Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 858
Reģ: 05.05.2021
“Ja man ļoti gribas ēst, uzēdu riekstiņus”🤣🤣🤦🏼‍♀️
Atceros, kad sākās covid, atcēla lidojumus, robežas slēdza, Elīna tik savā burbulī plānoja ceļojumu un bija šokā par to, ka tas tika atcels, jo nesekoja līdzi ziņām un situācijai pasaulē. Pēkšņi viņa visu laiku čekojot ziņas un satraucas par to, kas notiek. Staigājoša parodija😄
18.08.2021 09:30 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Elīna tiešām ir staigājoša parodija.
Interesanti vai Dievs viņu vadīja nemaksāt nodokļu un tagad vada Šlesera partijā(jo es neticu, ka vins labprātīgi pieteicās, noteikti par Šleseru neko nebija par dzirdejusi, bet kā naudu piesolīja un pateica, ka viņi pret vakcināciju, tā ja atskrēja)?
18.08.2021 09:34 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
“Es šeit ēdu ļoti maz, gan jau tas ir uz labu” - jā, Elīn, tas ir uz labu slimībām, uz labu, tukšā dūšā pa dienu miljons kafijas un riekstiņi 🤪 #veseligsuzturs un labā vielmaiņa Elinčikam, ja būtu slikta vielmaiņa, tad taču vispār butu uz ūdens jāsēž!
18.08.2021 09:37 |
 
Reitings 1060
Reģ: 13.07.2015
Elīnai bizness iet uz urrā, patstāvīgi telpas maina uz lielākām, rāda cik pilni Omnivas busiņi ar pakām, bet sekotājiem stāsta, cik neizdevušā valstī dzīvojam, nevienam neiet, viss dirsā :D
18.08.2021 11:51 |
 
Reitings 79
Reģ: 21.08.2020
vai ne - tāda parodija
pēkšņi interesē, kas Latvijā notiek, jāseko līdzi ziņām, ko var tēlot
pirms tam vispār bija vienalga, viss tāpat slikti, jāmaksā daudz nodokļi un viss :D
18.08.2021 12:34 |
 
Patīk
Reitings 314
Reģ: 28.07.2021
Elīna ta un nepateica kur aizbraukusi? Va nemanīju?
Nez, tiesam plano krāpties ar pasizolaciju?!
18.08.2021 20:15 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Viena bilde, bet pasaka tik daudz. Diez Elīna ir gatava šim proletariātam ar intelekta neskartajām sejām?
19.08.2021 01:05 |
 
Reitings 326
Reģ: 25.01.2021
C00L Dzipsy @ 19.08.2021 01:05
Viena bilde, bet pasaka tik daudz. Diez Elīna ir gatava šim proletariātam ar intelekta neskartajām sejām?

Citā diskusijā aizstāvi Danenbergsoni, ka iziešana protestā nenozīmē, ka vińa ir tupa.
Elīnas diskusijā (pret ko tev laikam ir klaja nepatika), pasaki, ka protestā intelekta neskartas sejas?
Skumji, ka pati nezini, kāds tev ir viedoklis. Plus, cik esmu novērojusi, iesaisties łoti daudz diskusijās, bet tomēr esi teikusi, ka tev ir labs darbs (apšaubu, jo personīgi nepazīstu nevienu veiksmīgu un gudru cilvēku, kas ir pret vakcīnām, nesaku, ka tādu nav, bet tādi ir krass mazākums) nesaportu kā, jo pagaidām liekas, ka esi bezdarbniece bez savas dzīves, kas visu laiku pavada forumā gudrojoties.
19.08.2021 11:07 |
 
Patīk
Reitings 1410
Reģ: 10.05.2021
Derisa @ 19.08.2021 11:07

Citā diskusijā aizstāvi Danenbergsoni, ka iziešana protestā nenozīmē, ka vińa ir tupa.
Elīnas diskusijā (pret ko tev laikam ir klaja nepatika), pasaki, ka protestā intelekta neskartas sejas?
Skumji, ka pati nezini, kāds tev ir viedoklis. Plus, cik esmu novērojusi, iesaisties łoti daudz diskusijās, bet tomēr esi teikusi, ka tev ir labs darbs (apšaubu, jo personīgi nepazīstu nevienu veiksmīgu un gudru cilvēku, kas ir pret vakcīnām, nesaku, ka tādu nav, bet tādi ir krass mazākums) nesaportu kā, jo pagaidām liekas, ka esi bezdarbniece bez savas dzīves, kas visu laiku pavada forumā gudrojoties.

🙏
19.08.2021 11:46 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Derisa @ 19.08.2021 11:07

Citā diskusijā aizstāvi Danenbergsoni, ka iziešana protestā nenozīmē, ka vińa ir tupa.
Elīnas diskusijā (pret ko tev laikam ir klaja nepatika), pasaki, ka protestā intelekta neskartas sejas?
Skumji, ka pati nezini, kāds tev ir viedoklis. Plus, cik esmu novērojusi, iesaisties łoti daudz diskusijās, bet tomēr esi teikusi, ka tev ir labs darbs (apšaubu, jo personīgi nepazīstu nevienu veiksmīgu un gudru cilvēku, kas ir pret vakcīnām, nesaku, ka tādu nav, bet tādi ir krass mazākums) nesaportu kā, jo pagaidām liekas, ka esi bezdarbniece bez savas dzīves, kas visu laiku pavada forumā gudrojoties.

Es neprecīzi izteicos par to bildi, mans komentārs par intelekta neskartajām sejām, bija vairāk tēmēts uz to personu pa kreisi no Šlesera, nevis visām personām tajā attēlā. Nevienam nav nekāds noslēpums, ka tādi kā Šlesers, šādus cilvēkus “uzpērk” ar alkoholu un citiem labumiem, lai tikai radītu bara iespaidu ar lielākām ļaužu masām. Tādi cilvēki pat nesaprot kāpēc viņi ir atnākuši uz šādu piketu. Tu taču pati saproti, ka ir atšķirība starp šādiem alkoholu mīlošiem cilvēkiem un Danenbergsoni? Un nē, es viņu neaizstāvu. Pie mums neviens nav atcēlis vārda brīvību, cilvēkiem ir tiesības iet uz tādiem piketiem, vai tā būtu Danenbersone vai kāds cits. Kāpēc cilvēki uzreiz ir jāsauc par kartupeļiem? Par kartupeli var nosaukt tādu cilvēku, kurš iet uz piketu dēļ alkohola pudeles.
Es savu viedokli zinu, vari neskumt. Un arī bezdarbniece neesmu un uz pabalstiem nesēžu. Ne visiem cilvēkiem darbs ir 8h dienā, ar piekaltu seju pie datora. Kāds savu brīvo laiku pavada pie tv, kāds klačojas ar kolēģiem koridorā, kāds sēž forumā, kāds delfos komentē, katram savs. Es tev nenorādu par tavu brīvo laiku, kur tu viņu izmanto un kā tu viņu izmanto, tad esi tik laipna un nelien manā brīvajā laikā. Vēlies pārliecināties par manu profesiju, darbu, brīvo laiku, laipni lūgti, varam iepazīties privāti, kļūsim šeit par vēstuļu draudzenēm, kas zin, varbūt uz vīna glāzi kopīgu aiziesim un kļūsim par labām paziņām.
Par vakcīnām es netaisos iesaistīties diskusijās, tikai pateikšu, ka neesmu pret vakcīnām kā tādām, esmu pret piespiedu vakcināciju un datu sagrozīšanu, tai ir jābūt cilvēka izvēlei ko un kā darīt ar savu organismu, nevis valdībai jāizlemj.
19.08.2021 12:19 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Es esmu Elīnas pusē, ne par Šleseru, bet par to, ka nav labi, skolā dalīt skolēnus, vakcinētie bez maskām, nevakcinētie ar maskām, kur loģika? Nevakcinētais skaidri zin , ka ir vesels, bet maska jāvellk, taču vakcinētais, kurš var nezināt ka ir slims, staigā bez maskas, nu taču primitīvi var padomāt līdzi . . ne?
Zviedrijā viss brīvi, visi vakcinējas, jo neviens nespiež, visi mācās klātienē bez vakcīnas.
Te Latvijā vienkārši absudrs, ķeksīša pēc taisa tos ierobežojumus. Pirmklasniekam ar masku būt skolā, Jums attiecīgi kliedzējiem nav bērnu, ja uzskatat to par normu. Te visu vasaru Tallinas pagalmā un Andrejostā katru vakaru simtiem cilvēku, neviens neslimo, viens pie otra čupā saspiedušies tusē vēl pa kluso klubos utt. tur covida nav, bet skolā uzreiz būs, ja?
19.08.2021 12:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
antriits @ 19.08.2021 12:21
Es esmu Elīnas pusē, ne par Šleseru, bet par to, ka nav labi, skolā dalīt skolēnus, vakcinētie bez maskām, nevakcinētie ar maskām, kur loģika? Nevakcinētais skaidri zin , ka ir vesels, bet maska jāvellk, taču vakcinētais, kurš var nezināt ka ir slims, staigā bez maskas, nu taču primitīvi var padomāt līdzi . . ne?
Zviedrijā viss brīvi, visi vakcinējas, jo neviens nespiež, visi mācās klātienē bez vakcīnas.
Te Latvijā vienkārši absudrs, ķeksīša pēc taisa tos ierobežojumus. Pirmklasniekam ar masku būt skolā, Jums attiecīgi kliedzējiem nav bērnu, ja uzskatat to par normu. Te visu vasaru Tallinas pagalmā un Andrejostā katru vakaru simtiem cilvēku, neviens neslimo, viens pie otra čupā saspiedušies tusē vēl pa kluso klubos utt. tur covida nav, bet skolā uzreiz būs, ja?

Te Latvijā tik slikti, bet vai zināji, ka citur nevakcinētie pat nedrīkst braukt sabiedriskajā transportā?
Un kur ir problēmas bērnam reizi nedēļā nodot bezmaksas siekalu testu? Par maskām, to nolemj katra skola atsevišķi, un ja maskas būs jāliek tas attieksies gan uz vakcinētajiem gan nevakcinētajiem.
Ieelpo, izelpo, izlasi kārtīgi visu informāciju pirms dusmošanās.
Un galu galā, kāds Didrihsonei ar to visu ir sakars
19.08.2021 12:44 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Vai ne. Tikai Latvijā tik slikti un bla bla bla
Francijā piemēram pārtikas veikalos nepotētie nevar tikt. Tā kā nevajag teikt tā kā Elīna- ko viņi tur augšā izdomā. Jā nav mums politika augstākajā līmenī, bet ne jau viņi aiz nekā darīt izdomā paši savus likumus :D
19.08.2021 13:16 |
 
Reitings 272
Reģ: 22.02.2020
antriits @ 19.08.2021 12:21
Es esmu Elīnas pusē, ne par Šleseru, bet par to, ka nav labi, skolā dalīt skolēnus, vakcinētie bez maskām, nevakcinētie ar maskām, kur loģika? Nevakcinētais skaidri zin , ka ir vesels, bet maska jāvellk, taču vakcinētais, kurš var nezināt ka ir slims, staigā bez maskas, nu taču primitīvi var padomāt līdzi . . ne?
Zviedrijā viss brīvi, visi vakcinējas, jo neviens nespiež, visi mācās klātienē bez vakcīnas.
Te Latvijā vienkārši absudrs, ķeksīša pēc taisa tos ierobežojumus. Pirmklasniekam ar masku būt skolā, Jums attiecīgi kliedzējiem nav bērnu, ja uzskatat to par normu. Te visu vasaru Tallinas pagalmā un Andrejostā katru vakaru simtiem cilvēku, neviens neslimo, viens pie otra čupā saspiedušies tusē vēl pa kluso klubos utt. tur covida nav, bet skolā uzreiz būs, ja?

Jums ir lieliska iespēja turpināt mācības mājās, ja siekalu nodošana un maskas uzvilkšana līdz klases durvīm tik ļoti apgrūtina. 🙂
19.08.2021 13:30 |
 
10 gadi
Reitings 23
Reģ: 15.07.2009
core @ 19.08.2021 13:16
Vai ne. Tikai Latvijā tik slikti un bla bla bla
Francijā piemēram pārtikas veikalos nepotētie nevar tikt. Tā kā nevajag teikt tā kā Elīna- ko viņi tur augšā izdomā. Jā nav mums politika augstākajā līmenī, bet ne jau viņi aiz nekā darīt izdomā paši savus likumus :D

Nav taisnība. Atsevišķos departamentos bez Covid pass nevar lielajos tirdzniecības centros. Bet pārtiks veikalos un lielveikalos, parastajos veikalos ar atsevišķām ieejām var visi.
19.08.2021 13:41 |
 
Reitings 242
Reģ: 13.05.2021
Kā domājat Elīna ievēros pašizolāciju? Šoreiz kaut kā nepublisko kur atrodas, varbūt grib šmaukties? Nu va arī es palaidu garām, ka teiktu. Šajā ceļojumā tāds klusa
19.08.2021 15:51 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ko tā Elina atkal čīkst.. viss slikti. Tad nebrauc atpakaļ. Neticu, ka tā ir tikai Latvijā :D :D lai paskatās, kas citur uz Maltu vispār neiaizlidotu, piemēram... Pie tam viņa jau pagājušā reizē par šo cepās, tagad atkal. Viss taču zināms..es uzskatu, ja nevakcinējies, tad taisi testus un miers. Problēma ir tajā, ka viņa noteikti vispār netic, ka ir tāds Covid.. lai priecājas, ka viņai ģimenē nevienam nav bijis. Būtu citādāk, varbūt arī domātu citādāk
19.08.2021 19:25 |
 
10 gadi
Reitings 2343
Reģ: 05.08.2010
core @ 19.08.2021 19:25
Ko tā Elina atkal čīkst.. viss slikti. Tad nebrauc atpakaļ. Neticu, ka tā ir tikai Latvijā :D :D lai paskatās, kas citur uz Maltu vispār neiaizlidotu, piemēram... Pie tam viņa jau pagājušā reizē par šo cepās, tagad atkal. Viss taču zināms..es uzskatu, ja nevakcinējies, tad taisi testus un miers. Problēma ir tajā, ka viņa noteikti vispār netic, ka ir tāds Covid.. lai priecājas, ka viņai ģimenē nevienam nav bijis. Būtu citādāk, varbūt arī domātu citādāk

Kas Maltai?
19.08.2021 20:02 |
 
Reitings 38
Reģ: 28.02.2012
#paldiesaināram par lētajiem lidojumiem, bet tā tak ir Latvija, kur atkal jānodod testi, jāmaksā un jāpačīkst, ka iešpļaut trauciņā ir kaut kas nenormāli grūts, kā rezultātā pēc tam 3 dienas jūtams, ka nodevi siekalu testu 🤦‍♀️😄
Elīnīt, es pat 100%zinu ka lasi šo forumu (no diezgan tuviem kontaktiem nākusi šī informācija), es siekalu testu nododu katru nedēļu jau kopš pagāšā gada novembra un zini, tas ir pats vienkāršākais ko var izdarīt! Un bērniem skolās tas nekādas problēmas nesagādās!! Iešpļaut citam māk, bet analīžu trauciņā iešpļaut nemācēs? Muļķības. Paliec vienreiz gudra. 🤦‍♀️
19.08.2021 20:05 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Uz Maltu ceļot var tikai vakcinēti, neder arī testi
19.08.2021 20:11 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits