Attiecibas grutniecibas laika

 
Reitings 83
Reģ: 05.05.2018
Sveikas damas!
Jautajums grutniecem.
Esmu 35nedela Kadas jums ir attiecibas ar berna tevu. Vai vins jau ir pienemis sev prata ka bus tevs? Un vai jusu bernu tevs palidz finansiali pirkt visu nepieciesamo bernam?
Mums itka attiecibas ir labas. Bet vins nevar vel isti ieklauties teva loma,Es ari vel neesmu ta lidz galam iejutusies mates loma.bet kad bernins bus piedzimis Tad bus savadakas sajutas.
Es visu perku prieks berna ari pat kad esam kopa bernu veikala vins saka ja perc to bernam bet ne reizi nav ne par ko maksajis.
Man tas sakuma likas ok, varbut Tas ir sakuma bet pat lidz pedejam kad mums japerk tagad bernu rati. Vins saka ja perc protams. Un mani baida ta Sajuta kadel vins neko nevar nopirkt musu bernam.
Man kaut ka iekseji bailes ir jautat so jautajumu vinam.
Esam katrs no savas valsts.Nedzivoju Latvija. Bet nedomaju ka tam ir kada nozime.
Negribu no ta visa izveidot kadu stridu it seviski kad esmu pedeja menesi stavokli. No stresa ari bernins var atrakt piedzimt.
Palidziet ar kadu labu ieteikumu!
11.11.2018 21:24 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Kas tur sarezgits tais viriesos, kaa saki? Vins ir nevis sarezgits, bet uzsedies uz kakla, vinam pat prata vairs neienak, ka ari vinam butu kas SAVAM bernam japerk, nokluseja, jo wow, ieminejies, lai perk, un vins vienkarsi to negrib darit. Pasaki, ka pasutisi kad iedos naudu, ka tu jau esi gana sapirkusi, nez lai kraj, ja nav vai pastrada vairak. Ko tad daris kad berns augs un bernam izdevumi ari?
13.11.2018 14:04 |
 
Reitings 4227
Reģ: 31.03.2017
Bet vakar sakam runat par bernu ratiem un Es teicu ka nav japerk dargi rati pa 300euro ari var iegasaties labus ratus,bet vins veloties divreiz dargakus.es pateicu bet Tad tu maksasi jo es pagaidam nevaru atlauties tik dargus

Viņš vēlās,nu tad lai arī maksā! Vajadzēja pateikt, vai nu pirksim tos kurus varam atļauties vai ej un pērc tos kurus Tu vēlies!!
Mēs parasti izrunājam par bērnu pirkumiem kas ir lielāki finansiālā ziņā, piemēram ratu iegāde. Vienojāmies par cenu amplitūdu utt , un tad vai nu uz pusēm metamies vai draugs pērk! Bet pārsvarā mums ir aploksne, kurā tiek likta nauda, kas ir tikai un vienīgi dēla vajadzībām! Kad nauda iet uz beigām, tad no mūsu macinjem pērkam un atliekām no jauna. Piemēram. Uz 4men nopirkām šūpulīti pa 100€+ , un pirms tam video aukli arī 100+ , , no naudiņas ko atlikam, pēc tam kad nekādus lielos pirkumus nevajag, tad katru mēnesi , atlikam pa kādai summai + ja uzdāvina naudu arī , un ja ko vajadzēs, tad nopirksim. :-) šobrīd vajadzīgi jauni rati uz ziemu vienojāmies ka 200-250€ robežās skatīsimies , :-)
13.11.2018 14:12 |
 
Reitings 143
Reģ: 09.10.2018
Nu, visiem mazajiem es arī pati pirku nepieciešamo par dekrēta naudu, bet man tas bija dabiski, jo, pirmkārt, man no tā saprašanas tomēr vairāk, un, otrkārt, visi pārējie izdevumi tik un tā bija vīra pārziņā. Kas mani izbrīna šajā situācijā, ir tas, ka ģimene tiek veidota, bet nauda tomēr nav kopējam ģimenes budžetam. Nevis ģimene, bet dzīvokļa biedri, kas sataisījuši bērnu.
16.11.2018 17:33 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Sievietes pašas izvēlas jau sākotnēji attiecību modeli katrs par sevi, uz pusēm un tad brīnas, ka ,ja ienāk bērns, uzrodas papildus tēriņi, tad vīrietim nav ne mazākās vēlēšanās tērēt uz to savu naudu. Pašsaprotami, ja tāds attiecību modelis 50/50 , sievieti nelutina, tad arī liela varbūtība, ka aī nevēlēsies arī naudu tērēt uz bērna.
Attiecības nav pat jābūt modelim visu atmaksā vīrietim , bet vīrietim, tomēr jābūt vēlme uzņemties lielāko daļu tēriņu, lai nav žēl izmaksāt randiņu, sievietei arī kādu sīkumu par neko nopirkt. Kaut vai mīļāko šokolādi.
Tagad vien nāksies skaidri norādīt, ko viņam jānopērk, lai kā kamielis visu smago nastu nenestu uz saviem pleciem ,kaut gan nav arī teikts, ka viņš vēlēsies un pirks to visu.
17.11.2018 14:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!