Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Miega paralīze

 
Reitings 529
Reģ: 31.03.2018
Labrīt! Pirms pāris dienām draudzene izstāstija, ka pirmo reizi dzīvē viņai no rīta puses bija šī miega paralīze, viss tas izklausās diez gan biedējoši un nepatīkami, bet cik saprotu ar šo ir saskāries ļoti liels daudzums cilvēku.
Kā ir ar jums? Ir kādreiz kas tāds piedzīvots un kādas domas par to ir? Uzskatiet to par pilnīgi normālu lietu vai tomēr ceriet, ka tas nekad nebūs jāizjūt uz sevīm?
04.12.2018 10:00 |
 
Reitings 133
Reģ: 06.05.2018
Tas noteikti nav nekas patīkams. Ir gadijies pāris reizes, bet + ar pārdabiskām parādībām, lai gan man vienmer ir interesējušas šādas lietas, bet nu kad tas notiek tieši ar sevi pašu sāc aizdomāties un kaut kā vairs centies neskatīties nekādas tur šausmu filmas, runāt par spoku stāstiem. u.c.
Lai gan nēesmu vairs mazā meitene nu jau pāri 24 .
04.12.2018 11:05 |
 
Reitings 1330
Reģ: 29.10.2014
ir pāris reizes bijis, bet bez pārdabiskā.
04.12.2018 12:11 |
 
Reitings 844
Reģ: 11.08.2011
Ir bijis 3 reizes. Visas reizes notika pāris mēnešu laikā pēc tam, kad mēģināju izsaukt apzinātos sapņus.
Jāsaka paldies dievam, ka biju par to daudz lasījusi un zināju,kas tajā situācijā ir jādara, jo citādi aizietu ar sirdi. :-D Lai gan tāpat tās sajūtas un halucinācijas ir tik reālas, ka vienmēr rodas šaubas, vai tā ir paralīzē vai īstenība.
04.12.2018 14:17 |
 
Reitings 2478
Reģ: 03.11.2016
Tikai vienu reizi, pamatskolas vecumā. Vispār nezināju, kas tas ir un nekādus apzinātos sapņus izsaukt nevēlējos. Bija bail iet atpakaļ gulēt un vēl kādu laiku pēc tam mocījos ar bezmiegu. Tikai pēc pāris gadiem uzzināju, kas tas tāds ir, kad sarunā ar draugu atklājās, ka viņš kaut ko tādu piedzīvo ik pa laikam. Bet man tā šķiet, ka viņš arī ir vienīgais cilvēks, kuru zinu, kas šo ir piedzīvojis. Cik ar pārējiem esmu runājusi, neviens neko tādu nav piedzīvojis, vai pat nezin, kas tas ir, tāpēc neteiktu, ka ar šo ir saskāries liels daudzums cilvēku.
04.12.2018 15:06 |
 
Reitings 619
Reģ: 01.02.2015
ir bijis pāris reizes, bet jau pasen. īsumā, cik atceros pēc sajūtām, biju pamodusies, bet pakustēties nevarēju, bija sajūta, ka kaut kas spiež uz kājām un krūškurvi, man cik atceros arī likās, ka kāds vēl ir istabā un vēroja mani. un jā, nosvīdu pamatīgi pēc tam un apdullums tāds. nepatīkami visnotaļ.
un kā jau visur aprakstīts, biežāk to var piedzīvot guļot neierastā laikā un uz muguras. kčing, visas reizes es gulēju diendusu (lai gan to nekad nedaru) un uz muguras (tā arī parasti neguļu). :-D
04.12.2018 15:28 |
 
Reitings 515
Reģ: 01.01.2013
Fuuu, jā, man arī pa reizei gadās. Diezgan nepatīkamas sajūtas. Visbriesmīgākā laikam bija tā reize, kad arī "redzēju" to lietuvēnu sēžam man virsū un viņš turēja man ciet rokas, kad gribēju krustu pārmest un spieda ciet muti, kad gribēju Tēvreizi noskaitīt (biju lasījusi, ka tā var viņu aizdzīt prom). Beigās izdevās aizdzīt, kustinot kreisās kājas īkšķi (arī to biju lasījusi kā vienu no variantiem).
04.12.2018 21:26 |
 
Reitings 1877
Reģ: 21.05.2011
Piedzīvoju pēc liela stresa. Likās, ka gultas galā stāv kāds tumšs tēls. Neatceros, ko darīju, ilga tas laikam kādu minūti, bet sajūta bija tiešām pretīga. Gulēju uz muguras, tiešām.
04.12.2018 22:45 |
 
Reitings 273
Reģ: 29.01.2009
Yess, es arī esmu piedzīvojusi ļoti bieži šo, bet tas bija pirms gadiem 2-3, seen nekas tāds nav bijis. Diez no kā tas ir atkarīgs?
04.12.2018 23:32 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Kāpēc es izlasīju šo? :-D
Man ir bijis, agrāk diezgan bieži un sajūtas nav patīkamas. Man parasti ir arī klāt kaut kādas diezgan baisas skaņas, ausīs džinkst ārprātā.
Kādu laiku neesmu piedzīvojusi.
Agrāk man bija forši apzinātie sapņi,kad lidinājos visur kur, bet tad vienā reizē apzinātais sapnis pārvērtās par šo te miega paralīzi un vairs nevarēju tikt atpakaļ pie tiem foršajiem sapņiem, gan jau baiļu dēļ.
04.12.2018 23:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits