Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Māmiņām

 
Reitings 3922
Reģ: 06.03.2011
Sveikas, mīļās, CosmoLilit Dāmas. (l)
Izlasiet rakstu un komentējiet savas sajūtas par to. Kā jūs izrotāt šo rakstu? Kas jums šķiet aplams? Vai ir kas tāds, kas galīgi derdzas, un, vai vēlaties to papildināt? "Par" un "ap" izjūtām - cilvēks, sieviete, mamma.
https://www.delfi.lv/calis/jaunumi/10-fakti-kas-jaatceras-brizos-kad-uzskati-neesmu-pietiekami-laba-mamma.d?id=50665487
14.12.2018 23:38 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Varbuut ne aplams,jo kaadam tas var likties pienemami,bet man nepatika tas apgalvojums - arii taam citaam maaminaam neiet tik labi ar to audzinaasanu ,un tad taalaak -nesaliidzinaasim sevi ar citaam.Tomeerir taada saliidzinaasana iznaak.
Kaapeec arii tai citai maaminai nevareetu padoties taa beerna audzinaasana labaak?Es domaaju ,ka daudzas mammas bija labaakas par mani-vairaak pacietiibas,vairaak uzneemiibas utt
15.12.2018 03:17 |
 
Reitings 786
Reģ: 14.08.2018
Nu perfektu vecāku nav, tāpat kā perfektu bērnu. Kā esvto pamatoju, mēs esam tādi kādi esam, ar savu dzīves bagāžu un bērni piedzimst mācās no nums, bet viņi jau ari nav gluži balta lapa, ir gēni, ir temperments. Tas viss kopā veido personību.
Es personīgi esmu varbūt īsu mirkli domājusi, ka esmu slikra māte, dusmu un bezspecības brīžos, bet jo vecāka palieku un vairāk redzu apkart, saprotu ka ar mani viss kārtībā. Mans bērns ir aktīvs virpulis, savs raksturiņš, niķi, bet tādi ir visiem. Neticu ka ir vispār tādi vecāki kuriem viss sanāk perfekti, nu nav tā. Un vai tad dzīvē vispār kaut kas notiek perfekti?
15.12.2018 07:42 |
 
Reitings 3934
Reģ: 01.04.2011
Perfekts vecāks ir tāds, kuram bērna emocionālā labsajūta ir prioritāte. Visam pārējam nav nozīmes- neviens pieaudzis cilvēks neatceras vai mātei kāds aizrādīja, vai grīda tika pucēta 2x dienā, vai otrajā klasē bērnam bija kāds divnieks utt. Lai māte spētu izturēt visas bērna emocijas, nevajag pārcensties ar blakus lietām. Un ja arī gadās pret bērnu izturēties nepareizi- vienmēr ir iespēja atvainoties bērnam.
15.12.2018 09:31 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Mūsdienās ir tik daudz pieejamas informācijas, kā pareizi audzināt bērnu.. konsultanti, kursi, raksti, apkārt esošā sabiedrība ar dažādiem uzskatiem.. Ticu, ka mammas, kas cenšas dikti.. var apjukt, var arī nolaisties kaut kad rokas. Raksts tāds uzmundrinoss. Ir jauki tiekties uz ideāliem, bet nevajag krist izmisumā, ja nesanāk viss tik perfekti, kā plānots.
15.12.2018 10:28 |
 
Reitings 3665
Reģ: 23.06.2016
Piekrītu domai, ka rīts gudrāks par vakaru un dažreiz vienkārši vajag atpūsties. Vispār par jēdzienu "perfekts" un "pareizo audzināšanu" - tie ir tik subjektīvi un neko neizsakoši, tāpēc sliecos piekrist Viedajai Minkai tajā, ka galvenais, lai
vecāks ir tāds, kuram bērna emocionālā labsajūta ir prioritāte.
.
15.12.2018 12:46 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Es noteikti piekriitu tam,ka mammai jaalauj atpuusties,kaadreiz arii kaut kur izskriet vienai,vai ar kaadu draudzeni utt.Mazs beerns buus mieriigaaks ,ja mamma buus atpuutusies.
15.12.2018 15:50 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Man vispār šāda tipa teksti "10 iemesli/argumenti par, ap..." liekas neko neizsakoši un muļķīgi, bet acīs iekrita tas, ka no vienas puses skan doma, ka kļūdīties ir cilvēcīgi, bet no otras - bērni pārņems jūsu kļūdu pieredzi. Nu gan mierinājums kādai, kas uzskata sevi par sliktu māti...
15.12.2018 22:14 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Nu gan mierinājums kādai, kas uzskata sevi par sliktu māti...

Man vairāk patika atziņa, ka ja tu uzskati sevi par sliktu māti, tad tā noteikti nav. Jo sliktām mātēm ir vienalga, cik sliktas viņas ir un par to nedomā.
15.12.2018 22:38 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits