Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai ir iespējams?

 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Hey
Vai ir iespējams iegūt starojošu, gludu, tīru sejas ādu bez melnajiem punktiem/pumpām/lielām porām?
Saprotu, ka mūsdienās daudzas bildes ir fotošopētas, un no makeup makeup look, taču runāju par to cik reāli ir iegūt tādu ādu lai tonālais/konsīleris vispār nebūtu jālieto (lai noslēptu defektus)
Man nekad nav bijusi akne, nav arī pumpu, bet ir kombinēta āda un T zonā uz pieres ir dažas paplašinātas, palielākas poras un mazi melni punktiņi uz deguna un tas principā viss.
Kosmētiku vairāk īsti nelietoju, ja lietoju tad acu meikapu un konsīleri tumšajiem lokiem zem acīm.
Esmu redzējusi savas dzīves laikā tikai dažas meitenes, kurām āda tiešām tāda ka full coverage tonālais būtu, bet tonāla nav. :-)
Ir iespējams kaut ko tādu dabūt? Esmu kļuvusi par kopjošās kosmētikas frīku un goals būtu tāda dabīga , starojoša āda.
:-)
27.11.2018 20:36 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10481
Reģ: 29.01.2009
Man jau liekas, kam tāda āda iedzimst, tam arī paveicies. Man tāds perfektāks sejas klājums ir, kad labi izguļos.
27.11.2018 20:39 |
 
Reitings 9596
Reģ: 06.03.2012
Es pazīstu tikai vienu meiteni, kurai līdz gadiem 25 bija tāda āda. Un, jā, tas ir iedzimts. Vai nu ir, vai arī nav.
Lai āda būtu gludāka un tīrāka (no melniem punktiem, pigmentācijas un tt.) jālieto kāda skābju maska. Bet tāda, lai pilnīgi visa baigi smukā vienmērīgā tonī...laikam, jāgaida kad permanentā makeup industrija attīstīsies tik tālu, ka visus nesmukumus ar tetovējumu varēs noslēpt.
27.11.2018 20:53 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es esmu redzējusi tikai 1 meiteni ar perfektu ādu, vienmērīgu, kā bērnam, un arī līdz noteiktam vecumam. Tas bija normālas-sausas ādas tips.
Meitene tevā bildē ir diezgan pamatīgi uzkrāsota un rediģēta. Neticu, ka perfektu ādu var panākt ar kopjošo kosmētiku, lai cik tā nemaksātu, ar dārgām procedūrām var uzlabot, bet reti kad līdz perfekcijai.
27.11.2018 20:57 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
nu lai nebutu kadu tur pumpu un melno punktu man der tira ada 2 reiz diena smuki sakopj, un nelietot ziepes. Visa maksla. Adas krasa logiski nav tada ka meitenei foto( ja bez kosmetika) bet tagad daudzi aizmirst ka reali izskatas dzivi cilveki bez foto sopa, kaudzes komestikas un etc. Daudzi parspile.;-)
27.11.2018 21:00 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
esi redzejusi vai tev sameklet kur melnas vai mulates kaudzi kosmetiaks liek pirms focejas...ari vaisam nav ada ideala...ka foto!;-)
27.11.2018 21:01 |
 
Reitings 610
Reģ: 04.03.2017
Šaubos. Ar mūsdienu kopjošo kosmētiku un/vai dermatologa apmeklējumu var ievērojami uzlabot ādas stāvokli, bet vismaz es nekad neesmu satikusi nevienu ar dabiski perfektu ādu bez neviena nelīdzenuma, poras, pumpiņas, utt. Esam tomēr cilvēki, nevis skatloga lelles.
27.11.2018 21:14 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Man bija ļoti laba āda līdz pirmajam bērnam. Man no dabas ir mazas poras un neveidojas melnie punkti. Nebija arī pumpas vai negludumi (tādi zemādas bumbulīši, angļu guru saka bumps). Nelietoju nekādus tonālos, smērēju lētos krēmus. Viss skaisti. Piedzima bērniņš un sākās. Āda palika sensitīva uz jebkādiem kairinājumiem, parādījās sarkani pleķi, sāka sisties mazas pumpiņas. Pieres daļa ir ar viegli manāmu grubulīti. Acu zonā parādās mazie baltie cietie zirnīši. Un sausums, āda kā papīrs. Uz MR vispār vāks. Katru mēnesi pa lielai sāpīgai sarkanai pumpai pie vai uz deguna parādās. No lielākās daļas krēmu ir alerģija. Lietoju tikai Vichy aqualia. Tonālais tagad ir mans draugs.
28.11.2018 08:41 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Zinu dažas sievietes ar ļoti labu ādu. Manuprāt, tādu kā bildē var dabūt tikai, ja esi piedzimusi ar tādu ādu. Man ar skaistu ādu diemžēl nav noveicies, cenšos sadzīvot, noveicies ir citās jomās :-D
28.11.2018 09:06 |
 
Reitings 613
Reģ: 20.11.2017
Man bija ļoti laba āda līdz pirmajam bērnam. Man no dabas ir mazas poras un neveidojas melnie punkti. Nebija arī pumpas vai negludumi (tādi zemādas bumbulīši, angļu guru saka bumps). Nelietoju nekādus tonālos, smērēju lētos krēmus. Viss skaisti. Piedzima bērniņš un sākās. Āda palika sensitīva uz jebkādiem kairinājumiem, parādījās sarkani pleķi, sāka sisties mazas pumpiņas. Pieres daļa ir ar viegli manāmu grubulīti. Acu zonā parādās mazie baltie cietie zirnīši. Un sausums, āda kā papīrs. Uz MR vispār vāks. Katru mēnesi pa lielai sāpīgai sarkanai pumpai pie vai uz deguna parādās. No lielākās daļas krēmu ir alerģija. Lietoju tikai Vichy aqualia. Tonālais tagad ir mans draugs.

7heaven, paldies Tev! Tu esi pirmais cilvēks, kurš stāsta, ka pēc grūtniecības parādījušās pumpas un pasliktinājusies situācija ādai. Citādi man sievietes no drauga puses mēģina iestāstīt, ka visas pumpas pazudīšot pēc pirmā bērna. Yeah right!
Es ar tādu perfektu ādu nezinu nevienu sievieti. Redzēju, ka dermatoloģei bija smuka āda, bet tas neskaitās. :-D
28.11.2018 09:27 |
 
Reitings 15
Reģ: 19.01.2014
Es uzskatu, ka man ir ļoti laba sejas āda, bet tāda nav bijusi vienmēr.
Mana recepte ir ikdienā bioderma sensibio light ūdens + krems.
Ja parādas kāda pinne, tai ar ausu kociņu uzlieku pilīti speciāli izveidota šķidruma aptiekā priekš pumpām, pēc dermatologa receptes.
+ lietoju ļoti kvalitātivu zivju eļļu katru otro mēnesi. (pēc ši punkta īstenībā arī sāku pamanīt superlabus uzlbojumus. :)
30.11.2018 22:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits