Manā vecumā tas vairs nav svarīgi..

 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Sveikas!
Vēlējos padalīties ar kādu situāciju.
Izklāsts:
Pie mums darbā jau divas reizes bija ienācis vīrietis no citas iestādes.. Pēc tam ar kolēģi runājām, cik smuks un tā.. ākstījāmies. Es tāda - bet viņam gredzens, gan jau precējies, nespīd Tev. Uz ko saņēmu atbildi - ja? Es pat nepamanīju un manā vecumā tas pat vairs nav svarīgi..
Rezumē - sievietei 43 gados ir vienalga ar ko pagulēt, štrunts, ka varētu iejaukties jau aizslēgtos vārtos. Kāds ir jūsu domas? It kā neesmu super pareiza, bet mani tāda nostāja nošokēja. Pati 43 gadus vecā sieviete ir vientuļā māte jau padsmit gadus.
25.11.2018 21:41 |
 
Reitings 4298
Reģ: 29.01.2009
Ja vientuļa sieviete gulēs ar precētu vīrieti, tad viņa ir morāla nulle, taču vīrietis gan "neko nezinu, mani gultā ar varu ievilka, es ne pie kā neesmu vainīgs" nevainīgs jēriņš šajā situācijā? (t)
Viens ir tas, ko tā 40+ vientuļā sieviete gribēs, bet kas cits ir tas, vai vīrietis uz viņu pavilktos. Ja pavilktos - tad abi vienā maisā bāžami.
26.11.2018 08:05 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Nu, a mani nošokē tas, ka tik nievājoši var izteikties par sievieti, viņas gadu skaitu un attiecību statusu - it kā tas pats par sevi nebūtu augstprātīgi un amorāli, ja vērtē cilvēku pēc dzimuma, bērnu skaita, personas koda cipariem pasē vai attiecību statusa.
Turklāt sabiedrībā, kur cilvēka vērtības mērlenta ir gredzeni un to nozīme (un, nedod dies', vēl kādi samērīšanās atribūti), iespējamība, ka sieviete iestūrēs nelaimīgas laulības ostā, tavu ironiju, ir lielāka valdošā spiediena 'noteikti apprecēties līdz tik un tik gadiem' dēļ, a pēc tam likumsakarīgi būt '43 gadus vecai vientuļai mātei jau padsmit gadus' un līdz ar to tikt nolādētai kā visa ļaunuma saknei, kas šūpo nožēlojamās sabiedrības nedaudzo pārpalikušo laimīgo - pēc ārējā skata, protams, jo nav jau garantija, ka patīkama un mierīga kopdzīve ir arī aiz slēgtām durvīm - šūpo pārlaimīgo laulību svēto un neaizskaramo, debesīs noslēgto un zagsā apzīmogoto savienību.
26.11.2018 10:24 |
 
Reitings 511
Reģ: 13.06.2015
Man gan izklausās, ka viņa ir savā ziņā mazliet izmisusi, jo lai arī ko teiktu nerātnā (un es piekrītu par to daļu, ka tiek izdarīts spiediens apprecēties līdz noteiktam vecumam) tomēr vientuļajai mātei tādā vecumā ir tomēr mazāk iespēju atrast vīrieti nekā brīvai 25gadniecei bez bērniem. Es to nesaku nievājoši, bet tāda ir realitāte. Viņai arī gribas justies mīlētai un gribētai, un ja viņa padsmit gadus tāda nav jutusies tad cilvēcīgi varu saprast to izmisumu (nav gluži pareizais vārds, bet cits šobrīd prātā nenāk, bet ceru, ka doma skaidra), ka viņai jau sāk palikt gluži vienalga vai precēts, ka tik kāds, kas varētu viņai likt justies mīlētai un gribētai. Absolūti neattaisnoju krāpšanu, bet tai pat laikā vīrietis ir tas, kuram būtu jāatceras un jāpatur prātā, ka viņš ir precēts un ka mājās viņu gaida sieva.
26.11.2018 10:44 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Pēc tādiem netiešiem izteikumiem nevar tik viennozīmīgi spriest par šo sievieti un prātot par viņas morāles normām, kā arī spriest par visām attiecīgā vecuma sievietēm kopumā. Neviens nevar zināt, ko pats domātu un darītu, būdams attiecīgajā vecumā un situācijā. Turklāt varbūt viņa pat gribēja, lai tev rastos par viņu viedoklis kā par cilvēku, kuram būtībā nospļauties, ko citi par viņu domā. :) Un, šķiet, spriežot pēc šī ieraksta, tas arī izdevās. :)
26.11.2018 10:48 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Tas konteksts ir tik blāvs, ka nemaz nezini, cik nopietni viņa to domāja. Iespējams vispār izmeta kā sarkasmu. Nemaz nerunājot, ka 43 gadu vecumā viss naivums ir iznīcināts un spried daudz loģiskāk, kas reizēm izklausās ciniski. Es savos 25 gados saskāros nesen ar situāciju, kad precēts sāka aplidot mani. Protams, uzreiz likās, ka nu neielaidīšos, acīmredzams jā-klis, bet tad mazliet caur saviem kanāliem papētīju. Nemaz ar tik traki nav. Laulībā nelaimīgs, bērnu dēļ tik caur zobiem ar viņu vēl turas. Lūzumu punktu pats nav sasniedzis, vajag ''spērienu pa pēcpusi'', kas laikam būtu bijis mans ''Jā''...
Protams, manai situācijai šeit maza nozīme, jo par to vīrieti un viņa laulību neko nezinām. Taču dzīve nav Leiputrija. Un diemžēl vairums cilvēku laulībās aug, bet reti kopā. Un 43 gadu vecumā tu to ļoti apzinies. Tāpēc arī respekts laikam zūd pret to riņķīti...Un personīgi arī zinu pāri, kur vīrs aizgāja pie citas. Sākumā sieva zākāja visos vārdos,pēcāk pati satika īsto vīrieti un tagad abi laimīgi un pat ģimeņu saietos no sirds priecājas viens par otru un labi satiek. Ko mēģinu pateikt, viss nav melns un balts. Un to tu iemācies ar gadiem. Nospriest, ka viņa ir tā izmisusī ir vienkārši bērnišķīgi. Jā, tāda iespēja pastāv, BET...
26.11.2018 11:13 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Sieviete var sapņot par gulēšanu, bet nav zvanīts, ka vīrietim tāda saista. Parasti vīrieši krīt uz jaunākām, bet šī jau ilgi viena un ja ilgi, tad nevienam nevajag.
Vīrieši pēc 30 jau labāk sāk konyrolet savas tieksmes, tad pēc 40 tas ir vēl labāk. Nav tā, ka kaut kāda vecene ar slapju kājstarpi kaut ko sagrib un veči tik lēks un darīs. :-D
26.11.2018 11:21 |
 
Reitings 4218
Reģ: 29.01.2009
Ok, var izteikties ne vien nievājoši, bet arī pagriezt no citas puses un pažēlot (vai nosodīt), bet tāpat no savas iedomības augstumiem un moralizējot par tēmu, proti, kaut kā tā - ar mani jau nu nav un nekad tā arī nebūs, jo būt '43 gadus vecai vientuļai mātei jau padsmit gadus', jā, tas ir nožēlojami, noteikti viņa ir izmisusi un ilgi nedabūjusi, ka grābj, ko var, arī apgredzenotos, ja tik būs nācējs, a ja nebūs nācējs, tad gan jau viņa atradīs metodes, kā ievirzīt veča domas tā, lai būtu tas krāpējs, pardon, nācējs, jo viņas vecumā jau nu nekas vairs nav svarīgi, ka tik bikses kājās un pareizais rīks iekš tām, visviens, cik liels vai mazs.
Vai izteikties kaut kā tā - nu, mani jau nu tādai '43 gadus vecai vientuļai mātei jau padsmit gadus' ar slapju kājstarpi nu noteikti nepavedināt ne ar kādām metodēm, jo esmu īsts vecis un zinu, ko gribu, proti, jaunu, smuku un noteikti svaigu gaļu, kas ar apbrīnā paplestām acīm (un kājām) blenzīs uz mani un manām trim pelēkajām šūniņām piecās rindās iekš tā galvaskausa, kur vesels bars putniņu vītero aizvēsturiskas riestas dziesmiņas.
.
Karoče, visādi var izteikties - i ar nicinājumu, i ar žēlumi, i ar nosodījumu, i vēl visvisādi, kā nu tik prot vai vēlas iemācīties - nu, dajebkā, bet tas nemaina to, ka attiecīgo indivīdu cilvēka vērtības mērlenta ir dzimums, vecums, attiecību statuss, bērnu skaits un citi atribūti, kas nu kurējam tur šķiet nozīmīgi un svarīgi.
Diez, kāpēc gan kaut kam tādam (vecums, dzimums, attiecību statuss utt.) piešķirt nozīmi, ja visi šitie pribambasi, kāda ironija, ietekmē i savējo, i citu ļautiņu dzīvi tikai tad, ja tiem...piešķir nozīmi.
.
Un personīgi arī zinu pāri, kur vīrs aizgāja pie citas. Sākumā sieva zākāja visos vārdos,pēcāk pati satika īsto vīrieti un tagad abi laimīgi un pat ģimeņu saietos no sirds priecājas viens par otru un labi satiek.
arī zinu vairākus šādam gadījumam līdzīgus, protams, ar variācijām un korekcijām, ko ieviesusi attiecīgo indivīdu dzīve, bet lietas būtību tas tāpat nemaina.
26.11.2018 11:49 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Ja sieviete būtu pietiekoši gudra, tad viņa paklusētu un ar tādām lietām kolēģu starpā neplātītos. Viņai nezinot pat sieviešu forumā tapa diskusija par to ha ha:-D
26.11.2018 13:43 |
 
Reitings 3647
Reģ: 26.12.2009
Scandinavian, tas ,ka viņai tas vīrietis šķita simpātisks, nenozīmē ka viņam viņa inteeresē un tikai tāpēc, ka sieviete nogribējusies, visi ar viņu gribēs pārgulēt.
Ja viņš tāds izskatīgs, tad ir iespējams, ka viņam ir tikpat izskatīga sieva un uz svešām viņš nemaz neskatās. Varbūt viņš bija pieklājīgs? Tas vēl neko nenozīmē.
26.11.2018 14:00 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Piekrītu bigsister.
26.11.2018 14:09 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Jūs tātad uzskatāt, ka cilvēks 20 gados apprecējies un viss, miris, liekams zārkā? Jūs nepadomājat par to, ka pirmās izvēles var būt bijušas nepareizas un cilvēks grib dzīvot tālāk ar jaunām izvēlēm un opcijām? Tas attiecas gan uz sievieti, kas n gadus viena, gan uz aizņemto vīrieti - katram no viņiem ir tiesības uz vēl tik gultas partneriem, attiecībām un laulībām, cik viņi vēlas. Kā jau teicu, krāpšanu neatbalstu, bet ir tik daudzas nianses, ka šī domāšana, precēts, tātad citām sievietēm miris un sieviete brīva 45 gados, tātad nomirs viena, ir absurda.
26.11.2018 14:13 |
 
Reitings 1180
Reģ: 21.02.2018
Es pat teiktu, ka manā dzīvē lielākoties pirmie kucēni tiek slīcināti un agrāk vai vēlāk pāri, kas apprecējās jaunajos 20 gados, šķiras, atrod citu - un secību gan šim nezinu, iespējams, arī krāpj sākumā, lai izšķirtos.
26.11.2018 14:14 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es zinu virietis kas ja nesa laulibnieku, bet sieva mirusi vairakus gadus...
Pati 43 gadus vecā sieviete ir vientuļā māte jau padsmit gadus.
25.11
:-O:-O:-O Ohho kas par stereotipiem. Tatad ja sieviete izvelas but viena vina ir tizla apsmejama un zemakas kastas? Nu kur tada vecmodiga domasana...Es sokaaa..
26.11.2018 14:19 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Es tāda - bet viņam gredzens, gan jau precējies, nespīd Tev. Uz ko saņēmu atbildi - ja? Es pat nepamanīju un manā vecumā tas pat vairs nav svarīgi..
Redzi vina pat nepetija ir vai nav gredzens tatad pofig uz veciem ka tadiem. Tikai nu paakstijas, kamer tu ne tikai uzbrauci kolegai, izpetiji veca laulibnieku bet pat sacepies un te cepies.....Jezin....
26.11.2018 14:21 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Jūs tātad uzskatāt, ka cilvēks 20 gados apprecējies un viss, miris, liekams zārkā?

Nu kāds vispār sakars ar miris?? :D
Kā jau teicu, krāpšanu neatbalstu, bet ir tik daudzas nianses, ka šī domāšana, precēts, tātad citām sievietēm miris un sieviete brīva 45 gados, tātad nomirs viena, ir absurda.

Un tava loģika būtu?? Ka tas nekas ka precēts, var kantēties klāt, jo ja nu viņam sieva apnikusi un grib šķirties..??
Zini...ja tā būtu tas precētais pats spertu to soli krāpšanas virzienā nevis nu sēdēs un gaidīs, ka kāda nogribējusies leks šim virsū.
Bet nu vispār man tas nešķiet normāli un man tas nav pieņemams un ne jau tāpēc, ka man vīrieša sievas būtu žēl vai kā, man tas liekas pazemojoši pašai sievietei, nožēlojami. Ja jākaras kaklā precētam, tad tas jau ir augsts izmisuma līmenis, es tomēr sevi vērtēju gana augstu un zinu, ka ja nu kas, atrastu sev brīvu un lielisku vīrieti gadiem neesot viena un nogribējusies.
26.11.2018 14:26 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Jus ta darba velak nedelam par katru joku trakojat? Vina tacu pateica...tikai tu nesaprati..
Manā vecumā tas vairs nav svarīgi..
vina apzinati izvelas but viena un pofig uz veciem...a tu kolegiti apdirs te tikai tapec ka luk atlaujas but vierntula mamina un atlaujas but 43 gadiga dziva ne kapos....jezus
26.11.2018 14:30 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Arī daudz jaunākām sievietēm gredzens nav šķērslis.
Es par šo konkrēto gadījumu neko neteikšu, bet vispārībā liekas nožēlojami ,ja jaunas sievietes pašas izvēlas medīt aizņemtus vīriešus ,kuriem ir bērni.. un citreiz pat krietni vecākus par sevi.
26.11.2018 14:38 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
. Pati 43 gadus vecā sieviete ir vientuļā māte jau padsmit gadus.
25.
tatad ja sieviete ir viena bez veca ir defektiva? Vecis ir tads dzuves laimigumam obligats atributs? Un ja vina ir aseksuala vai velas dzivot bez viriesa...ka vispar tadu dranki nesa zeme ja?
26.11.2018 14:42 |
 
Reitings 1761
Reģ: 29.01.2009
Man vairak izklausas pec sievietes, kura piekristu attiecibam/seksam ar precetu virieti, ja vins pats naktu un prasitos. Pati neko speciali nemeginatu.
Attiecigi, sada sievietes attieksme ir loti biezi sastopama. Katram sava gulta tuvaka, no serijas: vina nav vainiga, ja viriesa sieva so nespej apmierinat.
Izvairos kadu nosodit, nepazistot iesaistitos cilvekus un nezinot vinu dzives detalas, jo biezi jo biezi viss nav ta, ka no malas izskatas.
26.11.2018 14:48 |
 
Reitings 23705
Reģ: 26.08.2015
Man vairak izklausas pec sievietes, kura piekristu attiecibam/seksam ar precetu virieti, ja vins pats naktu un prasitos. Pati neko speciali nemeginatu
ari ta var but, un sdava maja vin nelaistu. Nu ir dams kam ir milakie, bet veci majas nepakam negrib.
labi ka vinai ir berns, iedomajos ka kolegistes nodirstu ja 43gados viena nepreceta un bez berna( jo ir sievietes kas nevelas bernus) ja vel ta dirsa atlautos but laimiga...jezn citas madaams ari jauans oj oj ka noliktu aiz muguras. Acis ko tadu ka te tacu nespej pateikt...:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
26.11.2018 14:54 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!