Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 08:25

Nu gan pateici. ?
Tavs taurenis tevī jau sen ir nosprādzis. Laikam bērnībā esi sista un vecāki tevi nav mīlējusi un atzinusi. ? Tādēļ gan jau kulies pa pasauli kā tāda avs ? kas neko neprot, nezin un neiet uz savu mērķi. Haha.
Diezvai arī kāds par tevi apzelosies
Tavā vieta ir pancionta, tīrīt dibenus un pienest podus cilvēkiem kuri paši to nespēj... ? Sūdīga dzīve tev tā arī pati nosprāgsi.

Elīna domā, ka augstākais iespējamais darbs ir Butterfly, pārējie ir podi. Ļoti šaurs redzesloks. Jo līdz Taurenim tiek tikai bez izglītības, pārējie lido augstāk un tālāk. Elīnas redzeslaukā tā vienkārši nav.
04.03.2020 11:21 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
alisewonderlands @ 04.03.2020 08:25

Nu gan pateici. ?
Tavs taurenis tevī jau sen ir nosprādzis. Laikam bērnībā esi sista un vecāki tevi nav mīlējusi un atzinusi. ? Tādēļ gan jau kulies pa pasauli kā tāda avs ? kas neko neprot, nezin un neiet uz savu mērķi. Haha.
Diezvai arī kāds par tevi apzelosies
Tavā vieta ir pancionta, tīrīt dibenus un pienest podus cilvēkiem kuri paši to nespēj... ? Sūdīga dzīve tev tā arī pati nosprāgsi.

Ceru, ka Tev nākotnē pansionātā nevajadzēs nonākt...
Smieties par veciem cilvekiem un soc.darbiniekiem , kuri cilvēku labā (atšķirībā no tevis) upurējas, ir ĻOTI zemiski ne tikai cilvēku, bet Dieva acīs. Mēs varam tikai apbrīnot un mācīties no šiem cilvēkiem, palīdzot cilvēkiem vecumā un veselības problēmās. Tu arī nebūsi mūžam jauna un par savu nākotni neviens nevar galvu likt ķīlā!
Pienāks brīdis ,ka ar šādu augstpràtību, lepnību , mantkārību - ļoti zemu kritīsi. Ļoti labi zini, kas par to rakstīts Bībelē, ja to lasi! Šķiet, esi diezgan tuva Elīnai, pēc komentāriem, ka tik daudz zini.
04.03.2020 11:24 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Pollyy @ 04.03.2020 10:19

Pilnībā neviens normāls, adekvāts cilvēks tik ļoti nefanotu par jēlu, zemisku, izkropļotu sievieti, kā tikai viņa pati. Miss skaistuma karaliene, joptvai. Var jau cerēt, ka visas te mīl Tevi, visām skauž utt, bet tur nav, kam skaust. Zems pašvērtējums; skrien pakaļ vecim; izpatīk vecim, lai tikai no viņas nešķiras; melo cilvēkiem; izliekas par to, kas nav; lietot kosmētiku neprot; smuki apģērbties neprot. Kam tur skaust? Nauda? Butterfly, ar max nekvalitatīvu apģērbu? Tas, ka citas meitenes neizrāda savus pupus vai pakaļu kādā "dārgā" ceļojumā vai nevelk Butterfly šausmīgo apģērbu nenozīmē, ka nevar to atļauties. Bet Elīna gan, izklausās, ka ne visu var atļauties, ja ceļojumu laikā raud par to, cik tas dārgs, cik šitais dārgs.

Tu paskaties uz sevis varu derēt pati pēc dabas esi tik pretīga, ka tev nav pat vīra kam pakaļ skriet ?. ?
Neviens tevis dēļ neskries vienīgi aizā lēks no tādas kā tu... Sksuges... Lien citu makā jo pašai maaka nekā nav.
Ta vien izskatās ka arī nevari atļauties rīsus un dzintara krēmu nopirkt ja jau skaiti Elīnas taukus un apēstos taukus. Tak lai jau ēd viņa ko grib, kāda jums šķirba kāda viņa izkatiisies un cik viņai ir gadu un nav. Cilvēka tīra griba ka dzīvot.
Kāda jums daļa. Transvestīti sanāk tev liekas OK... ?
Tak ejiet visas ellle, stulbas duras... Pretīgu čūsku midzenis. Nepatīk nevelc, nepatīk. Neēd. Nepatīk vēl jo labāk izdur sev acis un meli nokod.
Duru pulks!
04.03.2020 11:25 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Kā tad Monta neko nedarīja! Elīna vienmēr savos story rādīja un teica, ka Monta apstrādā bildes, liek video ig utt.
To taču arī var pamanīt, ka ir atšķirība!
Arī tajā kā tagad tiek kombinētas drēbes un kā pirms tam.
Bet to, ka tiek rītas bulkas, saldumi, picas utt., tas gan ir redzēts tik no Elīnas puses.
04.03.2020 11:33 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Nu man šķiet, ka tas trollis ir tā mazgadīgā fane ( manas domas) , kura sevi nodeva komentāros zem vienas bildes. Tur viņai ar galvu nav kārtībā, jāiet ārstēties. Kā tādus morālos kropļus zeme nes...?
04.03.2020 11:50 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Milupa @ 04.03.2020 11:50
Nu man šķiet, ka tas trollis ir tā mazgadīgā fane ( manas domas) , kura sevi nodeva komentāros zem vienas bildes. Tur viņai ar galvu nav kārtībā, jāiet ārstēties. Kā tādus morālos kropļus zeme nes...?

Tu arī esi tas zemes smaguma centrs, morālā k.. ple. ?
04.03.2020 11:59 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Ir, ir tā viņa. Izrādās, pasaule nav pārāk liela, viens otru pazīst, arī par viņu šis tas dzirdēts. Šejienes izpausmes atbilst aprakstam.
04.03.2020 12:11 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 11:59

Tu arī esi tas zemes smaguma centrs, morālā k.. ple. ?

Pizduj no šejienes, kamēr par tevi nav salikti visi dati, bildes utt. Viss tika saskreenots pirms paspēji visu noslēpt hahah
04.03.2020 12:16 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Milupa @ 04.03.2020 12:16

Pizduj no šejienes, kamēr par tevi nav salikti visi dati, bildes utt. Viss tika saskreenots pirms paspēji visu noslēpt hahah

Haha tev pašai sūdi sanāks. ? Visu šo mājas lapu aizslēgs, un citas arī atbildes par saviem vārdiem.
04.03.2020 12:43 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 12:43

Haha tev pašai sūdi sanāks. ? Visu šo mājas lapu aizslēgs, un citas arī atbildes par saviem vārdiem.
taka sīka nebiedē mani. Es ļoti labi pārzinu. Un drīz visas jūs atbildesat. Jurists jau strādā un noskaidros katru telefona lietotāju un ip adreses ???taka gaidat meičas
04.03.2020 12:44 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 12:44
taka sīka nebiedē mani. Es ļoti labi pārzinu. Un drīz visas jūs atbildesat. Jurists jau strādā un noskaidros katru telefona lietotāju un ip adreses ???taka gaidat meičas

Savam “iedomu juristam” neaimirsti savus komentārus parādīt. Es arī esmu ar jurista diplomu, tā kā nebiedē mani te ar savām pasakām.
04.03.2020 12:49 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Nu tagad tikai apstiprinās( ar savām jurista runām), ka esi tā persona, kuru jau ļoti labi zinam.
04.03.2020 12:51 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
alisewonderlands @ 04.03.2020 12:43

Haha tev pašai sūdi sanāks. ? Visu šo mājas lapu aizslēgs, un citas arī atbildes par saviem vārdiem.

protams, protams ??
kad sapņo, aizver acis ??????
04.03.2020 12:52 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 11:25

Tu paskaties uz sevis varu derēt pati pēc dabas esi tik pretīga, ka tev nav pat vīra kam pakaļ skriet ?. ?
Neviens tevis dēļ neskries vienīgi aizā lēks no tādas kā tu... Sksuges... Lien citu makā jo pašai maaka nekā nav.
Ta vien izskatās ka arī nevari atļauties rīsus un dzintara krēmu nopirkt ja jau skaiti Elīnas taukus un apēstos taukus. Tak lai jau ēd viņa ko grib, kāda jums šķirba kāda viņa izkatiisies un cik viņai ir gadu un nav. Cilvēka tīra griba ka dzīvot.
Kāda jums daļa. Transvestīti sanāk tev liekas OK... ?
Tak ejiet visas ellle, stulbas duras... Pretīgu čūsku midzenis. Nepatīk nevelc, nepatīk. Neēd. Nepatīk vēl jo labāk izdur sev acis un meli nokod.
Duru pulks!

Tikai nesāc raudāt, Elīn ?
Man, par laimi, ir vīrs, bērni, pašiem savi īpašumi, izglītība utt utt. Man ir viss, ko cilvēks var vēlēties. Bet pareizi, Tu zini labāk. ?
Tev tik ļoti aizskar tas, ka meitenes Tev aizrāda par Tavu ēdienkarti, ka pat nefiltrē, kura to raksta un kura neraksta? ?
04.03.2020 12:52 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Milupa @ 04.03.2020 12:51
Nu tagad tikai apstiprinās( ar savām jurista runām), ka esi tā persona, kuru jau ļoti labi zinam.

Bāc, es visu laiku domāju, ka tā ir Elīna. Toč uzvedas, kā Elīna. ? Bet, ja nav, tad esmu šokā. Kā var būt tik... Apsēsts cilvēks.
04.03.2020 12:55 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 12:44
taka sīka nebiedē mani. Es ļoti labi pārzinu. Un drīz visas jūs atbildesat. Jurists jau strādā un noskaidros katru telefona lietotāju un ip adreses ???taka gaidat meičas

Tā kā esi mazgadīga, tad jau tavi vecāki ir informēti par šo visu, jo pretējā gadījumā, pie kāda krūmu jurista esi vērsusies?? ko mamma par šo visu saka, redzēja ar kādu muti maizīti ēd??
04.03.2020 12:55 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
Un pie tam, par ko viņa sataisijusies mūs sūdzēt? Par to, ka aprunājam didru? Vai viņas drēbes??
04.03.2020 13:07 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Milupa @ 04.03.2020 13:07
Un pie tam, par ko viņa sataisijusies mūs sūdzēt? Par to, ka aprunājam didru? Vai viņas drēbes??

Nu ja. Pie mums taču nav vārda brīvība. ? Šī sieviete vai mazgadīgā, kas nu viņa ir, var kakāt visām uz galvas un izmantot vārdus, kādus neviena cita te nav lietojusi un domā, ka te kādai var būt nepatikšanas par viedokļa izteikšanu un dalīšanos pieredzē. ?
04.03.2020 13:26 |
 
Reitings 339
Reģ: 04.03.2020
Hello. Izklausās, ka viena te ir ahujennā Didras fane? Visi slikti, tikai ne Elīna?
Bet palasot, kas te ir sarakstīts- liekas, ka tas bizness ilgi neturēsies. Brīnos, ka neviena nav VID uzsūtījusi viņai? ja jau nedod čekus vai kvītis , tad tur viss būs slikti?
Vai Beztabu,-lai aizsūta meiteni, kura kaut ko nopērk, un pēc dažām dienām, lai aiznes preci atpakaļ? un tad redzēsim to attieksmi, vai dod ćekus, kāpēc nedod utt.
Un Monta jau no sākta gala man viss labāk patika, vienīgi nepatika, kad viņa sāka pumpēt nenormāli lùpas un sāka pēc pīles izskatīties. Bet nu tgd jau ir labāk?
04.03.2020 13:59 |
 
Reitings 996
Reģ: 06.01.2020
Fuj tas “trollis” tak ir Elīna. Neviens nav tik liels analfabēts kā viņa. Tas rakstu stils un smaidiņi. Un cmon -kurš tik ļoti viņu te nāktu un aizstāvētu?!! Beidziet.
Elīna - nekad dzīvē neesmu redzējusi tik zemiski pretīgu cilvēku. Nevienam šeit neskauž Tava nožēlojamā dzīve. Centies smaidīt un uzpūst visu skaistu uz rozā,bet Tev cauri var redzēt.
Tavs raganas raksturs cauri spiežas visam.
Silikons , plika dirsa un tonna kosmētikas - sick. Izskata nav. Būtu vismaz raksturs. Bet šitādu kombo salikumu- es nezinu kā Nauris tevi var izturēt. ? Jo neviens cits nevar. Tādēļ
Visi sen no Tevis novēršas. Tu to neredzi ?
Elīna pati visus apskauž. To pašu Montu. Būtu priecājusies ,ka kādam iet labāk kā Tev ,nevis no anonīma profila tēlot trolli un viņu vēl nodirst. Kā jau teicu , max gads kad tas taurenis eksistēs. Pēc tam varēsi sēdēt ar savu krunkaino,sapampušo seju un pirmās klases izglītību - plēst matus un domāt ko dzīvē darīsi. Jo Nauris vai tad kkur strādā ??
04.03.2020 14:08 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits