Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kopīga nākotne

 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Labrīt :) gribējās kaut ko uzdrukāt un izkratīt sirdi, tāpēc aiziet! :D
Pašreiz ir tāda situācija, ka nezinu, vai redzu kopīgu nākotni ar savu otro pusīti. Esam tik ļoti dažādi cilvēki.. nu tik ļoti! Sākot ar dažādu raksturu, paradumiem, gaumi un beidzot ar nākotnes plāniem. Laikam jāpiemin - lielākoties nākotnes plānu trūkums viņam. Es pat nezinu, vai es jūtos labi šajās attiecībās vai nē. Visticamāk jau, ka nē, ja jau šaubos.. :)
Kaut kāds dīvains noskaņojums šorīt un pēdējos visus rītus! :D mēs visas taču zinām, cik dažreiz ir grūti izkļūt no toksiskām vai vienkārši ne pārāk labām attiecībām.
Bet mani nomāc domas, ka, ja nu es aiziešu un to nožēlošu? Pašreiz ir tāda izdevīga rutīna, bet liekas, ka zaudēju laiku. Un negribu zaudēt mēnešus vai gadus.
11.11.2018 08:49 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Bet tai pat laikā varbūt es neko nezaudēju? Varbūt es vienkārši gribu par daudz?
Visvairāk man pietrūkst kaisle! Pirmo laiciņu (nu ap 2mēn) mums bija tāda pievilkšanās, tāda kaisle.. bet tas tas ļoti strauji pazuda un intīmā dzīve arī pāris reizes mēnesī. Jūtu, ka interese zūd arī viņam ar vien vairāk. Nosākuma viņš to novēla uz to, ka es par daudz gribu un nav iespējams tik ilgi dzīvot rozā brillēs un tādā kaislē. Taču man šķiet, ka ir pavisam normāli, ja joprojām otrs cilvēks nenormāli pievelk arī pēc 2gadu kopdzīves.
11.11.2018 08:53 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Bļin! Teikšu godīgi - tik nelaimīgas attiecības man vēl nav bijušas! Taču jautājums - palikt vai iet prom- paliek neatrisināts. Jo man vienmēr ir ļoti grūti aiziet un es pacietīšu visu un palikšu līdz pēdējam.
Nja, šis laikam ir mans izmisīgais kliedziens pēc palīdzības.
11.11.2018 08:56 |
 
Reitings 136
Reģ: 22.07.2015
Pie attiecību uguntiņas saglabāšanas ir jāstrādā abiem un abiem tas jāgrib.
11.11.2018 09:06 |
 
Reitings 60
Reģ: 10.11.2018
Īsti nezinu, vai tagad vispār būtu iespējams to atjaunot..? Mums ir bijusi simtu viena saruna par šo. Bet tas vienmēr beidzas ar pārmetumiem, ka es neizdarîju šito un to, ka es viņam slikti to un šito. Nezinu..
protams, ir arī daļa manas vainas. Piemēram, esmu ļoti aizņemta un mājās laika pavadu maz. Par to arī saņemu pārmetumus, ka man nav laika. Lai arī, kad esmu brīva, tad visu uzmanību veltu viņam.
Liekas tas viss ir tik dziļi žopā, ka atrisināt situāciju ir gandrīz vai neiespējami. Nu spriežu pēc tā, ka tas joprojām nav izdevies..
Varbūt kādai ir kas sakāms par to, kā izrauties no šīs nebeidzamās žopas?
11.11.2018 09:20 |
 
Reitings 1531
Reģ: 28.07.2017
Ieklausies savā iekšējā balsī, savās vēlmēs. Ja gribi iet prom - ej prom! Dzīve ir pārāk īsa, lai tu dzīvotu nelaimīga kurpēs, kas spiež.
11.11.2018 09:49 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
Ja esi pārliecināta,ka nav nākotnes, nav kaisles un tml., tad ej prom. Būs vēl vīrieši, kas liks Tavai sirdij straujāk pukstēt un iespējams, ka ar kādu arī iznāks ilgāka, laimīgāka kopdzīve. Nav jāvelta ikdiena tam, kuram to nevēlies veltīt!
11.11.2018 10:13 |
 
Reitings 115
Reģ: 04.01.2018
Ja ir šādas šaubas, tad jāiet prom, Tev pavērsies jaunas iespējas.;-)
11.11.2018 10:53 |
 
Reitings 1
Reģ: 24.09.2018
Komunikācija atticībās ir svarīgākais. Pastāsti savai otrai pusītei kā jūties. Izrunājiet visu no a-z. Risinājumh vienmēr var atrast, tikai jāgrib
11.11.2018 11:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits