Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
5G @ 20.09.2022 12:51

Kāpēc viss vienmēr jāuztver par cepienu? Cilvēki vienkārši izsaka viedokli par elīnas aprobežotību. Par jebkuru publisku personu cilvēki izsaka viedokli. Ja nemīl un nelēkā no prieka, tad uzreiz cepiens?

Pārlasi pēdējās ~10 lapas, bik jau ir.
Marcipaaans @ 20.09.2022 12:55
es par to pašu. Vienmēr uzrodas tās, kurām šķiet, ka tikai viņu viedoklis ir vienīgais un pareizais. Ja var aizstāvēt šito tukšpauri, tad, es atvainojos, bet kas tām aizstāvēm galvā darās? Uz šo jautājumu atbildēt nevajag ?

Un kas jums darās, ka skataties to, kas nepatīk?Uz šo jautājumu atbildēt nevajag😀
20.09.2022 12:59 |
 
Reitings 10552
Reģ: 16.09.2022
Es vilos Dzila intervijaa. Pajautaja precizi to, kas sen jau bija uzzinats no IG vai citam vinas yt intervijam - iepazisanas ar nauri, bizness, dievs. Tiesi neviena pikanta, neerta jautajuma. Sajuta, ka dzilis vispar nebija sagatavojies, tikai tik, cik vinas ig storijus paskatijies. Ja butu ko googlejis un veicis izpeti, uzreiz uzietu forumu un noteikti ari palasitu. Intervijai bija liels potencials, bet nu bija galigi garam. Klasiska, salda saruna kaa pie visiem citiem intervetajiem, nekaa unikala (dzilis parasti tomer ir neertaks). Nu gribejas, lai vins vinu nedaudz piespiez pie sienas un daleji liek atbildet par savu uzvedibu, ja jau tada iespeja bija.
20.09.2022 13:07 |
 
Reitings 10952
Reģ: 05.03.2020
Un? tas tev kaut ko dzīvē maina - ko viņa grib vai negrib? es tiešām nesaprotu šito cepienu, pilnīgi bezjēdzīgi.

nu nezinu gan, vai to var nosaukt par cepienu, parasta apspriešana par notikumu, kas ir noticis diskusijas galvenā varoņa dzīvē. kāds izsaka savu viedokli, kāds izsaka ar asākiem vārdiem, kāds vienkārši parēc, kāds tikai plusiņus atzīmē. mazliet dīvaini ir norādīt diskusijā par Elīnu to, ka apspriest Elīnu ir bezjēdzīgi (jebkādā kontekstā) 😀 iznāca intervija ar Didriķi, apspriedām interviju ar Didriķi, kāds nokaunējās par viņas atbildēm, kāds parēca, viss taču ir kārtībā. tas jau arī bija intervijas mērķis - skatījumi, piārs, haips, apspriešana no skatītāju puses. drīz arī šo aizmirsīsim un vietā nāks jaunas pērles no Elīnas puses. tā jau ir tikai laika nosišana internetā, izklaide 🙃
20.09.2022 13:11 |
 
Reitings 9364
Reģ: 05.07.2020
Jacqueline @ 20.09.2022 12:59

Pārlasi pēdējās ~10 lapas, bik jau ir.
Un kas jums darās, ka skataties to, kas nepatīk?Uz šo jautājumu atbildēt nevajag?
un ko tu šeit dari?😂
20.09.2022 13:14 |
 
Reitings 9364
Reģ: 05.07.2020
Mayaaa @ 20.09.2022 13:14
un ko tu šeit dari??
oi uz ne to atbildēju.
20.09.2022 13:14 |
 
Reitings 10952
Reģ: 05.03.2020
Es vilos Dzila intervijaa. Pajautaja precizi to, kas sen jau bija uzzinats no IG vai citam vinas yt intervijam - iepazisanas ar nauri, bizness, dievs. Tiesi neviena pikanta, neerta jautajuma.

pa lielam var piekrist, varēja daudz vairāk pajautāt par kaut ko, kas nav iepriekš dzirdēts un apspriests. viena lietotāja jau norādīja, par to kailuma izrādīšanas jautājumu un saistību ar ticību būtu interesanti paklausīties viņas atbildi, kā viņa to izskaidrotu. manikīres vecmāmiņas jautājums laikam vienīgi bija pirmo reizi publiski pacelts un tieši uz to Elīnai bija visneērtāk atbildēt, jo nebija tam gatavojusies un gaidījusi šo jautājumu..
20.09.2022 13:15 |
 
Reitings 2128
Reģ: 10.09.2021
A ko vel Dzilis vareja pajautat? Vins jau uzjautaja vairakus jautajumus, kadi nav bijusi. Vinai isti vairs nav ko jautat, loti sauram redzeslokam nav isti ko jautat. Aa nu vienigi es gaidiju kad pajautas vai tiesam pasi sapelnija dzivoklim 😀
20.09.2022 13:22 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Elīnas mamma, kad sākās karš Ukrainā, soc. tīklos ar saviem ierakstiem visiem pierādīja, ka ir riktīga krievu vate un pēc šīs intervijas sapratu, ka ne tikai vate, bet arī tā mamuļa, kas bērnu, kad tikko paliek 18 izsper ar kāju pa dir... un laukā pa durvīm! Tas daudz ko izskaidro Elīnas uzvedībā un smadzeņu kapacitātē. No vienas puses žēl. No otras puses, Elīna nav zirgs ar klapēm uz acīm, var jau ņemt labos piemērus no apkārtējiem. !!! Bet... viņa barojas un pārtiek no uzmanības un realitāte ir tāda,ka slinks cilvēks, kas nelasa grāmatas, neinteresējas par neko, nekomunicē ar cilvēkiem par dažādiem aktuāliem tematiem, tam cilvēkam pilnīgi nav ar ko izcelties. Kā amēba. Tad nu Elīna izceļas ar visu stulbo, jo tas ir vienīgais veids kā tikt pamanītai. Viņai nekā cita nav! Stulbums uztur viņai uzmanību, kas ir kā dopings viņas eksistencei. Es ticu, ka tam tēvam, joprojām ir nenormāli kauns par savu meitu, jo saprata, ka nekāda kontrole nav palīdzējusi, tieši otrādāk, katru reizi, kad ieej Delfi palasīt ziņas, te viņas atņirgtā seja un kārtējais apkaunojošais raksts.
Par manikīra meistari... sapinās pati savos vārdus! Tik dievticīga, bet elementāras tolerances pret cilvēku un viņa vajadzībām nav. Ir tikai- es, es es, man man man. Pat, ja tai meitenei nenomira vecmāte, viņa ir cilvēks un viņai var gadīties, ka plāni pēkšņi mainās!!!! Pēc teiktā sapratu, ka nevienu citu reizi nebija problēmas paņemt, tad nu gan, vienu reizi neizdevās, primadonna Didrihsone neizdzīvotu pāris dienas bez jauniem kapļiem.
20.09.2022 13:28 |
 
Reitings 2128
Reģ: 10.09.2021
Man patika vel, ka intervija teica, ka Nauri verteja pec darbiem nevis vardiem. Butu jauki sho attiecinat uz sevi Elinai, ticet Dievam un stastit cik tas ir labi ir viens, bet kadi ir darbi? Izteikt lidzjutibu manikirei, atzit savu kludu un nemelot ir daudz svetigaks darbs neka noziedot finansiali desmito dalu sektai 😀
20.09.2022 13:36 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Jacqueline @ 20.09.2022 12:59

Pārlasi pēdējās ~10 lapas, bik jau ir.
Un kas jums darās, ka skataties to, kas nepatīk?Uz šo jautājumu atbildēt nevajag?

Interesanti, kāpēc tu nemitīgi esi šajā grupā? Padomā pati, kāpēc tev ir tik svarīgi te nākt un mēģināt pierādīt pretējo un aizstāvēt un attaisnot viņu? Kā redzi, šeit nav viņa fanu klubiņš.
Kāpēc tev tik svarīgi tas ir un kāpēc tu savu laiku tērē, lai antifanu klubiņā nāktu un pērtos par pretējo? m?
20.09.2022 13:54 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Skatos: kasmirs.lv kardigans zem 400 eiro. Buterfly veikalā ir rakstīts: Vilnas kardigans 55 eiro, bet preces aprakstā nekur nav norādīts sastāvs: 100% vilna tāda vai šitāda. Izskatās pēc akrila ne vilnas. Vilnai ari dažāda kvalitāte un izcelsmes ražotājvalsts. Piemēram, lētāks par kašmiru, bet feins būtu merino vilnas kardigans.
20.09.2022 14:02 |
 
Reitings 943
Reģ: 11.09.2022
Pēc intervijas es atcerējos vienu teicienu- “Tiklīdz domā, ka pašattīstība nav svarīga, Tu patiesībā piedzīvo klīnisko nāvi. Rumpis ir, bet prāta vairs nav”
Vairāk es domāju par ko Naurim ar viņu ir ko runāt? Darba lietas, ok, bet viss pārējais? Deep talk. Nu nevar taču vīrietis 24/7 klausīties par kardiganiem un bombīgām fotosesijām. Gribas taču vakaros kādu dziļāku pieaugušo sarunu, jo man aizdoma, ka prāta kapacitāte ir kā 16 gadīgai meitenei.
Viņa ir kā drēbju manekens uz kā uzlikt drēbes, lai tās pademonstrē. Tas arī viss, bet cik ilgi tā dzīvosi? Ko bērnam mācīsi? Uz katru “kāpēcīti” atbilde būs-nezinu🤷🏻‍♀️
20.09.2022 14:09 |
 
Patīk
Reitings 10745
Reģ: 18.09.2021
Kairi @ 20.09.2022 13:28
Elīnas mamma, kad sākās karš Ukrainā, soc. tīklos ar saviem ierakstiem visiem pierādīja, ka ir riktīga krievu vate un pēc šīs intervijas sapratu, ka ne tikai vate, bet arī tā mamuļa, kas bērnu, kad tikko paliek 18 izsper ar kāju pa dir... un laukā pa durvīm! Tas daudz ko izskaidro Elīnas uzvedībā un smadzeņu kapacitātē. No vienas puses žēl. No otras puses, Elīna nav zirgs ar klapēm uz acīm, var jau ņemt labos piemērus no apkārtējiem. !!! Bet... viņa barojas un pārtiek no uzmanības un realitāte ir tāda,ka slinks cilvēks, kas nelasa grāmatas, neinteresējas par neko, nekomunicē ar cilvēkiem par dažādiem aktuāliem tematiem, tam cilvēkam pilnīgi nav ar ko izcelties. Kā amēba. Tad nu Elīna izceļas ar visu stulbo, jo tas ir vienīgais veids kā tikt pamanītai. Viņai nekā cita nav! Stulbums uztur viņai uzmanību, kas ir kā dopings viņas eksistencei. Es ticu, ka tam tēvam, joprojām ir nenormāli kauns par savu meitu, jo saprata, ka nekāda kontrole nav palīdzējusi, tieši otrādāk, katru reizi, kad ieej Delfi palasīt ziņas, te viņas atņirgtā seja un kārtējais apkaunojošais raksts.
Par manikīra meistari... sapinās pati savos vārdus! Tik dievticīga, bet elementāras tolerances pret cilvēku un viņa vajadzībām nav. Ir tikai- es, es es, man man man. Pat, ja tai meitenei nenomira vecmāte, viņa ir cilvēks un viņai var gadīties, ka plāni pēkšņi mainās!!!! Pēc teiktā sapratu, ka nevienu citu reizi nebija problēmas paņemt, tad nu gan, vienu reizi neizdevās, primadonna Didrihsone neizdzīvotu pāris dienas bez jauniem kapļiem.

Par manikīri vēl likās smieklīgi - tad nesas uz citu pilsētu, kļjančī jaunu pierakstu, ņemas un peras, un vēl aizbrauc ceļojumā bez manikīra. A kad Dž. prasa, vai nomainīja manikīri, tad ar tādu nicību - "pff, protams, manikīru netrūkst". Man kkā izklausījās, ka viņai bija vairāk vajadzīgs tas pieraksts, nekā manikīrie.
Un vispār - par ko mēs runājam - nagiem!!! Cik tālu pasaule aizgājusi
20.09.2022 14:11 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
Tortilja @ 20.09.2022 14:09
Pēc intervijas es atcerējos vienu teicienu- “Tiklīdz domā, ka pašattīstība nav svarīga, Tu patiesībā piedzīvo klīnisko nāvi. Rumpis ir, bet prāta vairs nav”
Vairāk es domāju par ko Naurim ar viņu ir ko runāt? Darba lietas, ok, bet viss pārējais? Deep talk. Nu nevar taču vīrietis 24/7 klausīties par kardiganiem un bombīgām fotosesijām. Gribas taču vakaros kādu dziļāku pieaugušo sarunu, jo man aizdoma, ka prāta kapacitāte ir kā 16 gadīgai meitenei.
Viņa ir kā drēbju manekens uz kā uzlikt drēbes, lai tās pademonstrē. Tas arī viss, bet cik ilgi tā dzīvosi? Ko bērnam mācīsi? Uz katru “kāpēcīti” atbilde būs-nezinu??‍♀️
Tādu sieviešu taču pilna pasaule. Tepat forumā arī netrūkst. Un vīrieši viņām arī parasti ir, pat sakarīgi. Baigā mistika...
20.09.2022 14:26 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Jacqueline @ 20.09.2022 12:21

Un? tas tev kaut ko dzīvē maina - ko viņa grib vai negrib? es tiešām nesaprotu šito cepienu, pilnīgi bezjēdzīgi.

Es nesaprotu kāpēc tev liekas, ka tas ir cepiens un kāpēc mani komentāri tevi uztrauc 😅
20.09.2022 14:30 |
 
Reitings 154
Reģ: 17.03.2021
ManPatiikLasiit @ 19.09.2022 16:22
Šai diskusijai nesekoju, gribēju tikai uzzināt vai kāda zin kurā Rīgas rajonā Didriem ir dzīvoklis?
Klijānu ielā.
20.09.2022 14:37 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Puuce.Puuciigaa @ 20.09.2022 13:54

Interesanti, kāpēc tu nemitīgi esi šajā grupā? Padomā pati, kāpēc tev ir tik svarīgi te nākt un mēģināt pierādīt pretējo un aizstāvēt un attaisnot viņu? Kā redzi, šeit nav viņa fanu klubiņš.
Kāpēc tev tik svarīgi tas ir un kāpēc tu savu laiku tērē, lai antifanu klubiņā nāktu un pērtos par pretējo? m?

Baigā laika tērēšana ienākt šajā diskusijā vienreiz mēnesī. Kur tad es attaisnoju?vienkārši, prasu jēgu. Pārlasi vēlreiz manis rakstīto pirms raksti manā virzienā.
20.09.2022 14:38 |
 
Reitings 1349
Reģ: 05.08.2021
Lula @ 20.09.2022 14:30

Es nesaprotu kāpēc tev liekas, ka tas ir cepiens un kāpēc mani komentāri tevi uztrauc ?

mani neuztrauc tavi komentāri, tu pati man uzrakstiji.
es rakstiju par kopēju atmosfēru, ne kādu konkrētu cilvēku.
20.09.2022 14:39 |
 
Reitings 159
Reģ: 24.02.2013
Kairi @ 20.09.2022 13:28
Elīnas mamma, kad sākās karš Ukrainā, soc. tīklos ar saviem ierakstiem visiem pierādīja, ka ir riktīga krievu vate un pēc šīs intervijas sapratu, ka ne tikai vate, bet arī tā mamuļa, kas bērnu, kad tikko paliek 18 izsper ar kāju pa dir... un laukā pa durvīm! Tas daudz ko izskaidro Elīnas uzvedībā un smadzeņu kapacitātē. No vienas puses žēl. No otras puses, Elīna nav zirgs ar klapēm uz acīm, var jau ņemt labos piemērus no apkārtējiem. !!! Bet... viņa barojas un pārtiek no uzmanības un realitāte ir tāda,ka slinks cilvēks, kas nelasa grāmatas, neinteresējas par neko, nekomunicē ar cilvēkiem par dažādiem aktuāliem tematiem, tam cilvēkam pilnīgi nav ar ko izcelties. Kā amēba. Tad nu Elīna izceļas ar visu stulbo, jo tas ir vienīgais veids kā tikt pamanītai. Viņai nekā cita nav! Stulbums uztur viņai uzmanību, kas ir kā dopings viņas eksistencei. Es ticu, ka tam tēvam, joprojām ir nenormāli kauns par savu meitu, jo saprata, ka nekāda kontrole nav palīdzējusi, tieši otrādāk, katru reizi, kad ieej Delfi palasīt ziņas, te viņas atņirgtā seja un kārtējais apkaunojošais raksts.
Par manikīra meistari... sapinās pati savos vārdus! Tik dievticīga, bet elementāras tolerances pret cilvēku un viņa vajadzībām nav. Ir tikai- es, es es, man man man. Pat, ja tai meitenei nenomira vecmāte, viņa ir cilvēks un viņai var gadīties, ka plāni pēkšņi mainās!!!! Pēc teiktā sapratu, ka nevienu citu reizi nebija problēmas paņemt, tad nu gan, vienu reizi neizdevās, primadonna Didrihsone neizdzīvotu pāris dienas bez jauniem kapļiem.

Bet kā tu nesaproti, viņai bija jābrauc ceļojumā
Didrihsones ceļojums > vecmāmiņas bēres
20.09.2022 14:54 |
 
Reitings 244
Reģ: 10.05.2013
Lai tā intervija būtu bijusi sulīga, tur vajadzēja Adamss klāt. Viņa ir daudz vairāk ar Didrishoni uz viena viļņa. Dažreiz intervijās pati nu tādus jautājumus izdomā, ka aiz kauna gribas cauri zemei izkrist. Džilis jau nav īpaši liels intrigants.
20.09.2022 15:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits