Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ziemassvētku brauciens

 
Nepatīk
Reitings 274
Reģ: 11.09.2018
Sveikas! Ar ģimeni plānojam Ziemassvētku izbraucienu,kuru valsti jūs ieteiktu apmeklēt- Lietuvu, Igauniju vai Poliju? Interesē kādas skaistas apskates vietas un iepirkšanās . (l)
09.12.2018 00:37 |
 
10 gadi
Reitings 10604
Reģ: 16.07.2009
Abi labi, bet es laikam izvēlētos Poliju - Zakopani (Tatri. Kalni, superīga atmosfēra un noskaņa), vienīgais mīnuss - diena turpceļā, diena atpakaļceļā (ja vēlas atpakaļceļā šopingu, tad jārēķina klāt nakšņošana (piem., tai pašā Krakovā), lai agri no rīta skaidru prātu , var sākt mērot tālo ceļu mājup.
Ja negribas tik tālu, tad kalnus var nobīdīt malā un braukt uz Varšavu (puse dienas ceļā). Vai Viļņu. Man patika pilsēta. Tallinai arī, protams, nav ne vainas.
09.12.2018 03:19 |
 
Reitings 170
Reģ: 01.12.2018
Iesaku Igauniju, Tallina ir ļoti skaista;-)
09.12.2018 07:18 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Hmm...
Poliju pārzinu diezgan labi.
No skaistām vietām iesaku : Gdaņsku, Malborku, Torunu. ( manas mīļākās pilsētas Polijā vistcamāk būs arī mans galamērķis ja izdomāsim kur aizšaut )
Tad protams vecā labā Krakova ( veselu mūžību nav būts ) un apkārtne jau pēc ieskatiem.
Šie manuprāt varētu būt skaisti galamērķi Ziemassvētku brīvdienām, jo gluži pie jūras vai uz ezeru pilsētāmnegribas braukt un sālsraktuvēs noteikt ar negribēsies līst.
Kas attiecas uz iepirkšanos ( noprotu autleti intresē ) : jo tuvāk Vācijas robežai ( aiz Varšavas ), jo liekāka un “ krutāka “ brendu izvēle.
Var jau ieguglē un gogulis pateiks kur kādi autleti un brendi.
Patīk kūkokotava http://m.cukierniasowa.pl/en/ garšīgas kūciņas un cepumi.
No pilsētām man vēj patīk Bjalostoka un Wroclava taču salīdzinājumā ar augstāk ieteiktajām tās nav tik iespaidīgas.
09.12.2018 08:48 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Kas attiecas uz Igauniju - noteikt uz turieni nedotos ziemā, jo cik reizes tur nav būts vienmēr sūdīgi laikapstākļi un auksts ( itsevišķi Tallinā ) :D
Ja runā par Lietuvu - vienmēr iesaku savu iemīļoto Traķu pili - skaists skats ko lai saka ::D
Man vēl patīk Kauņa - nav nekas baigi iespaidīgs, bet smuka. Nav arī tālu un turpat jau arī Polija ar mazajiem Suwalkiem un Augustovu ( kuras atkal var būt vasaras galamērķi )
Nu kaut kā tā.
09.12.2018 08:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits