Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 3184
Reģ: 29.01.2009
 
Reitings 65
Reģ: 02.05.2022
IceCream @ 09.11.2022 17:29
https://www.apollo.lv/7644359/briva-liene-usakova-ir-bagatu-un-inteligentu-viriesu-meklejumos
Atrodi attēlā 3 atšķirības no Didras :D

Bet nu man jau šķiet, ka ir liela atšķirība. Šeit vismaz kaut kāds augums, nevis kauli un liela galva. Šeit patika pret savu ķermeni nevis centimetru mērīšana un nu seja noteikti pat ar visu tur pārtaisīto izskatās daudz labāk nekā didras.
09.11.2022 18:03 |
 
Reitings 938
Reģ: 14.10.2017
Vai tik kautkur viņa nebija arī minējusi , ka viņai nepatīkot, ja kāds piemēram veikalā pie viņas nāk un uzsāk sarunu. Ļoti daudz no šiem influenceriem dzīvē ir nepārliecinati , kautrīgi cilvēki.

Ļoti bieži redzu abus Valdemāra Rimi un es nezinu kuram cilvēkam būtu ērti viņai vai viņiem abiem pieiet klāt un kaut vai bildīti kopā uzprasīt vai vienkārši apjautāties kā iet jo no malas abi izskatās sapūtušies kā veci gurķīši. Abiem skābi ģīmji un staigā pa veici neapmierināti. Nekad nepateiktu ka viņi dzīvē un instagramā ir vieni un tie paši cilvēki.
09.11.2022 19:48 |
 
Reitings 3256
Reģ: 05.12.2021
VanessaAdeliina @ 09.11.2022 15:15
Nu es redzu to tikai tā:
Vucēnai bērni ir mērķis alimentiem vai tikt atpakaļ pie papika + bērnu nauda un bērni vecumdienās uzturēs.
Didrihsones mērķis ir kļūt vēl tievākai. Grūtniecībā saprata, ka var attaisnoties ar neēšanu, tad nu plāno tālāk.
Bet cik viņa sver? Sen nav atrādījusies. Kas tad nu? :D Kauns rādīt?
Domāju, ka jā. Nevis kauns, bet lai Nauris vai kāds cits nesāk presēt ar ēšanu. Nu never viņa 50 vai vairāk. Viņa ir ļoti tieva. Es teiktu krietni zem 50. Izskatās lielāka, jo tas milzīgais matu erkulis un krūtis mega. Ja tā nebūtu, izskatītos vēl tievāka.
09.11.2022 19:58 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
krixis3 @ 09.11.2022 19:58
Domāju, ka jā. Nevis kauns, bet lai Nauris vai kāds cits nesāk presēt ar ēšanu. Nu never viņa 50 vai vairāk. Viņa ir ļoti tieva. Es teiktu krietni zem 50. Izskatās lielāka, jo tas milzīgais matu erkulis un krūtis mega. Ja tā nebūtu, izskatītos vēl tievāka.

Nu slimīgi kaulaina arī viņa nav
09.11.2022 20:48 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 09.11.2022 14:55
Jo storijos kaut ko minēja ,ka nezin kā dzemdēt un iznēsāt bērnu,ja tgd problēmas ar zarnām.nesapratu īsti vai viņa domā ka tā būs katra grūtniecība vai plāno vēl bērnu kamēr nav savedusi savu organismu kārtībā

Grib visus piedzemdēt un tad sataisīt jaunas plastiskās operācijas
09.11.2022 20:55 |
 
Reitings 10848
Reģ: 05.07.2020
Viss tieši ir tā kā meitenes šeit rakstīja. Džeisons Dobelē-0 storiji, mājās- bāž katru mīļu minūti.
09.11.2022 21:58 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Tiešām ļooooti, ļooooti žēl... bērniņš tik skaists, mīļš... ticu, ka, lai tikai atspēkotu visas runas un klačas, viņa nemaz nerāda visu, kas saistīts ar bērniņu. Viņai tas nav vajadzīgs. Tās, kuras ir mammas, arī zin, ka nu nav tā, ka pirmajos 3 vai 4 mēnešos viss ir kā bildītē, skaisti un vienkārši. Itkā pareizi dara, ko tur dalīties ar melno pusi, grūto.... bet skumji tas, cik ļoti var nolasīt to teātri... cik nedabīgi viņa cenšas saviem sekotājiem atrādīt kaut ko, kas saistīts ar bērnu... tik nedabīgi... tik samāksloti... cik maz viņa ir patiesi klātesoša tam puisītim... un zinot viņas fanošanu par apģērbiem utt., var redzēt, ka pat uz bērnu vispār neiespringst... cik viņš ir otršķirīgs. Grūtniecības laikā vēl radīja kādas drēbītes utt., pirmā mēnesī vēl mēģināja fotosesijās iesaistīt... ak,bet jā, tas jau laupa uzmanību viņai... tagad var piekrist - visu citu bombīgo, idejas, utt. Tikai tālāk no bērna... ak, cik tas viss ir skumji. Viņa nesaprot, ko dara... var jau pat atspēkot, kaa var šādi runāt, kaa mes no malas varam zināt utt. Bet tas ir tik skaidri nolasāms un redzams. Un dod Dievs, kaut aiz taa visa, kaa izskatās, būtu savādāk un ka mēs visi kļūdītos. Patiesi to novēlētu.
09.11.2022 22:09 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Bāc, nu kā tā - Didra vislaik gvelž pilnīgāko sūdu, bet atliek Olgai izmest frāzi par čuhņu un, voilā, visos portālos un prikolos! 😁😁😁
09.11.2022 22:09 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Interesanti, Didra ir padomājusi uz priekšu, kas notiks tad, kad Džeisons sāks staigāt un piemēram, atradīs flomasteru vai kaut vai kkādu viņas kosmētikas zieķi un vnk sāks zieķēt uz tām baltajām dzīvokļa sienām, flīzēm un pārējām lietām?
09.11.2022 22:09 |
 
Reitings 114
Reģ: 17.06.2022
Viņa atkal to drošības siksnu sev aiz muguras aizsprādzējusi.
09.11.2022 22:10 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
elfa* @ 09.11.2022 22:09
Interesanti, Didra ir padomājusi uz priekšu, kas notiks tad, kad Džeisons sāks staigāt un piemēram, atradīs flomasteru vai kaut vai kkādu viņas kosmētikas zieķi un vnk sāks zieķēt uz tām baltajām dzīvokļa sienām, flīzēm un pārējām lietām?

Varēs krāmēt pekeles un dzīvot pie mamašas visu atlikušo mūžu. Rakstu es, kura gaida, kad jaunākais bērns paaugsies, lai nomainītu visā dzīvoklī apzīmētās tapetes :D
09.11.2022 22:13 |
 
10 gadi
Reitings 40
Reģ: 29.01.2009
Didra ir dirsēja, ka toreiz teica, ka Nauris sev nopircis NAKED zīmola apavus. Redz.. nezinot ko tur pasūtījis. Diršana… un kā vēl zināja, jo no visām kastēm, Naura bija tikai vienas. Ko viņš arī uzvilka. Pārejas bijas Didras. Baltie un melnie zābaki. Kur var tā melot.. liekule 😀😀😀
09.11.2022 22:41 |
 
Reitings 20
Reģ: 07.03.2022
Šajā vecumā mazajam reāli jāsāk "dzīvot" uz grīdas. Bet kā storijs, tā ietupināts babybjornā. 😕
09.11.2022 23:35 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Sofija123 @ 09.11.2022 15:28
Es ceru, ka tas ir joks. Ja ar pirmo bērnu paveicās un piedzima vesels, pašai didrai arī plus mīnus ok ar veselību pēc grūtniecības (neņemot vērā visas gremošanas trakta problēmas), tad ar otro grūtniecību , turpinot tādā pašā garā, var arī nebūt viss tik labi. Te vienkārši var redzēt prioritātes - ciskiņas, fotosesijas, paštīksmināšanās, kafija, burkāni, un tad kaut kur sarakstā apakšā ir miesīgs bērns.
tas ,ka mazais piedzima vesels vēl neko nemaina. Šeit jau minēja ka izskatījās,ka viņam puns uz pieres un tālāk būs trakāk ,kad sāks palikt aktīvāks. Un kā redzam ne vecāki,ne Elīnas mutere par bērna audzināšanu un drošību neko nejedz un tad nu jāgaida traumas. Un kā zinām traumas var viegli ietekmēt perfekto bērna attīstību. Un kurš tad būs vainīgs un kādas pasakas Elīna domas ,lai tikai savu vainu noveltu UZ CITIEM?
Es svētī gribu ticēt tam,ka Elīnai Dieva nedos meitu ,kamēr viņa savu veselību un prātu nesavedis .
Iedomajaties ka viņa to meitu dresētu par apaļumiem un svaru. Protams,viņa iedomājas,ka vares cackot un ucinaties ar to bērnu kā lelliti,bet realitātē viņai nav tā mātišķuma un būs tas pats ,kas ar dēlu,Instagram aksesuārs,kad pašai izdevigi. Radīs daudz nelaimīgu bērniņu . Pilnībā jau žēl skatīties,bet interesanti kad būs tas galējais punkts,kad bērnu vienkārši atdos kādam prom? Jā,tagad šķiet viegli ar Džeisonu un velak bus vel grutak, protams,tas neizslēdz to,ka ir cilvēki kam tas bebīšu periods nepatīk es arī tāda esmu,un gaidi kad man mazie paaugsies līdz aktīvākam vecumam,bet te redzams ,ka jo aktīvāks bērns paliek ,jo vairāk viņu uzskata par traucēkli.
Eh un es vēl biju tā ,kas sākumā Elīnu aizstāvēja,jo likās ka tad kad viņš piedzima viņa kļuva normālaka.un piemājas nedēļas bija vismaz tie laimes hormoni un mīlestība acis viņai . Kas nogāja greizi? Dzīves realitāte,ka mazais nav manta? Vai saprata ka aizņem laiku un Nauris paliek otrajā plānā un tas sācis pukstēt un tu jau kā paraugsieva to nevari pieļaut,tāpēc karalim atkal jājūtas kā vienīgajam ko aprūpe mājās?? Kas notika? Tev pašai bija sudiga bērnībā nu kāpēc vajag tādu citiem bērniem radīt,apželojies taču. Tici man ne Naurim tu sen vairs vajadzīga ,ne tevi tajā ģimenē kāds ciena .
10.11.2022 06:36 |
 
Reitings 979
Reģ: 11.09.2022
Protams, ka nav veselīgi būt ar zīdaini 24/7 un mammām nepieciešama atpūta, bet zīdainim ir tikai dažas pamatvajadzības un viss svarīgākais no visa pasaulē ir mammas tuvība. Elīna savam bērnam nespēj nodrošināt pat šo vajadzību un tā mocīšanās ar atslaukšanu, tā vietā lai barotu ar krūti (krūtsbarošanā svarīgs ir ne tikai pieniņš, bet arī īpašā saikne ar mammu), jau vien ir sarkanais karogs, lai nebūtu piesieta savam miesīgajam bērniņam, lai vieglāk nogrūst omītei. Skumja ir pasaule mazajai dvēselītei, ja mamma ir tirgus papagailis, kurai prieku sagādā tikai lupatas un paštīksmināšanās.
10.11.2022 08:37 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
elfa* @ 09.11.2022 22:09
Interesanti, Didra ir padomājusi uz priekšu, kas notiks tad, kad Džeisons sāks staigāt un piemēram, atradīs flomasteru vai kaut vai kkādu viņas kosmētikas zieķi un vnk sāks zieķēt uz tām baltajām dzīvokļa sienām, flīzēm un pārējām lietām?
bet viņš jau nebūs mājās. Ar šo jau būs omēm jācīnas 😀
10.11.2022 08:50 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
elfa* @ 09.11.2022 22:09
Interesanti, Didra ir padomājusi uz priekšu, kas notiks tad, kad Džeisons sāks staigāt un piemēram, atradīs flomasteru vai kaut vai kkādu viņas kosmētikas zieķi un vnk sāks zieķēt uz tām baltajām dzīvokļa sienām, flīzēm un pārējām lietām?

Tas ta vēl tā, ja ir tikai viens bērns. Bet tā kā noprotu, ka viņa drīzumā domā vēl vienu cept augšā, gribētu redzēt, kā viņa tiktu galā ar vienu todleru un otru zīdaini. No pieredzes varu teikt, ka tas ir ļoti ļoti grūti. Tas protams, ja mamma iesaistās bērnu aprūpē nevis visu atstāj citu pieskatītāju ziņā.
10.11.2022 08:59 |
 
Reitings 3343
Reģ: 23.01.2022
Mamimami @ 10.11.2022 08:59

Tas ta vēl tā, ja ir tikai viens bērns. Bet tā kā noprotu, ka viņa drīzumā domā vēl vienu cept augšā, gribētu redzēt, kā viņa tiktu galā ar vienu todleru un otru zīdaini. No pieredzes varu teikt, ka tas ir ļoti ļoti grūti. Tas protams, ja mamma iesaistās bērnu aprūpē nevis visu atstāj citu pieskatītāju ziņā.

Bet viņa jau nezin kā ir ar 1, nezinās arī kā ir ar 2. Tieši tik vienkārši :)
10.11.2022 09:19 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
Es nesaprotu to Kristīni, kāpēc viņa nesen vēl rakstija sev instagramā, ka turpmāk pieņems tikai pie sevis salonā un neies ne pie vienas uz mājām. Didra- tāda kapeiku pis*ja vai tiešām piemaksā Kristīnei par to ka viņa brauc uz mājām?!
10.11.2022 09:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits