Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Izmisums.

 
Reitings 4
Reģ: 17.11.2018
Sveikas!
Sastrādāju pamatīgas ziepes.Un esmu pilnībā bez spēka.Esmu vainīga pie attiecību iziršanas...
Bijām kopā 11 gadus.Ir kopīga meitiņa.Viss sākās ar manu pašlepnumu.Nu tas ir nokrities tik zemu,ka nespēju savākties.Strīdējāmies par visu.Bija nopirkts lielāks dzīvoklis un meitai apsolīta istaba..Biju iespurojusies un pēdējā strīdā atkal izdzinu viņu.Kaut spētu pagriezt laiku atpakaļ un tad,kad viņš vēlējās saglābt ģimeni,es nespēju pārkāpt savam ego.Tā nodzīvojos,ka bijām šķirti uz trīs nedēļām.Un tgd,kad esmu sapratusi kļūdas un vēlos izglābt ģimeni,viņš pasaka,ka ir par vēlu,jo saticis citu cilvēku,kurš viņu novērtē.Zinu,ka pati vainīga.It kā manī toreiz kāds velns bija iemitinājies...Gribu zvanīt,bet viņš tik atsaka,lai nelūdzos.Ka netic man.Ka atkal būs tā pat...Un tgd sēžu savā izraktajā bedrē...
Kā tik ātri cilvēks var pielaist sev citu cilvēku?Ticēju,ka padusmosimies un tgd esmu gatava krist uz ceļiem,lai tikai viss būtu kā agrāk...Nenovērtēju viņu.Visi 11 gadi ir pazaudēti.Man nav spēka.Mokos un pārmetu sev,ka tāda sterva biju..Jā,es zinu,ka manā pusē neviens nav.Viss ko spēju padomāt ir cik ģimene tomēr ir svarīga...
21.11.2018 09:53 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Būšu skarba. Es arī Tev neticētu. Patiesībā, es domāju, ka tiklīdz Tu būtu viņu atguvusi un jūs ieietu atpakaļ ierastajā ikdienas ritmā, viss sāktos no jauna. Un viņš jau nav muļķis, lieliski to saprot.
.
Es vispār uzskatu, ka tie, kas strīdos uzreiz metas šķirties vai dzīt partneri no mājas laukā, ir pelnījuši, lai tā arī notiek. Tā nav normāla konfliktu risināšana. Kā pieaudzis cilvēks nespēj to saprast? "Velns bija iesēdies", aha.
21.11.2018 10:02 |
 
Reitings 1912
Reģ: 13.05.2016
Kā tik ātri cilvēks var pielaist sev citu cilvēku?

Kas ir ātri? 3 nedēļu laikā? Gan jau biji viņam līdz kaklam jau sen, ne tikai pēdējās nedēļas, līdz ar to citas atrašana nav nemaz pārsteigums, jo emocionāli viņš tevi palaida vaļā jau senāk droši vien, tikai dēļ bērna un ilgās kopdzīves centās ar pēdējiem spēkiem ko saglābt, bet tu pati pieliki punktu.
Nesaprotu šos cilvēkus ar milzu pašlepnumu šādās situācijās, ko viņš tik sliktu bija izdarijis ka jāpatriec no mājas un pašlepnums svarīgāks par ģimeni un bērnu? Vai tev liekas ka bērnam normāli noskatities uz strīdiem un to kā māte tēvu padzen no mājas? Ko tu gaidiji ka vari cilvēkam sūdus gāzt virsū un viņš kā lupata līdīs atpakaļ?
Ko tu vispār gribi no šīs diskusijas?
Nu skarba mācība tev bija, kas rezultējās ar izpostītu ģimeni tavam bērnam....
21.11.2018 10:12 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.11.2018
Jā,mācību stunda ir skarba...neattaisnošu sevi...no diskusijas īsti neko...savākties nespēju.Piedot sev nespēju.
21.11.2018 10:19 |
 
Reitings 17280
Reģ: 29.01.2012
Zini, gadiem strīdēties un otro pusi no mājas "atkal" dzīt ārā nav nekas tāds, uz ko regulāri noskatoties var sist plaukstiņas un priecāties, ka bērns aug ģimenē.
.
Tā, kā ir tagad, būs labāk visiem, bērnu ieskaitot. Tikai neesi muļķe, proties saglabāt normālas attiecības pēc šķiršanās. To gan - lai labāk bērnam.
21.11.2018 10:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
100% piekrītu Profesorei un Peekaboo - ne ko pielikt ne atņemt.
Ko tagad darīt - domāt par meitu nevis savu pašlepnumu. Lai kādas būru jūsu attiecības - nenoskaņo meitu pret tēvu. ( saku, jo izskatās ka Tu tā varētu darīt )
21.11.2018 10:36 |
 
Reitings 226
Reģ: 12.10.2015
Momentā, kad pieminēji, ka viņš gribēja saglābt ģimeni, bet tas ego neļāva, pārgāju viņa pusē. Zelta nervi vīrietim, ja vēl tiešām centās pēc tam, kad jau ento reizi izmests.
Iesaku mest pettyness pie malas un priecāties, ka viņš ir laimīgs. Izklausās, ka tiešām pelnījis. Un bērns noteikti arī laimīgāks. Es, protams, atbalsta ģimeņu saglabāšanu, bet ne tad, ja viena puse (visbiežāk gan abas) jūtas nožēlojami. Tāds ģimenes modeles nekam neder. Tad labāk, lai divi Ziemassvētki un vairāk prieka.
21.11.2018 10:39 |
 
Reitings 4
Reģ: 17.11.2018
Noskaņot bērniņu,nē...Domāju,ka vaina tajā,ka dotajā momentā nebija kam prasīt padomu..tapēc arī vainoju sevi,jo pieredzes nebija.
21.11.2018 10:43 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Arī iedomājos uzreiz, ka tās "ātrās" 3 nedēļas patiesībā ir to 11 gadu rezultāts. Un, jā, tu pierādīsi, ka savas kļūdas esi sapratusi, ja tagad rīkosies tīri bērna interesēs, mēğinot uzturēt cieņpilnas, mierīgas attiecības, lai vienotos, kā tālāk audzināsiet mazo.
Un vēl ieteikums - iztiekot bez visiem "nezinu, kas ar mani bija", "tā kā velns iesēdies", strādā pie sava rakstura. Tāda attieksme pret savu līdzcilvēku nav normāla.
21.11.2018 10:44 |
 
10 gadi
Reitings 3532
Reģ: 13.03.2013
Īstenībā panāci uz ko mērķtiecīgi gāji. Tagad vienīgais ko vari, ir veidot draudzīgas atriecības abu starpā tīri sīkās pēc, domāju arī viņai beidzot būs miers, jo tas nav normāli , ka sīkais redz, cik bieži vecāki kašķējas.
21.11.2018 13:35 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es esmu vienīgā, kas nesaprata, kas notika?
21.11.2018 13:41 |
 
Reitings 1164
Reģ: 16.09.2015
Pirms pāris dienām tu veidoji diskusiju par iespējamību palikt stāvoklī mēnešreižu pirmajā dienā. Man rodas jautājums, kurš ir tas laimīgais? Pieņemu, ka tavs 11g draugs tas nav.
.
Par tēmu, biji sterva, jā. Tagad apdomā kā vari kļūt par normālu cilvēku. Nav jēgas lūgties un bļaut, ka esi mainījusies. Vispirms pierādi to.
21.11.2018 13:47 |
 
Reitings 668
Reģ: 04.05.2009
Es esmu vienīgā, kas nesaprata, kas notika?

Es arī sākumā nesapratu izdzina meitu vai veci.
Īstenībā panāci uz ko mērķtiecīgi gāji.

Vecim plusiņš, malacis (l)(l)(l)
21.11.2018 14:23 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Es ari lidz galam nesaprotu kas vispar notika, man ne isti skaidrs tas temas teksts...
21.11.2018 15:32 |
 
Reitings 1022
Reģ: 04.11.2017
Nu panāci tu to ar savu uzvedību. Izlieto ūdeni atpakaļ nesasmelsi, kā saka.
Vai nu grauz pirkstos visu atlikušo mūžu vai skaties uz priekšu un mainies un mācies no savām kļūdām.
21.11.2018 16:05 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Mans ieteikums būtu tāds: Necenties viņu speciāli atgūt. Nelūdzies, nebombardē ar zvaniem, ziņām. Jo viss ko Tu darīsi agresīvi tikai apstiprinās viņa bažas. Tāpēc, pēc manām domām, savācies, dod viņam laiku, izturies mierīgi un saprotoši. Izturies tā, kā uzskati, ka konkrētajā situācijā vajadzētu labai otrajai pusei uzvesties. Viņam tagad nevajag lai skalo smadzenes. Ja vīrietis mīl, ko var secināt pēc tā, ka vēlējās ģimeni, viņš pats meklēs ceļu atpakaļ. Tu šobrīd tikai vari radīt apstākļus. Pie kam, ļoti iespējams, tas teksts par citu ir blefs.
21.11.2018 18:03 |
 
Reitings 257
Reģ: 11.09.2018
Tā vienkārši paņēmi un izdzini no mājām cilvēku, ar kuru kopā biji 11 gadus? :-D:-D:-DTās nav tikai tavas mājas, bet bija viņa mājas. Tikai sava ego dēļ kādu izmest ir absurds. (t)
Un jā. 3 nedēļu laikā var atrast kādu, kas tevi novērtē, ar kuru jūties labi, kas tevi saprot, tam nav vajadzīgi gadi.
21.11.2018 18:05 |
 
Reitings 368
Reģ: 31.12.2017
Un pats svarīgākais- izdari secinājumus un neatkārto kļūdas.
21.11.2018 18:07 |
 
Reitings 613
Reģ: 31.03.2013
Kāds īsti bija strīdu un izmešanas iemesls? Vai tik nav tā, ka šobrīd vienkārši esi izmisumā un tāpēc tik ļoti pārdzīvo? Ja jau biji tik ļoti dusmīga, lai izmestu otru cilvēku no mājas ārā, tad ne jau viena biji vainīga pie nesaskaņām?
Man arī ir bijis līdzīgi, kad dusmās izšķiros, jo vairs nespēju paciest otra cilvēka izdarības. Tad palieku viena un protams sāku skumt, domāju varbūt nebija tik traki, vainoju sevi.. Tad uzzinu ka viņš ir saticis kādu un nu jau pavisam iestājas panika - vajag obligāti atpakaļ, kā tad es bez viņa!! Bet tad pagāja pāris dienas, nomierinājos, atcerējos briesmīgss strīdus un kāpēc es gribēju šķirties un saprotu, cik labi, ka viss ir beidzies.
Ja nemaldos, tad šķiršanās pirmā stadija ir noliegšana (ja nu es varēju kaut ko vēl glābt, pati vainīga utt). Bet kad nāk apskaidrība, tad saproti - labāk vienai nekā tajā murgā un strīdos, kas bija.
21.11.2018 18:23 |
 
Reitings 17126
Reģ: 27.11.2018
Ieteiktu padomāt, kapēc tiešam beigušās attiecības, avi tiešām tā ir tikai tava vaina un vai nevajag atapkaļ, tapēc, ka viņa nav. Ja ir velme atjaunot attiecības, tad darbs ar sevi, lai tiešam mainītos.
29.11.2018 12:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!