Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunāks draugs

 
10 gadi
Reitings 66
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Kādu laiku komunicēju draudzīgi ar jaunāko draugu, mums abiem ir nedaudz pāri 20 gadiem, tikai jūtos neveikli, ka viņš ir jaunāks par mani dažus gadus. Esmu vairāk uz karjeru orientēta, viņš savukārt piedzīvojumu kārs. Nezinu vai mudināt viņu uz attiecībām.
Lai gan zinu labu paziņu, kurai ir jaunāks vīrs, ģimene.
Kāda ir jūsu pieredze ar jaunākiem partneriem? Ģimenes viedoklis par to?:-)
11.12.2018 11:48 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Mana vecmamma ir 12 gadus vecāka par manu vectēvu :-D
Abi ar draugu esam viena vecuma. Man personīgi labāk patīk viena vecuma vai jaunāki puiši. :-D
piedzīvojumu kārs.

Kādā nozīmē? Ja esi pretējs tips raksturā, vairāk uztrauktos par to, ka puisis ir brīvdomātājs/ballētājs.
Lai gan, ja prastu pieslīpēties, problēmām nevajadzētu būt. :-)
11.12.2018 11:56 |
 
Reitings 1884
Reģ: 08.07.2013
Man ir 1 gadu jaunāks draugs, bet kopumā viņš gan izskatās, gan izturās pieaugušāk nekā es. Domāju, pēc 20 gadu vecuma sasniegšanas vecuma starpība kļūst maznozīmīga, arī 5+ gadi. Tīņu vecumā, savukārt, pat satikties ar 3 gadus jaunāku puisi būtu diezgan nereāli, parasti tāda starpība šajā vecumā nozīmē pavisam citu dzīves uztveri.
11.12.2018 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 66
Reģ: 29.01.2009
Vairāk teiktu brīvdomātājs - labā nozīmē, ar kaitīgiem ieradumiem neaizraujas. Mani vairāk uztrauc vai viņš plāno vēl studēt vai strādāt. Filozofija neskaitās.
Komunicēt tiešām ir fantastiski.(l)
Bet vai es ierosināšu pirmā būt kopā - šaubos, negribu, lai viņš mani pārprot - nevar paredzēt, kas viņa galvā rosās.
11.12.2018 13:58 |
 
Reitings 930
Reģ: 25.09.2017
Ja jūs jau komunicējat un viss ir labi, tad kāpēc ir jādomā par ciparu? Galvenais, lai prātā nav pavisam bērns, lai tev beigās nav sajūta, ka jūties kā mamma.:-)
11.12.2018 14:54 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Tagad tas laikam ir modee,bet es dzirdu taadus piemeerus loti daudz apkaart ,un ne 3 gadu starpiibu,bet tiesaam 10+.Ja ir laba saprasanaas,tad tik uz prieksu.
11.12.2018 15:57 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10492
Reģ: 29.01.2009
Ja ir tik neveikli, tad nevajag prasīt, cik gadu. Attiecībās skatās viens uz otru, nevis pasē.
Esmu vairāk uz karjeru orientēta, viņš savukārt piedzīvojumu kārs.

Kā tas ir? Tu lasi taksometra nolikumu, bet viņš blakus ar citu izklaidējas?
Mani vairāk uztrauc vai viņš plāno vēl studēt vai strādāt.

Vai arī.. ja studē, tad piedzīvojumu kārs, tā?
Man dabīgi sanāk izvēlēties jaunākus.
11.12.2018 17:15 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Kāre uz piedzīvojumiem saprātīgiem cilvēkiem nav atkarīga no vecuma. Ja viņš ir nesaprātīgs, pagaidi kādus 10 - 20 gadus.
11.12.2018 17:30 |
 
Reitings 369
Reģ: 29.01.2009
Nu kas ir pāris gadi? 1,2,3,4,5,6,7,8,9? Nu ja tev ir 29 un viņam 21, intereses ir dažādas, piemēram- vienam totāls vējš galvā un "jūra līdz ceļiem", otrs jau sāk plānot ģimeni un vēlas vīt ligzdiņu, tad, protams, nekas nesanāks. Tā, neredzu nekādu problēmu, ja vien pašai nav aizspriedumi, jo sabiedrībā pieņemts, ka džeks ir vecāks.
11.12.2018 19:13 |
 
Reitings 3871
Reģ: 14.09.2015
Atceros,kad man bija 20 g.bija draugs ,kuram 15g.Mees neaizgaajaam liidz miileesanaas momentam...toreiz viss notika taa leenaak ,kaa tagad,bet atceros ,bija loti forss puisis.:-)
11.12.2018 19:21 |
 
Reitings 2185
Reģ: 22.01.2018
ja par to tiek prasīts viedoklis/atzinums tīmekļa forumā, tad jau laikam labāk nevajag gan... ko Tev palīdz, ka Jānis ar Janu vēl tagad dzīvo laimīgi, bet Pēteris, kas bija 3 dienas jaunāks, beigās apprecēja 16 gadīgo Justīni, nevis 17 gadīgo Ilzi?
11.12.2018 21:22 |
 
Reitings 745
Reģ: 22.07.2018
ja par to tiek prasīts viedoklis/atzinums tīmekļa forumā, tad jau laikam labāk nevajag gan.

+++
Man personīgi ir uzskats, ka attiecībās gadu starpība nav svarīga (protams, neaizejot galējībās), tik ilgi kamēr abi cilvēki kopā jūtas labi, harmoniski un komfortabli, spējot viens otru pieņemt pielāgoties, saprast un izprast. Manuprāt, šeit problēma ir cita. Kas jāsaprot ar to, ka viņš ir brīvdomātājs? Man drīz būs trīdesmit, bet es arī joprojām sevi saucu par brīvdomātāju, jo kāre uz piedzīvojumiem nekur nav zudusi, bet ar katru dienu paliek aizvien lielāka, līdz ar to nemūžam nevarētu būt kopā ar kādu, kuram karjeras un ģimenes veidošana, un noenkurošanās vienā vietā ir dzīves prioritāte, jo man tā nav. Katram podam savs vāciņš un, par laimi, es savējo atradu.
Tad seko frāze par to, ka uztrauc vai viņš vēlas strādāt vai studēt. Kā tas ir - uztrauc? Ja gribēs strādāt, nevis studēt, tad neatbildīs kaut kādai tevis nospraustai latiņai? Neatbildīs tavam ideālam? Ja gribēs vēl studēt, bet negribēs strādāt? Tāpat? Problēma šeit ir ne jau gadu skaits vai vecuma starpība, bet tas, ka, kā izklausās, tev jau ir skaidri iezīmētas aprises tam, kādai jābūt tavai otrai pusītei, un tagad, attiecībā pret šo puisi, sāc uztraukties vai viņš atbildīs tavām ideālā vīrieša iezīmēm.
Cik saprotu, pat neesat attiecībās, kas šo situāciju padara vēl dīvaināku, jo nav zināms vai pats puisis vispār ir ieinteresēts tādas veidot. Savukārt tu, ja esi tendēta uz karjeru un, iespējams, drīz jau gribēsi ģimeni un bērnus, nedrīksti būt egoistiska un pieprasīt otru pielāgoties un mainīties. Aptuveni no sērijas "es vēlētos ar tevi veidot attiecības, BET gribu, lai tu strādā stabilu darbu, nevis studē + nolaidies no mākoņiem un neesi tāds piedzīvojumu baudītājs". Tad labāk vispār neko neuzsākt un meklēt kādu, kurš atbilst tam, ko sagaidi no otras pusītes, lai nav tā, ka uzsāc attiecības un ar laiku sāc otru zāģēt, jo viņš neatbilst tai personai, kādu vēlies viņu redzēt, kaut gan jau no paša sākuma esi to zinājusi. Tā ka šajā situācijā, manuprāt, problēma nav vecuma starpībā, bet gan dzīves uztveres un interešu dažādībā. Un ja neesat uz viena viļņa šajā jautājumā, tad kas tās var būt par attiecībām, kurās katrs no dzīves vēlas ko pilnīgi citu...
11.12.2018 22:27 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits