucci somiņas, LV jakas un vēl visādi brīnumi 😂
03.12.2022 14:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits